این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اسکاج بافتنی ساده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اسکاج بافتنی ساده را از این سایت دریافت کنید.

  خرید و قیمت اسکاج بافتنی فیدنو بسته 3 عددی از غرفه محصولات طبیعی فیدنو

  خرید اینترنتی اسکاج بافتنی فیدنو ب از باسلام، از رودسر. متنوع ترین شوینده ظروف ها با بهترین قیمت در باسلام

  اسکاج بافتنی فیدنو بسته 3 عددی

  5 (2 نظر)

  از درگاه امن بانک پرداخت کن

  تا ۷ روز فرصت داری پسش بدی

  مستقیم با آدم‌ها گفت‌وگو کن

  ویژگی‌های محصول

  وزن خالص: 70 گرم

  وزن با بسته‌بندی: 300 گرم

  جنس: کاموا رنگ: زرد-قرمز-سفید ابعاد: 10×9

  مناسب برای: شستن ظروف مختلف

  سایر توضیحات: بافتنبی

  درباره محصول

  بافته شده از کاموای درجه یک کرک دار

  سایز بزرگ بافتنی 5 از 5 2 تجربه ثبت شده‌است تجربه‌های خریداران امیر واعظی 27 اسفند 1398

  قشنگ و خوب بافته شده بود همه رنگی هم فزستاده بودند

  این نظر مفید بود؟ مریم قانعی 27 بهمن 1400

  قیمت مناسببسته بندی درست

  این نظر مفید بود؟

  منبع : basalam.com

  آموزش بافت اسکاج ساده و فانتزی با طرح های متنوع و جالب

  در مطلب ارائه شده به آموزش بافت اسکاج فانتزی زیبا و جذاب به روشی بسیار ساده و مرحله به مرحله پرداخته ایم که امیدواریم از این آموزش لذت ببرید.

  آموزش بافت اسکاج ساده و فانتزی با طرح های متنوع و جالب

  0

  By منصوره رمضان زاده on ژانویه 9, 2021 ·

  آموزش بافتنی,بافتنی

  یکی از انواع وسایل کاربردی و پرمصرف در محیط آشپزخانه اسکاج می باشد که در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارد. شما می توانید در صورت تمایل به سادگی با استفاده از هنر بافتنی مدل زیبایی از آن را مطابق با سلیقه خود ببافید و مورد استفاده قرار دهید. در همین زمینه قصد داریم در این مطلب به شما عزیزان نحوه بافت اسکاج را به روشی آسان آموزش دهیم.

  آموزش بافت اسکاج به روشی ساده

  هنر بافتنی هنری بسیار زیبا و ساده بوده که شما می توانید با مهارت داشتن در این زمینه وسایل مختلفی را ببافید و مورد استفاده قرار دهید. در مطالب قبلی مجله هنر در خانه سعی کردیم نحوه بافت موتیف، بافت شال و کلاه، بافت پتو، بافت لباس های مختلف از جمله اشارپ زنانه و… را آموزش دهیم. حال می خواهیم شما عزیزان را با نحوه بافتن اسکاج آشنا نماییم که برای بافت آن می توان از بافت ساده، بافت نخودی، بافت کشباف و… استفاده نمود و اسکاج های فانتزی و زیبایی بافت.

  بسیاری از بانوان هنرمندی که به هنر بافتنی علاقه مند هستند تمایل دارند با استفاده از هنری که دارند به درست کردن مدل های فانتزی و جذابی از اسکاج بپردازند که این کار به راحتی در منزل با استفاده از قلاب و کاموا قابل اجرا می باشد. از این رو جهت الگوبرداری و ایده گرفتن شما عزیزان یک نمونه ساخت اسکاج بافتنی به شکل روباه را به صورت مرحله به مرحله در ادامه این مطلب آموزش داده ایم.

  مراحل درست کردن اسکاج :

  در مرحله اول ابتدا یک حلقه جادویی ایجاد نمایید و درون آن ۳ عدد زنجیره و حدود ۱۱ پایه بلند ببافید. سپس به زنجیره سوم ابتدای رج یک بست بزنید.

  بعد از زدن ۳ زنجیره در همان محل یک دانه پایه بلند ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که در هر پایه رج قبلی ۲ عدد پایه بلند بافت بزنید.

  بعد از آن قلاب را به داخل زنجیره سوم ابتدای رج وارد نمایید و با استفاده از نخ سفید بست بزنید.

  پس از آن سه زنجیره بزنید و بعد دو پایه بلند درون یک پایه ایجاد نمایید و سپس یک پایه بلند ببافید. همانند بافت تاپستری نخ نارنجی را درون کار برده و با استفاده از آن آخرین دو تا یکی پایه بلند را اجرا کنید.

  سپس با استفاده از نخ نارنجی دو بار ۲ عدد پایه بلند درون یک پایه ایجاد نمایید. در هنگام بافتن با هر رنگی که عمل بافت را انجام می دهید رنگ دیگری را میان بافت قرار دهید تا در قسمت پشت کار کشیدگی نخ نداشته باشید. قسمت دو تا یکی آخر بافت پایه بلند را با استفاده از رنگ سفید اجرا کنید.

  در گام بعدی یک پایه بلند، دو عدد پایه بلند درون یکی و دوباره یک پایه بلند ببافید. مجددا دو تا یکی آخر بافت پایه بلند را با استفاده از رنگ نارنجی اجرا نمایید. این عمل را در زمان تغییر دادن رنگ انجام بدهید. باقی مانده رج را حدود ۸ مرتبه به صورت ۲ پایه بلند در یکی و یک پایه بلند بافت بزنید.

  سپس دو تا یکی آخر پایه آخری را با استفاده از رنگ سفید ببافید و بعد آن را بست بزنید. در مرحله بعدی بافت اسکاج ۳ زنجیره ببافید و بعد یک پایه، دو پایه در یکی و یک پایه با رنگ سفید و حدود ۴ پایه با استفاده از رنگ نارنجی ببافید. با استفاده از رنگ سفید یک پایه، دو پایه در یکی و بعد دو پایه بافت بزنید.

  تا آخر رج حدود ۸ مرتبه به صورت دو پایه در یکی و دو پایه بلند بافت بزنید.

  رج بعدی را با استفاده از نخ سفید ۳ زنجیره، ۲ پایه بلند و بعد دو بار به صورت ۲ پایه بلند در یکی و ۳ پایه بلند بافت بزنید. با استفاده از رنگ سفید ۲ پایه در یکی و بعد دو پایه بلند دیگر ایجاد نمایید. بعد از آن نخ سفید را برش بزنید.

  با استفاده از رنگ نارنجی یک پایه بلند، حدود ۷ بار به صورت ۲ پایه در یکی و ۳ پایه بلند و بعد از آن ۲ پایه در یکی، یک پایه بلند و سپس دو پایه در یکی بافت بزنید. در این جا بافت رویی به پایان رسید. برای آغاز اولین رج قسمت پشت به صورت ۳ در میان دوتا یکی نمایید.

  در گام بعدی باید قسمت جزئیات صورت روباه را به بافت موردنظر اضافه نمایید.

  برای درست کردن کردن قسمت چشم و بینی باید حدود ۳ تکه ۱۰ سانتی متری از کاموای سیاه را بردارید.

  منبع : www.honardarkhane.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید