این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  افتتاح حساب جاری بانک رسالت

  مهدی قره باغی

  سلام من چطوری میتونم حساب جاری بازکنم تادسته چک بگیرم

  فضل اله شجاعی واژ نانی

  برای باز کردن حساب جاری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  افتتاح حساب جاری بانک رسالت را از این سایت دریافت کنید.

  صدور دسته چک بدون مراجعه حضوری مشتری در بانک رسالت

  مشتریان بانک رسالت می توانند در آینده ای نزدیک از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک تقاضای صدور دسته چک کرده و دسته چک خود را بعد از تائید مدیریت خزانه داری این بانک از پست تحویل بگیرند.

  ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷ کد خبر: 76063

  برای اولین بار صورت گرفت؛

  صدور دسته چک بدون مراجعه حضوری مشتری در بانک رسالت

  مشتریان بانک رسالت می توانند در آینده ای نزدیک از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک تقاضای صدور دسته چک کرده و دسته چک خود را بعد از تائید مدیریت خزانه داری این بانک از پست تحویل بگیرند.

  به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بانک رسالت، مدیر خزانه داری و مبادلات بانک قرض الحسنه رسالت با اعلام این خبر افزود: با اجرا شدن این طرح، مشتری برای اولین بار و برای افتتاح حساب وتعیین اینکه دسته چک چندبرگی باشد به شعبه مراجعه می کنند.

  هادی گرمابدری افزود: در آینده ای نزدیک مشتریان می توانند از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک با رعایت شرایط دستورالعمل حساب های جاری که در هنگام افتتاح حساب به امضا مشتری رسیده درخواست می دهند که به طور متمرکز در خزانه داری ومبادلات این درخواستها بررسی و در صورت واجدشرایط بودن دسته چک صادر می شود.

  وی خاطرنشان کرد: همچنین به محض صدور دسته چک پیامک صدور برای مشتری ارسال می شود. مدیر خزانه داری و مبادلات بانک قرض الحسنه رسالت تاکید کرد: چک ها در مدیریت خزانه داری و مبادلات تحویل اداره پست می شود.

  به گفته گرمابدری، نکته قابل توجه این است که آدرس مشتری از طریق سیستم بانک گرفته و به صورت چاپی برروی پاکت ها حک می شود و شرکت پست متعهد شده ظرف ۲۴ ساعت پاکت را به مشتری تحویل دهد.

  مدیر خزانه داری و مبادلات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: برای این مهم الزامی است اطلاعات آدرسی که مشتریان ثبت می کنند کاملا منطبق بر اطلاعات کدپستی باشد. به گفته گرمابدری، این طرح در بانکداری اجتماعی و در شهرهای که شعبه نداریم بسیار قابل اهمیت است.

  وی با بیان اینکه این روند برای اولین در بانک قرض الحسنه رسالت انجام شده است، اظهارداشت: همزمان با ششمین سالگرد تاسیس بانک رسالت در شعب مرکزی و ملت استان تهران و در بانکداری اجتماعی خراسان رضوی این مهم اجرایی شد و در صورت تایید سایر استان ها نیز تحت پوشش قرار می گیرند.

  مدیر خزانه داری بانک رسالت با اشاره به مزایای این طرح گفت: در جاهایی که شعبه نداریم مشتریان با داشتن حساب جاری می توانند به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی که باشند، درخواست خود را ارسال کنند. گرمابدری تاکیدکردصرفه جویی در زمان و هزینه وسرعت در کار (رضایتمندی مشتری) از دیگر مزایای این طرح است.

  انتشار:

  برچسب‌ها

  بانک رسالت دسته چک شرکت پست

  منبع : www.ibena.ir

  افتتاح حساب بانک رسالت در 1401

  راهنمای ساده افتتاح حساب بانک قرض الحسنه رسالت و عضویت در کانون های اجتماعی بانک رسالت برای دریافت وام فوری رسالت

  افتتاح حساب بانک رسالت در 1401

  2021-03-16 صالحی 0 نظر امتیاز وام بانک رسالت

  متقاضیان دریافت وام بانک رسالت، بانک رسالت مبدع بانکداری اجتماعی و پیشگام در بانک داری دیجیتال کشور می باشد.برای افتتاح حساب بانک رسالت باید مراحل زیر را طی کرد.

  از آنجاکه بانک رسالت ارتباط مستمر با مشتریان خود را یک از رموز موفقیت خود می داند .به همین علت این بانک سعی در ارائه کلیه خدمات به صورت غیرحضوری برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان خود دارد. در نتیجه پیش شرط افتتاح حساب در بانک رسالت عضویت شما در یکی از کانون های همیاری اجتماعی بانک رسالت می باشد.

  ساده ترین راه افتتاح حساب

  برای تقاضای عضویت و افتتاح حساب باید وارید سایت افتتاح حساب /www.mresalat.ir/signup شوید. شما با کلیک روی هر یک از این کلمات سبز رنگ وارد می شوید. پس از ورود اپلیکشن مربوطه را دانلود و مراحل افتتاح حساب را گام به گام انجام دهید.برای دانلود اپلیکشن مربوط شما از سه مسیر می توانید آن را دانلود نمایید. راه اول آن است که ابتدا وارد سایت اصلی خود بانک رسالت شوید و بر روی گزینه تقاضای عضویت و افتتاح حساب کلیک کنید.صفحه ای که باز می شود شما در این صفحه دوباره بر روی گزینه عضویت و افتتاح حساب کلیک و وارد صفحه دانلود اپلیکشن شوید. راه دیگر آن است که شما ابتدا وارد صفحه ام بازار بشوید . پس از ورود بر روی گزینه عضویت در کانون اجتماعی که در بالای صفحه سمت راست است کلیک نمایید.

  اما سومین مسیر که به باور من ساده ترین و کوتاه ترین مسیر است. همان ورود مستقیم به سایت ام رسالت است. لازم به توضیح می باشد،ام مخفف کلمه ممبرشیپ به معنای عضویت است. کانون های بانک رسالت فعالیت های متعددی دارند که به تدریج با آنها آشنا می شود. سقف وام بانک رسالت برای سال 1401 مبلغ 200 میلیون تومان برای افراد و مبلغ 500 میلیون تومان برای شرکت ها است.اگر شما برای اجرای طرح ها و پروژه های اقتصادی شخصی و یا شرکتی تان نیاز به وام بیشتری دارید کانون های همیاری اجتماعی بانک رسالت حلال مشکلات شما می باشند.

  🌹هموطن گرانمایه اگر در افتتاح حساب بانک رسالت با مشکل مواجه شدید، ابتدا فیلم آموزشی زیر را نگاه کنید. باز هم مشکل داشتید از کارشناسان 24 ساعته بانک کمک بگیرد 0214747

  برای آشنایی با نحوه انتقال امتیاز وام رسالت می توانید مقاله موجود در سالت وام 1400 را مطالعه نمایید.

  به گفتگو بپیوندید

  منبع : vam1400.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 روز قبل
  0

  سلام من خودم می خواهم از طریق گوشی حساب باز کنم

  سمیه 3 روز قبل
  0

  من چه جوری حساب جاری باز کن و دسته چک بگیرم؟؟؟

  ناصر شادان 8 روز قبل
  0

  باسلام و درود بنده چگونه میتوانم درخواست دسته چک رسالت را بدهم

  ناشناس 9 روز قبل
  0

  میشه لطفن توضیح بدهید که حساب قرض الحسنه چطور به جاری تبدیل کنم

  فضل اله شجاعی واژ نانی 1 ماه قبل
  9

  برای باز کردن حساب جاری

  مهدی قره باغی 1 ماه قبل
  10

  سلام من چطوری میتونم حساب جاری بازکنم تادسته چک بگیرم

  رحمان تمجیدی 2 ماه قبل
  2

  حساب جاری

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  نحوه افتتاح حساب جاری ؟

  مجید 5 ماه قبل
  0

  سلام کسی تو بانک رسالت حساب جاری داره معرف من بشه

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  رسالت برای حساب جاری چقدر سود مبدهد

  داريوش فرهادی 5 ماه قبل
  0

  نرخ سود حساب جاری چقدر است

  مهدی 8 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید