این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استرالیا مهاجرت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استرالیا مهاجرت را از این سایت دریافت کنید.

  مهاجرت به استرالیا، شرایط اقامت استرالیا 2022

  آیا به فکر اخذ اقامت استرالیا هستید؟ از روشها و هزینه مهاجرت به استرالیا چه می دانید؟ با توجه به تغییرات شرایط مهاجرت به استرالیا در 2022 ادامه مطلب را از دست ندهید

  مهاجرت به استرالیا

  مطلب پیشِ رو، راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا در سال 2022 است که با استفاده از تازه‌ترین اطلاعات و آمار از دقیق‌ترین منابع تهیه کرده‌ایم.

  این مطلب به‌صورت مداوم آپدیت می‌شود تا جدیدترین شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین مهاجرتی این کشور را در اختیار شما قرار دهد. اگر خواندن این مطلب از حوصله شما خارج است، فرم ارزیابی مهاجرت را پُر کرده تا مشاوران با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌تان کنند.

  استرالیا الآن دیگر یک مقصد نیست؛ یک خانه دوم برای بیش از 120 هزار ایرانی است که در این کشور فوق‌العاده، کار، زندگی یا تحصیل می‌کنند.

  وجود این تعداد مهاجر ایرانی، گویای وضعیت مطلوب و مناسب این کشور برای مهاجرت است. این تازه فقط آمار ایرانی‌هاست؛ کشورهای دیگر بماند!

  دلایل زیادی برای محبوبیت کم‌نظیر این کشور وجود دارد، از اقتصاد پیشرفته و وجود شغل فراوان گرفته تا طبیعت و آب‌وهوای مطلوب؛ از وجود دولت دموکراتیک و قدرتمند گرفته تا درآمد سرانه بالا و سطح زندگی و رفاهی عالی!

  در این راهنما قصد داریم درباره شرایط مهاجرت به استرالیا، هزینه‌ها و انواع ویزای استرالیا صحبت کنیم. امتیازبندی مهاجرت، مدارک و مراحل اخذ ویزای استرالیا هم از موضوعات دیگری است که به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  قبل از شروع این مباحث، درصورتی‌که می‌خواهید با این کشور بیشتر آشنا شوید می‌توانید مطلب درباره استرالیا و درصورتی‌که می‌خواهید با لیست ویزاهای این کشور آشنا شوید، مطلب انواع ویزای استرالیا را مطالعه کنید.

  تا انتها همراهمان باشید و اگر سؤالی در ذهن داشتید که پاسخش را پیدا نکردید، قسمت کامنت‌ها برای شماست. سؤال بپرسید و پاسخ روشن و دقیق تحویل بگیرید!

  از مشاوره تا اقامت

  کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

  راه های مهاجرت به استرالیا

  مهم ترین دلایل پذیرش نیروی مهاجر در استرالیا در سال‌های اخیر؛ کاهش نرخ رشد جمعیت، کمبود نیروی متخصص در بازار کار و افزایش نرخ پیری جمعیت است.

  استرالیا به‌عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر، ویزاهای مختلفی را در حوزه‌های کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و … صادر می‌کند. به‌همین دلیل روش های مهاجرت به استرالیا تقریبا متنوع است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم.

  مهاجرت کاری به استرالیا

  همان‌طور که بالاتر گفته شد، استرالیا برای تضمین رشد اقتصادی و روشن ماندن تنور بازار کار، بخشی از نیاز خود به نیروهای متخصص را از طریق مهاجرین تامین می‌کند. استرالیا از بهترین کشورها در زمینه پرداخت دستمزد و حقوق است.

  طبق آخرین اطلاعات سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)؛ میانگین دستمزد در این کشور 34 دلار برای هر ساعت است.

  نرخ بیکاری پایین (5.6% طبق آخرین آمار ABS)، نیاز به مشاغل مختلف در حوزه‌های کاری متعدد، شاخص توازن کار و زندگی بالا (Work-Life Balance) و درآمد بالا از مهم‌ترین مزایای کار در استرالیا است.

  به‌همین دلیل مهاجرت کاری، یکی از محبوب‌ترین راه های مهاجرت به استرالیا برای نیروهای متخصص است. یکی از مسیرهای اخذ اقامت دائم استرالیا هم از جاده مهاجرت کاری به این کشور می‌گذرد.

  در این بخش، استرالیا در حدود 24 ویزا صادر می‌کند. البته ویزاهای سرمایه گذاری هم در دسته‌بندی ویزاهای کاری و مهارتی Working and skilled visas استرالیا قرار گرفته‌اند.

  در زیر مهم‌ترین ویزاهای کاری و مهارتی استرالیا را می‌بینید:

  ویزای 188 استرالیا (ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری (موقت))ویزای 189 استرالیا (ویزای مهارتی مستقل )ویزای 190 استرالیا (ویزای نامزدی مهارتی)ویزای 476 استرالیا (ویزای فارغ‌التحصیلان ماهر)ویزای 491 استرالیا (ویزای کار مهارتی مناطق کم‌جمعیت(موقت))ویزای تلنت استرالیا (ویزای نخبگان (ساب‌کلاس 858)ویزای 186 استرالیا (ویزای طرح نامزدی کارفرما)

  ویزای 187 استرالیا (ویزای کار مناطق کم جمعیت با حمایت کارفرما)

  ویزای 485 استرالیا (ویزای موقت فارغ‌التحصیلان)

  و ویزایی که به این لیست اضافه کردیم:

  ویزای بازنشستگی استرالیا (ساب‌کلاس 405 و 410)

  اخذ هر کدام از این ویزاهای کاری استرالیا شرایط و قوانین خود را دارد. تعدادی از این ویزاها در لیست ویزاهای اسکیل ورکر استرالیا هستند. در مطلب ویزای اسکیل ورکر استرالیا می‌توانید لیست این ویزاها و شرایط آن‌ها را مطالعه کنید.

  شرایط اقامت در استرالیا از طریق کار، انواع ویزای کار استرالیا، قوانین و جزئیات آن‌ها را در مطلب زیر مطالعه کنید.

  حتما بخوانید: ویزای کار استرالیا

  مهاجرت تحصیلی به استرالیا

  استرالیا یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی را در اختیار دارد. این کشور 42 دانشگاه دارد که 7 مورد از آن‌ها در رنکینگ های جهانی QS و ARWU در سال 2021 رتبه‌های زیر 100 دارند!

  این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای دانشگاه‌ها و تحصیلات آکادمیک در این کشور است. بسیاری از دانشجویان ایرانی هم دانشگاه‌های استرالیا را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. برای اطاعات بیشتر مطلب معرفی دانشگاه های استرالیا را مطالعه کنید.

  طبق آمار وزارت آموزش، مهارت و اشتغال استرالیا (DESE)؛ در سال 2021 تقریباً 480 هزار دانشجوی خارجی در  این کشور در حال تحصیل هستند که از این تعداد تقریباً 1600 دانشجو ایرانی هستند.

  تحصیل، یکی از ساده‌ترین راه های مهاجرت به استرالیا است و مزایای زیادی برای دانشجویانی دارد که قصد مهاجرت دارند؛ تحصیل در استرالیا و دانشگاه های مطرح، برخورداری از امکانات بالا، وجود امکان کار حین تحصیل، شانس بالای پیدا کردن کار و دریافت اقامت استرالیا پس از فارغ التحصیلی، برخورداری از وام ها، تسهیلات دانشجویی و امکان اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا.

  برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا 3 ویزا وجود دارد:

  ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی استرالیا Student Visa (ساب‌کلاس 500)

  ویزای گاردین استرالیا Student Guardian visa (ساب‌کلاس 590)

  ویزای آموزش شغلی و مهارتی استرالیا Training visa (ساب‌کلاس 407)

  ویزای دانشجویی یکی از انواع ویزای استرالیا است که برای 5 سال صادر می‌شود و امکان تمدید هم دارد. شرط اصلی اخذ ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی استرالیا هم ثبت‌نام در یکی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استرالیا است.

  منبع مطلب : parsicanada.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید