این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401

  اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401 در سامانه مشاهده نتایج دانشگاه فعال شد لذا کلیه متقاضیان ثبت نام می توانند جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  اعلام نتایج علمی کاربردی ترم مهر 1401 امروز در سامانه قرار گرفت کلیه متقاضیان پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی می توانند از امروز به منظور مشاهده اسامی پذرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی در واحد های مختلف وارد سامانه شوند و پس از ورود اطلاعات جواب قبولی در واحد های مورد تقاضا را مشاهده نمایند.

  پس از مشاهده نتایج علمی کاربردی در صورت پذیرفته شدن لازم است برای ثبت نام دانشگاه محل پذیرفته شده اقدام نمایید. آنچه در زمان اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی مشاهده خواهید نمود، نتیجه انتخاب رشته شما بر اساس سوابق تحصیلیتان می باشد. متقاضیان مقطع کارشناسی نیز در صورتی که در زمان اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی موفق به پذیرش نشده باشند، می توانند در نیمسال بعدی برای انتخاب رشته اقدام نموده و در همان سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی کارنامه خود را مشاهده نمایند.

  جهت دریافت راهنمایی در رابطه با سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی مهر و بهمن و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

  9099075307 – تماس از سراسر کشور

  9099075307 – تماس از استان تهران

  تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

  فهرست محتوا

  1 درگاه مشاهده و اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401

  2

  3 اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن

  4 سامانه اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی

  5 اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی

  5.1 مدارک لازم برای ثبت نام پس از اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401

  درگاه مشاهده و اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401

  نتایج دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر از امروز روی سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفت لذا متقاضیانی که در سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام اینترنتی انجام داده اند از امروز قادر به مشاهده نتایج خود خواهند بود ضمنا متقاضیان محترم توجه فرمایند جهت مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان محترم توجه داشته باشند همراه داشتن اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی داوطلب شامل رمز ثبت نام – شناسه انتخاب رشته داوطلبان الزامی خواهد بود لذا متقاضیان محترم دقت کافی را در این زمینه داشته باشند.

  اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98

  درگاه مشاهده نتایج کاردانی جامع علمی کاربردی

  درگاه مشاهده نتایج کاشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی

  اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن

  اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401 مدتی پس از فرآیند ثبت نام و تنها از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج علمی کاربردی  امکان پذیر است. داوطلبین گرامی جهت پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  بعد از زمان اعلام نتایج قادر خواهند بود تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و در منوی مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی ، وارد صفحه مشاهده نتایج علمی کاربردی شوند. در مرحله بعد لینک اعلام نتایج به تفکیک برای مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد که داوطلبین با توجه به مقطع انتخابی خود می توانند از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم 1401 باخبر شوند.

  جهت مشاهده کارنامه خود لازم است اطلاعاتی از قبیل شماره شناسنامه، شماره ملی، کد داوطلبی و یا شماره پرونده را وارد نمایید. هر یک از داوطلبین باید این اطلاعات را در فیلد مربوطه وارد نمایند. طبیعی است که نداشتن برخی از این موارد مشکل ساز بوده و فرآیند اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 1401 برای شما به تاخیر و یا حتی امکان مخدوش شدن شرایط ثبت نام شما می گردد.

  بنابراین نیاز است تا در حین ثبت نام اطلاعات ضروری را تا پایان فرآیند ثبت نام، اعلام نتایج و پذیرش در دانشگاه مربوطه نزد خود نگه داریم. البته در صورت فراموش کردن باز هم راه هایی برای مشاهده اعلام نتایج وجود دارد که در صورت نیاز می توانید با شماره 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرید و مشاوره لازم را با توجه به مشکل خود از تیم مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل دریافت نمایید.

  سامانه اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی

  داوطلبین گرامی توجه داشته باشند جهت اطلاع از اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی و دو شیوه وجود دارد در روش اول تنها کافیست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را در فیلد های مربوطه وارد کنید و با وارد کردن عبارت امنیتی ، نتیجه خود را دریافت نمایید. روش بعدی با توجه به اطلاعات شخصی و هویتی است، شایان ذکر است که در کادر های مربوطه داوطلبین باید دقیقا اطلاعاتی را وارد کنند که در هنگام ثبت نام وارد کرده اند.

  اعلام نتایج علمی کاربردی

  اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی

  هر یک از داوطلبین که پس از اعلام نتایج علمی کاربردی ترم مهر در رشته انتخابی خود پذیرفته شده اند باید نکات زیر را رعایت نمایند.

  برطبق قوانین مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه ‌هاي آموزشي دوره ‌هاي مذکور از بين داوطلبیني كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند. پذيرفته ‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي که متعاقبا اعلام می گردد با در دست داشتن مدارك مندرج که در ادامه می آید با توجه به كد رشته محل قبولي خود به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي پذيرش مراجعه کنند.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱

  در این مقاله جزئیات زمان اعلام نتایج علمی کاربردی 1401 و تاریخ دقیق انتشار جواب بدون ازمون و نتیجه بدون کنکور کاردانی و کارشناسی مهر و بهمن ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  زمان اعلام نتایج علمی کاربردی ۱۴۰۱

  پس از اتمام مهلت ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی، زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 در اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود و داوطلبان در زمان اعلام نتایج می توانند از جواب ثبت نام بدون کنکور خود مطلع شده و برای ثبت نام قطعی خود در دانشگاه اقدام نمایند.

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

  هر ساله سازمان سنجش اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت ورودی مهر و بهمن، بر اساس سوابق تحصیلی و بدون برگزاری آزمون ورودی می کند و داوطلبانی که در این ثبت نام شرکت می کنند در مرحله بعد ثبت نام این دانشگاه، باید از نتایج خود مطلع شوند.

  تاریخ دقیق مشاهده جواب بدون آزمون علمی کاربردی ورودی نیمسال اول مهر و نیمسال دوم بهمن در سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش مشخص می شود. داوطلبان نیز می توانند در موعد مقرر و تعیین شده از سوی این سازمان برای مشاهده نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

  لذا به منظور اطلاع رسانی هر چه دقیق تر در ادامه این مقاله زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 ورودی مهر و بهمن مقاطع کاردانی و کارشناسی را برای متقاضیان این دانشگاه اعلام کرده ایم.

  زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

  همان طور که اشاره شد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401 در 2 مرحله انجام می شود که نوبت اول دانشجویان ورودی جدید سال ۱۴۰۱ پذیرفته شدگان ورودی مهر ماه هستند. در سال گذشته نتایج بدون آزمون کاردانی علمی کاربردی نیمسال اول تحصیلی و نتایج مقطع کارشناسی این دوره بصورت مجزا و در تاریخ های متفاوت منتشر شد.

  هر ساله نتایج ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هر یک از ورودی های مهر و بهمن مدتی پس از اتمام مهلت ثبت نام آن مقطع از سوی سازمان سنجش و اموزش پرورش اعلام می شود و بدیهی است که این رویه برای سال جاری نیز صادق خواهد بود.

  نتایج ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری دانشگاه علمی کاربردی مهر سال گذشته کاردانی و کارشناسی جداگانه اعلام شد. نتایج بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 1401 هنوز اعلام نشده است.

  نتایج بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۱ هنوز اعلام نشده است.

  ثبت نام کنندگان با اطلاع از زمان اعلام نتایج خود می توانند، در زمان تعیین شده از طرف دانشگاه علمی کاربردی در صورت قبولی نسبت به ثبت نام نهایی و حضوری خود در واحد دانشگاهی پذیرفته شده اقدام نمایند.

  متقاضیان این دانشگاه در صورتی که در این ورودی موفق به گرفتن پذیرش نشده اند، می توانند برای ثبت نام در ورودی بعدی اقدام نمایند. در این مقاله، شرایط ثبت نام که به صورت اختصاصی و عمومی هستند، به طور کامل توضیح داده شده است.

  بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

  زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

  داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ۱۴۰۱ برای دریافت نتایج خود، می بایست پس از گذشت حدود یک هفته از پایان زمان ثبت نام و انتخاب رشته، نتیجه ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند. این داوطلبان با داشتن مشخصات شخصی وارد شده در فرم ثبت نام خود می توانند نتیجه را مشاهده نمایند.

  نتایج دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 1401 در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

  با استناد به این موضوع لازم است ثبت نام کنندگان پس از اتمام مراحل ثبت نام، زمان اعلام نتایج را از اطلاعیه های بعدی سایت سازمان سنجش مطلع شوند. از آن جایی که ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای پذیرش دانشجو برای ورودی بهمن ماه است احتمالا نتایج تا دی ماه اعلام شود.

  زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۱ هنوز مشخص نشده است.

  با مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401 این مقاله به روزرسانی شده و در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا و صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی می شود.

  متقاضیان این دانشگاه برای دریافت نتایج خود و نحوه مشاهده آن می توانند، مقاله زیر را که درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۱۴۰۱ نوشته شده است را مطالعه نمایند.

  بیشتر بخوانید: اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

  مشاوره زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

  همانطور که در متن مقاله توضیح داده شد، متقاضیان دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند نتیجه قبولی یا عدم قبولی خود را برای این دانشگاه مشاهده نمایند. بعد از این، متقاضیان به دو دسته ی پذیرش شده و پذیرش نشده تقسیم می شوند. داوطلبانی که پذیرش شده اند، با مراجعه به دانشگاه مورد نظر و یا مراجعه به سایت آن، نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام می کنند.

  اما متقاضیانی که در این دانشگاه قبول نشده اند، ممکن است برای ثبت نام بعدی دانشگاه علمی کاربردی، با مطالعه دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 1401 خود را آماده کرده و یا با مشاهده نتیجه ثبت نام های خود در دیگر دانشگاه های بدون آزمون، در دانشگاهی که پذیرش شده اند ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان دانشگاه های بدون کنکور می توانند در زمان ثبت نام این دانشگاه ها، برای چندین دانشگاه ثبت نام اولیه را انجام داده، سپس با توجه به نتیجه پذیرش خود، برای ثبت نام نهایی خود اقدام کنند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید