این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استریم عمو بیگ

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استریم عمو بیگ را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع : www.aparat.com

  مصاحبه با میلاد (BohBig) استریمر برگزیده آپارات گیم

  مصاحبه با BohBig یکی از استریمرهای محبوب این روزهای آپارات گیم که در گذر زمان توانسته به موفقیت برسد و در کارش پیشرفت کند.

  مصاحبه با میلاد (BohBig) استریمر برگزیده آپارات گیم

  نویسنده دانیال دهقانی به روز رسانی شده در ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ زمان مطالعه: ۸ دقیقه

  @[email protected]#=img=#

  به اشتراک گذاری

  مصاحبه با BohBig (یا عمو بیگ، لقبی که طرفدارنش به او داده‌اند) بسیار جذاب بود. در این مصاحبه نگاهی به روند کشیده شدن او به سمت استریم و البته فراز و نشیب‌هایی که او در این کار طی کرده انداختیم و به نتایج جالبی هم رسیدیم. از مطالعه این قسمت از سری مصاحبه‌های بلاگ آپارات گیم با استریمرهای برگزیده غافل نشوید!

  خودت را معرفی کن؟

  من اسمم میلاد است. ۳۰ ساله‌ام و اهل نجف‌آباد اصفهان هستم. تحصیلات‌ام دیپلم است و به خاطر وضعیت مالی امکان ادامه تحصیل نداشتم. از خدمت سربازی هم به خاطر داشتن ۳ برادر دیگر معاف شدم. از سال ۸۱-۸۲ با گیم آنلاین آشنا شدم. برای بازی‌های آفلاین هم از ۵-۶ سالگی با کنسول‌های NES و سگا جنسیس و بازی‌هایی مثل Street Fighter بازی کردن را شروع کردم.

  چه شد که به سمت استریم آمدی؟ از کجا با استریم آشنا شدی؟

  من سال ۹۵ بود که تصادف کردم و به خاطر آن مجبور شدم تمام دارایی‌ام را بفروشم تا مخارج درمان پایم دربیاید. به این خاطر یک حس ناامیدی شدیدی داشتم در سن ۲۵-۲۶ سالگی. خانواده هم توان کمک به من برای جمع کردن مجدد سیستم را نداشت و به همین خاطر به ناچار در یک گیم نت به عنوان شاگرد مشغول به کار شدم. صاحب گیم‌نت از من خواست بازی‌هایی برای گیم نت بیاورم که بتواند فروش را زیاد کند. من هم به سراغ آوردن بازی زولا رفتم و جواب هم داد و با حقوقم توانستم یک سیستم جمع کنم. بعد از مدتی گیم نت تعطیل شد و مجبور شدم سیستمم را به خانه بیاورم. بعد از آن زمان تا مدتی بیکار بودم فقط مقداری از پس‌اندازهای قبلی برایم باقی مانده بود. روزی یکی از دوستانم لینک استریم خانمی که مشغول به استریم بازی زولا بود را برایم فرستاد و آن اولین استریمی بود که من تماشا کردم. ولی در آن زمان نمی‌دانستم که استریم چیست و استریمرها دونیت می‌شوند و کسب درامد دارند. خیلی اتفاقی آیکون پخش‌ زنده‌های آپارات را کلیک کردم و با پخش زنده‌های دیگر مواجه شدم و تازه فهمیدم که استریمرها حمایت مالی می‌شوند و می‌توان به عنوان یک شغل به آن نگاه کرد. همین باعث شد که من به سراغ خرید یک وبکم و بسته اینترنت بروم و روز اول استریم در حالی که سیستمم روی زمین بود استریم را با بازی زولا شروع کنم. بعد از مدتی به مسابقات زولا رفتم و آن جا مقام چهارم کشوری را به دست آوردم. یکی از مسئولان که استریم من را دیده بود به من پیشنهاد همکاری داد تا در ازای استریم بازی زولا واحد پولی این بازی یعنی زولا گلد دریافت کنم. با این حال همکاری ما قطع شد و تصمیم گرفتم که بازی‌های دیگری استریم کنم.

  واکنش خانواده به استریم کردنت چه بود؟

  حقیقتا خانواده چون بضاعت مالی چندانی نداشت بعد از تصادفی که داشتم و خیلی ناامید شده بودم، خانواده از من قطع امید کرده بود و امید چندانی به آینده‌ام نداشتند. وقتی به سراغ استریم آمدم فقط یک بار شب استریم کردم که پدرم به اتاقم آمد و گفت سر و صدای زیادی به پا کرده‌ای و خاموش کن. خانواده من شغلم را قبول نداشتند، ‌ولی وقتی روحیه‌ام را عوض کرد و کسب درامد از استریم داشتم با من همسو شدند.

  از استریمت برای ما بگو. چه حال و هوایی دارد؟ چه بازی‌هایی بیشتر استریم می‌کنی؟

  حال و هوای استریم من بیشتر سمت استریم‌های داستانی است چرا که هر روز استریم من یک داستان جدید دارد و چند اسکواد دارم که هر کدام از اعضای آن یک نقش دارند. در واقع حالتی مثل تئاتر دارد و هر اسکواد و هر نفر از آن‌ها کار خود را دارند و طرفداران خود را هم دارند. بعضی اوقات هم گریزی به بازی‌های دیگر می‌زنیم. حال و هوای استریم‌های من بیشتر فان است.

  آیا بازی‌هایی که استریم می‌کنی را فقط تجربه می‌کنی یا بازی‌های دیگری هم بازی می‌کنی؟

  من حقیقتا قبلا انرژی زیادی داشتم ولی اکنون با بالا رفتن سن دیگر بعد از استریم انرژی زیادی برای بازی کردن ندارم. با این حال اگر نخواهم استریم کنم انتخاب اولم Dota 2 است. این بازی را خیلی دوست دارم. بازی Call of Duty Warzone هم از نظر من آینده خیلی خوبی دارد و بعضی اوقات آن را هم بازی می‌کنم ولی برای استریم.

  در طول روز کلا چه کارهایی انجام می‌دهی؟

  راستش من شب‌ها ۲-۳ بامداد می‌خوابم و تا ۱۰-۱۱ صبح خواب هستم. بعد از صرف غذا و آماده کردن خودم از ساعت ۱ هماهنگی‌های نقش‌آفرینی استریم را با دوستانم انجام می‌دهم و از ۲ تا ۶ استریم می‌کنم. از ۶ تا ۸ هم با مخاطبانم در شبکه‌های اجتماعی در ارتباط هستم و از ساعت ۸ به بعد هم یکی دو ساعت استریم‌های دیگران را تماشا می‌کنم و بعد هم بعد از صرف غذا به سراغ بازی کردن می‌روم.

  @[email protected]#=img=#

  در زمینه تولید محتوای ویدئویی هم فعالیت داری یا فقط استریم می‌کنی؟

  واقعا در این زمینه ضعیفم، در واقع تنبلی‌ می‌کنم و این ایده را نگه داشته‌ام برای زمانی که انرژی بیشتری دارم یا کمتر استریم کنم.

  آیا به خاطر استریم مجبور شدی فعالیتی یا کاری را در زندگی روزمره کنار بگذاری؟

  من چون اکثر سال‌های جوانی را در گیم‌نت‌ها گذراندم و شور و هیجان آن جا را نتوانستم هیچ جایی تجربه کنم واقعا دلتنگ گیم‌نت رفتن می‌شوم. بعضی اوقات هم با دوستان به گشت و گذار می‌پرداختیم که دیگر فرصت انجام آن وجود ندارد. کار ثابتم را هم به خاطر استریم کردن کنار گذاشتم و اکنون تمام تمرکزم روی استریم است.

  الآن که مدت‌هاست از شروع استریم کردنت می‌گذرد، آیا می‌توانی به ترک این حوزه فکر کنی؟

  سوال خیلی سختی است. چون من وقتی تازه وارد این کار شدم به عنوان یک شغل به آن نگاه کردم و پله پله بالا آمدم چون همواره استریم کردم نمی‌دانم بعد از یک هفته یا یک ماه استریم نکردن می‌توانم با آن کنار بیایم یا نه. بنابراین فعلا نمی‌دانم که وضعیتم چطور است. حتی اگر شغل پردرامدتری هم پیدا کنم، باز نمی‌دانم که استریم را به خاطر آن کنار می‌گذارم یا نه.

  از دنیای استریم دوستی هم برای خودت پیدا کردی که ارتباط دوستانه‌ات با او به فضای خارج از استریم کشیده شود؟

  بله ۲-۳ نفر بوده‌اند. تبدیل به رفیق‌های خیلی صمیمی شدیم و مدام با هم در ارتباطیم.

  آیا اخبار بازی‌های مختلف را دنبال می‌کنی یا فقط پیگیر اخبار بازی‌های مورد علاقه‌ات هستی؟

  منبع : aparat.blog

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابوالفضل رفیعی 7 روز قبل
  0

  سلام عمو بیگ عزیز من هم می خواهم که مثل شما تولید محتوا کنم ولی بخاطر اینکه سنم نمی کشد و کم است نمیتوانم می خواهم اگه بشود با شما در انتقام جویان یا لاکی بلاک بیایم.

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  عالی

  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید