این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اتاق زیبا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اتاق زیبا را از این سایت دریافت کنید.

  اتاق خواب کوچک و زیبا

  در اتاق خواب کوچک و زیبا می توانید از کف تا سقف وسایلی به کار برید که حداقل استفاده را از آن بکنید از جمله تخت خواب کمجا ویا مبل های تخت خوابشو

  ۰۸ آذر اتاق خواب

  چه کار کنیم تا اتاق خواب کوچکمان زیبا شود ؟

  نوشته شده توسط decokadeh اتاق خواب مدرن, ایده‌هایی برای دکوراسیون اتاق خواب, تغییر دکوراسیون اتاق خواب, دکوراسیون اتاق خواب کوچک

  ۳.۳ (۱۵)

  از پالت همرنگ استفاده کنید

  از پالت همرنگ استفاده کنید

  توهم فضایی بیشتر با محدود کردن پالت رنگ ایجاد کنید . فقط توجه به رنگهای سفید نکنید می توانید علاوه بر رنگ سفید ، رنگ های مورد علاقه خود به کار ببرید . اگر رنگ های مشابه دیوار ها ، ملافه و سرویس خواب استفاده کنید اتاق خوابتان بزرگ تر می شود. برای اضافه کردن علاقه چند عکس از یک رنگ متضاد استفاده کنید . در این عکس دیوار ، ملاحفه و فرش سفید و استفاده از چوب به رنگ کرم – قهوه ای فضای اتاق را بزرگ ، زیبا و منظم کرده است .

  تاثیر نور طبیعی

  تاثیر نور طبیعی

  نور طبیعی درخشانی و روشنایی خوبی به اتاق خواب می دهد سعی کنید در فضای کوچک نگهداری پنجره را حداقل انجام دهید برای حفظ حریم خصوصی اضافه کردن پرده ی غلتک ساده یا آویزان و پرده های از جنس حریر استفاده کنید . در صورت نبود نور طبیعی یک یا دو لامپ در قسمت های تاریک اتاق قرار دهید. در این عکس پنجره بزرگ و پرده از جنس حریر و یک آینه ی متوسط در کنار هم یک دکوراسیون عالی فضای اتاق کوچک را به یک فضای بزرگ نمایان کرده است .

  چه کار کنیم تا اتاق خواب کوچکمان زیبا شود

  از فضایی که در اختیار شما قرار داده است نهایت اسفاده را بکنید

  در اتاق خواب های کوچک می توانید از کف تا سقف وسایل هایی به کار ببرید که حداقل استفاده را از آن بکنید از جمله تخت خواب های کمجا ویا از مبل های تخت خوابشو استفاده کنید امروزه طراحی های بسیار متفاوت و شیک هستند ازانواع آنها هم میز ، مبل و تخت می شوند بسیار زیبا و چشم گیر و در نهایت خیلی هم راحت است . از تخت خواب هایی استفاده کنید که در زیر آن کشو دارد که می توان لباس و اسباب بازی یا کتاب بگذارید و از قفسه های کتاب به صورت جداگانه به دیوار نصب کنید . از میز های تحریر در کنار تخت طوری چیدمان کنید که فضای زیادی را نگیرد .

  حتما بخوانید:  چگونه یک اتاق خواب آرامش بخش داشته باشیم؟

  آینه ایجاد نمای عمیق

  آینه ایجاد نمای عمیق

  ایجاد یک فضای رویایی با آینه یک ترفند کلاسیک است زیرا توانمندی منحصر به فرد مانند پنجره های اضافی عمل می کند . یک دیوار آینه ای به صورت بصری فضا را دو برابر می کند و با قرار دادن چند آینه ی کوچک در یک گروه می تواند علاقه زیادی به مشاهده داشته باشد اما یک آینه ی قدی و بزرگ می تواند فضای اتاق خواب کوچک را چند برابر کند و آینه کمک به روشنایی بیشتر در اتاق خواب می شود .

  کاربرد اندازه گیری وسایل

  کاربرد اندازه گیری وسایل

  قبل از خرید وسایل اتاق خواب حتما وسایل ها را متناسب با فضای اتاق اندازه گیری کنید تا وسایل ها به خوبی و منظم در اتاق قرار بگیرد برای مثال تخت خواب و میز آرایش یا میز تحریر و کمد لباس و قفسه ها کتاب حتما از قبل اندازه گیری شود اتاق خواب کوچک خود به یک اتاق خواب بزرگ تبدیل می شود و بعضی اوقات افراد ازتخت خواب های بزرگ برای اتاق خواب کوچک استفاده می کنند و دیگر فضای برای گذاشتن وسایل های بیشتر نیست و این تخت خواب بزرگ باعث می شود اتاق خوابتان کوچک تر نشان دهد و یا داشتن مبل یا صندلی بسیاز شیک سفارشی ساخته شده برای فضای شما میتواند یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند باشد .

  عمودی کردن اتاق خواب کوچک

  عمودی کردن اتاق خواب کوچک

  عمودی کردن وسایل اتاق خواب با دکوراسیون مناسب زیبا شدن اتاق خواب و فضای زیادی را به شما می دهد و راهی عالی برای نگهداری چیزهای منظم است می توان از تخت خواب های دو طبقه به صورت عمودی اتاق از فضای بهینه استفاده کنید و برای زیباتر کردن از پرده های با چوب های سفید در دور تا دور تخت خواب استفاده کنید و از قفس های شناور بسیاری از کتاب ها و مجلات را نگه می دارد . سطل ها وسبد های کوچک ، آویزان در میله های مونتاژ ، فضای بیشتری برای موارد کوچک و متفرقه فراهم میکنند . و کمد و کتابخانه ی عمودی کمترین فضای اتاق شما را می گیرد.

  حتما بخوانید:  پاتختی ندارید؟ از این وسایل به جایش استفاده کنید

  استفاده از تابلو نقاشی بزرگ برای جذابیت بیشتر

  استفاده از تابلو نقاشی بزرگ برای جذابیت بیشتر

  استفاده از تابلو های نقاشی بزرگ می تواند حرکت زیرکانه باشد به مخاطب حسی می دهد که وارد اتاق خواب بزرگی شده است . اگر شما طرفدار پرو پا قرص هنر و تابلو های هنری هستید به جای استفاده از چندین تابلو ی کوچک از تابلو های بزرگ و خاص به کار ببرید . شما با استفاده از این ایده و دکوراسیون می توانید اتاق خود را به یک اتاق کلاسیک و هنری تبدیل کنید .

  چه کار کنیم تا اتاق خواب کوچکمان زیبا شود

  از تمام فضای اتاق خواب برای خلق یک آثار مدرن استفاده کنید

  آیا فضایی بلا استفاده در اتاق خواب خود دارید ؟ شما می توانید از این فضا استفاده ی بیشتری کنید و با طراحی زیبا به آن جان تازه می بخشد . من با استفاده از این ایده که اتاق خواب کوچکی دارم فضایی برای کتابخانه نداشتم در زیر میز تحریرم سبد دو طبقه ای قرار دادم و کتابخانه ای را در زیر میزم طراحی کردم و دسترسی راحت به کتاب هایم را دارم و فضای اتاق خواب من را نگرفته وبسیار زیبا و جالب شده است و پشت پنجره اتاق خوابم گلدان هایی را گذاشتم که فضای دلنشینی را در اتاق خواب به وجود آورده است . و شما میتوانید با استفاده از این ایده ها حداقل استفاده از فضا و یک اتاق زیبا و دوست داشتنی داشته باشید .

  دقت درانتخاب رنگ ها

  دقت درانتخاب رنگ ها

  در انتخاب رنگ ها دقت به خرج دهید که رنگ ها میتواند فضای اتاق خواب را کوچک یا بزرگ نشان دهد . رنگ های روشن احساس فضا را افزایش می دهد و درحالیکه رنگ های تیره فضا را نزدیک تر می کند یا به عبارتی اتاق خواب را کوچک تر نشان می دهد . دیوار ها ، تخت خواب ها و میز به نظر فضای بزرگتر می کند . ترکیب رنگ بنفش کم رنگ و سفید فضایی آرامش بخش و بزرگتر نشان می دهد .

  منبع مطلب : khooger.com

  تزئین اتاق خواب دخترانه با این 30 مدل جدید و جذاب!

  30 عکس از شیک ترین و به روز ترین دیزاین ها برای اتاق دخترانه. بهترین پیشنهادات برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه. کودک، نوجوان و بزرگسال

  تزئین اتاق خواب دخترانه با این 30 مدل جدید و جذاب!

  4.4 59

  اتاق خواب یکی از مهم‌ترین فضاهایی منزل برای کسب آرامشه بخصوص اگر این اتاق مال دخترها باشه. در اینجا در موضوع اتاق خواب دخترانه، به چند موضوع می‌پردازیم:

  1- ایده‌هایی نو برای ساخت یا تغییر دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رو نمایش می‌دیم.

  در ادامه میخوانید...

  2- با توانایی اجراییِ دکوراتورهای عضو سلام ساختمان برای ساخت دکوراسیون یک اتاق خواب شیک دخترانه آشنا می‌شی.

  3- راهنماییت می‌کنیم چطور دکور مشابهی رو براحتی سفارش بدی و ازش لذت ببری.

  نکته مهم: حتما به متن های زیر هر تصویر توجه کن؛ اینطوری حس سلیقه شناسیت درباره دکوراسیون اتاق دخترانه ارتقا پیدا میکنه.

  عکس اتاق خواب دخترانه کوچک تخت در نیم طبقه بالا

  این عکس دکوراسیون اتاق خواب نوجوان رو نشون می‌ده که در دو طبقه طراحی شده.  عین این عکس رو می‌تونی به کمک دکوراتورهای عضو سلام ساختمان با قیمت خیلی اقتصادی بسازی. فقط پیشنهاد می‌کنم موقعی که مشاور تلفنی باهات تماس گرفت بهش بگی شبیه این عکس رو میخوای اجرا کنی تا دکوراتورهایی رو بهت معرفی کنه که برای این پروژه مناسبتر هستن.

  قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کابینت سازها و نجارهای شهرت بگیر

  قیمت گیری رایگان

  تصویر اتاق خواب دخترانه با ترکیب رنگی صورتی، آبی و سفید به همراه لوستر

  فکر می‌کنی هزینه  همچین دکوراسیون اتاقی که مناسبه سلیقه دختران جوان هست چقدر میشه؟؟ این تصویر خیلی کمک میکنه که قیمت دقیق رو از دکوراتور مد نظرت بپرسی. حواست باشه برای هر سفارشی در فضای دکوراسیون، روی قیمت نهایی با متخصص مذاکره کن و از قیمت‌های حدودی پرهیز کن.

  دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان

  دختران جوان نسبت به کودکان  قدرت تصمیم‌گیری بیشتری دارند، به همین دلیل می‌تونن زمان تغییر دکوراسیون اتاق خواب ، تصمیم‌گیری‌های لازم رو انجام بدن. و البته این کار ظرافت ها و پیچیدگی هایی داره. خیلی وقت ها مشتری ها در حین این پیچیدگی ها متاسفانه احساس ضرر می‌کنند. یکی از کارهای مهم ما اینه که مشاوره تخصصی ساخت دکورهای چوبی (مثل کمد، دکور، کابینت) ارائه می‌دیم. کافیه درخواستت رو برایگان ثبت کنی.

  نجارها و کمدسازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی

  درخواست رایگان

  دکوراسیون اتاق دخترانه به رنگ سفید مناسب دختر جوان

  چند روز پیش (تابستان 1401) از کنار یک مغازه با برند نسبتاً لاکچری دکور کودک رد می‌شدم، میز تحریرهای شیکی داشت ولی با قیمت های نجومی از حدود 11 میلیون تا 28 میلیون تومان. میزتحریر این عکس رو که دیدم یاد اون مدل 28 میلیونی افتادم. آره درست فکر میکنی! وقتی به کمک یک دکوراتور منصف کار رو پیش بری، میتونی یک دکور زیبا مثل این عکس رو با قیمت خیلی کمتر اجرا کنی.

  تزئین اتاق دخترانه با رنگ طوسی و صورتی

  همون‌طور که می‌دونید یکی از ترکیب رنگ‌های شیک داخل دکوراسیون، ترکیب رنگ‌های صورتی و طوسیه. دکوراسیون اتاقی که می‌بینید برای افرادی که با فضای کم اتاقشون مشکل دارن بسیار مناسبه. بنظر می‌رسه اقتصادی هم هست.

  قیمت دقیق کمد رو از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

  قیمت گیری رایگان

  عکس اتاق دخترانه صورتی و خاکستری دارای میز و صندلی و قفسه کتاب

  نمای نزدیک از قبلی. شبیه به این دکوراسیون که دارای میز و صندلی مطالعه و کتابخونه هست در بین مشتریانی که از ما مشاوره دریافت کردند هم اجرا شده! این طرح میتونه برای اکثر اتاق های کوچیک اجرا بشه.

  دکوراسیون صورتی و سفید برای اتاق خواب دخترانه به همراه میز و صندلی و کتابخانه و تخت

  واوو … چقدر زیباست! چند درصد دکوراتورها میتونن عین این طرح رو بسازند؟! مطمئناً کار هر کسی نیست اما خیلی هم کم نیستن! اگر دوستداشتی معرفی چند دکوراتوری که بتونند چنین اثر هنری رو  خلق کنن رو از ما بخواه. حتما در تماس تلفنی که اولش مشاور باهات میگیره عکس مورد نظرت رو در اختیارش قرار بده تا بتونه بهتر بهت خدمت کنه.

  قیمت روز کمد دیواری مدنظرت رو از بهترین کابینت سازها و نجارهای شهرت بگیر

  قیمت گیری رایگان

  یکی دیگه از ایده‌های جذاب برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان عکس بالاست. تو این عکس یک تابلو زیبا که با فضای اتاق، لوستر و دکوراسیون اون هماهنگی داره تونسته به زیبایی بیشتر اتاق اضافه کنه.

  عکس اتاق خواب دخترانه دو نفره با رنگ بندی صورتی سفید به همراه کاغذ دیواری زیبا و لوستر

  در بسیاری از خانواده‌ها دو فرزند دختر وجود داره. ایده بالا مناسب برای دختران جوانی هست که یک خواهر همسن و سال و یا بزرگتر/کوچکتر از خودشون دارن. تو هم خواهر داری؟

  عکس اتاق خواب دخترانه با رنگ بندی صورتی و تزئینات ماه و ستاره

  قیمت دقیق کمد رو از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیه ثبت درخواست کنی!

  قیمت گیری رایگان

  خوشبحالت که میتونی چنین طرحی برای اتاقت اجرا کنی! چرا که نه؟!! درباره قیمتش، چگونگی ساختش و معرفی دکوراتوری که بتونه این طرح رو اجرا کنه روی کمک ما حساب کن.

  دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال 

  دختران بزرگسال نسبت به پسران روحیه لطیف‌تری دارن و به همین دلیل به زیبایی فضای اتاق خودشون توجه بیشتری نشون میدن. اولین موردی که باید زمان طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال به اون توجه کرد، رنگ اتاق خواب و هماهنگی اون با وسایل موجود در اتاق هست.

  منبع مطلب : salamsakhteman.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید