این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استعلام سهام عدالت با کدملی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استعلام سهام عدالت با کدملی را از این سایت دریافت کنید.

  اطلاع از وضعیت سهام عدالت

  در این مطلب در خصوص پیگیری سهام عدالت با کد ملی و نحوه اطلاع از وضعیت سهام عدالت صحبت کرده ایم.

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  اطلاع از وضعیت سهام عدالت

  اطلاع از واریز سود سهام عدالت

  نکات مربوط به سهام عدالت مشمولان

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  حدود یک سال است که طرح آزادسازی سهام عدالت روی کار آمده است و افراد زیادی بعد از این طرح به فکر ثبت نام سجام و دریافت کد سجامی و دریافت کد بورسی شده اند؛ اما آیا می توان بدون کد بورسی و تنها با کد ملی از وضعیت سود و یا دارایی سهام عدالت مطلع شد؟ بله، امکان پیگیری سهام عدالت با کد ملی وجود دارد و افراد می توانند بدون وارد کردن هیچ گونه اطلاعات خاصی از آخرین وضعیت سهام عدالت خود مطلع شوند. در این مقاله قصد داریم نحوه پیگیری سهام عدالت با کد ملی را به طور کامل به شما آموزش دهیم تا هم بتوانید از آخرین وضعیت سودهای اختصاص داده شده مطلع شوید هم دارایی سهام عدالت خود را در صورتی که آن را آزادسازی نموده اید، مشاهده کنید. همچنین در این رابطه پیگیری سهام قدیمی و استعلام تعداد سهام را بخوانید.

  بیشتر بخوانید: ویرایش اطلاعات در سامانه سجام

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  سامانه سهام عدالت سامانه ای است که امکانات مختلفی را مربوط به سهام عدالت در اختیار افراد قرار می دهد. یکی از امکانات سامانه سهام عدالت این است که افراد می توانند از وضعیت سهام عدالت خود مطلع شوند و ارزش سهام اولیه خود را مشاهده کنند.یکی دیگر از قسمت های این سامانه سامانه فروش سهام عدالت می باشد. برای اطلاع از وضعیت سهام عدالت افراد ابتدا باید به سامانه سهام عدالت وارد شوند و از طریق گزینه های موجود، صورت حساب سهام عدالت خود را مشاهده کنند. برای ورود به سایت سهام عدالت و پیگیری سهام عدالت خود می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

  ۱در یکی از مرورگرهای گوشی یا لپ تاپ خود سامانه سهام عدالت را جستجو کنید.

  ۲مانند تصویر زیر بر روی اولین سایتی که گوگل جستجو می کند که همان سایت سهام عدالت samanese.ir می باشد، کلیک کنید.

  ۳برای پیگیری سهام عدالت ، باید مانند تصویر زیر بر روی گزینه « ورود به سامانه » کلیک کنید.

  ۴حال تیک گزینه مربوط به «مطالب فوق را مطالعه کردم و می پذیرم» کلیک کنید و سپس بر روی ادامه بزنید.

  ۵در مرحله بعدی کد ملی خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است را تایپ کنید و در نهایت بر روی گزینه «ادامه» کلیک نمایید.

  ۶در این مرحله نام و نام خانوادگی خود را در بین موارد انتخاب کنید و بر روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

  ۷در این مرحله شما می بایست تیک مربوط به نام پدر خود را فعال کنید و در نهایت بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید.

  ۸حال باید سال تولد خود را فعال نمایید و مجددا بر روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

  ۹حال نیاز است که شماره شناسنامه خود را در بین شماره شناسنامه های موجود انتخاب کنید و بر روی گزینه «ادامه» کلیک کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که شماره شناسنامه آن دسته از افرادی که شماره شناسنامه آن ها با شماره ملیشان به صورت یکسان می باشد، در سامانه به صورت خط تیره نشان داده می شود.

  ۱۰در مرحله نهایی، می بایست تمامی اطلاعات فردی خود را بررسی نمایید و در صورتی که مورد تایید شما بود، بر روی گزینه «تایید و ورود» کلیک کنید. لازم به ذکر است که اگر اطلاعات شما به درستی وارد یا انتخاب نشده بود، می توانید بر روی گزینه اصلاح کلیک کنید و مراحل اصلاح این اطلاعات را انجام دهید.

  ۱۱حال شما به سایت مربوط به سهام عدالت و پیگیری این سهام وارد شده اید، برای پیگیری سهام عدالت خود می توانید بر روی گزینه «صورت وضعیت دارایی سهام عدالت» کلیک کنید.

  بیشتر بخوانید: ورود به سامانه سجام sejam.ir

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  اطلاع از وضعیت سهام عدالت

  در روش قبلی شما می توانستید از طریق سایت سهام عدالت، ارزش اولیه سهام خود را مشاهده کنید. روش دیگری نیز برای اطلاع از وضعیت سهام عدالت و مبلغ این سهام به صورت به روز وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. در این روش امکان پیگیری سهام عدالت با کد ملی به صورت به روز و مشاهده دارایی سهام عدالت وجود خواهد داشت.

  نکته بسیار مهم: قبل از اینکه این روش را برای پیگیری سهام عدالت با کد ملی توضیح دهیم، باید یک نکته ای را مربوط به این موضوع ذکر کنیم. دقت کنید که استفاده از این روش برای پیگیری سهام عدالت تنها زمانی امکان پذیر است که افراد در سامانه سهام عدالت samanese.ir روش سهام داری مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده باشند. بدیهی است که آن دسته از افرادی که این روش را برای استفاده از سهام عدالت انتخاب نکرده اند، نمی توانند از سایت زیر برای پیگیری سهام عدالت استفاده کنند.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  در این مقاله به ارائه مطالبی در رابطه با پیگیری سهام عدالت با کد ملی، پیگیری فروش این سهام و عدم واریز سود سهام عدالت ۱۴۰۲ برای مشمولان این سهام پرداخته شده است.

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  در حال حاضر مجموعا حدود 49 میلیون نفر از ایرانیان جزو مشمولین سهام عدالت به شمار می روند که اکثر آن ها از اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه محسوب می شوند. با فراهم شدن امکان آزادسازی سهام عدالت توسط سهامداران ، سامانه ای برای پیگیری و استعلام این سهام توسط سهامداران طراحی و ارائه گردیده و همچنین امکان پیگیری ثبت سفارش فروش و عدم واریز شدن سود سهام عدالت ۱۴۰۲ برای سهامداران می باشد.

  در قرن اخیر تلاش و کوشش اکثر جوامع بر آن بوده است که مالکیت دولت های حاکم را بر اموال عمومی ، شرکت ها و کارخانجات کاهش دهند. به نوعی می توان گفت خصوصی سازی در دستور کار اکثر حکومت ها قرار گرفته است و جمهوری اسلامی ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین منظور در سال 1384 دولت وقت طرحی را تحت عنوان واگذاری سهام عدالت در دست اجرا قرار داد.

  به موجب این طرح سهام شرکت ها و کارخانجات دولتی به صورت یک سبد سهامی به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه واگذار گردید. در حال حاضر حدود 49 میلیون نفر از ایرانیان دارای این سهام می باشند.

  از آنجایی که طرح آزادسازی این سهام های عدالت با موافقت رهبری رو به رو شده و عده زیادی از سهامداران در تکاپوی پیگیری در دست گرفتن مدیریت سهام خود هستند، سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت راه اندازی شده است. در این سامانه سهامداران با استفاده از کد ملی می توانند سهام عدالت خود را پیگیری و استعلام نمایند. در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص پیگیری سهام عدالت با کد ملی، پیگیری فروش آن و عدم واریز سود این سهام در سال ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

  استعلام سهام عدالت با کد ملی

  همانطور که پیش تر بیان شد برای پیگیری سهام عدالت سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت راه اندازی شده است. البته برای پیگیری و استعلام سهام عدالت ۱۴۰۲ از طریق این سامانه دسترسی به کد ملی و اطلاعات شناسنامه ای ضروری می باشد. به غیر از کسانی که از داشتن سهام عدالتشان مطمئن هستند آن دسته از اشخاصی که از داشتن این سهام مطمئن نمی باشند می توانند در همان مرحله اول ورود نسبت به این موضوع مطلع شوند. با توجه به راهنمای تصویری ذیل افراد می توانند سهام عدالت 1402 خود را پیگیری و استعلام نمایند.

  1- در ابتدا افراد می بایست عبارت سامانه سهام عدالت و یا نشانی samanese.ir را در یک مرورگر اینترنتی جستجو نمایند.

  2- وارد صفحه ای که در تصویر زیر مشخص شده است شده و در صفحه اصلی از قسمت سامانه الکترونیکی سهام عدالت ، عبارت ورود به سامانه را انتخاب نمایند.

  3- در این صفحه مقررات سامانه برای کاربران نمایش داده می شود، ابتدا لازم است مطالب را مطالعه کرده و سپس گزینه مطالب فوق را مطالعه نموده و می پذیرم را تیک دار نمایند و در آخر گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

  4- حال می بایست شماره ملی خود را به صورت کامل در قسمت خالی وارد نموده و بعد از درج کد امنیتی گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

  5- در صورتی که افراد دارای سهام عدالت باشند می توانند مراحل بعد را ادامه دهند اما اگر سهام عدالت نداشته باشند تصویر زیر برای آنان نمایش داده خواهد شد.

  6- از این مرحله راستی آزمایی سامانه شروع می شود و در گام اول از کاربران می خواهد نام و نام خانوادگی خود را از بین این سه گزینه انتخاب نموده و بعد از انتخاب گزینه صحیح ، عبارت ادامه را انتخاب نمایند.

  7- در گام دوم راستی آزمایی از سهامداران درخواست می شود که نام پدر خود را از بین سه گزینه ای که نمایش داده شده است انتخاب نموده و بر روی گزینه ادامه کلیک نمایند.

  8- در گام سوم راستی آزمایی لازم است سال تولد خود را انتخاب نموده و سپس گزینه ادامه را انتخاب نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید