این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  المپیاد پایا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  المپیاد پایا را از این سایت دریافت کنید.

  لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی (پایا)

  02167419000info@mathhome.ir

  مجتمع       LMS       ثبت نام

  بودجه بندی Prev Next

  ثبت نام

  ثبت نام بودجه بندی مرحله مقدماتی

  آخرین اخبار و اطلاعیه ها

  23 بهمن 1400

  آغاز ثبت نام پانزدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا

  23 بهمن 1400

  بودجه بندی آزمون های مرحله مقدماتی دوره پانزدهم

  23 بهمن 1400

  شیوه نامه و محورهای لیگ پژوهشی

  23 بهمن 1400

  شیوه نامه لیگ کارآفرینی

  آرشیو پایا

  درباره پایا

  درباره لیگ پایا

  در این بخش لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی (پایا) معرفی می گردد.

  معرفی برنامه ها

  محتوای آموزشی

  ارایه محتوای آموزشی

  در این بخش محتوای آموزشی لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی (پایا) معرفی می گردد.

  معرفی امکانات

  مطالب آموزشی

  مطالب آموزشی / علمی / فرهنگی

  نکته هایی طلایی برای شب امتحان

  نخستین گام

  اگر جزو دانش‌آموزانی هستید كه شب قبل از امتحان درس می‌خوانید بهتر است به ساعات

  بیشتر بدانید 0

  مدیریت زمان چیست و تکنیکهای آن کدام است؟ بخش اول

  مدیریت زمان یا Time Management،‌ یکی از دغدغه های مهم بسیاری از ماست.

  بیشتر بدانید 0

  دانستنی های جالب در مورد مسائل روانشناسی

  در جهان صنعتی امروز، تقریباً هیچ فعالیت و حرفه ای یافت نمی شود که به درک و اندیشهٔ انسانی وابسته نباشد؛

  بیشتر بدانید 0

  چرا پایا؟

  چرا لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی (پایا) ...

  منبع مطلب : payaleague.ir

  لیگ علمی پایا

  در این مقاله هیوا در خصوص ثبت نام، حوزه ها، زمان برگزاری، سوالات، نتایج، کارنامه و سایت لیگ علمی پایا به نشانی اینترنتی payaleague.ir توضیحاتی ارائه شده است.

  لیگ علمی پایا

  لیگ علمی پایا از بزرگ ترین مسابقات گروهی است که در سطح های مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی به صورت همزمان در سراسر کشور در زمان معین شده با ثبت نام در سایت payaleague.ir برگزار می شود. این رقابت در حوزه علوم ریاضی، انسانی، پژوهشی و کارآفرینی در پایه های تحصیلی ششم تا دوازدهم اجرا می شود.

  برای مشاوره لیگ علمی پایا

  برای مشاوره لیگ علمی پایا

  لیگ علمی پایا را می توان بزرگ ترین رقابت گروهی بین المللی علمی میان دانش آموزان در کشور های جهان اسلامی دانست. چندین سال است که دانش آموزان مقاطع مختلف برای ارتقاء مهارت های خود در این زمینه در لیگ علمی پایا شرکت می کنند.

  با این حال برخی از دانش آموزان ممکن است با روند برگزاری این لیگ، چگونگی ثبت نام در سایت پایا و موارد مربوط به آن آشنا نباشند و در عین حال علاقه مند به شرکت در این لیگ نیز باشند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، در این مقاله برای شما درباره سامانه لیگ بین المللی پایا، نحوه ثبت نام، سؤالات، مواد آزمونی و نتایج لیگ پایا توضیح داده شده است.

  لیگ علمی پایا چیست ؟

  لیگ علمی پایا رقابتی است که به صورت گروهی در میان دانش آموزان مقطع ششم و متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می شود. این لیگ عمری 12 ساله در کشور دارد و با هر بار برگزاری آن در هر گروه متشکل از 5 نفر به رقابت در این لیگ با یکدیگر می پردازند.

  ممکن است تصور کنید که لیگ علمی بین المللی پیشگامان مانند هر آزمون و امتحان دیگری است. به این معنا که هدف در آن، برگزاری رقابتی میان چندین نفر و تعیین کردن فردی به عنوان برترین شخص این مسابقات در بین آن ها خواهد بود. این در حالی است که هدف از اجرا کردن این لیگ ایجاد علاقه در دانش آموزان به علوم مختلف و توانایی حل مسئله به صورت گروهی و تعاملی است. از دیگر اهداف سامانه لیگ بین المللی پایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ایجاد تفکر خلاقانه و استدلالی در دانش آموزان

  شکوفا کردن هوش و استعداد نهفته

  ارزیابی میزان مهارت در حوزه علوم مختلف

  یادگیری نحوه تعامل گروهی و استفاده از تفکرات یکدیگر

  به همین منظور نتایج لیگ پایا باید برای شرکت کنندگان در لیگ علمی پایا اهمیتی چندانی نداشته باشد. بلکه این اهداف دربر گیرنده این لیگ است که هر فردی باید به دنبال کسب آن در این تجربه باشد. هر چند دانش آموزان در اولین بار شرکت در این لیگ به این موضوع کاملاً پی خواهند برد. این دسته از متقاضیان می توانند در جشنواره دانش آموزی تبیان نیز شرکت کنند.

  با این وجود دانش آموزان بیش تری درصدد آن هستند که در هر دوره از برگزاری لیگ علمی پایا در آن شرکت کنند. به علاوه والدین نیز با درک اهداف لیگ علمی بین المللی پیشگامان مشوق فرزندان خود برای شرکت در این مسیر هستند. این در حالی است که با وجود فضای رقابتی سالم، آن ها اطمینان خواهند داشت که هدف از شرکت در این آزمون تنها افزایش خلاقیت و توسعه مهارت کار گروهی است.

  جشنواره دانش آموزی دیگری به نام مدکاپ در 21 رشته مختلف برای پنجمین سال برگزار می گردد. این مسابقات با همکاری دانشگاه علم و صنعت در دو روز متوالی انجام می شود. از این رو زمان و نحوه ثبت نام، اعلام نتایج و همچنین نحوه برگزاری مسابقات و بسیار حائز اهمیت است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله زیر را مطالعه کنید.

  بیشتر بخوانید: جشنواره دانش آموزی مدکاپ

  سایت لیگ علمی پایا payaleague.ir

  در خصوص اطلاعات بیش تر، اطلاعیه هایی مربوط به لیگ علمی پایا باید از طریق سایت پایا به آدرس www.payaleague.ir اقدام کنید. در این سایت افزون بر آن مباحث می توانید از فیلم ها، مطالب آموزشی و مقالاتی در حوزه موضوعات مختلف دیگری نیز بهره مند شوید.

  سایت پایا نیز همانند سامانه همگام مجری برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین در زمینه موضوعات علمی مختلفی است که در لیگ علمی بین المللی پیشگامان از آن ها سؤالاتی مطرح می شود. در سایت پایا می توانید از زمان برگزاری این کلاس ها با توجه به مقطع تحصیلی مخصوص به خودتان مطلع شوید و در زمان مشخص شده با ورود به سایت آموزشی این سامانه در آن شرکت کنید.برای ورود به سایت لیگ علمی پایا payaleague.ir کلیک کنید.

  همچنین در سایت پایا می توانید از نمونه سؤالات آزمون های مختلف برای آمادگی در این رقابت که به تفکیک پایه های آموزشی قرار داده شده است، استفاده کنید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سایت پایا ارائه آزمون های رقابتی در قالب آزمون های بین المللی پایا در جهت افزایش آمادگی شرکت در مسابقات لیگ علمی پایا، وجود دارد. اگر در سایت ذکر شده عضو شوید، از امکانات موجود در این سایت که شامل موارد زیر است نیز می توانید بهره مند شوید:

  ارائه برنامه های نوین آموزشی و هوشمند

  امکان بهره مندی از کادر آموزشی متخصص و ماهر در کلاس ها و دوره های آموزشی

  استفاده از امکانات آموزش مجازی

  امکان شرکت در آزمون تعیین سطح از سوی سایت پایا و با توجه به سطح آموزشی می توانید از مشاوره های آموزشی نیز بهره مند شوید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید