این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امار ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امار ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی را از این سایت دریافت کنید.

  خبر فوری از تغییر زمان ثبت نام در سامانه فروش خودرو بدون قرعه کشی

  سخنگوی وزارت صمت از تمدید زمان ثبت‌نام در سامانه خرید خودرو بدون قرعه کشی

  اخبار اقتصادی|قرعه کشی خودرو

  اخبار اقتصادی|قرعه کشی خودرو خبر فوری از تغییر زمان ثبت نام در سامانه فروش خودرو بدون قرعه کشی

  کدخبر: 43211 ارسال به دیگران پرینت ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ۱۵:۴۹

  سخنگوی وزارت صمت از تمدید زمان ثبت‌نام در سامانه خرید خودرو بدون قرعه کشی

  پایگاه خبری خانه فوتبال:

  فروش بدون قرعه کشی خودرو با تغییر همراه شد.جدیدترین خبر از زمان شرکت در بزرگترین فروش بدون قرعه کشی خودرو .فیلتر جدید در قرعه کشی خودرو.قرعه کشی خودرو شاید به طور کامل حذف نشود. جزئیات جدید از قرعه کشی خودرو را بخوانید.

  بوسه زیبای شهاب حسینی برای شانه های استاد جمشید هاشم پور|عکس

  تغییر زمان ثبت‌نام در سامانه یکپارچه بدون قرعه کشی خودرو

  سخنگوی وزارت صمت گفت: زمان ثبت‌نام در سامانه برای خرید خودروهای داخلی حداقل یک روز، یعنی تا 29 اسفند تمدید شد.

  وی افزود: از کسانی که مراجعه کردند و نتوانستند ثبت‌نام کنند، عذرخواهی می‌کنم‌. قول می‌دهیم تا نفر آخری که حساب وکالتی 100 میلیون تومانی دارد زمان برای ثبت نام باشد.

  به گفته قالیباف 74 هزار حمله به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باعث کندی این سامانه در برخی ساعت‌ها شده است.

  اسامی خودروهایی که در طرح فروش بدون قرعه کشی خودرو می توانید بخرید

  مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودروهای داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز شد.

  این طرح فروش خودرو شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از ۲۰ اسفند تا ۲۳ اسفند، مهلت افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است که متقاضیان باید مبلغ یکصد میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  نکته: طرح جوانی جمعیت هم نیاز به افتتاح حساب و موجودی ۱۰۰ میلیون تومان خواهد داشت.و فروش جایگزین خودروهای فرسوده در این دوره بر قرار نیست.

  سازوکار طرح یکپارچه فروش بدون قرعه کشی خودرو داخلی بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی:

  آنچه دیگران می خوانند

  قیمت دلار آزاد ارزانتر از دلار دولتی|هجوم عجیب مردم برای خرید دلار|قیمت جدید

  خبر خوش آخر سالی برای جاماندگان سهام عدالت | سهام عدالتی ها پولدار شدند | 2 راهکار برای جاماندگان سود سهام عدالت

  امشب؛ واریز یارانه 150 هزارتومانی رمضان بحساب هر نفر | این یارانه بگیران حساب خود را چک کنند

  وام قرض الحسنه آسان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی | جیب این خانوارها پر پول شد

  خانم بازیگر معروف شوهرش را به قتل رساند | سلفی وحشتناک خانم بازیگر با جنازه شوهرش! + عکس

  وزارت صنعت، معدن و تجارت اطلاعیه طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی بر مبنای فرآینده نوبت دهی را منتشر و جزییات این طرح را اعلام کرد.

  اطلاعیه وزارت صنعت، معدن و تجارت، هدف از این طرح را عرضه گسترده و شفاف خودروهای داخلی با توجه به افزایش و تثبیت جریان تولید خودرو در سال جاری و همچنین برنامه‌ریزی انجام شده برای افزایش مستمر تولید در سال ۱۴۰۲ اعلام کرده است.

  در ادامه اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم متقاضیان خودروهای داخلی می‌رساند، طرح یکپارچه عرضه بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی با شرایط مندرج در اطلاعیه، از امروز شنبه آغاز می‌شود.

  اطلاعیه مذکور تاکید دارد: ضروری است متقاضیان طرح پیش از آغاز فرآیند، مندرجات اطلاعیه را بادقت مطالعه کنند.

  پس از مطالعه دقیق مندرجات اطلاعیه و در صورت پذیرش شرایط طرح، متقاضیان می‌توانند از تاریخ امروز شنبه ۲۰ اسفندماه تا پایان وقت اداری سه‌شنبه ۲۳ اسفندماه نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های مندرج در اطلاعیه، اقدام کنند.

  سپس صرفاً متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک ارسال شده است، می‌توانند از روز جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

  فرایند طرح یکپارچه فروش بدون قرعه کشی خودرو بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی شامل سه مرحله زیر است:

  مرحله اول: پیش ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت‌دهی فروش بدون قرعه کشی خودرو

  در این مرحله متقاضیان واجد شرایط طرف تقاضا مندرج در همین اطلاعیه که وجه اعتبار لازم را در حساب وکالتی خود مسدود کرده‌اند امکان ثبت نام اولیه برای قرارگرفتن در لیست نوبت‌دهی و یا حق‌تقدم خرید خودروهای داخلی بر مبنای لیست انتظار را خواهند داشت؛ بنابراین پیش نیاز ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت‌دهی، وکالتی کردن حساب شخصی متقاضی به نفع سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و مسدودکردن وجه اعتبار است.زمان پیش‌بینی شده برای وکالتی کردن حساب شخصی به نفع سازمان حمایت برای این طرح و مسدود کردن وجه اعتبار لازم در حساب مذکور از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ است. در این بین تا زمان ثبت نام اولیه، لیست افراد مجاز برای پیش ثبت نام در سامانه بر مبنای اطلاعات واصله از بانک‌ها تهیه می‌شود.

  صرفاً متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل موجودی در حساب وکالتی خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند از روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور قرارگیری در لیست نوبت‌دهی خودروهای داخلی اقدام کنند.تبصره ۱: موجودی لازم برای انجام ثبت نام در لیست نوبت‌دهی کلیه خودروهای داخلی "صد میلیون تومان" است و این وجه اعتبار صرفاً لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان وجود داشته باشد لازم به ذکر است که وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی صرفاً به منظور شناسایی مشتریان واقعی در نظر گرفته شده است و برای کلیه متقاضیان طرح عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت الزامی است.تبصره ۲: ضروری است وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی شخص متقاضی، از زمان ثبت نام اولیه تا اعلام اولویت‌های تخصیص (حداکثر تا پایان فروردین ماه) مسدود گردد و قابل برداشت نمی‌باشد. انصراف از حساب وکالتی و یا برداشت وجه توسط متقاضی در طی این مدت، به منزله انصراف از طرح تلقی می‌شود و از لیست انتظار حذف می‌شود.تبصره ۳: امکان ثبت نام صرفاً در یک خودرو وجود دارد و ثبت نام از کسانی که پیش از این در لیست نوبت‌دهی خودروهای وارداتی ثبت نام کرده‌اند، وجود ندارد. شود. ثبت نام وی ملغی می‌شود.

  منبع مطلب : www.khanefootball.com

  آغاز ثبت‌نام خودروهای داخلی از 26 اسفند/ 900 هزار نفر بدون قرعه‌کشی خودرو می‌گیرند

  سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت‌نام خرید خودروهای داخلی از فردا 26 اسفند آغاز می شود، کسانی که قبلا حساب وکالتی افتتاح کرده می توانند نسبت به انتخاب خودرو های خود در سامانه اقدام کنند.

  اقتصادی /

  صنعت ، تجارت ، بازرگانی

  ۲۲:۲۳ ۱۴۰۱-۱۲-۲۵ ۶۹۶ ۳۴

  آغاز ثبت‌نام خودروهای داخلی از 26 اسفند/ 900 هزار نفر بدون قرعه‌کشی خودرو می‌گیرند

  سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت‌نام خرید خودروهای داخلی از فردا 26 اسفند آغاز می شود، کسانی که قبلا حساب وکالتی افتتاح کرده می توانند نسبت به انتخاب خودرو های خود در سامانه اقدام کنند.

  به گزارش خبرگزاری فارس امید قالیباف اظهار داشت: متقاضیان خرید خودروهای داخلی از فردا 26 اسفند می توانند با مراجعه به سامانه http://www.esalecar.ir نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

  سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: زمان ثبت نام 3 روز خواهد بود و در پایان روز 28 اسفند به اتمام می رسد.

  * عرضه 51 مدل خودرو در طرح تخصیص یکپارچه

  وی افزود: 9 شرکت خودروساز داخلی در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و 51 مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید است.

  مشاور وزیر صمت اظهار داشت: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو که از قبل اعلام شده بود بدون قرعه کشی به همه متقاضیان خودرو داده می شود. کمتر از 900 هزار نفر حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند و این موضوع می تواند ثابت کند آمارهای چندین میلیونی ثبت نام های گذشته تقاضای واقعی نبوده است.

  *  عرضه 900 هزار خودرو بدون قرعه کشی به متقاضیان

  سخنگوی وزارت صمت گفت: با فرض اینکه تمام 900 هزار نفری که حساب وکالتی اعلام کرده اند واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال 1402 که حدود 400 هزار دستگاه است توان تولید خودرو از مجموعه این دو رقم در سال 1402 به مراتب بیشتر است و لذا احتمال اینکه تحویل خودرو به سال 1403 بکشید تقریبا صفر است.

  قالیباف افزود: 50 درصد عرضه خودرو در طرح یکپارچه تخصیص خودرو به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  پایان پیام/

  شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

  خودرو خودرو داخلی خرید خودرو ثبت نام خودرو

  اخبار مرتبط

  راه اندازی خط تولید 2 خودرو جدید

  ۰۲:۳۷ ۱۴۰۱-۱۲-۲۵

  دلایل حذف برخی متقاضیان خودروهای وارداتی

  ۰۲:۰۹ ۱۴۰۱-۱۲-۲۵

  http://fna.ir/1utwtc

  نظرات

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  فرشید سهرابی

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

  سلام این چ مسخره بازیه من اون 130تومنیه فوق العاده رو نوشتم قبلنم40بار بیشتر ثبت نام کردم اسمم در نیومده این یکی وکالتی کردم واس حمایت از تولید داخلی 22م ولی از 26م ک ثبت نام شروع شده تا الان ک 7.8ساعت مونده ب پایانش هرچی میرم رو سایت میگه هیچ برنامه فروشی نداریم ملتو سرکار گذاشتن خو بگن ماشینا رو میخوایم بکشیم بالا 100تومنارو هم ی ماه سودشو بزنیم ب بدن خیال مارم راحت کنن دیگه

  ۰ حسن

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳

  حساب وکالتی رو تمدید کنین.

  ۰ ناشناس

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴

  لطفا دوباره تمدید کنید.

  ۰ علی

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵

  این سایته واقعا مشکل داره، من دو روزه نتونستم وارد بشم

  ۱ ابراهیم خرم نژاد

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۳

  باسلام . باز هم عدم اطلاع رسانی دقیق کار دست مردم داد .

  اکثرا اینترنتی حساب وکالتی باز کردن . پول هم ریختن به حساب . الان میگین حساب وکالتی مورد نظر ما با اون حساب وکالتی فرق دارد . نیاز به حساب وکالتی جامع هست .

  انتظار میرود همان حساب وکالتی ای که قبلا باز شده را بپذیرید

  ۳ ناشناس

  يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۰

  ببخشید اقایون ما ازکجا فلان تومن بیاریمحساب وکالتی باز کنیم با چهار فرزند فقط پولدارا میتونن بخرن چرا میگید همه ! چرا میگید مادران !بفرمایید فقط پولداران بیان بخرن!

  ۲ محمد اکبری

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰

  این چه سایتی هست که هر چی می‌زنین باز نمیکنه

  ۲ ناشناس

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵

  سایت بازنمیشه ۲ سارا

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴

  سایت بازنمیشه بااینکه کدرو آنقدردیر ارسال میکنید که دوباره باید اراول ثبت نام کرد

  ۲ منتظر

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷

  با سلام

  من برای ثبت نام ایران خودرو حساب وکالتی بازکردم ومبلی ۱4۰۰۰۰۰۰۰تومان نیز واریز کردم وبرای این مرحله اطلاع رسانی خوبی انجام نشد که باید حساب وکالتی را به نام "سازمان حمایت " تبدیل کنم لطفا بگوش مسول مربوطه انتقال دهیدتا رفع مشکل کنند

  ۴ کریمی

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱

  پول ریختم ولی میگه حساب وکالتی یافت نشد

  هیچ کس هم جواب نمیده

  ۵ ا.ن

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰

  خواهشن قشنگ اعلام کنید خبرهای ثبت نام را تازه دوباره قانون عوض نکنید که پولش رازیاد کنید مردم بیکار نیست به دنبال پول بروندمردم خیلی پول ندارند بدهند ازکسی قرض میگیرند میدهند به خدا من که این جوش کردم صدام در نمیاد

  ۰ منصور حسین زاده

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷

  الان من ثبت نام میزنم مینویسه حساب وکالتی ثبت نیس چیکار کنیم که بانک اشتباه زده

  الان هیچ کاری نمیشه کرد

  ۳ حسن

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷

  سلام من خودرو فرسوده دارم چندین مرتبه ثبت نام کردم به اسم من درنیامد برای طرح یک پارچه حساب وکالتی باز کردم حالا متوجه شدم شامل من نمی شود من چکارکنم

  ۱ سعید سهرابی

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲

  سلام من دو سال دارم ثبت نام میکنم حساب وکالتی واشتباه زدم ثبت نام نمیشه چکار کنم

  ۳ ..

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

  من حساب وکالتی بانک تجارت بازکردم ۱۰۰میلیون به نفع سازمان حمایت ازمصرف کننده وتولیدکننده مسدود شد.حالا ازدیروز صبح تلاش می‌کنم ثبت نام کنم نمیشه که نمیشه خواهشا دوستانی ‌که ثبت نام کردن راهنمایی کنن ممنون

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید