این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  احراز هویت غیرحضوری مفید

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  احراز هویت غیرحضوری مفید را از این سایت دریافت کنید.

  احراز هویت کارگزاری مفید

  در این مقاله مطالبی در رابطه با روش های احراز هویت در کارگزاری مفید، نحوه احراز هویت غیر حضوری در این کارگزاری و همچنین احراز هویت حضوری کارگزاری مفید آمده است.

  احراز هویت کارگزاری مفید

  در صورتی که کارگزاری مفید را برای انجام امور سرمایه ای خودتان، در بازار بورس کشور ایران انتخاب کرده اید، می بایست که برای شروع معاملات خود اقدام به احراز هویت در کارگزاری مفید نمایید. احراز هویت در کارگزاری مفید به صورت آنلاین، از طریق سایت کارگزاری مفید و به صورت حضوری، در دفاتر احراز هویت مفید انجام می شود.

  برای مشاوره احراز هویت کارگزاری مفید

  برای مشاوره احراز هویت کارگزاری مفید

  با توجه به افزایش علاقه مردم به سرمایه گذاری در بازار بورس اوراق بهادار کشور ایران، بسیاری از افراد در هر یک از کارگزاری های مختلف کشور ثبت نام کرده اند. در بین تمامی این کارگزاری ها، کارگزاری مفید توانسته است نظر افراد زیادی را جذب کند.

  آن دسته از افرادی که قصد استفاده از کارگزاری مفید به عنوان نظارت کننده بر انجام امور سرمایه گذاری را دارند، می توانند ابتد در این کارگزاری ثبت نام و سپس احراز هویت در کارگزاری مفید را انجام دهند و پس از ورود به بازار سرمایه، مراحل مربوط به خرید و فروش بورس را انجام دهند.

  در ادامه مطلب نیز در رابطه با انواع روش های احراز هویت در کارگزاری مفید، نحوه احراز هویت غیر حضوری کارگزاری مفید و همچنین راهنمای احراز هویت حضوری کارگزاری مفید برای متقاضیان آورده شده است.

  انواع روش های احراز هویت در کارگزاری مفید

  برای شروع فعالیت ها در بازار سرمایه کشور ایران، لازم است که اشخاص ابتدا یک کارگزاری برای انجام امور مربوط به بازار سرمایه را انتخاب کنند. یکی از کارگزاری هایی که در کشور ایران خدمات بازار سرمایه ارائه می کند، کارگزاری مفید می باشد.

  آن دسته از افرادی که قصد ورود به بازار سرمایه از طریق کارگزاری مفید را دارند، می بایست که ابتدا در این کارگزاری ثبت نام نمایند و پس از ثبت نام اولیه در کارگزاری، مراحل احراز هویت در کارگزاری مفید را انجام دهند. در حال حاضر، روش های مختلفی برای احراز هویت در کارگزاری مفید برای بورس وجود دارد که افراد می توانند بسته به شرایط خودشان هر یک از این روش ها را انتخاب نمایند.

  در گذشته، تنها روش احزار هویت کارگزاری مفید برای بورس، مراجعه حضوری به دفاتر احراز هویت مفید بود. افرادی که قبلا در سامانه سجام ثبت نام کرده اند و در حال حاضر، دارای کد 10 رقمی سجام می باشند، می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت و یا شعب کارگزاری مفید، مراحل مربوط به احراز هویت در کارگزاری مفید را انجام دهند.

  اما به غیر از روش حضوری، روش ساده تری نیز برای احراز هویت کارگزاری مفید برای بورس وجود دارد که افراد می توانند از آن برای احراز هویت استفاده کنند. در این روش، لازم است که اشخاص، وارد سایت کارگزاری مفید به نشانی www.emofid.com شوند و مراحل احراز هویت خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند.

  حتما بخوانید: ثبت نام در کارگزاری مفید

  نحوه احراز هویت غیر حضوری کارگزاری مفید

  در گذشته تنها روشی که برای احراز هویت کارگزاری مفید وجود داشت، این بود که افراد به صورت حضوری به یکی از مراکز احراز هویت مراجعه کنند و اقدام به احراز هویت در کارگزاری مفید کنند؛ اما با توجه به تقاضای مردم برای انجام احراز هویت غیر حضوری، بستری جهت انجام مراحل احراز هویت به صورت غیر حضوری در کارگزاری مفید فراهم شده است.

  در صورتی که قصد انجام احراز هویت غیر حضوری در کارگزاری مفید را دارید، می بایست که پس از ورود به سایت کارگزاری مفید به نشانی www.emofid.com مراحل احراز هویت خود را انجام دهید. در نظر داشته باشید که برای احراز هویت غیر حضوری در این کارگزاری، ابتدا می بایست که در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید و کد 10 رقمی سجامی خود را دریافت کنید.

  پس از دریافت کد پیگیری سجام، لازم است که حتما در سایت کارگزاری مفید، مراحل افتتاح حساب خود را انجام داده باشید و سپس طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود، احراز هویت در کارگزاری مفید را به صورت آنلاین انجام دهید.

  ابتدا، برای ورود به سایت کارگزاری مفید، نشانی اینترنتی www.emofid.com را در مرورگر خود جستجو نموده و سپس وارد لینک سایت کارگزاری مفید شوید.

  پس از ورود به سایت کارگزاری مفید، بر روی گزینه ورود بالای سایت کلیک نمایید.

  حال با وارد کردن اطلاعات کاربری خودتان، به حساب کاربری خود وارد شوید.

  پس از ورود به حساب کاربری خودتان اطلاعات هویتی به شما نمایش داده می شود. در صورتی که قصد ویرایش اطلاعات هویتی خود را دارید، می توانید در این مرحله ویرایش کنید و بر روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  آموزش احراز هویت غیر حضوری سجام

  هم‌اکنون می‌توانید احراز هویت سجام را به صورت رایگان و غیرحضوری انجام دهید. در این مطلب مراحل احراز هویت سجام آموزش داده شده است

  آموزش احراز هویت غیر حضوری سجام

  آشنایی با بورسدرباره بورسورود به بورس

  زمان مطالعه: 6 دقیقه

  انتشار ۶ مهر ۱۴۰۰

  تعداد بازدید: 508763

  سطح مبتدی

  کلیه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی فعال در بازار سرمایه باید در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت آن را انجام دهند. به عبارت دیگر، هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمی‌تواند بدون ثبت و تایید اطلاعات در سجام، خدماتی از قبیل خرید و فروش سهام را دریافت کند. در حال حاضر امکان احراز هویت غیر حضوری و رایگان سجام از طریق کارگزاری مفید فراهم شده است. در ادامه به آموزش احراز هویت سجام خواهیم پرداخت.

  مراحل احراز هویت غیرحضوری سجام

  پیش از انجام مراحل احراز هویت، ابتدا باید از طریق کارگزاری مفید، فرآیند ثبت‌نام سجام خود را تکمیل کرده و  کد ۱۰ رقمی سجام را دریافت کنید. در صورتی که قبلا این کد را دریافت کرده ولی آن را به خاطر ندارید، روی بازیابی کد ۱۰ رقمی سجام کلیک کنید.

  در صورت نیاز برای آشنایی بیشتر با مراحل ثبت نام، مقاله «ثبت نام رایگان سجام از طریق کارگزاری مفید» را مطالعه کنید.

  • ورود به حساب کاربری

  روی لینک کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود در کارگزاری مفید شوید. در صورتی که تاکنون در کارگزاری مفید ثبت نام نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت account.emofid.com همین حالا به صورت رایگان و غیرحضوری به خانواده ۱۲ میلیون نفری مفید بپیوندید.

  • تایید اطلاعات هویتی

  پس از ورود به حساب کاربری خود، اطلاعات هویتی شما نمایش داده می‌شود. در این صفحه می‌توانید در صورت نیاز نام و نام خانوادگی خود را ویرایش کنید. سپس به مرحله بعد بروید.

  • انتخاب احراز هویت غیر حضوری

  در صورتی که بیش از ۱۸ سال سن دارید و همچنین کارت ملی هوشمند خود (یا گواهی موقت کارت ملی) را دریافت کرده‌اید، روی گزینه «مرحله بعد» کلیک کنید. در غیر این صورت برای احراز هویت سجام می‌توانید به یکی از دفاتر پیشخوان منتخب کارگزاری مفید مراجعه کنید.

  • آغاز فرآیند احراز هویت غیر حضوری سامانه سجام

  شما می‌توانید با انتخاب گزینه “راهنما”، فیلم آموزشی مربوطه را ببینید و توضیحات آن را مطالعه کنید. در صورتی که تمایلی به این کار ندارید، روی گزینه «مرحله بعد» بزنید.

   وارد کردن کد ۱۰ رقمی سجام

  در این مرحله باید کد پیگیری ۱۰ رقمی سجام خود را وارد کنید. سپس به مرحله بعد بروید.

  نکته: در صورتی که  این کد را فراموش کرده‌اید، با استفاده گزینه “بازیابی کد پیگیری”، وارد سامانه سجام شوید. سپس کد ملی و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید تا کد پیگیری ۱۰ رقمی، مجددا از طرف سامانه سجام به شماره همراه شما پیامک شود.

   وارد کردن کد تایید

  پس از آن که کد ۱۰ رقمی سجام را وارد کرده و روی «مرحله بعد» زدید، پیامکی حاوی یک عدد ۵ رقمی از طرف سامانه سجام برای شما ارسال می‌شود. پس از وارد کردن عدد ۵ رقمی در بخش مربوطه، به مرحله بعد بروید.

  • وارد کردن سریال کارت ملی

  در این مرحله، باید سریال پشت کارت ملی هوشمند خود یا شماره پیگیری رسید آن را وارد کنید و سپس به مرحله بعد بروید. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، گزینه “تصویر نمونه” را انتخاب کنید.

  • نمایش مشخصات فردی

  اطلاعاتی که قبلا در سامانه سجام وارد کرده‌اید، نمایش داده می‌شود. در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده صحیح است، به مرحله بعد بروید.

  • بارگذاری امضا

  در این مرحله لازم است با خودکار آبی یا مشکی روی یک صفحه سفید (بدون خط و تا خوردگی) امضا کرده و از آن عکس بگیرید. سپس عکس گرفته شده را بارگذاری کنید و به مرحله بعد بروید.

  • تایید امضا

  در این مرحله تصویر امضای شما نمایش داده می‌شود. اگر تصویر امضا به درستی در کادر قرار نگرفته یا کیفیت مناسبی ندارد، با انتخاب گزینه بارگذاری مجدد، فرآیند را تکرار کنید. در غیر این صورت به مرحله بعد بروید.

  • ارسال فیلم

  در این مرحله باید یک فیلم از خودتان ضبط کنید و در آن، جمله‌ای که به صورت تصادفی نمایش داده می‌شود را بخوانید.

  توجه کنید که:

  کلمات را واضح و رسا بیان کنید.

  در زمان خواندن متن، سکوت برقرار باشد.

  متن را فقط یکبار بخوانید.

  فرد دیگری در تصویر حضور نداشته باشد.

  نور محیط مناسب باشد و ترجیحا تصویر پس‌زمینه، دیوار سفید باشد.

  فیلم را بدون عینک، ماسک و کلاه ضبط کنید.

  توجه کنید که رعایت پوشش مناسب برای همه کاربران الزامی است.

  برای ارسال ویدیو، ابتدا بر روی “ضبط فیلم” کلیک کنید. سپس چهره خود را در کادر مشخص شده قرار دهید و “شروع ضبط” را انتخاب کنید.

  منبع مطلب : learning.emofid.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید