این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استعلام سواد آموزی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استعلام سواد آموزی را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه سوادآموزی

  سامانه جامع سوادآموزی

  نگارش 1.0.6 ورود به سامانه

  منبع مطلب : savad.ir

  سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  در این مقاله هیوا، جزئیات سامانه استعلام نهضت سواد آموزی بررسی و نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور سایت نهضت سواداموزی جهت ورود آموزش دهنگان ارائه شده است.

  سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  سامانه استعلام نهضت سواد آموزی به نشانی savad.ir با هدف تسهیل در امور اداری و سازمانی نهضت سوادآموزی راه اندازی شده است. آموزش دهندگان و سواد آموزان به منظور ورود به پورتال شخصی خود در سامانه استعلام نهضت سواد آموزی لازم است که نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نموده و سپس وارد سایت شوند.

  برای مشاوره ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  برای مشاوره ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  نهضت سواد آموزی کشور به منظور ارائه خدمات به آموزش دهندگان و آموزش دیدگان نهضت سواد آموزی اقدام به راه اندازی سامانه ای به نام سامانه نهضت سواد آموزی نموده است. در سامانه استعلام نهضت سواد آموزی، آموزش دهندگان می توانند به صورت آنلاین اقدام به استفاده از خدمات نهضت سواد آموزی کنند.

  برای ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی کلیک کنید.

  سامانه استعلام نهضت سواد آموزی به نشانی savad.ir می باشد که تمامی فرآیند ثبت نام و استعلام اطلاعات از طریق آن انجام می شود.

  سایت استعلام اطلاعات نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir بوده که با توجه به اهمیت استفاده از سامانه استعلام نهضت سواد آموزی توسط آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه استفاده از این سامانه و نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور آشنا کنیم.

  سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  با توجه به فراهم شدن امکان استفاده از خدمات نهضت سواد آموزی به صورت آنلاین، سامانه ای به نام سامانه استعلام نهضت سواد آموزی راه اندازی شده است تا کلیه سواد آموزان و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بتوانند با ورود به این سامانه از خدمات ارائه شده در نهضت سواد آموزی به صورت آنلاین استفاده کنند.

  در حال حاضر، تمامی فعالیت های مربوط به افرادی که در ثبت نام نهضت سواد آموزی شرکت کرده اند، از طریق سایت نهضت سواد آموزی به نشانی savad.ir انجام خواهد شد و آموزش دهندگان می توانند با ورود به این سامانه از بسیاری از خدمات اداری و سازمانی استفاده نمایند.

  آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی فقط در صورت داشتن نام کاربری و رمز عبور قادر به استعلام گرفتن از سامانه استعلام نهضت سواد آموزی می باشند و می توانند با داشتن نام کاربری و رمز عبور به این پورتال شخصی خود در این سامانه وارد شوند و از خدمات مورد نیاز خود استفاده کنند.

  همچنین، سواد آموزان نهضت سواد آموزی نیز می توانند به سایت نهضت سواد آموزی مراجعه کنند و از خدمات و امکاناتی که در این سایت به منظور تسهیل در فرآیندها، ارائه می شود، استفاده کنند. به منظور ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی می توانید از طریق مقاله زیر اقدام کنید.

  حتما بخوانید: سامانه جامع نهضت سوادآموزی

  نحوه ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی

  آن دسته از آموزش دهندگانی که قصد استفاده از خدمات نهضت سواد آموزی مانند اطلاع از آزمون های استخدامی و یا شرکت در دوره های مختلف آموزشی را دارند، می توانند به منظور استفاده از این خدمات به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی وارد شوند و با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور خود، به این سامانه وارد شوند.

  نحوه ورود به سامانه استعلام نهضت سواد آموزی همانند نحوه ثبت نام نهضت سوادآموزی بوده و بسیار ساده است و کافیست که آموزش دهندگان نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده باشند و طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود به سایت استعلام نهضت سواد آموزی وارد شوند.

  ابتدا در یکی از مرورگرهای خود عبارت «سامانه استعلام نهضت سواد آموزی» را جستجو کنید. حال بر روی اولین سایت جستجو شده در گوگل با نام نهضت سواد آموزی و آدرس savad.ir کلیک کنید و به صورت مستقیم به این سایت وارد شوید.

  پس از ورود به سامانه نهضت سواد آموزی، بر روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک نمایید.

  حال نام کاربری و رمز عبور دریافت شده خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید. سپس، عبارت امنیتی را وارد کنید و بر روی گزینه «ورود» در سامانه نهضت سواد آموزی کلیک کنید.

  نکته: در صورتی که رمز عبور شما از نوع رمز عبور پویا می باشد، لازم است که پس از وارد کردن نام کاربری بر روی گزینه دریافت رمز پویا کلیک کنید تا رمز عبور برای شما پیامک شود.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید