این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ارور اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ارور اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد را از این سایت دریافت کنید.

  اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد یعنی چه

  اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد یعنی چه منظور از نمایش پیغام اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد چیست؟ من سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ قبل از پایان ساعت اداری حساب وکالتیمو ۱۰۰ میلیون ریختم داخلش، الان میخوام ثبت نام کنم توی یکپارچه این ارور رو میده، برای شما هم اینجوره؟ برا منم ارور میده میگه اطلاعات […]

  اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد یعنی چه

  اخبار روز

  بوسیله ساتین در ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  4به اشتراک گذاری

  اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد یعنی چه

  منظور از نمایش پیغام اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد چیست؟

  من سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ قبل از پایان ساعت اداری حساب وکالتیمو ۱۰۰ میلیون ریختم داخلش، الان میخوام ثبت نام کنم توی یکپارچه این ارور رو میده، برای شما هم اینجوره؟

  برا منم ارور میده میگه اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد

  من حساب وکلالتی رو برای طرح قبلی یعنی طرح فوق‌العاده انجام دادم که گفتن با همون حساب قبلی میشه توی دوتا طرح شرکت کرد اما الان قبول نمیکنه ؟ چرا ؟

  ببخشید کیا به نفع سازمان حمایت وکالتی کردن؟ یا شما هم مثل من فکر میکردین همون وکالتی برا ایرانخودرو کافیه؟

  دوستان از صبح ما داریم میزنیم نمیشه من همکارم تو یک بانک تجارت هستیم برای اون شد برای من مینویسه وکالتی یافت نشد دیگه واقعا خسته شدم همه جا زنگ زدم بانک تجارت پشتیبانی گفت حسابت مسدود هست و تیک مصرف کننده هست گفت صبح درست میشه خدا کنه درست بشه واقعا سرم درد گرفته وزارت صمت کسی جوابگو نیست زنگ زدم به صداسیما زنگ زدم ۲۰:۳۰ زنگ زدم پیگیری کنند این مشکل که مینویسه حساب وکالتی یافت نشد

  من ۱۱ اسفند وکالتی کردم تو سایت فیروزه بانک ملی اونموقع اصلا برای سازمان حمایت از مصرف کننده خودروهای داخلی گزینه ای نداشت و رفتم حضوری بانک ملی متصدی بانک گفتن مشکلی نداره و وکالتی شده برای ایران خودرو وکالتی شده حسابم ۱۰۰ تومن رو هم ۲۱ اسفند زدم به حساب الا ن امروز که برای ثبت نام اقدام میکنم خطای اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد می دهد.

  لطفا کمکم کنید دوستان چیکار کنم این مشکل رفع میشه؟ با بدبختی این پول رو جور کردیم

  من دوتا حساب رو وکالتی کردم و هر دو ۱۰۰ میلیون رو بلوکه کردن

  یکیشون رو با زدن کد ملی تایید شده بود ولی دومیش تایید نشده و پیام اطلاعات حساب وکالتی یافت نشد رو میده

  دو تا حساب هم بانک تجارت بودن

  تماس گرفتم ، گفتن که از سمت ما مشکلی نداره و با وزارت صمت تماس بگیرید

  تلفنی ندارم ، اگر کسی شماره ای داره بزاره تا بقیه هم تماس بگیرن

  در طرح یکپارچه تخصیص خودرو که از قبل اعلام شده بود بدون قرعه کشی به همه متقاضیان خودرو داده می شود. کمتر از ۹۰۰ هزار نفر حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند و این موضوع می تواند ثابت کند آمارهای چندین میلیونی ثبت نام های گذشته تقاضای واقعی نبوده است.

  عرضه ۹۰۰ هزار خودرو بدون قرعه کشی به متقاضیان

  سخنگوی وزارت صمت گفت: با فرض اینکه تمام ۹۰۰ هزار نفری که حساب وکالتی اعلام کرده اند واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال ۱۴۰۲ که حدود ۴۰۰ هزار دستگاه است توان تولید خودرو از مجموعه این دو رقم در سال ۱۴۰۲ به مراتب بیشتر است و لذا احتمال اینکه تحویل خودرو به سال ۱۴۰۳ بکشید تقریبا صفر است.

  قالیباف افزود: ۵۰ درصد عرضه خودرو در طرح یکپارچه تخصیص خودرو به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  امید قالیباف اظهار داشت: متقاضیان خرید خودروهای داخلی از فردا ۲۶ اسفند می توانند با مراجعه به سامانه https://esalecar.ir/ نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

  سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: زمان ثبت نام ۳ روز خواهد بود و در پایان روز ۲۸ اسفند به اتمام می رسد.

  زمان پیش بینی شده برای وکالتی نمودن حساب شخصی به نفع سازمان حمایت برای این طرح و مسدود نمودن وجه اعتبار لازم در حساب مذکور از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ تا پایان وقت اداری روزسه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ می باشد . در این بین تا زمان ثبت نام اولیه، لیست افراد مجاز برای پیش ثبت نام در سامانه بر مبنای اطلاعات واصله از بانکها تهیه میگردد

  * صرفاً متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل موجودی در حساب وکالتی خوداقدام نموده اند، می توانند از روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور قرارگیری در لیست نوبت دهی خودروهای داخلی اقدام نمایند.

  تبصره۱: موجودی لازم برای انجام ثبت نام در لیست نوبت دهی کلیه خودروهای داخلی “صد میلیون تومان” می باشد و این وجه اعتبار صرفاً لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان وجود داشته باشد لازم به ذکر است که وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی صرفاً به منظور شناسایی مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است و برای کلیه متقاضیان طرح عادی و طرح حمایت از خانواده وجوانی جمعیت الزامی می باشد.تبصره۲: ضروری است وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی شخص متقاضی، از زمان ثبت نام اولیه تا اعلام اولویتهای تخصیص (حداکثر تا پایان فروردین ماه) مسدود گردد و قابل برداشت نمی باشد. انصراف از حساب وکالتی و یا برداشت وجه توسط متقاضی در طی این مدت، به منزله انصراف از طرح تلقی می گردد و از لیست انتظار حذف می گردد.

  مطالب مرتبط

  چگونه در سایت یکپارچه خودرو ثبت نام کنیم

  منظور از کد منطقه در ثبت نام خودرو چیست

  کلمه عبور در سامانه یکپارچه خودرو چیست

  تایید هویت سامانه یکپارچه خودرو

  ورود به سامانه یکپارچه خودرو (ثبت نام ماشین)

  پست الکترونیک برای ثبت نام خودرو چیست

  آیا ثبت نام ایران خودرو و سایپا تمدید میشود

  چه کسانی از قرعه کشی خودرو حذف شدند

  منظور از کد اعتبار سنجی چیست؟

  منبع مطلب : saten.ir

  اختلال در سامانه یکپارچه عرضه خودرو و متقاضیان منتظر برای تکمیل

  با آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردوهای داخلی به‌منظور تعیین نوع خودرو که از جمعه آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد، تعدادی از متقاضیان در

  کد مطلب: 

  278509 افزودن دیدگاه جدید 27 اسفند 01 - 00:59

  اختلال در سامانه یکپارچه عرضه خودرو و متقاضیان منتظر برای تکمیل روند ثبت‌نام

  با آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردوهای داخلی به‌منظور تعیین نوع خودرو که از جمعه آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد، تعدادی از متقاضیان در فرآیند ثبت‌نام به دلیل آنچه بار ترافیکی بالا اعلام شده با اختلال در سایت مواجه شده و عملا امکان دسترسی به سامانه esalecar.ir برای تکمیل روند ثبت نام را ندارند، در همین حال مراجعه خبرنگار سیتنا در ساعات مختلف به سامانه مذکور نیز این اختلال را تایید می‌کند.

  به گزارش سیتنا، پس از انجام مرحله اول ثبت‌نام خودروهای داخلی در قالب بزرگترین طرح یکپارچه عرضه خودروها که تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در حساب مذکور بود، از روز جمعه ۲۶ اسفندماه، مرحله دوم از ثبت‌نام این طرح که ثبت درخواست خودروی مورد متقاضیانِ تایید شده (از جهت تعریف حساب وکالتی، مسدود بودن وجه و شرایط عمومی ثبت‌نام) آغاز شده و به مدت سه روز تا ۲۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

  تعدادی از متقاضیان اعلام کردند که حائز شرایط ثبت‌نام هستند اما سایت به تناوب با اختلال مواجه بوده و نمی‌توانند ثبت‌نام خود را از طریق سامانه esalecar.ir انجام دهند و اجازه دسترسی داده نمی‌شود؛ تعدادی هم موفق به تشکیل پروفایل کاربری در سامانه نمی‌شوند و با عناوین مختلف همچون عدم تطابق کد ملی با حساب وکالتی، عدم تطابق شماره تلفن همراه متقاضی با کد ملی و... روبرو شده‌اند.

  گفتنی است که طبق اعلام سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در هر دقیقه، شش نفر در سامانه، ثبت خودرو مورد نظر خود را می‌کنند و تا ساعت ۱۲:۳۰ روز نخست از ثبت‌نام مرحله دوم، ۱۳۵ هزار متقاضی، خودروی مورد نظر خود را در سامانه ثبت کرده‌اند؛ اما تعداد مراجعه بالا به سامانه مذکور برای ثبت‌نام و بار ترافیکی ایجاد شده، اختلالاتی را برای برخی فراهم کرده است.

  در این رابطه، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: باتوجه به افزایش بار ترافیکی سامانه esalecar.ir شرکت راهبر ظرفیت را افزایش داده تا وقفه در زمان ثبت‌نام خودرو اتفاق نیفتد.

  وی افزود: در حال حاضر همزمان ۱۲۰ نفر می‌توانند وارد سامانه شده و ثبت‌نام خود را انجام دهند. چنانچه متقاضیان ساعت غیرپیک را جهت ثبت‌نام خود انتخاب کنند، مدیریت سامانه بهتر خواهد شد.

  قابل ذکر است؛ ۹ شرکت خودروساز داخلی در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و ۵۱ مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید است.

  قالیباف، سخنگوی وزارت صمت پیش‌تر هم گفته بود: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو که از پیش اعلام شده بود بدون  قرعه‌کشی به همه متقاضیان خودرو داده می شود، کمتر از ۹۰۰ هزار نفر حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند. این موضوع می‌تواند ثابت کند آمارهای چندین میلیونی ثبت‌نام های گذشته تقاضای واقعی نبوده است.

  سخنگوی وزارت صمت تصریح کرد: با فرض اینکه تمام ۹۰۰ هزار نفری که حساب وکالتی اعلام کرده‌اند واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال ۱۴۰۲ که حدود ۴۰۰ هزار دستگاه است، توان تولید خودرو از مجموع این دو رقم در سال ۱۴۰۲ به مراتب بیشتر است؛ بنابراین احتمال اینکه تحویل خودرو به سال ۱۴۰۳ بکشد، تقریبا صفر است.

  قالیباف اعلام کرد: ۵۰ درصد عرضه خودرو در طرح یکپارچه تخصیص خودرو به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  انتهای پیام

  به این محتوا امتیاز دهید: 

  اخبار

  سامانه یکپارچه عرضه خودرو

  سیتنا 1 2023-03-18 00:59

  دیدگاه‌ها

  پاسخ

  دوستان به خدا سرکاریم خیلی تلاش کردم ثبت نام کنم. ولی مرحله آخر که رمز یکبار مصرف رو وارد میکنیم خطا میده بنده برنامه نویس هستم و خطا رو بررسی کردم. تو مرحله آخر که داره اطلاعات رو میفرسته سمت api، به جای اینکه شناسه استان (کد متحصر به فرد استان که عدد هست) رو ارسال کنه، داره مقدار رو میفرسته مثلا اگر شناسه تهران عدد 1 باشه داره مقدار "تهران" رو میفرسته و خطای تبدیل عبارت به عدد رو میگیره دوستانی که تو حوزه it هستن میدونن چی میگم با این خطا به خدا یک نفر هم نمیتونه ثبت نام کنه مگر اینکه برای از ما بهترون راه دیگه ای باشه

  ارسال شده توسط علی اصغر در 27 اسفند 01 - 15:16

  پاسخ

  واقعا مسخرس از دیروز دارم تلاش میکنم با بدبختی تصویر ریاضی رو نشون میده و بعدم ک نشون میده وارد نمیشه از طرف دیگه هم بخورده بیشتر تلاش میکنی آیپی رو مسدود میکنه ک دیگه نتونی وارد شی. واقعا دارن با مردم بازی میکنن مردم هم این اجازه رو بهشون میدن.

  ارسال شده توسط پارسا در 27 اسفند 01 - 14:48

  پاسخ راهش فقط نخریدن هست

  ارسال شده توسط Anonymous در 27 اسفند 01 - 13:54

  پاسخ

  باسلام. واقعاً خیلی مسخره است ، من در تمام ساعات شبانه روز امتحان کردم اما نشد که نشد ، مینویسه ؛ ورود ناموفق. ملت رو سرکار گذاشتن

  ارسال شده توسط محمدعلی در 27 اسفند 01 - 13:49

  پاسخ

  اگر موفق به ورود و ساخت پروفایل بشید و برید واسه انتخاب خودرو و نهایتا مرحله آخر که تایید نهایی هست به شما میگه دسترسی شما کافی نیست ، این یعنی عمدا کاری کردند که حداقل پنجاه تا شصت درصد موفق به ثبت نهایی نشوند در نتیجه اونایی که سازمان یافته و با نتهای پر سرعت میرن تو سایت و مختلش میکنن شانسشون واسه دریافت خودرو در مدت کوتاه میره بالا

  ارسال شده توسط سیاوش در 27 اسفند 01 - 13:30

  پاسخ

  هذف انسداد پول مردم است و ثبت نامی انجام نمیشود.این سامانه عمدا کند است تا مردم همه نتوانند ثبت نام کنند. کنکور هم اینطور نیست

  ارسال شده توسط عباس در 27 اسفند 01 - 13:16

  پاسخ

  حساب بانک عامل بانک تجارت است حساب وکالتی دارای تمام شرایط اما سامانه پیام حساب وکالتی پیدا نشد میدهد.خوذ سامانه هم افتضاح است نکلیف چیست. کلافه شدیم.

  ارسال شده توسط شهرام در 27 اسفند 01 - 13:13

  پاسخ

  از زمان شروع ثبت نام تا حالا کلی تلاش کردیم متاسفانه امکان ندارد . اعلام شده بار ترافیکیه ولی در ساعات مختلف هم وارد شدم نشده لطفاً مشکل رو حل کنید.

  منبع مطلب : www.citna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید