این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  احراز هویت شاد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  احراز هویت شاد را از این سایت دریافت کنید.

  نحوه احراز هویت در سامانه شاد

  نحوه احراز هویت در سامانه شاد راهنمای ورود و عضویت در کلاس مجازی شبکه آموزشی دانش آموزان از اپ شاد و برنامه تحت وب شاد shaddl.medu.ir و shadweb.iranlms.ir

  نحوه احراز هویت در سامانه شاد

  ایران مشاوره نظری بدهید

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص مدارس از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  دانش آموزان پایه های مختلف به منظور ورود به سامانه شاد لازم است ابتدا نسبت به ثبت اطلاعات خود در این سامانه اقدام کنند. این ثبت اطلاعات در واقع همان مرحله احراز هویت است و تا زمانی که انجام نشود، فرد قادر به شرکت در کلاس های درسی مجاری خود نمی باشد. برای انجام فرآیند احراز هویت در سامانه یا اپلیکیشن شاد، ابتدا مدیر مدرسه باید اطلاعات هویتی و تحصیلی دانش آموز را در سامانه سناد وارد نماید و سپس مجموعه این موارد به تایید دبیر مربوطه نیز برسد.

  دانش آموزان برای انجام فرآیند احراز هویت خود باید از اپلیکیشن سامانه شاد و یا نسخه تحت وب آن استفاده کنند.

  وظایف مدیران و معلمان پیش از احراز هویت دانش آموز در سامانه شاد

  همان طور که اشاره شد، پیش از این که دانش آموز بخواهد نسبت به احراز هویت خود در سامانه شاد اقدام کند، باید مطمئن شود که اطلاعات او از سوی مدیر و معلمان مدرسه مورد تایید قرار گرفته است. از همین رو چنان چه اطلاعات دانش آموزان، معلمان و کلاس های آن ها در سامانه سناد دانش آموزی ثبت نشده باشند و یا نقص هایی داشته باشند، مدیر مدرسه موظف است ابتدا به سامانه سناد مراجعه کند و اطلاعات مربوطه را تکمیل و ثبت نماید. سپس از دانش آموزان نیز بخواهد که فرآیند عضویت خود در این سامانه را انجام دهند.

  تمامی معلمان نیز باید پس از ثبت اطلاعاتشان توسط مدیر مدرسه وارد سامانه شاد شوند و با انتخاب نقش خود به عنوان معلم”، کد ملی خود را درج کنند. پس از آن لازم است گزینه “مشاهده لیست مدارس” را از آن برگزینند تا بتوانند فهرست مدارس مربوط به خود را مشاهده کنند. در این مرحله، هر معلم می تواند به گروه یا گروه های کلاسی خود که توسط مدیر مدرسه ایجاد شده اند، دسترسی داشته باشد. تنها کافی است پس از انتخاب مدرسه مورد نظر، بر روی گزینه “مشاهده لیست گروه های کلاسی” کلیک کند تا فهرستی از گروه های مذکور برایش نمایان گردد و وارد آن ها شود.

  معلم نیز می تواند پس از تکمیل فرآیند ثبت نام و عضویت در سامانه شاد، به دانش آموزان خود اطلاع دهد که از روز بعد جهت احراز هویت و عضویت در گروه های کلاسی، به سامانه شاد مراجعه کنند.

  احراز هویت در شبکه آموزشی دانش آموزان از طریق اپلیکیشن شاد

  دانش آموزان باید در مدت زمان تعطیلی مدارس در کلاس های مجازی که از طریق سامانه شاد برپا می شوند، شرکت نمایند و عدم حضور آن ها در این کلاس ها بدون اطلاع قبلی، به منزله غیبت محسوب می گردد.

  دانش آموزان ابتدا می بایست این نرم افزار را دانلود کرده و سپس نسبت به نصب آن اقدام نمایند که در ادامه مطلب به طور کامل مراحل آن را شرح می دهیم. بنابر آن چه تا به این جا گفته شد، اگر برای اولین بار است می خواهید وارد نرم افزار شاد شوید، بایستی ابتدا مراحل احراز هویت را به انجام برسانید. یه همین جهت، پس از ورود به اپلیکیشن و وارد نمودن شماره تلفن همراه، با استفاده از گزینه “افزودن کاربر” این روند را تکمیل نمایید. در صورتی که ثبت نام شما در اپلیکیشن شاد با موفقیت انجام گیرد، با پیغام “احراز هویت با موفقیت انجام شد” مواجه خواهید شد.

  مراحل ورود دانش آموزان

  پس از ورود به برنامه، 4 بخش سرویس ها، پیام رسان، شادینو و تنظیمات را مشاهده می کنید. مهم ترین بخشی که اطلاعات و گروه های درسی دانش آموز در آن قرار دارد، بخش ”مدرسه من” می باشد.

  پس از کلیک بر روی قسمت “مدرسه من”، حساب های کاربری مختلفی که احراز هویت آن ها را به انجام رسانده اید‏، قابل مشاهده می باشد.

  در صفحه ای مشابه با فضای تصویر زیر، تمامی بخش های مربوط به تکالیف و آزمون محصل نمایش داده شده است که برای دسترسی به هر کدام، کافی است بر روی بخش مربوطه کلیک نمایید.

  در بخش بعدی، “پیام رسان” را مشاهده می کنید که از طریق آن، می توانید با معلم یا هم کلاسی های خود به صورت خصوصی یا گروهی در تماس باشید.

  در بخش تنظیمات نیز می توانید به ویرایش اطلاعات شخصی خود از جمله عکس پروفایل، شماره همراه،‌ حریم خصوصی یا سایر موارد بپردازید.

  احراز هویت در شبکه آموزشی دانش آموزان از طریق نسخه تحت وب سامانه شاد

  برنامه شاد تحت وب برای آن دسته از دانش آموزان که به هر دلیلی نمی توانند با تلفن همراه خود وارد اپلیکیشن شاد شوند، راه اندازی شده است و امکان دسترسی به آن از طریق رایانه های شخصی و همچنین مرورگرهای تلفن همراه وجود دارد.

  دانش آموزانی که قصد دارند از طریق این برنامه فرآیند احراز هویت خود را انجام دهند، می بایست ابتدا به سایت shadweb.iranlms.ir مراجعه کنند، شماره تلفن همراهی که در دسترس است را در صفحه اول این سامانه درج نمایند و سپس دکمه “مرحله بعد” را بفشارند.

  پس از ثبت شماره تلفن در مرحله قبل، یک کد فعال سازی 5 رقمی به آن ارسال می گردد که باید در این مرحله ثبت گردد تا دانش آموز بتواند به مرحله بعد راه یابد.

  در این گام، دانش آموزان وارد محیط برنامه شاد تحت وب می شوند و باید از منوی موجود در سمت راست سایت، گزینه “ورود به مدرسه من” را انتخاب کنند.

  اکنون لازم است در این صفحه،نقشخود رابه عنوان “دانش آمور، معلم یا مدیر” انتخاب کنبد.

  در مرحله بعدی، کد ملی خود را در جای مشخص شده درج نمایید.

  حال می بایست سال تولد خود را در بخش مشخص شده وارد نموده و بر روی گزینه “ارسال” کلیک کنید.

  سپس مطابق تصویر ماه تولد خود را در قسمت تعیین شده درج نمایید.

  در آخر نیز روز تولد خود را وارد نموده و در پایان تمامی این مراحل دکمه “ارسال” را بفشارید.

  چنانچه این فرآیند را به طور کامل به اتمام رسانده باشید، با پیام “احراز هویت با موفقیت انجام شد” مواجه می شوید که لازم است بر روی گزینه “بله” کلیک نمایید.

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  انجام احراز هویت در برنامه شاد

  در این برنامه به بررسی نحوه احراز هویت دانش آموزان در برنامه شاد آموزش و پرورش پرداخته شده است .

  انجام احراز هویت در برنامه شاد

  دانش آموزان می بایست به منظور دسترسی به گروه ها و کانال های اختصاصی ، اقدام به انجام احراز هویت در برنامه شاد از « 3 مهر ماه » نمایند . این امر مستلزم نصب برنامه شاد جدید 1400 - 1401 ، ورود به آن و تکمیل اطلاعات شخصی دانش آموز اعم از کد ملی ، تاریخ تولد و سریال شناسنامه می باشد .

  اگر در انجام احراز هویت در برنامه شاد سوالی دارید

  اگر در انجام احراز هویت در برنامه شاد سوالی دارید

  وزارت آموزش و پرورش با ارائه برنامه شاد سعی در یکپارچه سازی آموزش های مجازی و فراهم نمودن بستری امن برای دانش آموزان و معلمان می باشد . فضایی که دانش آموزان بتوانند یادگیری دروس و رفع اشکال خود را در آن انجام داده بدون این که نگرانی برای والدین در خصوص ناامن بودن فضای مجازی به وجود بیاید.

  احراز هویت شاد برای سال تحصیلی 1400 - 1401 از 3 مهر ماه آغاز می شود.

  یک ویژگی برنامه شاد که آن را برای حضور دانش آموزان و معلمان در گروه ها امن و میسر می سازد ، امکان احراز هویت آنان در خود برنامه شاد می باشد . این امکان هم در سامانه شاد و هم در برنامه یا نرم افزار شاد قابل انجام می باشد . لازم به ذکر است استفاده از کانال ها و مشاهده محتوای آموزشی برای عموم مردم آزاد بوده اما دانش آموزان به منظور دسترسی به گروه های کلاسی اختصاصی خود می بایست در این برنامه احراز هویت را انجام دهند .

  سوالی که برای خیلی از دانش آموزان پیش میاید این است که چگونه در برنامه شاد احراز هویت کنیم ، بنابراین تصمیم داریم در این مقاله به نحوه انجام احراز هویت در برنامه شاد بپردازیم .

  نحوه احراز هویت دانش آموزان در برنامه شاد

  دانش آموزان می بایست پس از نصب برنامه شاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱و ورود به آن نسبت به احراز هویت در برنامه شاد اقدام نمایند . همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد ، هر دانش آموزی در صورتی می تواند به گروه های اختصاصی کلاس و مدرسه خود دسترسی داشته باشد که بتواند در برنامه شاد احراز هویت خود را تکمیل نماید . در ادامه مقاله به شرح کامل مراحل احراز هویت دانش آموزان برای ورود به برنامه شاد پرداخته ایم .مراحل احراز هویت دانش آموزان در برنامه شاد

  دانلود برنامه شاد و نصب آن در گوشی هوشمند خود

  ورود به برنامه شاد

  ورود به قسمت "ورود به مدرسه من" برای عضویت در کلاس ‌ها و گروه‌ های درسی

  انتخاب گزینه "افزودن کاربر جدید" مطابق تصویر زیر

  انتخاب نقش دانش آموز از بین گزینه ها مطابق تصویر

  ورود کد ملی و انتخاب گزینه تایید

  در این مرحله تاریخ تولد از شما خواسته می شود و پس از آن به صورت خودکار به کلاس های خود وارد خواهید شد .

  مثال سال تولد : 1384

  مثال ماه تولد : 06 مثال روز تولد : 15

  در صورتی که مطمئن هستید کد ملی و تاریخ تولد خود را به درستی وارد می ‌کنید ولی با خطای "اطلاعات وارد شده نامعتبر است" مواجه می‌شوید ، از مدیر مدرسه خود بخواهید تا اطلاعات شما را در سامانه سناد تصحیح کند .

  24 ساعت بعد از این که مدیر مدرسه ، اطلاعات صحیح شما را وارد سامانه سناد کرد ، در صفحه اصلی برنامه شاد وارد قسمت "ورود به مدرسه من" شوید و بر روی تصویر "دانش آموز" بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید .

  دانش آموزان می توانند با ورود به گروه ها و کانال های درسی خود ، به محتوای آموزشی که برای آن ها بارگذاری شده است ، دسترسی پیدا کنند . با توجه به این که دانلود این محتوای آموزشی ممکن است حجیم باشد ، تعرفه های رایگان برای استفاده از این نرم افزار در نظر گرفته شده که برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

  بیشتر بخوانید: نحوه فعال سازی اینترنت رایگان برنامه شاد

  مشکل عدم احراز هویت برنامه شاد

  احراز هویت در برنامه شاد 1400 - 1401 معمولا بعد از انجام دادن مراحل بالا نهایی شده و امکان دسترسی به گروه های اختصاصی کلاس و مدرسه برای دانش آموز فراهم می شود . اما گاهی اوقات ممکن است دانش آموز با وجود انجام تمامی مراحل باز هم با خطاهای برنامه شاد مواجه شود . در این صورت دو راه حل برای حل این مشکل وجود دارد که در ادامه قابل مشاهده می باشد .

  راه حل اول : از طریق خود برنامه شاد 

  دوباره به برنامه شاد رفته و گزینه ” ورود مدیر / معلم / دانش آموز “ را انتخاب کنید .

  نقش خود یا همان ” دانش آموز “ را انتخاب نمایید .

  این بار میبایست گزینه ” لیست دانش آموزان “ را انتخاب کرده تا اطلاعات و لیست کلاس های مربوط به شما نشان داده شود .

  در صورتی که در این مرحله هم با خطا مواجه شدید راه حل دوم را که در ادامه آمده است ، امتحان کنید .

  راه حل دوم : احراز هویت از طریق سامانه شاد 

  شما می توانید به جای ورود به نرم افزار شاد ، وارد سامانه شاد  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  به آدرس shad.medu.ir شده و احراز هویت خود را از طریق این سامانه انجام دهید . سپس با ورود به برنامه به گروه های اختصاصی کلاس و مدرسه خود هدایت خواهید شد . برای کسب اطلاعات بیشتر در باره سامانه شاد ، توصیه می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید