این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اخبار نماز جمعه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اخبار نماز جمعه را از این سایت دریافت کنید.

  خطیب نماز جمعه تهران در اجتماع باشکوه نمازگزاران: مثل امیرالمومنین با سران جنایت قاطعانه برخورد کنید

  آیت‌الله خاتمی ضمن اظهار تاسف از فوت یک هموطن و تسلیت به خانواده ایشان، اظهارداشت: اغتشاشگران دلشان برای مقابله با نظام و شما مردم لک زده بود و عقده‌گشایی کردند، مسئله‌ای که اصلاً برای این اغتشاشگران مطرح نبوده، همان خانم است.

  سیاسی / سایر حوزه ها ۱۲:۲۲ ۱۴۰۱-۷-۱ ۰ ۷

  خطیب نماز جمعه تهران در اجتماع باشکوه نمازگزاران: مثل امیرالمومنین با سران جنایت قاطعانه برخورد کنید

  آیت‌الله خاتمی ضمن اظهار تاسف از فوت یک هموطن و تسلیت به خانواده ایشان، اظهارداشت: اغتشاشگران دلشان برای مقابله با نظام و شما مردم لک زده بود و عقده‌گشایی کردند، مسئله‌ای که اصلاً برای این اغتشاشگران مطرح نبوده، همان خانم است.

  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز اول مهرماه نماز جمعه تهران ضمن دعوت به تقوا اظهارداشت: در نهج‌البلاغه از مولا علی (ع) نقل شده است که آن کس که حریم برای خدا نگه دارد، در فتنه‌ها قرار نخواهد شد و در تاریکی‌ها با نور اعتقاد به خدا مسیر درست را پیدا خواهد کرد. خداوند همه ما را مزین به این فضیلت بزرگ بفرماید.

  وی افزود: از صفات خداوند که در آیات فراوانی آمده علم گسترده خداوند به همه چیز و نسبت به انسان در همه ابعاد است. صفاتی همچون عالم، علیم، بصیر، حکیم و رغیب جزو این صفات است. مرحوم شیخ صدوق می گوید که رغیب به معنای حافظ است. به محل بلندی که به جاهای دیگر اشراف دارد، مرغب گفته می‌شود.

  امام جمعه موقت موقت تهران اضافه کرد: خداوند فعل‌های انسان را هم می‌بیند و هم می‌داند. رشوه از گناهانی است که در قانون هم مجازات سختی برای آن تعیین شده اما، گاهی هم رشوه‌دهنده و هم رشوه‌گیرنده کاری می‌کنند که دست شیطان را هم از پشت می‌بندند و هیچ سندی باقی نمی‌گذارند، اما، خداوند نسبت به آن آگاه است.

  وی ادامه داد: ریزه‌کارترین مواردی که ما فکر نمی‌کنیم را ذات مقدس ربوبی می‌بیند، او حافظ و نگهبان و رغیب است.

  آیت‌الله خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه تقوا، جامع‌ترین فضیلت اخلاقی است که در پیکره سیستم اخلاقی اسلام جریان دارد، تأکید کرد: این ویژگی، سبب تحقق سبک زندگی دینی است.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اغتشاشات اخیر بیان داشت: درباره اغتشاشات می خواهم چند مطلب را خدمت شما خوبان عزیزان و عزیزانی که این صحبت را می بینند، تقدیم کنم. مطلب اول این است که فوت یک هموطن مایه تأسف و جای تسلیت به خانواده ایشان و آرزوی صبر برای ایشان است.

  وی ادامه داد: مطلب دوم این است که در این قضیه، همه مقامات کشور اعم از رئیس‌جمهور، رئیس قوه قضائیه و رئیس قوه مقننه وارد شده و بر پیگیری دقیق مسئله تأکید دارند، این‌ مسئولان امین نظام اسلامی هستند، ما به امنای خودمان اعتماد داریم و مردم عزیزمان هم در این عرصه به قول این امنا اعتماد دارند. قطعاً این موضوع پیگیری شده و نتیجه به مردم گفته خواهد شد.

  آیت الله خاتمی تصریح کرد: مطلب سوم این است که این روزها در جهان اسلام و ایران اسلامی حوادث مهم اتفاق افتاده است، حضور بیش از ۲۱ میلیون نفر در کربلا، مانور کمی نیست. تحقیقاً بی‌سابقه است و چیز کمی نبود و جز عنایت خدا چیزی دیگری پشت آن نبود.

  وی با اشاره به حضور مردم کشورمان در راهپیمایی و پیاده‌روی اربعین تصریح کرد: حضور بیش از ۳ میلیون نفر از هموطنان‌مان در راهپیمایی و پیاده‌روی اربعین کار کمی نبود و بسیار باشکوه بود. همچنین، حضور بیش از ۳ میلیون نفر در راهپیمایی اربعین تهران چون بسیار بزرگ است و کمتر مانور داده می‌شود، کم نیست.

  امام جمعه موقت تهران با اشاره به حضور آیت‌الله رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد خاطرنشان کرد: حضور رئیس محترم جمهور در سازمان ملل و ملاقات با سران بسیاری از کشورهای جهان نشان داد که ایران به عنوان یک کشور مطرح در جهان است و برخلاف آنچه برخی می‌گویند ما با دنیا قطع رابطه کرده‌ایم، نیست.

  وی ادامه داد: ایران روابط دوجانبه خود را دارد و آن چیز که منزوی است، شیطنت‌های آمریکا در منطقه است.

  آیت‌الله خاتمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای گفت: امروز ایران در شانگهای که تأثیر قابل توجهی در عرصه اقتصادی دارد، عضو شده است و این دستاوردها چیز کمی نیستند.

  وی افزود: این موارد توفیقات کمی نیستند و دشمنان در صدد این بودند که این توفیقات تحت‌الشعاع قرار بگیرد، این اغتشاشات در پی تحت تأثیر قرار دادن این موفقیت‌ها هستند که رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل بر روی آن مانور می‌دهد. اغتشاشاتی که آمار آن‌ها را دارم که حداکثر بسیار اندک هستند، امروز پس از نماز جمعه سراسر کشور عدد را مردم می‌فهمند.

  خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دشمنان شما مردم از مدت‌هاست در پی اغتشاش هستند و دنبال سوژه بودند، بیان داشت: آن‌ها موفق نشده بودند تا این که این سوژه برای آن‌ها پیش آمد که بسیار سوژه دندان‌گیری برای آن‌ها شده و آن‌ها سوار بر این موج شدند.

  وی ادامه داد: این‌ها دلشان برای آن خانم نسوخته بود، این‌ها دلشان برای مقابله با نظام و شما مردم لک زده بود و عقده‌گشایی کردند، مسئله‌ای که اصلاً برای این اغتشاشگران مطرح نبوده، همان مسئله آن خانم است. به دلیل اینکه مسئولان ما به جد در صحنه هستند، دیگر غیر از بررسی دقیق چه می‌خواهید و مسئولان هم در حال انجام این کار هستند.

  آیت‌الله خاتمی گفت: قصه، قصه مقابله با دین بود، دلیل آن سوزاندن قرآن، سوزاندن مسجد و کشیدن چادر از سر زن مسلمان‌ و کار رضاخانی کردن است و این یعنی ضدیت با دین.

  وی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر علیه شما مردم بود، تأکید کرد: به دلیل اینکه، پرچم جمهوری اسلامی ایران که نماد اقتدار و عزت مردم است به آتش کشیده شد. اقدام علیه مردم یعنی بیش از ۶۰ آمبولانس را تخریب کرده‌ و تعدادی را به آتش کشیده‌اند. برای چه آمبولانس‌ها را می‌سوزانید؟ این آمبولانس‌ها برای چه کسی است؟ برای این مردم است. پس شما ضد مردم هستید. آتش زدن بانک‌ها یعنی آتش زدن سرمایه مردم، شرمتان باد.

  امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: این اغتشاشات بی‌سابقه نیستند، سال‌های ۷۸، ۸۸ همین اغتشاشات بودند، آدم‌های آن‌ها نیز همین افراد و اغتشاشگران امروزی بودند، شعارها همین شعارهای امروزی بود؛ اما این بار مردم با آن‌ها همراهی نکرده‌اند، حتی نفرینشان کردند. گفتند اعتراض دارید، چرا اموال مردم را به آتش می‌کشید. پس، قصه این اغتشاشات قصه اعتراض نبوده و نیست؛ اغتشاشاتی که به لطف خدا لحظات پایانی خود را می‌گذراند.

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  نماز جمعه

  نماز جمعه

  امام جمعه یاسوج : نیروی انتظامی قاطعانه بامخلان نظم و امنیت برخورد کند/ از قانون حجاب یک قدم عقب نشینی نخواهیم کرد

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۷:۴۹

  امام جمعه قم: برخورد قاطع با فتنه‌گران انتظار مردم از پلیس است/ موضع هجومی رئیس جمهور در سازمان ملل پیروزی بزرگی بود

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۷:۴۲

  علم‌الهدی ، خطیب جمعه مشهد : معلوم نیست چرا عده‌ای دنبال جمع‌آوری گشت ارشاد هستند؟

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۴:۵۸

  خاتمی: قوه قضاییه قاطع‌ترین برخورد را با سران اغتشاش صورت دهد/ در حفظ نظام اسلامی با کسی تعارف نداریم

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۴:۴۱

  قطعنامۀ پایانی تظاهرات «محکومیت فتنه‌گران و هتاکان به مقدسات دینی»

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۴:۲۲

  ببینید | سید احمد خاتمی: این اشک تمساح به سلطنت‌طلبان نمی‌آید و خنده‌دار است

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۴:۰۳

  امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان عنوان کرد:اهانت‌ به ساحت مقدس قرآن و ارزش‌ها بخشودنی نیست

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۳:۳۹

  فراخوان راهپیمایی نمازگزاران جمعه کرمان در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اخیر

  ۱۴۰۱-۰۷-۰۱ ۱۰:۱۲

  ببینید | انتقاد تند امام جمعه دهلران از وزیر راه و شهرسازی

  ۱۴۰۱-۰۶-۲۶ ۱۶:۳۰

  خطیب جمعه کرج : اروپا ماه آینده به گاز ایران احتیاج پیدا می‌کند

  ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۲۱:۱۲

  علم‌الهدی : مردم عراق به مشهدی‌ها فرهنگ میزبانی را آموختند / اگر خانواده‌ای از زائران، شب سرپناه نداشته باشد، امام رضا ما مردم مشهد را نمی‌بخشد

  ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۱۷:۵۶

  خطیب جمعه قم : به دشمن تأکید کرده‌ایم باید تحریم‌ها را رفع کند / نباید به مذاکرات دل خوش کنیم

  ۱۴۰۱-۰۶-۲۵ ۱۷:۳۹

  راهکار خطیب جمعه شیراز برای حل مشکل گرانفروشی و احتکار دارو

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۸ ۱۹:۲۶

  خطیب جمعه ملایر : دشمن تلاش می‌کند مرزهای عراق را به سوی زائران ببندد! / ۵ میلیون نفر در انگلیس اربعین را رصد می‌کنند

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۸ ۱۶:۴۴

  خطیب جمعه تهران : پرچم دولت ایران در دست یکی از فرزندان حضرت زهرا است / این دولت کارهای بزرگ اقتصادی انجام داده

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۸ ۱۶:۳۵

  فرمان یک خطیب جمعه / مردم و بسیج باید «آتش به اختیار» با بدحجابی مقابله کنند / نباید اجازه دهید، جلوه‌های فساد و انحراف علنی شود

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۸ ۱۶:۱۰

  هشدار تند خطیب جمعه قم : عبور از خط قرمز ها برای متدینین قابل تحمل نیست / رئیس جمهور به وزیر ورزش تذکر دهد

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۸ ۱۵:۵۴

  طی حکمی از سوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور صورت گرفت :

  حجت‌الاسلام و المسلمین بی‌نیاز امام جمعه کیش شد

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۶ ۱۱:۳۴

  ببینید | اعتراض و شعار تند علیه مهدی تاج در نماز جمعه تهران

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۲ ۱۳:۰۰

  شعار های تند علیه «تاج» در نمازجمعه تهران

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۱ ۲۱:۰۹

  خطیب جمعه همدان: مردم نگران سلامت آب شرب همدان هستند / در آبرسانی با تانکرها روحانیت حضور خوبی داشتند

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۱ ۲۰:۳۶

  هشدار متفاوت خطیب جمعه قم به آمریکا

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۱ ۱۹:۴۶

  «بسته پیشنهادی تقدیم شده» / هشدار برجامی خطیب جمعه تهران به «اروپایی ها» برای «پشیمان» نشدن

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۱ ۱۷:۰۳

  علم الهدی : هر دولتی، مطالبات رهبری را بهتر انجام دهد، دولت موفقی است / رهبری در دیدار اخیر با دولت ، رضایت خود را بیان داشتند

  ۱۴۰۱-۰۶-۱۱ ۱۵:۲۶

  دیدار رییس سازمان انرژی اتمی با نماینده ولی فقیه در لرستان

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۷ ۰۸:۳۸

  سخنان امامان جمعه در حمایت از دولت رئیسی + جدول گزیده سخنان

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۵ ۰۱:۰۹

  خطیب جمعه همدان : در کم آبی همدان اگر استاندار اشتباه کرده باید عذرخواهی کند/ مردم حق دارند ناراحت باشند

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۴ ۲۰:۳۷

  خطیب جمعه موقت یزد : امروز تنها خواستار رفع تحریم‌ها و تضمین کردن تعهداتشان هستیم / زمستان آینده برای دشمنان ما کابوس است

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۴ ۱۹:۳۲

  خطیب جمعه رشت : نان برای مردم حیاتی است / برخی جاها کیفیت نان در تراز این مردم نیست

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۴ ۱۶:۴۵

  ببینید | دستور برجامی خاتمی در نماز جمعه خطاب به تیم مذاکره و آمریکایی‌ها!

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۴ ۱۶:۴۵

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید