این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ازمون بانک رفاه 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ازمون بانک رفاه 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام بانک رفاه کارگران 1401

  استخدام بانک رفاه کارگران 1401 زمان، سایت، نحوه و شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون استخدامی تاریخ فراخوان مدارک و مدرک تحصیلی مورد نیاز و شرط سنی استخدام ۱۴۰۱

  استخدام بانک رفاه کارگران 1401

  ایران مشاوره نظری بدهید

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص آزمون استخدامی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  مسئله ایجاد اشتغال برای افراد در نظام بانکی کشور سبب شده، بانک های دولتی و خصوصی جهت تامین منابع انسانی خود و ایجاد فضای شغلی مناسب از طریق آزمون کتبی و گزینش به استخدام کارجویان اقدام نمایند. بانک رفاه کارگران با برخورداری از سرمایه بالا از جمله بانک هایی محسوب می شود که با توجه به افزایش شعب مختلف آن در سراسر کشور، به برگزاری آزمون استخدامی جهت ایجاد اشتغال برای افراد واجد شرایط اقدام می نماید. طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده از طریق این بانک، جذب نیرو تنها در شهر تهران و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برخی رشته های خاص انجام می گیرد که ضوابط و شرایط مربوطه در ادامه این مطلب بیان شده است.

  ثبت نام در فراخوان استخدام بانک رفاه به صورت اینترنتی از طریق سایت اختصاصی این بانک انجام می گیرد.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401

  بانک رفاه کارگران به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود با برگزاری آزمون کتبی، معاینات پزشکی و مصاحبه حضوری (تخصصی، رفتاری، روانشناختی) در زمان مقرر به جذب داوطلبان جهت استخدام قراردادی از طریق سایت اختصاصی خود می پردازد. مطابق با فراخوان جدید منتشر شده از طریق سایت رسمی این بانک، متقاضیان می توانند تا تاریخ 4 اردیبهشت 1401 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در مرحله اول استخدام یعنی آزمون کتبی اقدام نمایند.

  لازم به ذکر است، حداکثر مدت اعلام علاقه مندی برای این دوره از آزمون استخدامی بانک رفاه تا مدت محددی در نظر گرفته شده اما در صورت تمدید آن شما می توانید با عضو در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع گردید.

  نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401

  بانک رفاه همانند بانک های دیگر با انتشار فرم تقاضانامه در سایت اختصاصی خود در فواصل زمانی مختلف دعوت به همکاری می نماید. افراد واجد شرایط با ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مورد نظر این بانک می توانند مطابق با مراحل زیر نسبت به ثبت رزومه خود اقدام کنند.

  ابتدا به سایت رسمی این بانک به نشانی refah-bank.ir مراجعه کرده و در صفحه پیش رو، بر روی لینک “فراخوان دعوت به همکاری” در پایین صفحه کلیک کنید.

  پس از مطالعه شرایط و ضوابط مربوطه، بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

  مجددا آیکون “ثبت نام” را از قسمت بالای صفحه انتخاب کنید.

  در صفحه بعد، بر روی عبارت نشان داده شده در تصویر کلیک نمایید.

  در کادرهای موجود، کد ملی، شماره شناسنامه و کد امنیتی موجود در تصویر را وارد کرده و سپس گزینه “مرحله بعدی” را انتخاب نمایید.

  اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد کرده و در نهایت تیک عبارت “متعهد می‌گردم کلیه اطلاعات مندرج در این فرم صحت داشته و چنانچه بعدا” خلاف آن ثابت گردد حق هیچگونه اعتراضی را نخواهم داشت.” را فعال کنید.

  در مراحل بعدی، به منظور نهایی کردن ثبت نام خود، نسبت به بارگذاری عکس داوطلب و پرداخت هزینه نام نویسی اقدام کنید. در نهایت به یاد داشته باشید که حتما کد رهگیری خود را دریافت نمایید.

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401

  دارا بودن یک سری شرایط عمومی و در بعضی موارد اختصاصی جهت استخدام در بانک رفاه، مانند هر بانک دیگری الزامی می باشد که در ادامه ضوابط مذکور به طور کلی ذکر شده اند.

  تابعیت ایرانی و اعتقاد به جمهوری اسلامی ایران

  پیروی از قوانین جمهوری اسلامی ایران

  اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد تایید در قانون اساسی

  عدم اعتیاد به ماده مخدر و مشهور بودن به فساد اخلاقی

  داشتن شرایط روحی و جسمانی مناسب و دارا بودن توانایی های لازم برای کار در بانک

  عدم اشتغال و تعهد به ارگان یا سازمان های دولتی دیگر

  داشتن حداقل معدل 15 برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

  حداکثر سن 27 سال تمام (متولدین 4 اردیبهشت 1374 به بعد) برای مدرک تحصیلی کارشناسی و حداکثر 30 سال تمام (متولدین 4 اردیبهشت 1371 به بعد) برای داندگان مدرک گارشناسی ارشد

  تحصیل در رشته های مرتبط با هم در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای داوطلبان ارائه دهنده مدرک کارشناسی ارشد

  دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی برای آقایان

  تکمیل فرم تقاضانامه ایثارگری برای داوطلبان دارای سهمیه شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران

  اضافه شدن مدت زمان خدمت وظیفه عمومی انجام شده به حداکثر سن تعیین شده برای متقاضیان آقا

  فارغ التحصیلی داوطلبان حداکثر تا آخرین روز ثبت نام یعنی 4 اردیبهشت ماه 1401

  بومی بودن در استان تهرانبرای مقطع کارشناسی ارشد و بومی شهر مورد تقاضا برای دارندگان مدرک کارشناسی

  بومی بودن داوطلبان به صورت یکی از موارد زیر اعلام می گردد.

  شهر محل تولد استان تهران در شناسنامه متقاضی

  ارائه سند مالکیت ملک یا اجاره نامه / قولنامه دارای کد رهگیری 5 سال گذشته در استان تهران

  داشتن مدرک دیپلم داوطلب از استان تهران به جهت احراز محل سکونت

  دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی به مدت دو سال در استان تهران

  پس از برگزاری آزمون از پذیرفته شدگان جهت ارزیابی رفتاری و مصاحبه تخصصی دعوت به عمل می آید و داوطلبان بعد از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و… با گذراندن دوره های آموزشی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. لازم به ذکر است داوطلبان به منظور نام نویسی در آزمون استخدامی این دوره می بایست هزینه 150 هزار تومان را از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت پرداخت نمایند که این هزینه به هیچ عنوان قابل استراد نخواهد بود.

  منبع : iranmoshavere.com

  ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران 1401

  در این مقاله هیوا، توضیحاتی در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401 ارائه شده و در ادامه زمان و شرایط استخدام بانک رفاه ۱۴۰۱ توضیح داده شده است.

  ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران

  بانک رفاه کارگران در راستای تامین نیروی انسانی متخصص از طریق برگزاری آزمون کتبی از میان افراد واجد شرایط اقدام به جذب نیرو می نماید. طبق اطلاعیه منتشر شده توسط این بانک ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران 1401 از تاریخ 21 فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا تاریخ 9 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

  برای مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401

  برای مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 1401

  بانک رفاه کارگران یک بانک دولتی و با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات برای رفع نیازمندی کارگران، فعالیت های مالی و خدمات بانکداری خود را از سال 1340 آغاز نمود. این بانک در سال 1401 تصمیم به تامین بخشی از نیروی انسانی در چهارچوب قوانین وضع شده، گرفته است که برای این منظور اقدام به برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه شامل آزمون کتبی و یا مصاحبه حضوری نموده است.

  طبق اطلاعیه منتشر شده توسط این بانک ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران 1401 از تاریخ 21 فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا تاریخ 4 اردیبهشت ماه ادامه دارد. ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران تا 9 اردیبهشت تمدید شده است.

  داوطلبان علاقه مند به شرکت در ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه می بایست پس از مطالعه شرایط مدون و با آگاهی از تمامی قوانین وضع شده برای این آزمون با مراجعه به سایت آزمون، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه این مقاله زمان، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه ۱۴۰۱ برای متقاضیان این آزمون شرح داده ایم.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه ۱۴۰۱

  هر ساله معمولا آزمون استخدامی بانک رفاه زیر نظر مرکز آزمون همین بانک برگزار می شود و بنا به اعلام نیاز واحد های اجرایی و استانی این بانک ممکن است که فراخوان استخدام یا آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در بازه های زمانی مختلفی انجام شود.

  مطابق آخرین اطلاعیه منتشر شده در سایت بانک رفاه به آدرس refah-bank.ir، ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران 1401 از تاریخ 21 فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا تاریخ 4 اردیبهشت ماه ادامه دارد. ثبت نام آزمون استخدام بانک رفاه کارگران تا 9 اردیبهشت تمدید شده است.

  ثبت نام استخدام بانک رفاه 1401، تا تاریخ 9 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

  داوطلبان می توانند علاوه بر آزمون استخدامی بانک رفاه ۱۴۰۱ در آزمون استخدامی بانک سینا سال 1401 نیز نام نویسی نموده و شانس پذیرش خود را در این آزمون امتحان نمایند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه ۱۴۰۱

  بانک رفاه کارگران همزمان با انتشار اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه در سال 1401، دفترچه ای با عنوان دفترچه استخدام بانک رفاه کارگران بر روی سایت خود به نشانی refah-bank.ir منتشر می نماید. داوطلبان این آزمون استخدامی می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام از کلیه شرایط ثبت نام، مدارک مورد نیاز و لیست عنوان های  شغلی همراه با ظرفیت های این عناوین مطلع شوند. همچنین، رشته های تحصیلی مورد نیاز جهت استخدام در هریک از ردیف های شغلی در دفترچه استخدامی این بانک مشخص شده است.

  لازم به ذکر است که کلیه داوطلبان باید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران ۱۴۰۱ را با دقت مطالعه نموده تا از شرایط عمومی و و به خصوص شرایط اختصاصی این بانک با خبر شوند. به خصوص این داوطلبان به شرایط سنی ذکر شده توجه نمایند چون در صورت قبولی در آزمون به مصاحبه تخصصی دعوت می شوید و اگر شرایط سنی شما با شرایط ذکر شده در دفترچه ثبت نام متفاوت باشد قبولی شما بی اثر خواهد شد و قابل قبول نمی باشد.

  برای مطالعه اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران کلیک کنید.

  داوطلبان واجد شرایط می توانند به سایت بانک خاورمیانه مراجعه نمایند و فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایند.

  بیشتر بخوانید: استخدام بانک خاورمیانه

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه 1401

  هر ساله داوطلبان زیادی درصدد استخدام در بانک های مختلف کشور از جمله بانک رفاه هستند. با توجه به تعداد کثیر داوطبان شرایط ویژه ای برای استخدام در بانک رفاه وضع شده است که داوطلبان علاوه بر شرایط عمومی ملزم به دارای بودن شرایط اختصاصی نیز هستند. از جمله مهم ترین شرایط اختصاصی به موارد زیر می توان اشاره کرد :

  داشتن تابعیت کشور ایران

  تعهد و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

  اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور ایران

  دارا بودن كارت پايان خدمت و يا داشتن كارت معافيت دائم غير پزشكی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام

  پذیرش فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و یا کارشناسی ارشد با حداقل معدل 15

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید