این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  المیرا شریفی مقدم وهمسرش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  المیرا شریفی مقدم وهمسرش را از این سایت دریافت کنید.

  همسر المیرا شریفی مقدم از صداوسیما خداحافظی کرد!

  امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلوزیون خداحافظی می کنم.

  آموزش و سرگرمی

  همسر المیرا شریفی مقدم از صداوسیما خداحافظی کرد!

  29 آبان 1401-09:392

  3,221 خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

  داود عابدی مجری ورزشی با انتشار پستی از صداوسیما خداحافظی کرد و گفت انرژی لازم برای اجرای برنامه ورزشی ندارد.

  به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها، داوود عابدی مجری توانمند ورزشی در شبکه خبر و همسر المیرا شریفی مقدم در یک پست اینستاگرامی از صداوسیما خداحافظی کرد.

  او نوشت: «خداحافظ. با سلام و احترام خدمت مخاطبین عزیزم.

  مدتی است در سکوت و بدون هیاهو خود را خانه نشین کرده ام فقط برای اینکه کمی برایم التیام باشد بارها در خود گریستم و فریاد زدم حرفها

  شنیدم و سختیها را به جان خریدم اما تحمل کردم.

  حالا هم که به اشتراک میگذارم مرا ببخشید فقط خواستم کمی از احساس این روزهایم برایتان بگویم شاید مرهمی باشد و بدانید گاهی سکوت خود پر از معناست بنده کمترین همیشه در طول سالیانی که در عرصه ورزش بودم مملو از انرژی با تمام توان با خاطرات تلخ و شیرین ورزش همراهتان بودم.

  یادش بخیر دوربین خبرساز آن روزهایی که به سالنهای ورزشی میرفتیم و گاها اجازه ورود نداشتم میگفتند شما ممنوع الورودى يادش بخير گزارش از دربی های متعدد و مصاحبه های داغ و بعضا جنجالی.

  پله ها و تونل ورزشگاه آزادی و سکوها یادش بخیر ساندویچهای مخصوص با همان یک برگ کاهو که خود سوژه گزارش ما بود.

  روحشان شاد رفقای شفیقم سید شیرازی و حسن حیدری را اما حالا در اوج توان چنان که میتوانم کیلومترها بدوم تهی از انرژی ام چنان خسته ام که حد ندارد عجیب  و اما است عجیب پس آن همه عشق و علاقه به کارم چه شد؟؟

  برنامه جام جهانی

  اخیرا قرار بود برنامه های ورزشی از جمله ویژه جام جهانی را تولید و اجرا کنم اما هر چقدر با خود کلنجار رفتم نشد که نشد.

  متاسفانه روحیه ندارم اجرای برنامه های ورزشی انرژی می‌خواهد که من این روزها در خود حس نمی کنم این روحیه از بیننده من انتقال پیدا می کند که نیست.

  حتی رفتن به جام جهانی هم مرا راضی نمی‌کرد چطور می توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین نقش مجری خوشحال و پر انرژی در ورزش را ایفا کنم؟

  حداقل اینکه من نمیتوانم همکارانم مرا ببخشند که نتوانستم در کنارشان باشم امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلوزیون خداحافظی می کنم.

  و اما میماند حرف دلم که آن را برای خود نگه می دارم …. خدای ما هم بزرگ است و خود روزی رسان

  به امید زندگی شایسته و روزهای خوب و شاد.

  چهره‌ها ورزش اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین ‫تامبلر ‫پین‌ترست ‫رددیت ‫VKontakte واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  منبع مطلب : www.vaghtesobh.com

  خداحافظی شوهر المیرا شریفی مقدم از تلویزیون با یک استوری غم انگیز !

  داوود عابدی مجری توانمند و نام آشنای تلویزیون از صدا وسیما خداحافظی کرد. داوود عابدی با انتشار یک استوری این جدایی از رسانه را اعلام کرد.

  المیرا شریفی مقدم | المیرا شریفی مقدم مجری

  المیرا شریفی مقدم | المیرا شریفی مقدم مجری خداحافظی شوهر المیرا شریفی مقدم از تلویزیون با یک استوری غم انگیز ! | خانم مجری هم خانه نشین می شود؟

  داوود عابدی مجری توانمند و نام آشنای تلویزیون از صدا وسیما خداحافظی کرد. داوود عابدی با انتشار یک استوری این جدایی از رسانه را اعلام کرد.

  المیرا شریفی مقدم  مجری شبکه خبر متولد تبریز می باشد. همسر المیرا شریفی مقدم داوود عابدی گزارشگر ورزشی شبکه خبر می باشد. المیرا شریفی مقدم چندین سالی است که در شبکه خبر فعالیت می کند. المیرا شریفی مقدم دو پسر دوقلو دارد  شوهر المیرا شریفی مقدم از خانه نشینی خودش خبرداد و عجیب اینکه مشخص نیست خانم مجری با این استوری شوهرش چه سرنوشتی خواهد داشت !

  بیوگرافی المیرا شریفی مقدم

  نسبت پردیس احمدیه و فرشته حسینی چیست ؟ | پردیس احمدیه اهل افغانستان است ؟ + عکس

  المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر دارای دو فرزند پسر است که فرزند بزرگتر امیرعباس و فرزند کوچکتر امیرابوالفضل نام دارند وی در سال 79 در آزمون ورودی شبکۀ خبر پذیرفته شده است و اولین خبری که در این شبکه اجرا کرده است فروردین سال 1381 مخصوص جوان ها بوده است .

  آنچه دیگران می خوانند:

  نسبت پردیس احمدیه و فرشته حسینی چیست ؟ | پردیس احمدیه اهل افغانستان است ؟ + عکس

  عکس منتشر از مهرداد صدیقیان با کت و شلوار دامادی | مهرداد صدیقیان هم متاهل شد ؟ + عکس

  عاشقانه میترا ابراهیمی برای همسرش پیمان قاسم خانی | دلبری کردن را از زن جوان پیمان قاسم خانی یاد بگیرید

  شریفی مقدم هم اکنون گوینده مرکزی شبکه خبر می باشد و چند سالی است که با شبکه خبر همکاری می کند،وی دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد نیز هست. ایشان همسر داوود عابدی گزارشگر ورزشی شبکه خبر نیز هستند.با ما همراه باشید داود عابدی می گوید:المیرابه خاطر من همه تلاشش را کرد که وارد شبکه خبر شود .

  شریفی مقدم هم ادامه می دهد:«بله من از بچگی آقای عابدی را در تلویزیون می دیدم واز هواداران ایشان بودم.» حالا عابدی قصه اصلی را با چاشنی طنز برایمان تعریف می کند:«من با عموی همسرم از قبل دوست بودم. یک بار ایشان به من گفت که من برادرزاده ام هم به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. من هم فکر کردم برادرزاده اش یک آقاست و الکی گفتم باشه هوایش را دارم. اما یکبار که وارد تحریریه شدم و خانم شریفی مقدم خودش را معرفی کرد تازه فهمیدم دوستم ایشان را می گفت و از همان جا بود که فکر ازدواج با خانم شریفی به ذهنم افتاد و مراقبت های ویژه آغاز شد. در نهایت هم سال 82 باهم ازدواج کردیم.

  فعالیت های المیرا شریفی مقدم

  وی در شبکه‌های اجتماعی فعال است و برخی مطالب منتشر شده توسط وی در رسانه‌های کشور بازتاب داشته[۷] از جمله روایتی که وی دربارهٔ قتل پدرش در سال ۱۳۷۲ منتشر کرد.

  ماجرای کشته شدن پدر المیرا شریفی مقدم

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، المیرا شریفی‌مقدم که چند سال پیش برای نخستین بار از ماجرای قتل پدرش، پرده برداشت، بار دیگر به مناسبت سالگرد این واقعه، خاطرهٔ خود از آن شب را نوشت.

  شریفی‌مقدم نوشت: «ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه عصر نوزدهم دی هفتاد و دو، من و برادرم منتظریم که پدرو مادرمون برگردند خونه، صدای کمک می‌یاد! دوباره کمک! با سومین کلمه کمک، صدای بابام رو شناختم. جلوی ورودی خونه حمله می‌کنند برای سرقت کیفش و وقتی مقاومت می‌کنه، به قتل می‌رسه. بیست و پنج سال گذشته و دو نفر قاتل هنوز پیدا نشده‌اند. هرچقدر بزرگتر می‌شم، اون شب وحشتناک پررنگتر درنظرم دیده می‌شه.»

  ماجرای اخراج شدن المیرا شریفی مقدم از صدا و سیما

  به نقل از خبرآنلاین، با توجه به توییت‌ها و دیگر خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، می‌توان تایید کرد همکاری المیرا شریفی‌مقدم با تلویزیون، قطع شده است؛ اکنون این پرسش مطرح است که کنار گذاشتن این مجری و گوینده باسابقه، موقتی است یا همیشگی.

  آغازگر این ماجرا، توییت محمد زارعی، خبرنگار ورزشی بود که در آن از ممنوع‌التصویری المیرا شریفی‌مقدم به دلیل موضع‌گیریش درباره حوادث بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان در ورزشگاه امام رضا مشهد خبر داد.

  «مهم وفوری؛ المیرا شریفی، گوینده اخبار شبکه‌خبر به خاطر توییت درمورد اتفاقاتی که برای بانوان کشورمان در جریان بازی تیم‌ملی با لبنان افتاد، ممنوع‌الکار شد. خانم شریفی از مجریان شجاع صداوسیما بودندکه درگذشته هم در مورد مشکلات اقتصادی واجتماعی مردم واکنش‌های محکمی داشتند.»

  چند ساعت پس از این توییت، المیرا شریفی‌مقدم در واکنشی، خبر داد که به علت تحصیل در مقطع دکتری، از تلویزیون، مرخصی گرفته است.

  این گوینده شبکه خبر در توییتر نوشت:

  «ترم چهارم مقطع دکتری علوم ارتباطات؛ وقت گرفتن مرخصی و زمان برای کسب آمادگی برای شرکت در آزمون جامع است. برقرار باشید.»

  در ادامه، چند خبر و اظهار نظر دیگر، نشان داد که این مرخصی گویا اجباری است و بر اساس شرط و شروطی که صدا و سیما برای ادامه کار المیرا شریفی‌مقدم گذاشته، او قرار است مدتی از آنتن تلویزیون دور باشد.

  از جمله این توییت که در آن آمده است:

  منبع مطلب : www.khabareazad.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید