این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اعلام بار بوتیا کرمان

  حسن شیخ شعاعی

  سایت نوبت دهی

  رضاشاه بیگ

  چگونه اعلام بار بوتیا را نسب کنم

  صالح پرسیانی

  اعلام بار بوتیا کرمان لازم دارم

  علی بیژن پور

  چطوری برنامه را نصب کنیم

  ناشناس

  اعلام بار بوتیا

  اعلام بار بوتیا کرمان را از این سایت دریافت کنید.

  نرم افزار نوبتدهی و اعلام بار آنلاین بی تا

  سیستم مذکور به شکل یک پارچه و متمرکز طراحی شده است به شکلی که کلیه سالن های اعلام بار سراسر کشور و یا هر گونه تجمع جهت نوبت و دریافت بار را پوشش می دهد , رانندگان می توانند با ثبت نام در این سامانه به کلیه سالن های اعلام بار کشور وصل و طبق […]

  نرم افزار نوبتدهی و اعلام بار آنلاین بی تا

  سیستم مذکور به شکل یک پارچه و متمرکز طراحی شده است به شکلی که کلیه سالن های اعلام بار سراسر کشور و یا هر گونه تجمع جهت نوبت و دریافت بار را پوشش می دهد , رانندگان می توانند با ثبت نام در این سامانه به کلیه سالن های اعلام بار کشور وصل و طبق قوانین و ضوابط آن استان یا شهرستان اقدام به دریافت نوبت غیر حضوری و در زمان فرا رسیدن نوبت اقدام به انتخاب بار نمایند.

  شایان ذکر است با توجه به اینکه کلیه مراحل و گردش عملیات توسط سیستم انجام میشود و نیروی انسانی در آن دخل و تصرفی ندارد می تواند از احتمال سوء استفاده احتمالی دست اندرکان سیستم نوبت و یا اعمال نفوذ بر کادر اجرایی جلوگیری شود.

  لازم به ذکر است برای رانندگانی که امکان استفاده از موبایل هوشمند را ندارند تمهیداتی از طریق پیامک و مراجعه حضوری به سالن اعلام بار دیده شده است.

  دسترسی مدیر سیستم

  1- تعریف پایانه های , سالن های اعلام با و گیت های ورود و خروج

  2- تعریف قوانین و ضوابط هر سالن اعلام بار با توجه به صورتجلسه مسئولین اعلام بار استانی

  3- تعریف کاربران سیستم

  دسترسی شرکت حمل و نقل

  1- ارسال اعلام بار

  2- دریافت لیست رانندگان که مجوز نوبت دریافت کرده اند

  دسترسی راننده

  1- دریافت نوبت و لغو نوبت

  2- مشاعده صف نوبت و پیش نوبت

  3- انتخاب بار

  4- گزارش های مربوط به عملیات

  مزایای سیستم

  1- جلوگیری از تجمع رانندگان در سالن اعلام بار در زمان صدور مجوز نوبت و تخصص بار به رانندگان

  2- حذف اعلام بار در زمانهای خاص ازجمله اعلام بار صبح , ظهر , شب و اعلام بار اضطراری به عبارت دیگر شرکتهای حمل ونقل در هر زمان از شبانه روز می توانند اعلام  بار خود را به سامانه ارسال کنند و رانندگان هم طبق نوبت، بار خود را انتخاب نمایند.

  3- حذف برگه قبض پارکینگ و صدور مجوز

  4- آسان تر شدن روال صدور مجوز برای بارهای خارج از نوبت و بارهای آزاد از جمله یخچالدار، کمرشکن و…

  5- آسان تر شدن روال دریافت مجوز برای کامیون های ملکی

  6- کنترل و نظارت هوشمند بدون دخل و تصرف نیروی انسانی

  7- کاهش هزینه های زیر ساختاری از جمله سرور و تجهیرات آنلاین …

  8- کاهش هزینه های حذف و نگهداری سالن های اعلام بار

  9- ایجاد دسترسی آنلاین گزارشگیری برای مدیران سازمان، انجمن صنفی رانندگان، انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل و سیستم های نظارتی

  تفکیک اعلام بارها

  سامانه آنلاین نوبت به روش کاملا هوشمند با توجه به نوع بارگیر، نوع محموله و شهرهای خارج از نوبت اقدام به تفکیک بارهای نوبتی و آزاد می نماید. در مواقعی که بارهای نوبتی جذب نشود امکان تغییر وضعیت بار نوبتی به آزاد توسط مدیر سالن اعلام بار امکان پذیر می باشد.

  اعلام بار و نوبتدهی آنلاین بیتا

  منبع : bita24.com

  اعلام بار کرمان ✔️ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و اتوبار☎️0513158

  اعلام بار کرمان بارسی ✔تا به کنون بهترین خدمات را با ارزان ترین قیمت 😍 در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده است و سعی دارد نقش بسیار مهمی در افزایش سرعت جابه‌جایی بارهایی که باید از کرمان به شهرهای دیگر منتقل شود داشته باشد.

  بارسی > باربری > اعلام بار کرمان چه اهمیتی دارد؟

  اعلام بار کرمان چه اهمیتی دارد؟

  با پیشرفت تکنولوژی، صنعت حمل و نقل نیز دچار تغییر و تحولات زیادی شده است به طوری که امروزه اکثر شرکت‌های باربری معتبر دارای سایت یا اپلیکیشن‌های اعلام بار هستند. سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند مشتریان بیشتری به دست بیاورند. علاوه بر این باعث افزایش رضایت مشتریان و رانندگان می‌شود زیرا بارهای مشتریان زودتر جابه‌جا می‌شود و رانندگان نیز می‌توانند سفارشات باربری بیشتری را قبول کنند به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با اهمیت اعلام بار کرمان بیشتر آشنا کنیم و به بررسی نکات مهم درباره نحوه انتخاب ماشین‌های حمل بار بپردازیم؛ اگر می خواهید در مورد راننده های بارسی بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

  محتوا پنهان

  ۱. اعلام بار کرمان برای مشتریان و رانندگان ماشین‌های باربری چه مزایایی دارد؟

  ۱.۱. اعلام بار کرمان در اپلیکیشن بارسی چگونه انجام می‌شود؟

  ۲. با انواع ماشین‌های حمل بار بیشتر آشنا شوید!

  ۲.۱. وانت‌بار ۲.۲. کامیونت

  ۲.۳. نکات مهم درباره انتخاب ماشین حمل بار مناسب

  ۲.۴. مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات باربری بارسی چیست ؟

  ۲.۵. چرا بارسی بهترین ارائه دهنده خدمات اتوبار است؟

  ۲.۶. چگونه هزینه کمتری بابت حمل بار پرداخت کنیم؟

  ۲.۷. مهم ترین نکته ای که هر صاحب باری باید آن را بداند؟

  ۲.۸. برای سفارش بار بارسی با چه شماره ای تماس بگیریم؟

  اعلام بار کرمان برای مشتریان و رانندگان ماشین‌های باربری چه مزایایی دارد؟

  سامانه‌های هوشمند حمل بار، این امکان را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند که بتوانند به اعلام بارهای شهرهای مختلف از جمله اعلام بار کرمان دسترسی داشته باشند. رانندگان ماشین‌های حمل بار که در کرمان فعالیت می‌کنند می‌توانند پس از ثبت‌نام در این سامانه‌ها سفارشات باربری شهر خود را مشاهده کنند و در صورت تمایل آن‌ها را بپذیرند و در واقع دسترسی به سامانه اعلام بار این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که با قبول سفارشات بیشتر درآمدهای بیشتری را نیز به دست بیاورند.

  از طرفی صاحبان بار نیز علاقمندند که هر چه زودتر یک ماشین حمل بار مناسب برای جابه‌جایی بارهایشان پیدا کنند؛ بنابراین آن‌ها نیز می‌توانند از طریق ثبت‌نام در سامانه‌های حمل بار سفارش خود را در آن ثبت کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماشین حمل بار مدنظرشان برای جابه‌جایی بارهایشان به آن‌ها مراجعه کند. به خاطر داشته باشید که اعلام بار کرمان برای رانندگان و صاحبان بار مزایای زیادی دارد به همین دلیل است که امروزه شاهد تعداد زیاد سایت و اپلیکیشن باربری مختلف هستیم که خدمات باربری را به کاربرانشان ارائه می‌دهند. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد وام کم بهره برای کامیونداران به لینک زیر مراجعه کنید.

  اعلام بار کرمان در اپلیکیشن بارسی چگونه انجام می‌شود؟

  اپلیکیشن بارسی که از بهترین اپلیکیشن‌های ارائه خدمات باربری در کشور است. شما می‌توانید این اپلیکیشن را به صورت رایگان دانلود کنید. البته به خاطر داشته باشید که نسخه مربوط به مشتریان و رانندگان متفاوت است. پس از انجام مراحل ثبت‌نام در اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات بار و مقصد آن را وارد کنید تا هزینه جابه‌جایی بار برای شما به نمایش دربیایید. اگر با پرداخت هزینه تعیین شده مشکلی ندارید پس از تائید کردن آن، سفارش بار شما ثبت می‌شود و رانندگان می‌توانند سفارش بارتان را بخش مربوط به اعلام بار مشاهده کنند.

  رانندگانی نیز که علاقمند به استفاده از اپلیکیشن برای بارسی برای اطلاع از اعلام بار کرمان هستند می‌توانند پس از ثبت‌نام و تائید شدن مدارک هویتی و وسیله نقلیه‌شان، سفارشات باربری مختلف را مشاهده و آن‌ها را پذیرش کنند. به این نکته توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های حمل بار مانند بارسی به شما این امکان را می‌دهند که در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید برای جابه‌جایی بارهایتان یک ماشین حمل بار مناسب پیدا کنید بدون این که نیازی به رفت و آمد به شرکت‌های باربری داشته باشید. خوشبختانه امروزه تعداد زیادی از افراد به اینترنت پرسرعت و گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند به همین دلیل هر روزه به تعداد کاربران و رانندگان اپلیکیشن بارسی افزوده می‌شود. بارسی همچنین اعلام بار تبریز نیز دارد.

  با انواع ماشین‌های حمل بار بیشتر آشنا شوید!

  در این بخش قصد داریم تا شما را با برخی از ماشین‌های حمل بار پرطرفدار و کاربردی در زمینه حمل بار دورن شهری و بین شهری بیشتری آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به نوع و حجم بارهایتان یک ماشین حمل بار مناسب انتخاب کنید. البته قبل از آن بهتر است بدانید که ماشین‌های باربری را به طور کلی به سه دسته ماشین‌های باربری سبک مانند وانت، ماشین‌های باربری نیمه سنگین مانند کامیون، خاور و کامیونت و ماشین‌های باربری سنگین مانند تریلی و ده تن تقسیم‌بندی می‌کنند.

  وانت‌بار

  وانت‌بارها جزو ماشین‌های باربری سبکی هستند که کاربرد بسیار زیادی در حمل بار دورن شهری دارند. اگر میزان باری که قصد جابه‌جایی آن را دارید، نسبتاً کم است و مقصد نیز فاصله زیادی ندارد بهتر است از وانت‌بارها برای جابه‌جایی بارهای خود استفاده کنید. جالب است بدانید که ظرفیت وانت‌بارها بین صد کیلو تا چهار تن است. در اغلب سامانه‌های حمل بار شما می‌توانید تعداد زیادی وانت‌بار را مشاهده کنید که به عنوان راننده مشخصات خود و وسیله نقلیه‌شان را ثبت کرده‌اند. این ماشین‌ها به دلیل قیمت مناسب، استهلاک پایین و هزینه نگهداری اندک جزو محبوب‌ترین و پرکاربردترین ماشین‌های حمل بار هستند و مردم هم از آن‌ها زیاد استقبال می‌کنند. همچنین وانت‌بارها به دو دسته وانت‌بار بدون اتاق و اتاق‌دار تقسیم‌بندی می‌شوند؛ بنابراین در هنگام ثبت سفارش به این مسئله توجه داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

  کامیونت

  بارسی نقطه ی اتصال صاحب کالا و راننده است و ماشین های باربری زیاید دارد. ماشین‌های باربری زیادی می‌توانند در سامانه‌های حمل بار ثبت‌نام کنند تا به اعلام بار کرمان دسترسی داشته باشند اما یکی ماشین‌های پرکاربرد برای حمل بار بین شهری یا درون‌شهری کامیونت‌ها هستند که جزو ماشین‌های باربری نیمه سنگین محسوب می‌شوند. از کامیونت‌ها می‌توان برای اسباب‌کشی منازل نیز استفاده کرد. این ماشین‌های باربری مسقف هستند؛ بنابراین شما با خیالی آسوده می‌توانید جابه‌جایی بارهایتان را به آن‌ها بسپارید. حجم بار قابل جابه‌جا شدن توسط کامیونت‌ها بین یک تا دوازده تن است اما به دلیل مسقف بودن این ماشین‌ها باید ابعاد بار به گونه‌ای باشد که امکان حمل آن توسط کامیونت وجود داشته باشد.

  منبع : bar30.co

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسن سلیمانی نژاد 1 روز قبل
  0

  اعلام بار

  حسن سلیمانی نژاد 1 روز قبل
  0

  اعلام بار

  ابوالفضل 2 روز قبل
  0

  روش نصب اعلامبار بوتیارا میخواهم

  ابوالفضل 2 روز قبل
  -1

  روش نصب اعلابار بوتیا را میخواهم

  حسن سلیمانی نژاد 2 روز قبل
  0

  حسن سلیمانی نژاد

  حسن سلیمانی نژاد 2 روز قبل
  0

  اعلام بار

  رضا سعید 2 روز قبل
  0

  چگونه عضو گروه رانندگان در روبیکا یا ایتا شوم

  رضا سعید 2 روز قبل
  0

  چگونه از بوتیا بار کمپرس بگیرم

  رضاشاه بیگ 2 روز قبل
  0

  چطور باید ثبت نام کنم

  رضاشاه بیگ 2 روز قبل
  0

  بار شمش بندرعباس

  علیجان سالارپور 2 روز قبل
  1

  اعلام باربوتیا کرمان

  سیدمحسن احمدی 3 روز قبل
  2

  اعلام باربوتیان کرمان نصب کنم

  جواد نجفی 4 روز قبل
  0

  سلام

  قادر سلیمی 6 روز قبل
  1

  میخوام اعلان بار بوتیای ایرانیان رو نصب کنم

  2
  عادل 3 روز قبل

  میخام ثبت نام کنم

  ناشناس 6 روز قبل
  -1

  اعلام باربوتیای کرمان

  0
  ناشناس 2 روز قبل

  مجیدرضامند/ ۳۱۷۹۶۸۲۶۷۱کد ملی

  0
  امان 6 روز قبل

  میخام ثبت نام کنم

  یوسف شورئی 8 روز قبل
  0

  یوسف شورئی

  محمد 8 روز قبل
  -1

  لطفاً لینک اعلام باربوتیارابزارین

  صریح پور 10 روز قبل
  0

  چگونه میتوان از بوتیا بار بگیریم

  سبزعلی امیری 11 روز قبل
  2

  بار بوتیا

  سبزعلی امیری 11 روز قبل
  0

  اعلام باربوتیا

  سبزعلی امیری 11 روز قبل
  2

  نصب اعلام بارکرمان

  سعید صباغ 14 روز قبل
  0

  سلام اعلام بار زوایا میخوام

  احسان حبیبی شورباز 15 روز قبل
  0

  اعلام بار کمپرسی بوتیا کرمان

  عبدالوارث صحنه 18 روز قبل
  0

  میخوام نوبت دهی بوتیای ایرانیان رانصب کنم

  0
  یوسف شورئی 8 روز قبل

  یوسف شورئی

  1
  ناشناس 15 روز قبل

  ثبت نام نوبت بوتیا

  ناشناس 19 روز قبل
  0

  میخواهم ثبت نام کنم

  نادر آرامی 19 روز قبل
  1

  اعلام بار شمش بوتیا کرمان

  0
  رضاشاه بیگ 2 روز قبل

  بله شمش

  نادر آرامی 19 روز قبل
  1

  می خواهم ثبت نام کنم

  0
  یوسف شورئی 8 روز قبل

  نرم افزار علام بار بوتیار نصب کنم

  امید 19 روز قبل
  2

  حتی یک نفرهم تاحالاموفق نشده لینک اعلامبار بوتیارا پیداکنه خداوکیلی این چه نوع اپلیکیشن یالینک هستش که نمیشه وارد شد یادانلودکرد یانصب کرد واقعآ چه فکری کردیدکه اینجوری مردم راسرکارمیزارید

  غلامرضا لطفی 21 روز قبل
  -1

  میخواد اعلام بار بوتیا ثبت کنم

  ناشناس 21 روز قبل
  1

  سلام میخواستم وارد سیستم نوبت دهی بوتیا بشم لطفاً راهنمایی بفرمایید

  افشین رجبی 24 روز قبل
  1

  سمانه اعلام بار بوتیا کرمان

  حمیدچتراور 24 روز قبل
  -1

  سلام اعلام باربوتیاکرمان رامیخوام نصب کنم راهنمایی میکنیدممنونم

  1
  فریدون محرمی 18 روز قبل

  ثپت نام می کنم

  حمیدچتراور 24 روز قبل
  2

  سلام سیستم اعلام باربوتیاکرمان رومیخوام

  0
  حمیدچتراور 24 روز قبل

  سلام اعلام با شمش بوتیاکرمان رومیخوام

  ناشناس 24 روز قبل
  0

  اعلام بار

  ناشناس 25 روز قبل
  2

  میخام ثبت نام کنم

  مجتبی محمدی 25 روز قبل
  0

  سلام .اپلیکیشن اعلام بار ونوبت دهی بوتیا رامیخواستم

  ممنون

  حمیدرضاچگنی 25 روز قبل
  0

  سلام میخوام برنامه نوبتدهی واعلام بار بوتیای رونصب کنم

  1
  حمیدرضاچگنی 25 روز قبل

  چطوری برنامه اعلام باربوتیای کرمان روناس کنم

  جوادروح الامینی 25 روز قبل
  1

  اعلام بوتیا لازم دارم

  1
  امین شیخ پور 25 روز قبل

  سلام لینک اعلام بار بوتیا کرمان رو میخوام

  محمد نداف ظهیرابادیم 25 روز قبل
  -1

  میخام وارد علام بار بوتیا بشم

  0
  محمد نداف ظهیرابادی 20 روز قبل

  اعلام بار بوتیا لازم دارم

  حمید امیدوارپناه 27 روز قبل
  0

  لینگ اعلام بار بوتیا را چگونه میشه نصب کنم

  مسعود 27 روز قبل
  1

  میخواهم اعلام بار بوتیا رانسب کنم

  احمدطلوعیان 28 روز قبل
  0

  دراعلام بارثبت بشم

  0
  عباس بصیرزاده 24 روز قبل

  میخواهم ثبت نام کنم

  اردشیرمحمودی 28 روز قبل
  0

  ثبت نام اعلام باربوتیا

  -1
  احمدطلوعیان 28 روز قبل

  ثبت اعلام بار

  علی بیژن‌ پور 28 روز قبل
  0

  اعلام برنامه

  علی بیژن‌ پور 29 روز قبل
  0

  وارد برنامه نمیشویم مشکل چیه

  پرویز بشيون 29 روز قبل
  2

  اپلیکیشن اعلام بار بوتیا

  ب س 30 روز قبل
  0

  عضو اعلام بار ویتا بار بوتیا

  احمدرضاخالواحمدی 30 روز قبل
  0

  میخوام نوبت بگیرم

  علی 1 ماه قبل
  2

  ثبت اعلام باربوتیا بشم

  منصورکریمی 1 ماه قبل
  0

  تریلی کمپرسی

  علی غیاثی کفرودی 1 ماه قبل
  1

  انتخاب بار

  حمزه خدنگی جوانی 1 ماه قبل
  0

  برنامه اعلام بار بوتیا چجوری نصب کنیم

  0
  حجت محمدی 29 روز قبل

  برنامه بازنمیشود

  علیرضاجلالی 1 ماه قبل
  -2

  سلام.ثبت.کنم

  جوادزرندی 1 ماه قبل
  0

  سلام چطور نصبش کنم

  گودرز فتحی بهرام ابادی 1 ماه قبل
  -1

  چیکار کنم اعلام بار نصب کنم رو گوشی

  0
  امیر حسین 1 ماه قبل

  نصب اعلان بار بوتیا

  گودرز فتحی بهرام ابادی 1 ماه قبل
  1

  سلام درود اعلام بار بوتیا را روسیستم ثبت کردم میخام رو گوشی نصب کنم چیکار کنم ممنون

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سامانه اعلام بار بوتیا را می خوام

  مجید‌امیری 1 ماه قبل
  0

  میخام‌علام‌بار‌بوتیارو‌نصب‌کنم‌نمیشه‌بار‌اهوازداره

  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  اعلام بار بوتیا

  ابولفظل 1 ماه قبل
  0

  بارمخوام بگیرم

  شیرزادمیرخوند چگینی 1 ماه قبل
  0

  شیرزادمیرخوندچگینی

  ناشناس 1 ماه قبل
  3

  سامانه اعلام باربوتیا میخوام

  علی 2 ماه قبل
  0

  اعلام بار

  حسینی 2 ماه قبل
  0

  لینک برام باز نمیشه

  مجتبی ترابی نژاد 2 ماه قبل
  2

  لینک اعلام بار بوتیا را میخواستم

  0
  فرهاد محمدیان 1 ماه قبل

  لینک اعلام بار بوتیا کرمان

  طهماسب ارمند 2 ماه قبل
  0

  میخواهم اعلام بار بوتیارانصب کنم

  1
  محمد 1 ماه قبل

  سامانه اعلام باربوتیا می خواستم

  حسن شیخ شعاعی 2 ماه قبل
  6

  سایت نوبت دهی

  علی حاجیزاده 2 ماه قبل
  1

  میخواهم اعلام بار بوتیا را نصب کنم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  سلام نوبت دهی بوتیا کرمان میخوام ممنون

  mehdi 2 ماه قبل
  1

  سلام من برنامه مه بار کرمان و میخام اما نمیدونم چجوری از کجا لینکشو بیارم.

  محمد 2 ماه قبل
  1

  عضواعلام باربوتیاشمش

  اردشیرمحمودی 2 ماه قبل
  0

  می‌خوام اعلام باربوتیا نصب کنم

  0
  امیر حسین 1 ماه قبل

  کمپرسی

  جلیل نوروزی 2 ماه قبل
  0

  میخواهم اعلام بار بوتیا کرمان را نصب کنم ونوبت بگیرم

  -1
  جلیل نوروزی 2 ماه قبل

  اعلام بار بوتیا لازم دارم

  عبدالرضا بنی اسد ازادی 2 ماه قبل
  0

  برای ثبت در اعلام بار بویتا

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  وحید

  جلیل نوروزی 2 ماه قبل
  1

  اعلام بار بوتیای کرمان را لازم دارم

  جلیل نوروزی 2 ماه قبل
  -1

  میخواهم اعلام بار بوتیای کرمان را داشته باشم

  علی اکبر شاهی 2 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا

  علی اکبر شاهی 2 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا رو میخوام

  وحید نوروزی 2 ماه قبل
  1

  نصب سامانه نوبت بوتیا میخواهم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار بوتیا رومی خوام

  محمدرضا حاجیزاده 2 ماه قبل
  1

  نصب اعلام بار پوتیا

  محسن باقری نژاد 2 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار بوتیا میخام

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  اعلام باربوتیا

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام چگونه وارد لینک بشیم

  مژگان 3 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا چگونه نصب میشه

  1
  محمد 3 ماه قبل

  چگونه نصب اپیکیشن اعلان بار بوتیا کرمان

  مژگان 3 ماه قبل
  1

  اعلام بار بوتیا چگونه نصب میشه

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  بله

  حسن احمدی 3 ماه قبل
  0

  میخوام سامانه نوبت دهی بوتیا ثبت نام کنم

  5
  رضاشاه بیگ 3 ماه قبل

  چگونه اعلام بار بوتیا را نسب کنم

  محسن پورعسکری 3 ماه قبل
  1

  میخوام وارد لینگ اعلام بار بوتیا کرمان بشم

  امین 3 ماه قبل
  0

  سلام

  میخوام شماره همراهم ثبت سیستم بشود بتوانم مشخصاتم رو وارد کنم که بتوانم نوبت بزنم و بار بگیرم

  محمدامیری 3 ماه قبل
  0

  اعلام باربوتیامیخوام نسب کنم نمیشه چکاربایدبکنم

  ثبت نام اعلام بار بوتیا 3 ماه قبل
  0

  سلام ثبت نام اعلام بار بوتیا

  سید کاظم 3 ماه قبل
  0

  من می خواهم وارد برنامه اعلام بار بوتیا بشم

  حمید 3 ماه قبل
  0

  نصب اعلام بار بوتیا

  حمید 3 ماه قبل
  1

  نصب اعلام بار بوتیا کرمان

  حمید 3 ماه قبل
  0

  نصب اعلام بار بوتیا کرمان

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار بوتیا

  میخام نصب کنم

  مهدی اکبری 3 ماه قبل
  -1

  سامانه نوبت دهی بوتیا

  علی... 3 ماه قبل
  0

  چکار کنم

  احمد ربیعی 3 ماه قبل
  0

  در اعلام بار بوتیا ثبت کنید. ممنون

  جلیل نوروزی 3 ماه قبل
  0

  طریقه نصب اعلام بار بوتیا

  -1
  ناشناس 27 روز قبل

  چگونه اعلام بار بوتیا نصب کنم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  میخواهم عضو بوتیا شوم

  علی حسینی اسماعیل ابادی 3 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار بوتیا کمپرس

  علی حسینی اسماعیل ابادی 3 ماه قبل
  0

  ثبت نام

  نورالله زمانی 3 ماه قبل
  0

  میخوام در سامانه اعلام بار بوتیاعضو بشم

  -1
  علی حسینی اسماعیل ابادی 3 ماه قبل

  سلام می خوام ثبت نام کنم اعلام بار بوتیا

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  سلام میخوام اعلام بار بوتیا را نصب ثبت کنم

  -1
  مهدی اکبری 3 ماه قبل

  سلام میخوام اپیکیشن نوبت دهی بوتیا کرمان نصب کنم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام میخوام اعلام بار نصب کنم یه راهنمای میخوام

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام چطور اعلام بار بوتیا رو نصب کنم

  عباس 4 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار بوتیا رو چطور نصب کنم

  سغرا حسین پارپون 4 ماه قبل
  0

  کورم‌ رو برنامه تون

  0
  وحید.رضای 3 ماه قبل

  سلام نمیتونم وارد برنامه بشم

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  سلام لطفا بنده را وارد اعلام بار بدنیا کنید

  علی ابراهیم پور 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا رو میخواستم

  هادی 4 ماه قبل
  0

  سلام میخوا م درسایت اعلام بار بوتیا شمش ثبت نام کنم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  لینک اعلام بار بوتیا میخوام

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  میخواهم واردسایت اعلام باربوتیا شوم

  مسلم 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا را می خواستم

  مهدی 4 ماه قبل
  2

  اعلام بار بوتیای کرمان

  -1
  ناشناس 2 ماه قبل

  اعلام باربوتیا

  امیدعلی صدیقی 4 ماه قبل
  0

  سلام میخام اعلام بار بوتیا راثبت کنم

  علی اشرفی 4 ماه قبل
  2

  سلام وقت بخیر میخوام لینک بوتیا کرمان رانصب کنم‌

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  لینک اعلام بار بوتیا میخام

  مرتضی 4 ماه قبل
  0

  می خواستم ثبت نان کنم

  0
  حجت 4 ماه قبل

  سلام برنامه اعلام بار بوتیا رو میخواستم

  مرتضی محیاپور 4 ماه قبل
  0

  می خواهم وارد سامانه اعلام بار بوتیا بشم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام می خواهم اعلام بار بختیاری را نصب کنم

  علیرضا 4 ماه قبل
  0

  نوبت دهی بوتیا را میخواهم

  محمد 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا رو چطور نصب کنم

  حسن درویشی 4 ماه قبل
  0

  سلام صبح بخیر علام بار چه جوری نصب کنم

  کیوان رخشان 4 ماه قبل
  0

  سلام بی زحمت اینجانب را وارد اعلام بار بوتیا بفرمایید

  علیرضا 4 ماه قبل
  0

  میخام در سامانه اعلام بار بوتیا ثبت بشم

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سامانه اعلام بار بوتیا رامیخوام

  شاهین 4 ماه قبل
  1

  سامانه اعلام بار (نوبت دهی) بوتیا کرمان

  محمدنژادکهنوجی 4 ماه قبل
  1

  سامانه اعلام بارکرمان میخوام

  شاهین 4 ماه قبل
  1

  اعلام بار بوتیا کرمان

  رضا پورخسروانی 4 ماه قبل
  0

  سلام داداش

  جهانگیر 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار شمش بوتیا میخواستم

  علیرضا 4 ماه قبل
  0

  سلام میخوام واردسایت اعلام باربشم

  محسن عباسی 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا نیاز دارم شمش

  محمد علی باهنر 4 ماه قبل
  2

  بار برای اردکان موجوده

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام

  رضا 4 ماه قبل
  0

  سلام اعلام بار لوتیا

  1
  رضا 4 ماه قبل

  سلام اعلامبار بوتیا کرمان

  مهدی 4 ماه قبل
  3

  اعلام بار بوتیا کرمان

  علی بیژن پور 4 ماه قبل
  4

  چطوری برنامه را نصب کنیم

  ابوالفضل فاطمیان 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا کرمان

  حامد 4 ماه قبل
  0

  چگونه واردسامانه اعلام بارشوم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام برنامه اعلام بار بوتیا کرمان

  0
  محرم ایمانی 4 ماه قبل

  ثبت نام برای علام بارو نوبت نوسی شمش بتیا

  سید غلامرضا حسینی 4 ماه قبل
  0

  سلام نصب اعلام بار بوتیا را میخوام

  دین دارلو 4 ماه قبل
  0

  چه جوری میتونم عضو اعلان بار باشم

  علیرضا دهقان چناری 4 ماه قبل
  3

  سلام سایت نوبت دهی بوتیا کرمان رو میخوام ممنون

  علیرضا دهقان چناری 4 ماه قبل
  3

  سایت نوبت دهی بوتیا رو میخوام ممنون

  3
  محسن باقری نژاد 2 ماه قبل

  اعلام بار بوتیا

  عليرضا خاکباز 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار فولاد بوتیا

  رسول فرجی 4 ماه قبل
  2

  نوبت دهی بوتیا

  بهنام 4 ماه قبل
  0

  اعلام بار بوتیا

  -1
  عليرضا خاکباز 4 ماه قبل

  اعلام بار بوتیا

  مهدی 5 ماه قبل
  1

  اعلام بار بوتیا

  عباس رضائی 5 ماه قبل
  2

  سامانه اعلام بار بوتیاکرمان

  اعلام بوتیا 5 ماه قبل
  1

  دانلود اعلام بار بوتیا

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  0

  سلام جناب مهندس جان میخام وارد سیستم اعلام بار بوتیا شوم

  0
  مصطفی علیزاده 4 ماه قبل

  سلام اعلام بار بوتیا رو میخواستم

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  0

  سلام جناب مهندس میخام وارد سيستم اعلام بار بوتیا کرمان بشوم

  علی اصغر داودی 5 ماه قبل
  0

  میخوام علام بار بوتیا را نصب کنم ادرسشو میخوام

  جمشید یلمه 5 ماه قبل
  1

  سلام لطفا لیست سالن اعلان بار بدنیا را می خواستم

  حامد 5 ماه قبل
  0

  سلام وارد سامانه اعلام باربوتیا کرمان شوم

  حامد 5 ماه قبل
  2

  میخواهم وارد سامانه اعلام باربوتیا شوم

  رضا کاظمی 5 ماه قبل
  0

  میخوام وارد سایت اعلام بار باتیا بشم

  حسن مومنی 5 ماه قبل
  2

  میخواهم وارد سایت باربری بوتیاشوم

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  میخوام وارداعلام بار بوتیاشوم

  0
  محیاپورلری 5 ماه قبل

  سلام میخواستم وارد اعلام بار بوتیا شوم؟؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  محمد جواد اذرنگ

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  3

  میخاهم دراعلام باربوتیا ثبت بشم

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  0

  میخاهم دراعلام باربوتیا ثبت بشم

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  0

  میخاهم ثبت اعلام بشم

  علی نگارستانی 5 ماه قبل
  0

  وارد اعلام بار

  2
  علی نگارستانی 5 ماه قبل

  علام بار

  احمدکرانی 5 ماه قبل
  1

  اعلام باربوتیاکرمان

  کامبیز بابایی چگینی 5 ماه قبل
  -1

  میخواهم اعلام بار بوتیا رانصب کنم

  صالح پرسیانی 5 ماه قبل
  2

  لینک اعلام بار بوتیا کرمان

  صالح پرسیانی 5 ماه قبل
  4

  اعلام بار بوتیا کرمان لازم دارم

  حمیدرضا عارفخانی 5 ماه قبل
  0

  عارفخانی

  کاظملو 5 ماه قبل
  -1

  چگونه اطلاعات قبلی برنامه اعلام بار بوتیای کرمان را تغییر دهیم

  حمیدرضایخچالی 5 ماه قبل
  0

  اعلام بار

  -1
  سلطان 4 ماه قبل

  اعلام بار چطوری میا بالا

  Reza 5 ماه قبل
  2

  سامانه اعلام بارفولادبوتیاکرمان

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  سلام ببخشید لینک اعلام بار بوتیای کرمان می‌فرستید

  مهدی اربابی 5 ماه قبل
  0

  با سلام میخام در سامانه اعلام بار بوتیا ثبت نام کنم

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  نصب اعلام بار

  0
  محمدامیری 3 ماه قبل

  میخوام اعلام باربوتیاکرمان نسب کنم نمیشه

  علی نعمتی 5 ماه قبل
  2

  اعلام بار بوتیای کرمان

  هادی شریفی 5 ماه قبل
  1

  سامانه اعلام بار بوتیا کرمان

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سامانه اعلان بار بوتیا خواستم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام، اعلام بار بوتیا کرمان را میخوام ،،، همکاری بفرمایید

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام شماره پشتیبانی اعلام بار کارخانه بوتیا میخام

  علی مرادزاده 5 ماه قبل
  3

  سلام میخوام وارداعلام باربوتیاکرمان بشم

  0
  محمدمهدی نقیب 5 ماه قبل

  سلام میخوام وارداعلام باربوتیاکرمان شوم

  بهروز 6 ماه قبل
  0

  س با ام میخام واردکانال اعلام باربوتیا شوم

  0
  بهروز 6 ماه قبل

  سلاممیخام واردکانال اعلام بوتیا شوم

  بهروز 6 ماه قبل
  1

  سلام میخام اعلام باربوتیا ثبت شوم

  0
  حسین یوسفی دیزیچه 6 ماه قبل

  میخواهم در اعلام بار بوتیا ثبت شوم

  بهروز 6 ماه قبل
  0

  میخواهم وارداعلام بارپوتیابشم

  بهروز 6 ماه قبل
  0

  میخواهم وارداعلام بارپوتیابشم

  بهروز 6 ماه قبل
  1

  سلام اعلام بارپوتیاکرمان رامیخام

  علیرضا 6 ماه قبل
  1

  لینک ثبت نام بوتیا بالا نمیاد

  جلال ح 6 ماه قبل
  1

  لیست اعلام بار بوتیا

  جلال ح 6 ماه قبل
  0

  میخواهم وارد اعلام بار بوتیا شوم

  0
  عبدالله شربتی 5 ماه قبل

  سلام می خام وارد سایت اعلام باربوتیا بشمنمیشه رانند تریلی ۱۸ چرخ

  مرتضی برازنده 6 ماه قبل
  0

  بی زحمت منوواردلینک بوتیای کرمان کنید.ممنون

  0
  اکبربابائی چگینی 4 ماه قبل

  سلام.

  لینگ اعلام باربوتیابالانمیاد

  لطفا منو واردلینگ بوتیای کرمان کنید. ممنون.

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  لینک نوبت دهی فولادبوتیای کرمان

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  محمودنبهان زاده

  رمضان 6 ماه قبل
  -1

  اعلام بار بوتیا را میخوام

  0
  سبزعلی امیری 11 روز قبل

  اعلام بار بوتیا

  محمد 6 ماه قبل
  -1

  سلام سایت اعلام باربوتیا میخام

  0
  رضا نودوشنی کفرود ی 20 روز قبل

  اعلام بار کرمان

  ناشناس 6 ماه قبل
  3

  اعلام بار بوتیا

  قاسم رییسی 6 ماه قبل
  2

  اعلام بار

  ناشناس 6 ماه قبل
  2

  فرهاد باقرزاده دیزجی

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  میخوام ثبت نام کنم

  0
  محسن رضایی 27 روز قبل

  اعلام بار

  برای پاسخ کلیک کنید