این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استعلام گواهی اشتغال به تحصیل

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استعلام گواهی اشتغال به تحصیل را از این سایت دریافت کنید.

  account.tamin.ir

  در این مقاله به سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir، نحوه ثبت نام، دریافت کد رهگیری و گواهی اشتغال به تحصیل پرداخته شده است.

  سایت استعلام اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی

  سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی به منظور استعلام غیرحضوری وضعیت اشتغال به تحصیل فرزندان بیمه شدگان راه‌اندازی شده است. اگر فرزندان ذکور بیمه شدگان یا مستمری بگیران به سن 19 سال رسیده باشند و به دریافت گواهی اشتغال به تحصیل از تامین اجتماعی از طریق سایت account.tamin.ir بپردازند، می توانند همچنان تحت پوشش بیمه خدمات اجتماعی بمانند.

  برای مشاوره نحوه استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی

  برای مشاوره نحوه استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی

  پس از شیوع کرونا در ایران، روند تحول دیجیتال سازمان های ایرانی سرعت گرفت و هم اکنون شاهد آن هستیم که بسیاری از سازمان ها برای ارائه برخی خدمات خود سامانه های مختلفی را با هدف کاهش مراجعات حضوری راه اندازی کرده اند. سازمان تامین اجتماعی نیز در راستای طرح تحول دیجیتال، سامانه ای تحت عنوان سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir راه اندازی کرده است تا فرآیند استعلام گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویانی که می خواهند از خدمات تامین اجتماعی استفاده نمایند به صورت غیر حضوری و اینترنتی امکان پذیر شود.

  برای ورود به سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی کلیک کنید.

  سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی account.tamin.ir می باشد که استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی فرزندان ذکور بیمه شدگان و مستمری بگیران در آن انجام می شود.

  به این منظور در مقاله پیش رو قصد داریم به معرفی سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی بپردازیم و راجع به نحوه ثبت نام در سایت مذکور توضیحاتی را به همراه راهنمای تصویری ارائه دهیم. پیش از انجام مراحل دریافت گواهی اشتغال به تحصیل می بایست کد رهگیری استعلام وضعیت تحصیلی را دریافت کرد، تا با وارد کردن آن در سامانه account.tamin.ir بتوان گواهی را اخذ کرد، به همین جهت در مقاله زیر به نحوه دریافت کد رهگیری نیز می پردازیم.

  سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir

  طبق ماده 58 قانون تامین اجتماعی، فرزندان ذکور بیمه شدگان تنها تا زمانی می توانند از خدمات قانون تامین اجتماعی بهره مند شوند که سن آنها کمتر از 19 سال تمام باشد و در صورت اتمام 19 سالگی و اشتغال به تحصیل در دانشگاه ارائه خدمات به افراد مذکور از طریق مراکز آموزش عالی و با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل به سازمان تامین اجتماعی امکان پذیر است.

  پیش از این فرزندان ذکور بیمه شدگان به منظور احراز اشتغال به تحصیل و معافیت تحصیلی می بایست به صورت حضوری به مراکز آموزش عالی مراجعه کرده و پس از دریافت گواهی اشتغال به تحصیل آن را به سازمان تامین اجتماعی ارائه می دادند. اما هم اکنون با راه اندازی سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir این مراجعات کاهش پیدا کرده و استعلام به صورت غیر حضوری و اینترنتی امکان پذیر شده است.

  سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی در حال حاضر فقط برای دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل استفاده می باشد و دانشجویان سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های وزارت بهداشت به منوال گذشته بایستی به صورت حضوری پس از دریافت گواهی اشتغال به تحصیل، آن را به واحد های اجرایی سازمان تامین اجتماعی ارائه نمایند.

  حتما بخوانید: تاثیر سابقه بیمه در سن استخدام

  ثبت نام در سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir

  نحوه ثبت نام در سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی account.tamin.ir همانند ثبت نام در سجاد به صورت آنلاین بوده که ابتدا متقاضی بایستی به سامانه استعلام مدرک تحصیلی مراجعه کرده و کد رهگیری سوابق تحصیلی خود را دریافت کند. این سامانه به منظور کاهش مراجعات حضوری دانشجویان به دانشگاه ها راه اندازی شده و آن ها از این طریق می توانند وضعیت تحصیلی خود را مشاهده نمایند.

  پس از دریافت کد تحصیلی وضعیت تحصیلی، بیمه شده یا فرزند ذکور وی می توانند به درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده و پس از انجام ثبت نام در سایت مذکور و ایجاد حساب کاربری، کد رهگیری استعلام وضعیت تحصیلی را در  درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی ثبت نمایند.

  راهنمای تصویری ثبت نام در سایت استعلام گواهی اشتغال به تحصیل بیمه تامین اجتماعی

  1

  آدرس سامانه دریافت گواهی اشتغال به تحصیل es.tamin.ir را در نوار جستجوی گوگل وارد کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  صدور گواهی اشتغال به تحصیل – سامانه جامع امور دانشجویان (سجاد)

  صدور گواهی اشتغال به تحصیل

  جهت مشاهده این فرم ورود یا ثبت نام کنید

  اطلاعات تماس

  شماره تماس ميز خدمت سامانه سجاد: 02196664484

  نشاني: تهران- ميدان فردوسي- خيابان انقلاب اسلامي- خيابان شهيد موسوي (فرصت جنوبي)- پلاک 27- سازمان امور دانشجويان

  وب سايت سازمان: www.saorg.ir

  منبع مطلب : portal.saorg.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید