این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اس دی اف

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اس دی اف را از این سایت دریافت کنید.

  اس دی اف۵۰mg(سیلدنافیل) ®

  سیلدنافیل قرص روکشدار این دارو برای درمان بیماری فعلی شما تجویز شده است لذا از مصرف آن در موارد مشابه و یا توصیه به دیگران خودداری فرمایید.

  اس دی اف۵۰mg(سیلدنافیل) ®

  SDF 50mg® راهنمای عمومی دارو توصیه های عمومی

  قبل از مصرف این دارو در موارد زیر با پزشک مشورت نمایید .

  -1در صورت هر گونه حساسیت به این دارو یا داروهای دیگر و همچنین حساسیت به غذا مواد محافظ رنگ ها

  در صورت مصرف هر نوع داروی دیگر چه( با نسخه چه بی نسخه )

  در صورت ابتلا به بیماری‌های قلبی خونی کبدی و کلیوی دیابت و کلسترول بالا و روزه مداوم و غیر طبیعی آلت تناسلی با شکل غیر طبیعی التهاب رنگدانه های شبکیه و سن بالاتر از ۵۰ سال

  2- دارو را طبق دستور پزشک مصرف کنید و دوره درمان را کامل کنید.

  3- در صورت نعوظ دردناک و طولانی مدت ۴ ساعت یا بیشتر حتما به پزشک اطلاع دهید .

  4- این دارو به طور همزمان با دیگر داروهایی که در درمان اختلال نعوظ استفاده می شود مصرف نکنید.

  5- چنانچه مصرف این دارو باعث کاهش دید یک یا هر دو چشم شد بلافاصله دارو را قطع کرده و به پزشک خود اطلاع دهید افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی،عروقی، فشارخون ،دیابت،کلسترول بالا،اختلال بینایی ، سیگاری ها و افراد بالاتر از سن ۵۰ سال در معرض کاهش ناگهانی بینایی هستند.

  دانلود بروشور

  مصرف در دوران بارداری و شیردهی

  هشدارها

  مقدار و نحوه مصرف دارو

  مقدار مصرف دارو را پزشکی می کند ولی مقدار مصرف معمول این دارو به قرار زیر است

  -1تا ۶۵ سال یک قرص اس دی اف ۵۰ به صورت تک دوزی یک بار در روز و ۱ ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف می‌شود.

  -2 ۶۵ سال یا بیشتر از نصف قرص sdf 50 به صورت تک دوزی یک بار در روز و ۱ ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف میشود

  ۳- اگر لازم باشد پزشک می تواند مقدار دوز روزانه را تا ۱۰۰ میلی گرم افزایش و یا تا ۲۵ میلی گرم کاهش دهد

  شکل و شرایط نگهداری

  دارو را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد و دور از رطوبت نور گرما و درون جعبه نگهداری کنید از مصرف داروهای تاریخ گذشته جداً خودداری کنید.

  عوارض جانبی

  به طور کلی تمام داروها به موازات اثرات درمانی دارای برخی عوارض ناخواسته هستند اگرچه همیشه و تمام عوارض ذکر شده برای این دارو بروز نمی کند لیکن در صورت بروز هر یک از آنها با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید :

  دید غیر طبیعی (دوبینی حساسیت به نور و دیدن رنگ ها و سایه ها متفاوت با قبل) سردرد سرگیجه گرگرفتگی درد مثانه ادرار کدر و خونی افزایش مقدار ادرار و دفع دردناک ادرار احتقان بینی ناراحتی معده بعد از خوردن غذا از حال و بروز بثورات جلدی

  منبع مطلب : www.marhamdaru.com

  قرص اس دی اف مرهم دارو چیست و چه کاربردی دارد ؟

  اگر دچار اختلال نعوظ و در پی درمان آن باشید، ممکن است نام سیلدنافیل به گوشتان آشنا باشد. قرص اس دی اف مرهم دارو نیز حاوی 100 میلی گرم سیلدنافیل بوده و ...

  قرص اس دی اف مرهم دارو چیست و چه کاربردی دارد ؟

  تقویت قوای جنسیمسائل جنسیمعرفی محصولات

  توسط آزاده فراهانی آخرین بروز رسانی ( سه شنبه ، ۱۰ فروردین ، ۱۴۰۰ )

  زمان خواندن تقریبی مقاله : 7 دقیقه

  42111305اشتراک

  قرص اس دی اف مرهم دارو همان سیلدنافیل بوده که با نام تجاری ویاگرا در میان بسیاری از افراد کاملا شناخته است. این قرص یک مهارکننده خوراکی بوده که جهت درمان اختلال نعوظ و افزایش فشار خون شریانی ریوی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مصرف آن تاکنون برای بسیاری از افراد موثر واقع شده است.  این دارو همراه با تحریک جنسی جریان خون  را در آلت تناسلی افزایش داده و نعوظ را به راحت‌ترین شکل برای مردان ممکن می‌سازد. برای اینکه با موارد مصرف ، نحوه عملکرد، عوارض جانبی و تداخل دارویی این قرص بیشتر آشنا شوید، در این مطلب از داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه ما باشید.

  برای خرید مکمل تقویت قوای جنسی در انواع مختلف می‌توانید به صورت اینترنتی و از داروخانه آنلاین مثبت سبز اقدام نمایید.

   قرص اس دی اف ۱۰۰ میلی گرم مرهم دارو

  این محصول همان سیلدنافیل ۱۰۰ میلی‌گرم است و در بسته‌بندی آن ۸ عدد قرص موجود است که هر کدام از آنها حاوی سیلدنافیل به صورت ملح سیترات هستند. این قرص اثر شل کنندگی عضلات کورپوس کارورنوسوس و تجمع خون در سینوزوئیدها را داشته و در نهایت erection یا همان نعوظ را در پی دارد. سیلدنافیل اثر ریلکسیشن مستقیم روی کورپوس کاورنوزوم ندارد اما از طریق مهار فسفو دی استراز ۵ سبب افزایش اثرات نیتریک اکساید می‌شود. نیتریک اکساید سطوح cGMP را افزایش داده، عضلات صاف منبسط شده و میزان خون ورودی به کورپوس کاورنوزوم افزایش می‌یابد. تحریک جنسی منجر به ریلیز موضعی نیتریک اکساید خواهد شد. مهار فسفو دی استراز ۵ توسط سیلدنافیل سبب افزایش سطوح cGMP در کورپوس کاورنوزوم می‌شود.

  قرص اس دی اف پس از مصرف خوراکی به سرعت جذب بدن شده و در مدت زمانی کوتاه نتایج رضایت‌بخش خود را نشان می‌دهد. متابولیزاسیون این دارو توسط سیستم P۴۵۰ کبدی به ویژه CYP3A4 و CYP2D6 صورت می‌گیرد و نیمه عمر آن حدود ۴ ساعت تخمین شده شده است. افزایش فشار خون شریانی ریوی، درمان اختلال نعوظ و تحریک جنسی از مزایای استفاده از این قرص به شمار می‌آید.

  بیشتر بخوانید: اختلال نعوظ در مردان و راه های پیشگیری و درمان

  مقدار مصرف

  در واقع مقدار مصرف قرص اس دی اف یا سیلدنافیل به طور دقیق توسط پزشک باید تعیین شود اما مقدار مصرف معمول این دارو به شرح زیر است:

  تا ۶۵ سال یک قرص ۵۰ میلی گرمی به صورت تک دوزی یک بار در روز و یک ساعت قبل از فعالیت جنسی

  ۶۵ سال یا بیشتر نصف قرص ۵۰ میلی گرمی به صورت تک دوزی یک بار در روز و یک ساعت قبل از فعالیت جنسی

  دقت کنید که اگر لازم باشد پزشک می‌تواند مقدار دوز روزانه را تا ۱۰۰ میلی گرم افزایش و یا تا ۲۵ میلی گرم کاهش دهد.

  عوارض جانبی قرص اس دی اف مرهم دارو

  از جمله عوارض جانبی قرص SPD (سیلدنافیل) به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  سردرد و سرگیجه گرگرفتگی ناراحتی معده

  افزایش حساسیت به نور

  تاری دید

  در صورت مشاهده هر یک از عوارض بالا مصرف دارو باید بلافاصله قطع شده و به پزشک مراجعه شود. برای کاهش خطر سرگیجه و سبکی سر بهتر است هنگام برخاستن از حالت نشسته یا خوابیده به آرامی بلند شد تا خطری برای سلامتی به وجود نیاید. بسیاری از افراد هنگام مصرف سیلدنافیل هیچ گونه عوارض جانبی را تجربه نخواهند کرد. دقت داشته باشید که شما حتما به دستور پزشک باید این دارو را مورد مصرف قرار دهید و در صورت برخورد با عوارض جانبی پیش از هر اقدام نیز وی را در جریان بگذارید. فعالیت جنسی فشار وارد شده به قلب را زیاد می‌کند؛ از این رو اگر با ناراحتی‌های قلبی مواجه هستید، باید با احتیاط به سراغ مصرف قرص سیلدنافیل بروید.

  کاهش بینایی و کاهش شنوایی از عوارضی هستند که در موارد نادر ممکن است برای شخصی به وجود آید که در این صورت نیز مصرف باید بلافاصله قطع شود. همچنین در برخی موارد محدود نیز ممکن است برخی از افراد نسبت به این دارو واکنش‌های آلرژیک مانند بثورات پوستی، خارش پوستی و تورم زبان و دهان داشته باشند که در این حالت نیز باید از پزشک کمک گرفت.

  دقت کنید که اگر با مصرف این دارو دچار نعوظ طولانی مدت به مدت ۴ ساعت یا بیشتر شدید، استفاده از دارو باید متوقف شود.

  تداخل دارویی

  قرص اس دی اف مرهم دارو همزمان با دیگر داروهایی که روی نعوظ تاثیر دارند، نباید مورد مصرف قرار گیرد. همچنین پیش از استفاده از این دارو باید فهرستی از داروهای مورد استفاده خود را در اختیار پزشک قرار دهید تا از لحاظ تداخل دارویی آنها را مورد بررسی قرار دهد. فراموش نکنید که گاه مصرف همزمان برخی داروها در کنار یکدیگر می‌تواند احتمال بروز عوارض جانبی را چندین برابر بیشتر کند. بعضی از داروهایی که ممکن است با سیلدنافیل تداخل داشته باشند، به شرح زیرند:

  داروهای فشار خون

  داروهای مسدود کننده آلفا (مانند دوکسازوزین ، تامسولوزین)

  داروهای ضد قارچ آزول

  برخی از آنتی بیوتیک‌ها

  مهارکننده‌های پروتئاز HIV

  مهارکننده‌های پروتئاز ویروس هپاتیت C

  موارد هشدار

  به نکات زیر دقت کنید:

  در صورت ابتلا به بیماری‌های قلبی، خونی، کبدی، کلیوی، دیابت، کلسترول بالا، نعوظ مداوم و غیرطبیعی، آلت تناسلی با شکل غیر طبیعی، التهاب رنگ‌دانه های شبکیه و سن بالاتر از ۵۰ سال با احتیاط از این قرص استفاده شود.

  دوره درمان دارو را مطابق با نظر پزشک حتما تا انتها کامل نمایید.

  این دارو در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد و دور از رطوبت، نور، گرما و درون جعبه باید نگهداری شود.

  در صورت حساسیت به مواد غذایی، مواد نگهدارنده و رنگ‌های مصنوعی با احتیاط از این قرص استفاده نمایید.

  منبع مطلب : mosbatesabz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید