این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  الگو شلوار مردانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  الگو شلوار مردانه را از این سایت دریافت کنید.

  الگو شلوار

  در این مقاله نکاتی که یک خیاط حرفه ای در زمینه ی رسم الگو شلوار رعایت می کند را برای تان بیان کنیم تا بتوانید در زمینه ی خیاطی مهارت خود را افزایش دهید.

  ترفند الگو, خیاطی

  چگونه مثل یک خیاط ماهر الگو شلوار رسم کنیم؟ 

  نویسنده روچی, 2 سال قبل 1 11 دقیقه خواندن 43611

  رسم هر الگویی که در حرفه ی خیاطی نیاز به مهارت، حوصله و دقت دارد، در کنار این موارد چیزی که باعث می شود یک الگو به الگوی خوبی تبدیل شود این است که افرادی که در حرفه ی خیاطی فعالیت می کنند پس از مدتی به دلیل این که با الگوهای زیادی سر و کار داشته اند در زمینه ی رسم الگو به نکاتی برمی خورند که الگو را به الگوی تمیز و بی نقص تبدیل می کند.

  در ادامه ما تصمیم داریم نکاتی که یک خیاط حرفه ای در زمینه ی رسم الگو شلوار رعایت می کند را برای تان بیان کنیم تا بتوانید در زمینه ی خیاطی مهارت خود را افزایش دهید.

  موضوعاتی که در این صفحه از روچی میخوانید:

  نحوه ی اندازه گیری الگو شلوار

  قبل از این که شروع به رسم الگو شلوار کنید نیاز است که اندازه های فرد مورد نظر را داشته باشید به همین دلیل نیاز است در اولین گام اندازه گیری های لازم را انجام دهید. برای این که بتوانید اندازه گیری های درستی داشته باشید نیاز است با نحوه ی اندازه گیری برای رسم الگو شلوار آشنا باشید. به همین دلیل ما در روچی قصد داریم قبل از این که به سراغ نحوه ی رسم الگو شلوار برویم شما را با نحوه ی اندازه گیری سایز های شلوار آشنا کنیم.

  برای اندازه گیری ابتدا نواری را دور کمر می بندیم تا گودی کمر مشخص شود، سپس دور کمر را اندازه گیری می کنیم. بعد برای این که دور باسن اندازه گیری شود متر را در برجسته ترین نقطه ی باسن قرار داده و دو سر متر را با هم می رسانیم، برای این که اندازه ی باسنی که در نهایت برای رسم الگو شلوار مورد استفاده قرار می گیرد، کم نباشد نیاز است که چهار انگشت خود را به صورت مورب بین متر و برجسته ترین نقطه ی باسن قرار داده و سپس اندازه ی مورد نظر را یادداشت کرده، در نهایت برای اندازه گیری فاق متر را طوری قرار داده که یک سر آن روی نوار جلو و سر دیگر آن روی نوار پشتی کمر قرار گیرد.

  اندازه های مورد نیاز برای رسم الگو شلوار

  برای این که بتوان الگو را رسم کرد به اندازه هایی نیاز است، به طور کلی اندازه هایی که برای رسم الگو شلوار نیاز است عبارتند از:

  دور کمر دور باسن قد شلوار قد داخل پا گشادی دم پا بالا تنه ی شلوار

  آموزش مرحله به مرحله رسم الگوی شلوار

  مرحله ی اول رسم الگو شلوار

  پس از اندازه گیری های مورد نیاز برای رسم الگو شلوار، حال وقت آن است که رسم الگو را آغاز کنیم. ابتدا نقطه ای در سمت راست و پایین کاغذ الگو رسم می کنیم و آن نقطه را یک می نامیم، سپس به اندازه ی قد زانو که نصف داخل پا به علاوه ی ۶٫۵ سانتی متر است به سمت بالا حرکت می کنیم و به نقطه ی ۲ می رسیم.

  در گام بعدی از نقطه ی یک به اندازه ی قد داخل پا و به نقطه ی ۳ می رسیم، سپس از نقطه ی ۳ به اندازه ی یک چهارم قد باسن به علاوه ی سه سانتی متر به سمت بالا حرکت می کنیم و به نقطه ی ۵ می رسیم.

  برای رسم نقطه ی ۴ از نقطه ی یک به اندازه ی قد شلوار بالا می رویم و به نقطه ی چهار می رسیم. از نقاط ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ خط عمودی به سمت چپ کاغذ رسم می کنیم، خط عمودی که از نقطه ی  ۱ رسم می شود همان خط دم پا و خط عمودی که از نقطه ی ۲ رسم می شود همان خط زانو است.  سپس از نقطه ی ۳ به اندازه ی دور باسن منهای یک جلو می رویم و به نقطه ی ۶ می رسیم.

  از نقطه ی ۶ به خط عمود شده ی ۴ گونیا می کنیم که خط ۵ را در نقطه ی ۷  و خط ۴ را در نقطه ی ۸ قطع می کند، خط ۳-۶ همان خط فاق و خط ۴-۸ خط کمر خواهد بود.

  مرحله ی دوم رسم الگو شلوار

  از نقطه ی ۷ به اندازه ی یک دهم نصف دور باسن به علاوه ی یک سانتی متر جلو می رویم و به نقطه ی ۹ می رسیم. سپس از نقطه ی ۹ به اندازه ی نصف فاصله ی نقاط ۵ تا ۹ به سمت راست حرکت می کنیم و به نقطه ی ۱۰ می رسیم، از نقطه ی ۱۰ به خط کمر و خط دم پا، خط عمودی رسم می کنیم. خطی که در این مرحله رسم می شود خط راسته ی الگو و خط اتوی شلوار می باشد. نقطه ای که حاصل برخورد خط عمود نقطه ی ۱۰ به خط دم پا است را نقطه ی ۱۲، و نقطه ای که حاصل برخورد خط عمود نقطه ی ۱۰ به خط کمر است را نقطه ی ۱۱ می نامیم.

  از نقطه ی ۱۲ به اندازه ی گشادی دم پا به علاوه ی یک سانتی متر به سمت چپ و راست می رویم، نقطه ای که در سمت راست به آن می رسیم را نقطه ی ۱۳ و نقطه ای که در سمت چپ به آن می رسیم را نقطه ی ۱۴ می نامیم. سپس خط کش را روی نقاط ۱۳ و ۵ قرار داده تا خط زانو را در نقطه ی ۱۵ قطع کند.

  از نقطه ی ۱۵ به اندازه ی یک سانتی متر به سمت داخل حرکت می کنیم تا به نقطه ی ۱۵ج برسیم، نقطه ای که در این مرحله به آن می رسیم را به نقاط ۱۳ و  ۵ وصل می کنیم. این بار خط کش را روی نقاط ۱۴ و ۹ قرار می دهیم تا خط زانو را در نقطه ی ۱۶ قطع کند، مانند نقطه ی قبلی، از نقطه ی ۱۶ نیز به اندازه ی یک سانتی متر به سمت داخل حرکت می کنیم تا به نقطه ی ۱۶ج برسیم. از این نقطه به نقاط ۱۴ و ۹ وصل می کنیم.

  با این اتصال، خطی که از نقطه ی ۳ کشیده شده است در نقطه ی ۱۷ قطع می شود، سپس بر اساس چاقی و  یا لاغری فرد به اندازه ی ۰٫۵ سانتی متر به سمت خارج حرکت می کنیم و به نقطه ی ۱۸ می رسیم، از نقطه ی ۷ به اندازه ی ۰٫۵ سانتی متر به سمت چپ حرکت می کنیم و به نقطه ی ۷ج می رسیم. در نهایت به اندازه ی نصف فاصله ای که بین نقاط ۷ج و ۱۷ وجود دارد یک سانتی متر به سمت داخل حرکت می کنیم و سپس هلال فاق جلو را رسم می کنیم.

  مطالب مشابه:

  آموزش 0 تا 100 ساخت الگوی لباس

  آموزش تغییر سایز الگوی پایه

  چند نکته مهم در طراحی الگوی لباس بچه

  منبع مطلب : rochi.ir

  خرید الگوی شلوار مردانه (الگو آماده شلوار مردانه از سایز 40 تا 54)

  الگو آماده شلوار مردانه در 8 سایز از سایز 40 تا 54 به صورت چاپ شده و استاندارد، خرید الگوی شلوار مردانه برای تولید ها و شخصی دوزی ها

  12%

  پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده

  خرید الگوی شلوار مردانه (الگو آماده شلوار مردانه از سایز 40 تا 54)

  شناسه محصول: br7612 دسته: فروش الگوی خیاطی

  مجموعه الگوی شلوار مردانه سیماکده تست شده ورفع ایراد شده آماده دوخت در 8 سایز

  350,000 تومان 610,000 تومان

  آماده ارسال

  افزودن به علاقه مندی ها

  موجود در انبار توضیحات توضیحات تکمیلی نظرات کاربران سوالات کاربران نقد و بررسی اجمالی

  خرید الگوی شلوار مردانه

  خیاطی با آسان ترین و دقیق ترین الگو ها خیاطیدیگر نگران طراحی مدل شلوار مردانه نباشیدقابل استفاده برای تمامی متد هادر 8 سایز مختلف از سایز 40 تا 54همراه با فیلم آموزشیالگوهای آماده برگ زرین سیماکده

  خصوصیات پکیج الگوی آماده شلوار مردانه:

  روی کاغذ باکیفیت و بوسیله دستگاه چاپ شده

  ✅ تن خور عالی الگوی شلوار مردانه

  ✅ دارای جدول سایزبندی و فیلم آموزشی می باشد که در تلگرام؛  به صورت فایل تصویری کم حجم بعد از خرید ارسال می گردد.

  ✅کاملترین مجموعه الگو شلوار مردانه تست شده و رفع ایراد شده آماده دوخت در 8 سایز

  ✅ با وجود توضیحات کامل در فیلم های آموزشی ؛پاسخگویی به سوالات در رابطه با چگونگی استفاده از الگوها

  بعد ازخرید وجود خواهد داشت.

  ✅طراحی استاندارد و رعایت سایزبندی کامل الگو شلوار مردانه

  ✅ قیمت استثنایی الگوهای آماده

  الگوی شلوار مردانه با وجود تمام این ویژگیها قیمتی بسیار پایین‌تر از الگوهای آماده سایر کانال ها و سایت ها را دارا می باشد درحدود یک چهارم قیمت الگوهای سایر کانال ها و سایت ها که این گفته با توجه به اینکه دوستان عزیز معمولا از کانال ها و سایت های دیگر هم بازدید داشتند و خود شاهد بر این ادعا می باشند.

  ✅ تمامی الگوهای آماده قبل از چاپ توسط خود استاد خانم حسینیان راد اجرا ورفع ایراد شده و بدون خطا تقدیم به عزیزان می گردد

  ✅ پرداخت هزینه الگو  به صورت کارت به کارت نیز امکان‌پذیر است.

  الگوی خیاطی،باید مناسب سازی شده برای اندام ایرانی باشه و زمان دوخت رو تن فرد عالی بایسته

  نمونه الگوی شلوار مردانه ارائه شده توسط سایت سیماکده

  الگوی شلوار مردانه

  نمونه الگو ارائه شده توسط سایر سایت ها وکانال ها

  الگوی خیاطی

  فیلم معرفی الگوی آماده شلوار مردانه

  الگوی شلوار مردانه برای چه کسانی کاربرد دارد؟

  1- با توجه به نیاز هر خیاطی به اجرای صحیح وبرش پارچه باید در نظر داشت که بهترین راه استفاده از الگوی های استاندارد می باشد این الگو ها میتواند از هرجا تهیه گردد ولی باید در نظر داشت که سایز اصلی و به اندازه واقعی اجرا گردد لذا بهترین مورد استفاده مربوط می شود به تولیدی هایی که با خرید سایزبندی نسبت به دوخت صدهای عدد از یک بالاتنه ویک شلوار اقدام مینمایند.2- سری بعد یا افرادی که می توانند بهترین نتیجه را در خیاطی دریافت نمایند کار آموزهای خیاطی است که تازه شروع به خیاطی نموده ودر طراحی  و رسم الگو تازه‌کار می باشند که با اجرای این الگو ها نتیجه ای عالی می گیرند.3- همچنین کلیه عزیزان خیاطی که گاها زمان الگو کشیدن را با خرید این الگو های آماده ذخیره میکنند.

  الگوی شلوار مردانه

  نکته مهم:همانطور که در مورد اول مطلب بالا گفته شد شما نیاز به تهیه الگوی هایی که در سایر سایت ها به صورت تکی وبر اساس مدل فروخته میشند رو ندارید وبه راحتی با تهیه الگوی اساس  می تواند صدا ها مدل شلوار تهیه کنید.توجه: توجه:

  سایزبندی الگوی شلوار مردانه جدا جدا چاپ شده و برخلاف تمام سایت ها یا کانال ها که سایزبندی رو به صورت نقطه چین و… از هم جدا می کنند که اکثرا خریداران برای جدا کردن سایز ها از هم باید خیلی وقت و حوصله به خرج بدند ولی سایز بندی الگو های سیماکده به صورت جدا جدا وهر سایز در یک کاغذ جدا چاپ شده اند که کار را برای برش و دوخت بسیار اسان کرده هست.

  الگوی شلوار مردانه در 8 سایز در این پکیج موجود هست.

  ما از طراحی الگو وبرش پارچه وتا دوخت در کنار شما عزیزان هستیم

  با الگو های سیماکده به راحتی آب خوردن خیاطی کنید.

  برای خرید الگوی پیراهن مردانه رو لینک کلیک کنیددر مورد پک الگوی شلوار مردانه سوالی دارید؟؟؟آی دی تلگرام : @simakade_irشماره تلگرام: 09146230913توجه: برای تهیه الگوی های چاپی در هنگام تماس حتما بگید که الگوی های سیماکده رو خواستاریم.

  مژده مژده

  مطالب پشنهادی:آموزش الگوی شلوار زنانه

  برای خریداران مجموعه کامل الگو های خیاطی پک ویژه الگو های تجاری اماده که شامل بیش از 120 مدل الگو و هر مدل در 4 سایز هست به صورت رایگان ارسال می شود این الگو ها به صورت فایل بوده قابل چاپ هستند

  سوالات متداول  قبل از خرید الگوی شلوار مردانه

  چگونه از این سایت خرید کنیم؟

  داخل سایت سفارش خود را ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

  آیا بعد از خرید الگو شلوار مردانه پشتیبانی دارید؟

  بله.چون تا به حال با این الگو ها کار نکرده اید کاملا عادی است که سؤال برای شما پیش آید.شما میتوانید سوالات خود را در تلگرام یا واتس آپ  مطرح کنید و توسط خود خانم اکرم حسنیان راد راهنمایی می شوید.

  آیا الگو شلوار مردانه شما دقیق و بدون ایراد است؟

  الگو شلوار مردانه کاملا جدید میباشند و کاملا تست شده و بدون ایراد هستند.

  آیا برای تولیدی پوشاک مناسب است؟

  بله. کاملا مناسب تولیدی پوشاک ،مزون دوزها و تک دوزی ها می باشد.

  آیا الگوهای شما تو در تو داخل یک برگه چاپ شده است؟

  منبع مطلب : simakade.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید