این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اصلاح ابرو در خانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اصلاح ابرو در خانه را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش صفر تا صد ابرو برداشتن حرفه ای در خانه به صورت تصویری

  نکته مهم در آموزش برداشتن دم ابرو این است که ... همان طور که در این فیلم آموزش برداشتن ابرو دخترانه می بینید، باید موچین را با زاویه ...

  آموزش صفر تا صد ابرو برداشتن حرفه ای در خانه به صورت تصویری

  حسنی 05 فروردین 1400 | 15:30

  ابرداشتن ابرو کاری است که نیاز به تمرین، دقت و حوصله زیادی دارد، چراکه ابروها تاثیر زیادی در زیبایی چهره به خصوص چشم های شما دارند و در صورت بروز یک اشتباه در برداشتن ابرو یا انتخاب یک مدل اشتباه ممکن است از زیبایی چهره شما کاسته شود. به همین دلیل این مقاله از مجله آرایش و زیبایی میس و مستر را به آموزش ابرو برداشتن در خانه اختصاص داده ایم. شما بعد از خواندن این مقاله می توانید به راحتی و به صورت حرفه ای ابروهای خود را متناسب با فرم صورت بردارید و اصلاح کنید.

  در این مقاله به آموزش موضوعات زیر می پردازیم:

  آشنایی با قسمت های مختلف ابرو

  نحوه برداشتن ابرو متناسب با فرم صورت و چشم ها

  آموزش برداشتن ابرو با موچین تصویری

  آموزش برداشتن ابرو با تیغ

  آموزش برداشتن ابرو کمانی

  آموزش اصلاح ابرو دخترانه

  آموزش برداشتن ابرو به روش هاشور

  آموزش برداشتن ابرو پهن

  برای یادگیری نحوه برداشتن ابرو، بهتر است ابتدا با خود ابرو و قسمت های مختلف آن آشنا شوید.

  آشنایی با قسمت های مختلف ابرو

  انتخاب مدل ابروی مناسب چشم یکی از اسرار زیبایی چهره است. بنابراین با شناخت فرم درست ابرو متناسب با فرم چهره و چشم های خود می توانید یک تغییر بارز در چهره خود مشاهده کنید.

  ابرو در حالت کلی به سه قسمت زیر تقسیم می شود:

  سر ابرو ( تاج )

  زاویه ابرو ( قوس ابرو یا آرک ابرو )

  دنباله ابرو ( دم ابرو)

  اگر ابرو را از نظر قد به دو بخش تقسیم بندی کنیم. از تاج تا آرک ابرو بخش اول است و یک قسمت حساب می شود. از آرک تا انتهای ابرو یا همان دم ابرو که یک بخش مشخص است. این دو بخش هم اندازه یک دیگر نیستند و قسمت اول یعنی از تاج تا آرک دو برابر قسمت دوم از آرک تا دم ابرو باید باشد.

  اموزش برداشتن ابرو متناسب با فرم صورت و چشم ها

  ابروی افراد با یکدیگر متفاوت است، حتی ابروهای برخی از افراد کاملا متقارن نیست. برخی دیگر هم دارای ابروهای کم پشت و نامرتبی هستند. اما با یادگیری طرز برداشتن ابرو در خانه به همراه کمی مهارت و دقت، به سادگی می‌توان ابروها را به شکل و مدل مناسب مرتب کرد.

  استخوان بندی صورت در طرز صحیح برداشتن ابرو بسیار تاثیر گذار است. مدل ابروی مناسب بر اساس فرم صورت مشخص می‌شود، به همین خاطر بهتر است مدل ابرو هایتان را متناسب با فرم صورت انتخاب کنید تا زیبایی شما را چندین برابر کند. بنابراین اولین قدم در آموزش برداشتن ابرو در خانه، مشخص کردن ساختار چهره‌تان است.

  اموزش اصلاح ابرو برای صورت گرد

  اگر اکثر حجم چهره شما را گونه ها تشکیل می‌دهند و اگر طول و عرض چهره شما برابر و گرد است، همچنین خط فک خمیده ای دارید، فرم چهره شما گرد است. به عنوان مثال، اما استون صورت گردی دارد.

  افراد دارای صورت گرد باید تمرکز خود را روی کشیده‌تر و لاغرتر نشان دادن چهره بگذارند؛ به همین خاطر استفاده ابروهای گرد برای این فرم صورت شما مناسب نیست، زیرا چهره شما را گردتر نشان می‌دهند.

  به جای آن در هنگام برداشتن ابرو باید قوس ابروها را بالاتر ببرید. با این کار، نگاه دیگران از بالا و پایین حرکت می‌کند و این موضوع باعث می شود که چهره شما در ذهن آن ها لاغرتر و کشیده تر به نظر بیاید.

  طریقه اصلاح ابرو برای صورت بیضی

  در افراد دارای چهره بیضی، استخوان بندی گونه‌ مشخص و پیشانی کشیده است. نیمرخ چهره به ‌زیبایی در قسمت چانه باریک می‌شود. خط فک خمیده و کوتاه‌تر از عرض پیشانی است. به عنوان مثال چهره بیانسه بیضی شکل است.

  افراد دارای چهره بیضی در برداشتن ابرو، باید هدف خود را بر ساده نگه داشتن ابروها بگذارند. داشتن ابروهایی با قوس ملایم برای چهره این افراد بسیار مناسب است. هنگام اصلاح ابرو در خانه، از نازک کردن ابروها خودداری کنید و تا جای ممکن شکل طبیعی ابرو را حفظ کنید تا چهره تان جلوه ای طبیعی و زیبا داشته باشد. این روزها مدل ابرو پرپشت و هاشور خورده برای طبیعی تر جلوه دادن چهره در آرایش سلبریتی ها به کار برده می شود.

  روش ابرو برداشتن برای صورت مربع

  داشتن خط فک مشخص، استخوانی و تقریبا هم‌پهنا با پیشانی مهمترین ویژگی در افراد با فرم چهره مربعی است. آنجلینا جولی یکی از سلبریتی هایی است که فرم صورت مربعی دارد.

  در فرم صورت مربعی‌، پهنای پیشانی، خط فک و استخوان‌های گونه تقریبا هم اندازه است. طرز اصلاح ابرو در فرم صورت مربعی تاثیر زیادی دارد، چراکه این فرم چهره بدون ایجاد تعادل، زمخت به نظر خواهد رسید.

  در هنگام برداشتن ابرو باید به جلوه خط فک و حفظ تعادل چهره توجه داشته باشید. اجازه دهید فرم صورتتان در تعیین قاب درست ابروها شما را راهنمایی کند. در این مدل برداشتن ابرو دخترانه، ابتدا ابروها را به شکل خمیده بردارید و به مرور به آن زاویه بیشتری بدهید، تا زمانی که شکل ابروها با خط فک متناسب شود. به طور کلی هرچه خط فک مشخص‌تر باشد، ابروها باید زاویه بیشتری داشته باشند.

  هرچه آرک ابروها بالاتر باشد، مربع ‌بودن چهره را خنثی و ظاهرتان را ملایم‌تر می‌کند.

  نحوه اصلاح ابرو برای صورت لوزی

  این شکل صورت چندان رایج نیست. منحنی‌های زاویه‌دار در چهره که در قسمت شقیقه‌ها و خط اتصال گونه‌ها بیشترین پهنا را دارد و چانه نوک‌تیز از ویژگی‌های این نوع چهره است. در چهره لوزی، باید نحوه برداشتن ابرو طوری باشد که پهنا و گستردگی شقیقه‌ها کمی کمتر به نظر برسد. با مدل ابروی خمیده می‌توانید این کار را انجام دهید.

  طرز ابرو برداشتن برای صورت کشیده

  فرم صورت کشیده از پیشانی تا چانه شکلی کشیده و بلند است. بروک شیلدز و جولیا اورموند دو مورد از افرادی هستند که چهره کشیده و بلند دارند.

  افراد دارای صورت کشیده باید هدف خود را روی کوتاه تر نشان دادن چهره شان بگذارند تا تعادل بین اجزای چهره شان حفظ شود.

  ابروی صاف بهترین شکل ابرو برای فرم صورت کشیده است.

  این مدل ابرو مانند خطی افقی چهره را تقسیم می‌کند و موجب می‌شود که چهره متناسب تر به نظر برسد. چهره های کشیده معمولا تخت به نظر می‌رسند. اگر صورت کشیده ای دارید بهتر است با کاهش قوس ابروها به چهره خود عمق ‌دهید.

  منبع مطلب : www.missomister.com

  برداشتن ابرو در خانه

  برداشتن ابرو در خانه با روش های ویژه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. می توانید به راحتی و در منزل، ابروهای خود را اصلاح کنید.

  مقالات

  آموزش برداشتن ابرو در خانه ( انواع مدل ابرو دخترانه تا مردانه)

  آموزش برداشتن ابرو در خانه ( انواع مدل ابرو دخترانه تا مردانه) پس از خواندن این مقاله می توانید به راحتی و در منزل ابروهای خود را بردارید و فرم آنها را اصلاح کنید.

  فاطیما مهاجری ارسال ایمیل 22 اردیبهشت 1401

  2,526 خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

  آموزش قدم به قدم برداشتن ابرو در خانه

  فهرست مطالب

  آموزش مرحله ای برداشتن ابرو در خانه

  برداشتن ابرو در خانه، چگونه انجام می شود؟ ابروها، قاب چهره هستند و تاثیر بسیاری روی زیبایی چهره دارند. یکی از مهمترین مواردی که در موجب متعادل به نظر رسیدن چهره می شود، انتخاب فرم ابروهای مناسب با صورت است. شما می توانید با تکنیک های برداشتن ابرو، فرم و مدل ابروهای خود را اصلاح کرده و به شکل دلخواه فرم دهید.

  امروزه روش های و ابزارهای بسیاری برای برداشتن ابروها و اصلاح فرم آنها وجود دارد. در ادامه با مجله اینترنتی سین دخت همراه باشید تا به معرفی تکنیک های برداشتن ابرو و آموزش برداشتن ابرو در خانه بپردازیم.

  آموزش برداشتن ابرو

  برداشتن ابرو، به چه معناست؟

  اصطلاح ” ابرو برداشتن” به معنای حذف موهای اضافی بالا و زیر خط ابرو، برای ایجاد فرم در ابروها و حالت دادن به آنهاست. در واقع، زمانی که تارهای خارج از کادر ابروها را برمی دارید، فرم ابروها مشخص شده و ظاهری مرتب، تمیز و خوش فرم به ابروها می بخشد. همچنین، فرم دادن به ابروها، می تواند با نازک کردن ضخامت ابرو، کوتاه یا نازک کردن دم ابرو و اصلاح زاویه قوس ابرو انجام شود.

  آشنایی با قسمت های مختلف ابرو

  تاج یا سر ابرو قوس یا زاویه ابرو دم یا دنباله ابرو

  حتما بخوانید: روش های ساده برای تقویت ابرو در خانه!

  اگر ابرو را از قسمت طولی، به دو بخش تقسیم کنیم، از تاج تا آرک ابرو، یک بخش است و از آرک تا قسمت انتهایی ابرو یا همان دم ابرو، بخش دوم ابرو می باشد. به یاد داشته باشید که این دو بخش از ابروها، کاملا هم اندازه یک دیگر نیستند و قسمت ابرو (از تاج تا آرک) باید  دو برابر قسمت دوم (آرک تا دم ابرو ) باشد.

  مرحله های برداشتن ابرو در خانه

  نحوه برداشتن ابرو

  برای ابرو برداشتن و اصلاح فرم ابروها، ابزار و روش های مختلفی وجود دارد. اگر در برداشتن ابروها در خانه تبحر دارید، می توانید به راحتی و در منزل فرم ابروهای خود را اصلاح کنید. شما می توانید این آموزش برداشتن ابرو دخترانه و برداشتن ابرو مردانه را مرحله به مرحله انجام دهید و این دستور العمل، برای تمامی مدل ابروها مناسب است.

  همچنین، در صورتی که تا به حال ابروهایتان را برنداشته اید، بهتر است این کار را به آرایشگران متخصص ابرو بسپارید.

  حتما بخوانید: هر آنچه که باید درباره رنگ کردن ابروها بدانید!

  انواع روش های اصلاح ابرو عبارتند از:

  اصلاح ابرو با بند

  برداشتن ابرو با موچین

  برداشتن ابرو با موم اصلاح ابرو با وکس

  برداشتن ابرو با تیغ ابرو

  یکی از قدیمی ترین روش های اصلاح ابرو، برداشتن ابرو با بند است. اگر پوست حساس و نازکی دارید، پیشنهاد می کنیم از بند انداختن ابرو خودداری کنید؛ زیرا باعث کشیده شدن پوست و در نتیجه ملتهب شدن پوست خواهد شد.

  شما می توانید از روش هایی مانند برداشتن ابروها  با موچین استفاده کنید که آسیب کمتری را به پوست می رساند.

  چگونه ابرو برداریم؟

  چگونه ابرو بردارم؟

  برای برداشتن ابروها در خانه، می توانید از ابزارهای مختلف مانند موچین، بند انداز دستی، نخ اصلاح و یا ابزارهای دیگر استفاده کنید. اگز زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه ندارید یا به علت محدودیت هایی، نمی توانید در مکان های عمومی حضور داشته باشید، این قسمت از مجله اینترنتی سین دخت را مطالعه کنید تا به راحتی بتوانید ابروهای خود را تمیز و مرتب اصلاح کنید.

  حتما بخوانید: آموزش پرپشت جلوه دادن ابروها با مداد ابرو!

  اصول برداشتن ابرو در خانه

  ابتدا، ابروهای خود را به خوبی تمیز کنید و سپس، موچین مناسب و قیچی ابرو را فراهم آورید.

  سپس یک آینه را مقابل صورتتان بگیرید و با استفاده از برس، ابروهای خود را به سمت بالا شانه بزنید و  تارهای موهای ابرو بلند و خارج از خط بالای ابرو را کوتاه کنید.

  در مرحله بعدی از برداشتن ابرو در خانه، یک مداد را روی برآمدگی استخوان بینی قرار بدهید تا مجرای اشک را پوشش بدهد، یعنی سر ابرو باید هم زاویه با استخوان بالای بینی تان باشد.

  در نهایت، این قسمت را که باید ابرو از آنجا شروع بشود را با یک مداد علامت گذاری کنید تا بدانید باید کار برداشتن ابرو را از کدام نقطه آغاز کنید.

  حالا یک مداد را در قسمت انتهای خارجی چشمتان قرار بدهید تا بتوانید قسمت انتهای ابروها رو نیز مشخص کنید.

  سپس، مدادتان را کنار انتهای خارجی چشمتان قرار دهید تا بتوانید نقطه پایانی ابرو را بیابید و ابرو را از این نقطه به بعد ادامه ندهید.

  توجه داشته باشید که بهتر است

  قبل از برداشتن ابرو، مقداری یخ و یا عنبر سائل را به ابروها بزنید تا پوست ابروها کمی بی حس شود و درد کمتری را در طی برداشتن تارهای ابرو از پوست حس کنید.

  در این مرحله، ابروها آماده برداشتن هستند. توجه داشته باشید که نوک موچین شما تیز و سرکج باشد و تارهای اضافی زیر خط ابروها  را در جهت قوس طبیعی ابروها بردارید. دقت کنید که تارهای ردیف در خط ابروها را برندارید و تنها، تارهای مو خارج از خط فرضی و کادر بالا و پایین ابرو را اصلاح کنید.

  کار برداشتن ابرو، به اتمام رسیده. حالا می توانید یکبار با دقت به ابروهای خود در آینه نگاه کنید تا اگر تار موی اضافی ای به جای مانده، با موچین آنرا جدا کنید. سپس با استفاده از یک حالت دهنده ابرو، مانند ژل یا صابون ابرو، تارهای ابروها را به سمت بالا شانه زده و فیکس کنید.

  منبع مطلب : blog.sindokht.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید