این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ازمونهای ازمایشی سنجش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ازمونهای ازمایشی سنجش را از این سایت دریافت کنید.

  سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir

  این مطلب در مورد نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱ در سایت sanjeshserv.ir نوشته شده و ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش 1401 را آموزش داده است.

  سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir

  اگر در مورد ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱ سوالی دارید

  اگر در مورد ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱ سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱

  زمان ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱

  مهلت ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش ۱۴۰۱

  هزینه ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش ۱۴۰۱

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  در سال های اخیر آزمون های آزمایشی سنجش توانسته اند تا حد زیادی به آمادگی دانش آموزان دبیرستانی یا متوسطه دوم برای شرکت در امتحانات مدرسه و کنکور کمک نمایند. این آزمون ها توسط سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir یعنی  بخش شرکت تعاونی سازمان سنجش و زیر نظر این سازمان برگزار می شود. به این ترتیب، دانش آموزان محصل در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می توانند نسبت به ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش اقدام کرده و در این آزمون ها شرکت نمایند. از آن جایی که شرکت در این آزمون ها موثر واقع شده است، تعداد داوطلبان شرکت در آن ها هم افزایش پیدا کرده است. این آزمون ها خود در چند دسته برگزار و شامل تابستانه، مرحله ای و جامع می شوند. افراد متمایل به ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش ۱۴۰۱و آزمون های آزمایشی پایه های دهم و یازدهم می توانند نسبت به شرکت در یک دسته یا همه آن ها اقدام کنند.

  ورود به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

  از جمله مهم ترین مزایای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش می توان به پیشبرد درس های مختلف بر اساس برنامه تععین شده اشاره نمود. به این ترتیب، چه دانش آموزان کلاس های دهم و یازدهم و چه دانش آموزان سال آخری که در انتظار کنکور هستند می توانند با استفاده از برنامه این آزمون ها مطالعه خود را انجام دهند. نکته مهم در مورد این آزمون ها که بسیاری از داوطلبان در مورد آن ابهام دارند، نحوه ثبت نام آزمون سنجش ۱۴۰۱ می باشد. در ادامه روش انجام این کار را برای شما بیان خواهیم کرد تا در صورت تمایل به شرکت در این آزمون ها به راحتی بتوانید ثبت نام خود را انجام دهید. البته باید به زمان ثبت نام آزمون سنجش 1401 هم دقت داشته باشید. چرا که برای انجام ثبت نام در این آزمون ها شما تا یک زمان مشخص فرصت خواهید داشت. این مورد یعنی زمان بندی این آزمون ها را هم برای شما توضیح می دهیم تا در این مورد هم با مشکلی مواجه نباشید.

  نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۱۴۰۱

  افرادی که قصد ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش را دارند، می توانند به صورت غیر حضوری و از اطریق سامانه در نظر گرفته شده برای این کار اقدام نمایند. همان گونه که اشاره کردیم، دانش آموزان پایه های مختلف می توانند نسبت به ثبت نام در یک یا چند دسته از این آزمون های آزمایشی سنجش یعنی تابستانه، مرحله ای و جامع شرکت کنند. با توجه به این که این آزمون ها از محبوبیت خوبی برخوردار گردیده و این روزها تعداد زیادی از دانش ْآموزان قصد ثبت نام در آن ها را دارند، نحوه ثبت نام آزمون سنجش ۱۴۰۱ را به طور کامل برای شما بیان خواهیم کرد. به این ترتیب، به راحتی خواهید توانست نسبت به ثبت نام در آزمون های مربوط به پایه خود اقدام کنید. جهت انجام این کار لازم است یک سری مراحل را پشت سر بگذارید که آن ها را برای شما بیان کرده ایم. این مراحل شامل موارد زیر می شوند.

  ۱ابتدا باید وارد سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش شوید. آدرس سایت شرکت تعاونی سنجش یعنی www.sanjeshserv.ir را در مرورگر خود جست و جو کنید.

  ۲بعد از مشاهده نتایج جست و جوی خود باید اولین سایت بالا آمده با همین آدرس و با عنوان «سنجش» را کلیک کرده و وارد شوید.

  ۳ سپس وارد صفحه اصلی سایت شرکت تعاونی سنجش می شوید. از قسمت سمت چپ این سایت و از بخش ثبت نام آزمون ها باید گزینه « ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش (سال تحصیلی 1401 _ 1402)» را انتخاب کنید.

  ۴در مرحله بعد وارد صفحه دیگری خواهید شد که زمان ثبت نام آزمون سنجش ۱۴۰۱ برای شما مشخص شده و امکان انجام ثبت نام این آزمون ها وجود دارد. ابتدا بهتر است از سمت راست صفحه و بخش تذکر ویژه، گزینه «دریافت دفترچه راهنما» را بزنید و این دفترچه را دانلود کنید. مطالعه این دفترچه قبل از ثبت نام می تواند به شما در انتخاب دقیق تر آزمون ها کمک کند.

  دانلود دفترچه راهنمای دوازدهم

  دانلود دفترچه راهنمای یازدهم

  دانلود دفترچه راهنمای دهم

  ۵بعد از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور آزمایشی سنجش، باید صفحه را به صورت کشویی به سمت پایین کشیده و در قسمت پایین و سمت چپ آن بر روی گزینه «ثبت نام جدید» کلیک نمایید.

  ۶در مرحله بعد از شما شماره پرونده و رمز عبور درخواست می شود. جهت به دست اوردن این اطلاعات لازم است نسبت به خرید کارت اعتباری مربوطه اقدام نمایید. امکان خرید کارت اعتباری از قسمت سمت راست همین صفحه و از منو تذکر ویژه وجود دارد. بر روی گزینه «خرید کارت» کلیک کنید.

  ۷سپس در ادامه مراحل ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش وارد صفحه دیگری خواهید شد. در این قسمت باید تیک مربوط به عبارت « فروش كارت اعتباری آزمون های آزمایشی سنجش در سال تحصیلی 1402_ 1401 » را زده و در قسمت پایین ان بر روی گزینه «تایید و ادامه» کلیک کنید.

  ۸در نهایت وارد صفحه اطلاعات خواهید شد. در این قسمت ابتدای کار باید مقطع تحصیلی را مشخص کرده و بعد از آن تعداد آزمون های مرحله ای و جامع که قصد شرکت در آن را دارید، مشخص کنید. به این ترتیب، قیمت کلی برای شما محاسبه خواهد شد. سپس در همین صفحه باید اطلاعاتی از جمله نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و پست الکترونیک را انتخاب کنید. سرانجام درگاه مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه «تایید و ادامه» را بزنید.

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  آزمون های جامع سنجش 27 خرداد ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا زمان ثبت نام در آزمون های جامع سنجش 1401 بررسی و نحوه ثبت نام در آن ها به همراه زمان برگزاری و تحلیل نتایج آزمون جامع سنجش ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  آزمون های جامع سنجش ۱۴۰۱

  آزمون های جامع سنجش 1401 برای داوطلبان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم معمولا چهار بار در سال برگزار می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت شرکت تعاونی سنجش ثبت نام خود را انجام داده و با شرکت در آزمون های جامع و تحلیل نتایج آن ها عملکرد خود را در یک جامعه آماری بزرگ و مشابه کنکور سراسریبررسی کنند.

  برای مشاوره آزمون های جامع سنجش 1401

  برای مشاوره آزمون های جامع سنجش 1401

  شرکت تعاونی خدمات آموزشی سنجش آموزش کشور، هر ساله اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی برای داوطلبان پایه های دهم، یازدهم، دوازدهم و همچنین فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی می نماید که تعدادی از این آزمون ها به صورت جامع برگزار می گردند.

  این آزمون های جامع، فرصت مناسبی را برای داوطلبین کنکور 1401 فراهم کرده تا بتوانند در محیطی مشابه جلسه کنکور، در یک جامعه آماری بزرگ و مطابق با کنکور سراسری، خود را محک زده و نواقص درسی خود را رفع کنند.

  برای آشنایی با آزمون های جامع سازمان سنجش و همچنین ثبت نام به موقع در این آزمون ها، در ادامه این مقاله در مورد اهمیت شرکت در آزمون جامع سنجش و همچنین، زمان و نحوه ثبت نام و برگزاری در آن توضیحات کاملی ارائه شده است.

  حتما بخوانید: استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

  اهمیت شرکت در آزمون های جامع سنجش ۱۴۰۱

  شرکت در آزمون های سنجش، موافقان و مخالفان زیادی دارد و یکی از مسائلی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول کرده است، شرکت یا عدم شرکت در این آزمون هاست. در این قسمت از مقاله، مزایای شرکت در آزمون های جامع سنجش را بیان می کنیم تا شما اهمیت این آزمون ها را بهتر درک کنید.

  فضای این آزمون ها برای داوطلبان بسیار مشابه فضای کنکور سراسری بوده و با قرار گرفتن در این فضا، داوطلبان بهتر می توانند خود را آماده کنکور سراسری کنند.

  آگاهی از تکنیک های مدیریت زمان و مدیریت استرس در کنکور سراسری اهمیت بسیاری دارد. آزمون های جامع سنجش تمرینی است برای داوطلبان تا بهتر بتوانند زمان و استرس خود را مدیریت کنند.

  این آزمون ها محک خوبی است برای ارزیابی معلومات درسی داوطلبان در شرایطی مشابه کنکور سراسری.

  با شرکت در آزمون های جامع سنجش ۱۴۰۱، داوطلبان در یک جامعه آماری بزرگ و شبیه سازی شده کنکور، وضعیت درسی خود را می توانند ارزیابی کنند و مرحله به مرحله وضعیت خود را با آزمون های قبلی مقایسه کنند و بهبود دهند.

  یک مزیت دیگر، آشنایی داوطلبان با نحوه طراحی سوالات چهار گزینه ای استاندارد هر درس و سؤالات ترکیبی است.

  بیشتر بخوانید: مدیریت زمان در کنکور سراسری

  زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های جامع سنجش ۱۴۰۱

  شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش آموزش کشور، هر سال زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های جامع سنجش را در سایت خود به نشانی sanjeshserv.ir اعلام می کند. لذا داوطلبان برای شرکت در آزمون جامع مورد نظر خود تا مهلتی مشخص زمان دارند نسبت به تکمیل فرایند خویش اقدام نمایند. در ادامه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون های جامع سنجش قرار داده شده است:

  نوبت آزمون مهلت ثبت نام زمان برگزاری

  جامع نوبت سوم تا روز دوشنبه 1401/02/12 روز جمعه مورخ 1401/02/30

  جامع نوبت چهارم تا روز سه شنبه 1401/03/10 روز دو شنبه مورخ 1401/03/27

  برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون های جامع سنجش 1401 و همچنین هر گونه تغییر در زمان برگزاری این آزمون ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا را دنبال کنید. همچنین برای اطلاع از بودجه بندی آزمون های جامع سنجش مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

  بیشتر بخوانید: بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش

  نحوه ثبت نام آزمون های جامع سنجش ۱۴۰۱

  ثبت نام در آزمون های جامع سنجش 1401 به صورت اینترنتی و در سایت شرکت تعاونی سارمان سنجش به نشانی sanjeshserv.ir انجام می شود. داوطلبان باید مراحل زیر را برای ثبت نام در این آزمون ها طی کنند:

  1. ابتدا به سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش به نشانی www.sanjeshserv.ir وارد شده و گزینه ثبت نام انتخاب شود.

  2. پس از مطالعه متن مربوطه، روی گزینه ثبت نام جدید کلیک شود.

  3. برای ثبت نام به شماره پرونده و رمز عبور نیاز است بنابراین در صورت عدم خرید کارت اعتباری ، ابتدا باید از منوی سمت راست گزینه خرید کارت انتخاب شود تا با خرید کارت اعتباری، شماره پرونده و رمز عبور در اختیار داوطلب قرار داده شود.

  4. سپس به این صفحه هدایت شده و با انتخاب گزینه فروش کارت اعتباری آزمون های آزمایشی سنجش باید بر روی تأیید و ادامه کلیک شود.

  5. در این صفحه، پایه تحصیلی داوطلب و آزمون مورد نظر انتخاب شده و با مشخص شدن هزینه آزمون های سنجش، با استفاده از کارت های اعتباری هزینه پرداخت شده و در آزمون مورد نظر ثبت نام انجام می شود.

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید