این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اسپری بی حس کننده زنان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اسپری بی حس کننده زنان را از این سایت دریافت کنید.

  اسپری بی حس کننده زنان

  Oct 11, 2020 — مثلا اسپری بی حس کننده دندان می تواند عوارض بدی برای زن و مرد ایجاد کند. استفاده از کاندوم: استفاده از کاندوم و به خصوص از نوع بی حس کننده آن، می ...

  اسپری بی حس کننده زنان

  نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 1401-01-05 09:40:44

  جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

  @AlirezaSepand

  بر اساس نظرهای کارشناسان رابطه جنسی رابطه‌ منحصر به فردی است و برقراری درست این رابطه اثرات روحی و جسمی فراوانی را برای فرد به دنبال دارد. به همین دلیل توجه به کیفیت برقراری این رابطه موضوع پراهمیتی است. ژل تاخیری لیدوکائین یکی از محصولاتی است که برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  لیدوکائین علاوه بر فوایدی که دارد، دارای عوارضی نیز هست که شامل گیجی، تضعیف تنفسی، تشنج و افت فشارخون، سوزش، گزش، ورم یا حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر است.

  پرسش:

  ژل لیدوکائین را چگونه استفاده کنیم؟ آیا درصد های مختلف داره؟ کدوم درصد بهتره؟ بعد از چه زمانی بیحسی شروع میشه؟ کاندوم باید استفاده بشه؟

  پاسخ: چنانچه نمی خواهید باردار شوید از کاندوم استفاده کنید.

  در صورتی که حساسیت پوستی خاصی ندارید، ژل لیدوکائین 2% در حدود یک سوم تیوب را نیم ساعت پیش از نزدیکی به دهانه و داخل واژن بمالید تا از درد احتمالی بکاهد ( فقط برای بار اول پس از بار اول کمی خراش در دیواره های واژن ایجاد خواهد شد و چناچه دوباره از این پماد استفاده کنید ممکن است دچار سوزش شود). ممکن است بر اثر تماس لیدوکائین با آلت مردانه در موقع دخول احساس بی حسی کنند که طبیعی است. دقت داشته باشید که ممکن است تماس با این ژل

  کاندوم را پاره کند.

  پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

  مهمترین مطالب در این باره:

  لیدوکائین به عنوان داروی بی حس کننده موضعی یا تزریقی، به ویژه در دندانپزشکی و جراحی کوچک کاربرد دارد. اگرچه این دارو برای بیماری‌های مختلفی استفاده می‌شود اما نباید آن را خودسرانه مصرف کرد و حتما باید با تجویز پزشک مصرف یا قطع شود.

  موارد مصرف لیدوکاییناز این داروی بی‌حسی در موارد مختلفی استفاده می‌شود. لیدوکائین در جراحی‌های کوچک و دندانپزشکی به عنوان بی‌حس‌کننده موضعی مصرف می‌گردد که در دندانپزشکی به همراه کوکائین از پر مصرف‌ترین داروهاست. پماد آن در درمان دردهای موضعی مانند سوختگی ، گزش حشرات و هموروئید استفاده می‌شود. همچنین این دارو برای انسداد سیستم عصبی مرکزی ، انسداد عصب ،بی‌حسی نخاعی در اطراف سخت شامه و یا زیر تخاع و انسداد سمپاتیک هم بسیار استفاده می‌شود .

  مکانیسم اثر این دارو به چه صورت است؟متابولیسم این داروی بی‌حسی در کبد و تا حد کمی نیز در کلیه انجام می‌گیرد. شروع اثر لیدوکائین ۲ تا ۵ دقیقه و طول مدت اثر آن نیز متوسط می‌باشد و دفع آن عمدتا از کلیه و به صورت متابولیت می‌باشد.

  استفاده از لیدوکائین در درمان زود انزالییکی از راه‌هایی که اخیرا خیلی مورد استفاده مردانی که دچار زودانزالی هستند قرار می‌گیرد استفاده از داروهای بی‌حسی مانند اسپری تاخیری لیدوکائین می‌باشد. لیدوکائین باید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل عمل جنسی استفاده شود تا اثر کند. این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه استفاده می‌شود و در نتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می‌یابد. باید توجه داشت که استفاده از مواد بی‌حسی شمشیر دو لبه بوده و استفاده زیاد و نادرست از آن‌ها می‌تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

  در این شرایط مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی‌برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی میل جنسی خود را هم از دست بدهد و حتی قادر به انجام عمل نزدیکی هم نباشد. بنابراین در صورتی که قصد دارید از اسپری تاخیری برای درمان زود انزالی استفاده کنید باید از نوع مرغوب آن استفاده کنید

  توجه داشته باشید که استفاده از این اسپری تاخیری حدودا تا ۳۰ دقیقه مانع انزال می‌گردد برای مرد شاید خیلی عالی باشد ولی برای زنان این زمان طولانی خسته کننده بوده و مطلوب نمی‌باشد و در برخی موارد امکان تنفر و انزجار از نزدیکی برای خانم‌ها وجود دارد.

  عوارض داروی لیدوکائین

  این دارو عوارض گوناگونی در کنار فایده‌هایش دارد. عوارض لیدوکائین ناشی از مقدار زیاد مصرف ، کاهش تحمل بیمار، همچنین غلظ زیاد پلاسمایی ناشی از ورود ناخواسته دارو به رگ و همچنین ناسازگاری فرد یا حساسیت مفرط می‌باشد. واکنش‌های سیستمیک با مصرف این دارو به سرعت یا با تأخیر و تا ۳۰ دقیقه پس از تجویز دارو بروز خواهد کرد. عوارض سیستمتیک آن شامل گیجی ، تضعیف تنفسی ،

  تشنج

  و افت فشارخون می‌باشد. عوارض با شیوع کم در مصرف موضعی شامل سوزش ، گزش ، ورم یا حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر خواهد بود.

  توجه داشته باشید که بی‌ضرری و اثربخشی مصرف این دارو در معاینات یا به کار بردن وسایل پزشکی، به مقدار مصرف صحیح، روش مناسب، و رعایت احتیاط‌های لازم و آمادگی جهت مقابله با مواد اضطراری بستگی دارد. در هنگام مصرف این دارو، باید وسایل احیای بیمار و سایر داروهای ضروری در دسترس باشند.

  درمان‌های زودانزالی

  اگر شما مبتلا به زودانزالی باشید این درمان ها پیش روی تان است. ناگفته پیداست بهتر از این درمان ها زیر نظر یک متخصص آمیزش درمانی انجام شود.

  1- درمان های رفتاریاین نوع درمان ها از موثرترین و سالم ترین و بی عارضه ترین نوع درمان ها هستند. براساس این درمان ها فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی با استفاده از روش های آموزشی رفتاری، سعی می کند که رفتار و احساسات جنسی خود را کنترل کند:

  تکنیک ماستر و جانسون:

  این روش شامل یادگیری، تشخیص و کنترل احساسات و رفتارهایی است که باعث می شود فرد به اوج نقطه لذت جنسی برسد و انزال صورت گیرد، این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد، اما زا جمله موثرترین روش های درمانی است که تاکنون برای

  منبع : mrdoctor.fileon.ir

  ژل لیدوکائین در چه مواردی استفاده می شود؟

  دقت داشته باشید که ممکن است تماس با ژل لیدوکائین کاندوم را پاره کند. متابولیسم این داروی بی‌حسی در کبد و تا حد کمی نیز در کلیه انجام می‌گیرد. شروع اثر لیدوکائین ۲ تا ۵ دقیقه و طول مدت اثر آن نیز متوسط است.

  ژل لیدوکائین در چه مواردی استفاده می شود؟

  دقت داشته باشید که ممکن است تماس با ژل لیدوکائین کاندوم را پاره کند. متابولیسم این داروی بی‌حسی در کبد و تا حد کمی نیز در کلیه انجام می‌گیرد. شروع اثر لیدوکائین ۲ تا ۵ دقیقه و طول مدت اثر آن نیز متوسط است.

  بر اساس نظرهای کارشناسان رابطه جنسی، رابطه‌ منحصر به فردی است و برقراری درست این رابطه اثرات روحی و جسمی فراوانی را برای فرد به دنبال دارد.

  به همین دلیل توجه به کیفیت برقراری این رابطه موضوع پراهمیتی است. ژل تاخیری لیدوکائین یکی از محصولاتی است که برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  در این مقاله می‌خوانید:

  پرسش و پاسخ

  موارد مصرف لیدوکایین

  مکانیسم اثر این دارو به چه صورت است؟

  استفاده از لیدوکائین در درمان زود انزالی

  عوارض داروی لیدوکائین

  درمان‌های زودانزالی

  مواد غذایی برای تقویت قوای جنسی

  پرسش: ژل لیدوکائین را چگونه استفاده کنیم؟ آیا درصد های مختلف داره؟ کدوم درصد بهتره؟ بعد از چه زمانی بیحسی شروع میشه؟ کاندوم باید استفاده بشه؟

  پاسخ: چنانچه نمی خواهید باردار شوید از کاندوم استفاده کنید.

  در صورتی که حساسیت پوستی خاصی ندارید، ژل لیدوکائین 2% در حدود یک سوم تیوب را نیم ساعت پیش از نزدیکی به دهانه و داخل واژن بمالید تا از درد احتمالی بکاهد ( فقط برای بار اول پس از بار اول کمی خراش در دیواره های واژن ایجاد خواهد شد و چناچه دوباره از این پماد استفاده کنید ممکن است دچار سوزش شود).

  ممکن است بر اثر تماس لیدوکائین با آلت مردانه در موقع دخول احساس بی حسی کنند که طبیعی است. دقت داشته باشید که ممکن است تماس با این ژل کاندوم را پاره کند.

  پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

  مهمترین مطالب در این باره:

  لیدوکائین به عنوان داروی بی حس کننده موضعی یا تزریقی، به ویژه در دندانپزشکی و جراحی کوچک کاربرد دارد. اگرچه این دارو برای بیماری‌های مختلفی استفاده می‌شود اما نباید آن را خودسرانه مصرف کرد و حتما باید با تجویز پزشک مصرف یا قطع شود.

  موارد مصرف لیدوکایین

  از این داروی بی‌حسی در موارد مختلفی استفاده می‌شود. لیدوکائین در جراحی‌های کوچک و دندانپزشکی به عنوان بی‌حس‌کننده موضعی مصرف می‌گردد که در دندانپزشکی به همراه کوکائین از پر مصرف‌ترین داروهاست.

  یکی از راه‌هایی که اخیرا خیلی مورد استفاده مردانی که دچار زودانزالی هستند قرار می‌گیرد، استفاده از داروهای بی‌حسی مانند اسپری تاخیری لیدوکائین است.

  پماد آن در درمان دردهای موضعی مانند سوختگی، گزش حشرات و هموروئید استفاده می‌شود. همچنین این دارو برای انسداد سیستم عصبی مرکزی، انسداد عصب، بی‌حسی نخاعی در اطراف سخت شامه و یا زیر تخاع و انسداد سمپاتیک هم بسیار استفاده می‌شود.

  مکانیسم اثر این دارو به چه صورت است؟

  متابولیسم این داروی بی‌حسی در کبد و تا حد کمی نیز در کلیه انجام می‌گیرد. شروع اثر لیدوکائین ۲ تا ۵ دقیقه و طول مدت اثر آن نیز متوسط می‌باشد و دفع آن عمدتا از کلیه و به صورت متابولیت می‌باشد.

  بیشتر بخوانید: درمان انواع اختلالات زناشویی

  استفاده از لیدوکائین در درمان زود انزالی

  یکی از راه‌هایی که اخیرا خیلی مورد استفاده مردانی که دچار زودانزالی هستند قرار می‌گیرد استفاده از داروهای بی‌حسی مانند اسپری تاخیری لیدوکائین می‌باشد. لیدوکائین باید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل عمل جنسی استفاده شود تا اثر کند.

  این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه استفاده می‌شود و در نتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می‌یابد. باید توجه داشت که استفاده از مواد بی‌حسی شمشیر دو لبه بوده و استفاده زیاد و نادرست از آن‌ها می‌تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

  در این شرایط مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی‌برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی میل جنسی خود را هم از دست بدهد و حتی قادر به انجام عمل نزدیکی هم نباشد. بنابراین در صورتی که قصد دارید از اسپری تاخیری برای درمان زود انزالی استفاده کنید باید از نوع مرغوب آن استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که استفاده از این اسپری تاخیری حدودا تا ۳۰ دقیقه مانع انزال می‌گردد برای مرد شاید خیلی عالی باشد ولی برای زنان این زمان طولانی خسته کننده بوده و مطلوب نمی‌باشد و در برخی موارد امکان تنفر و انزجار از نزدیکی برای خانم‌ها وجود دارد.

  عوارض داروی لیدوکائین

  این دارو عوارض گوناگونی در کنار فایده‌هایش دارد. عوارض لیدوکائین ناشی از مقدار زیاد مصرف ، کاهش تحمل بیمار، همچنین غلظ زیاد پلاسمایی ناشی از ورود ناخواسته دارو به رگ و همچنین ناسازگاری فرد یا حساسیت مفرط می‌باشد. واکنش‌های سیستمیک با مصرف این دارو به سرعت یا با تأخیر و تا ۳۰ دقیقه پس از تجویز دارو بروز خواهد کرد.

  منبع : niniban.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید