این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امجد امینی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امجد امینی را از این سایت دریافت کنید.

  امجد امینی: تجمعات هیچ ربطی به ما ندارد، راضی به این کارها راضی نیستیم

  پدر مهسا امینی با برگزاری تجمع اعتراضی به نام دخترش مخالفت کرد.

  ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲

  مخالفت مجدد پدر مهسا امینی با برگزاری تجمع به نام دخترش؛

  امجد امینی: تجمعات هیچ ربطی به ما ندارد، راضی به این کارها راضی نیستیم

  امجد امینی: تجمعات هیچ ربطی به ما ندارد، راضی به این کارها راضی نیستیم پدر مهسا امینی با برگزاری تجمع اعتراضی به نام دخترش مخالفت کرد.

  امجد امینی پدر مهسا امینی

  به گزارش اصلاحات نیوز؛ امجد امینی پدر مهسا امینی اظهار داشت: هنوز نتایج آزمایشات پزشکی قانونی به ما اعلام نشده است.

  پدر مهسا امینی در واکنش به تجمعاتی که این‌روزها به نام مهسا امینی در سطح کشور و استان کردستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این تجمعات هیچ ربطی به ما ندارد و نه از طرف ما بوده و نه خودم و نه خانواده‌ام به این کارها راضی نیستیم.

  امینی گفت: تنها خواسته ما برخورد و مجازات عاملان مرگ دخترم است.

  منبع: تسنیم

  برچسب ها:

  امجد امینی پدر مهسا امینی

  پدر مهسا امینی امجد امینی تجمعات

  نتایج آزمایشات پزشکی قانونی

  تجمعات به نام مهسا امینی

  ما را در

  گوگل نیوز دنبال کنید

  لینک کوتاه: https://eslahatnews.com/8443

  پست های مرتبط

  وزیر ارتباطات: «طرح صیانت» نداریم

  ۲ شهریور ۱۴۰۱ 0

  حقوق بازنشستگان همسان می شود ؟ آخرین خبر درباره افزایش حقوق بازنشستگان

  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ 0

  رسوایی زن خیانت‌کاری که از داماد خانواده باردار شد

  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ 0

  تعداد قربانیان فاجعه تلخ و دردناک واژگونی اتوبوس در زنجان

  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ 0

  مرد بی آبروی اینستاگرام بازداشت شد / مزاحمت های او یک خانواده خوزستانی را به هم ریخته بود

  ۵ شهریور ۱۴۰۱ 0

  دستگیری یکی دیگر از عاملان شهادت وحید سالاری

  ۵ تیر ۱۴۰۱ 0 نظرات

  منبع مطلب : eslahatnews.com

  امجد امینی کیست؟

  پدر مهسا امینی شغلش آزاد بوده و مادرش خانه دار است. آنها دارای سه فرزند به نام های ژینا و تینا و کیارش می باشند.

  امجد امینی کیست؟

  پدر مهسا امینی شغلش آزاد بوده و مادرش خانه دار است. آنها دارای سه فرزند به نام های ژینا و تینا و کیارش می باشند.

  کد خبر: ۲۷۹۳۴۶

  تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

  به گزارش صدای ایران،پدر و مادر ژینا امینی اهل شهرستان سقز میباشند پدرش امجد امینی شغلش آزاد بوده و مادرش خانه دار است. آنها دارای سه فرزند به نام های ژینا و تینا و کیارش می باشند.

  ماجرای سفر خانوادگی به تهران

  بیست و دوم شهریور ماه ۱۴۰۱ یکی از روز های سخت و فاجعه بار برای آنها بود چرا که تصمیم میگیرند برای دیدن اقوام خود (دایی مهسا) به تهران سفر کنند.

  مهسا به همراه برادرش ژینا برای خرید به بازار تهران میروند و هنگام بازگشت زمانی که از مترو خارج میشوند توسط گشت ارشاد مهسا دستگیر میشود و به اماکن منتقل میگردد.

  مهسا که در رسانه ها گفته میشود بیماری زمینه ای داشته است در اماکن دچار حمله قلبی میشود و بر روی زمین می افتد (طبق فیلم دوربین های مدار بسته که صداوسیما نشان داد)

  پلیس میگوید که با امبولانس به بیمارستان کسری منتقل شده و پزشکان گفته اند که سکته مغزی کرده است و در کما به سر میبرد.

  او بستری میشود و بعد از ۴۸ ساعت فوت میکند.

  مادر مهسا میگوید دخترم پوشش مناسبی داشته است و مانتوی او بلند بوده اما نمیدانم چرا گشت ارشاد او را بازداشت کرده است.

  پرونده مرگ مهسا امینی دختر ۲۲ ساله سقزی که در سالن ارشاد ساختمان پلیس امنیت اخلاقی در خیابان وزرا به ناگاه نقش بر زمین شد و به کما رفت و دو روز بعد نیز در بیمارستان جان باخت حالا مهم‌ترین پرونده‌ای است که تمامی نهادهای مربوطه در کشور از جمله قوه قضائیه، دادگستری، پلیس، مجلس، وزارت کشور، ستاد حقوق بشر و غیره خود را مسئول پیگیری سریع آن می‌دانند تا هر چه سریعتر علت فوت این دختر جوان مشخص و اعلام و اذهان عمومی روشن شود.

  امجد امینی پدر مهسا امینی در تشریح اتفاق پیش آمده در خصوص درگذشت فرزندش گفت: تا آنجایی‌که می‌دانم دخترم مقابل مترو شهید حقانی دستگیر شده و از آنجا او را بردند، به‌طوری‌که به محض پیاده شدن از مترو او را گرفتند و سوارش کردند. آن زمان مهسا و پسرم از مأموران خواهش کرده و گفته بودند ما بچه شهرستانیم و آدرس بلد نیستیم و پسرم اصرار می‌کند که خواهرم را نبرید اما جوابی نگرفته بودند.

  امینی ادامه داد: هفته قبل شمال بودیم و از آنجا به تهران رفتیم که این‌گونه از ما پذیرایی شد. مانتو دخترم مشکلی نداشت و حجابش پوشیده بود.

  به من گفتند باید برای حفظ کلیه‌ها، مهسا دیالیز شود گفتم هر عمل و کاری برای حفظ جان دخترم می‌توانید، انجام دهید

  پدر مرحومه مهسا امینی در پاسخ به اینکه از وضعیت پزشکی او چطور مطلع شده و در بیمارستان و پزشکی قانونی به او چه چیزی گفته شده، گفت: پسرم زمانی‌که با من تماس گرفت در هشتگرد بودم و بلافاصله خودم را به بیمارستان رساندم. پزشکش رو پیدا کردم و به گفته پزشک و پرستاران، مهسا دچار مرگ مغزی و ایست قلبی شده بود. به ما گفتند یکسری از اعضای بدنش هنوز زنده است. ما امیدوار بودیم، برگردد ولی هیچ‌نتیجه‌ای نگرفتیم؛ حتی به من گفتند باید برای حفظ کلیه‌ها، مهسا دیالیز شود گفتم هر عمل و کاری برای حفظ جان دخترم می‌توانید، انجام دهید و امضا هم کردم. طرح برخی ادعاها مبنی بر اینکه من اجازه عمل مهسا را نداده‌ام، دروغ بوده و صحت ندارد چراکه همه برگه‌ها را امضا کردم. اما فایده نکرد و دخترم رفت.

  پدر مرحومه مهسا امینی در بیان مطالبه خود از دستگاه‌های حاکمه گفت: انتظار خود و خانواده‌ام فقط این است که عاملان و اشخاصی که باعث فوت دخترم مهسا شدند، در ملأعام بازجویی شوند که چرا این کار را کردند و به سزای عمل خود برسند تا خون دخترم پایمال نشود.

  امینی با اشاره به تماس مسئولان کشوری با خود گفت: مسئولان کشوری قول پیگیری و بررسی علت فوت دخترم را به ما داده‌اند تا جائیکه آیت‌الله رئیسی در تماس تلفنی که با خودم داشت، گفتند که موضوع به‌جد بررسی می‌شود و این قوت قلب و امیدی برایمان شده است.

  او تأکید کرد: کسانی که از موضوع مرگ مهسا دنبال سوءاستفاده هستند، هیچ ارتباطی با ما ندارند و ما نیز کاری به آنان نداریم، آن‌ها دلسوز ما نیستند، آن چیزی که واقعیت داشته خودم در مصاحبه‌ها اعلام کرده‌ام، فقط درخواستمان بررسی علت مرگ دخترم و برخورد با بانیان این حادثه بوده و این تنها آرزویمان است.

  منبع مطلب : sedayiran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید