این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امسال چندمین سالگرد انقلاب است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امسال چندمین سالگرد انقلاب است را از این سایت دریافت کنید.

  چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت برگزار شود

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امسال باید چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت برگزار شود، گفت: دهه فجر، رزمایش مردمی در مقابل نظام سلطه برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است.

  چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید متفاوت برگزار شود

  ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴:۲۰ کد خبر: ۷۸۷۵۸۹ دسته بندی: سیاست، سیاست داخلی و انتخابات

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امسال باید چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت برگزار شود، گفت: دهه فجر، رزمایش مردمی در مقابل نظام سلطه برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است.

  – بنا به اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نخستین نشست ستاد دهه فجر با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور، معاونین و مسئولین دفتر مرکزی، رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی و سید نظام الدین موسوی رئیس جدید ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت حضوری و ارتباط تصویری با رؤسای دفاتر استانی برگزار شد.

  در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور با تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا (س) ایشان را الگویی کامل دانسته و افزود: حضرت زهرا (س) در تمام فضایل اخلاقی و خصایل انسانی در اوج و قله بود، اما برترین ویژگی که دغدغه آن حضرت به شمار رفته و روح همه فضایل محسوب می‌شود دفاع از حریم ولایت و امامت است. حضرت فاطمه زهرا (سلام الله) اولین شهید راه امامت و ولایت است.

  وی افزود: سلسله نورانی شهیدان ولایت و امامت از ایشان آغاز و همه شهیدان انقلاب اسلامی از ابتدای پیدایش نهضت تاکنون، شهدای این قافله مقدس و پر افتخارند؛ همان‌گونه که انقلاب ایران ادامه راه و مسیر انقلاب فاطمی است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به وقوع سیل در برخی نقاط کشور گفت: در این حادثه، آسیب‌ها و خساراتی به مردم وارد شد و تعدادی از هم‌وطنان جان خود را از دست دادند که برای آنان طلب رحمت و مغفرت نموده، برای خانواده‌های آنان صبر و اجر خواستاریم، اما آنچه که در این حادثه مشهود بود حضور مسئولین در میدان و بین مردم برای بررسی و همدردی و امداد رسانی به مناطق آسیب دیده است که جای قدردانی دارد و ان‌شاءالله با همین همت، رفع مشکلات و خسارت‌ها پیگیری شود.

  انقلاب اسلامی یک پدیدۀ منحصر به فرد و بی نظیری است که مسیر تاریخ را تغییر داد

  حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور در ادامه با اشاره به آغاز به کار کمیته‌های تخصصی ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از یک ماه قبل اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک پدیده منحصر به فرد و بی‌نظیر است که مسیر تاریخ را تغییر و راه جدیدی پیش روی دنیا قرار داد.

  وی ادامه داد: در تبیین ابعاد، تاثیرات و دستاورد‌های داخلی و بین‌المللی این پدیده شگرف، قصور و کوتاهی داریم.

  حجم گسترده از دشمنی علیه نظام و ملت ایران، وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه قدرت اصلی این کشور، قدرت مردمی است گفت: حجم فعالیت‌های تبلیغاتی، رسانه‌ای، روانی و فشار‌های اقتصادی که علیه نظام و دستاورد‌های انقلاب وجود دارد، بسیار گسترده و سنگین است؛ لذا این حجم گسترده از دشمنی علیه نظام و ملت ایران، وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

  وی در بخش دیگری از بیانات خود در خصوص برگزاری مراسم دهه فجر امسال گفت: روح برگزاری مراسم ایام‌الله دهه فجر باید با رویکرد تبیینی و همراه با جهاد روایت‌گری در مقابل تحریف و دروغ و فریب رسانه‌ای دشمن باشد.

  حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور همچنین به بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین و حضور جدی در فضای مجازی و ضرورت ترویج گفتمان انقلاب اسلامی در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: طراوت و تازگی بخشیدن به مراسم و استفاده از ایده‌های جدید و خلاقانه نیز در این عرصه باید مورد توجه قرار گیرد.

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، قرارگاه پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت مردمی است

  وی با اشاره به این که انقلاب اسلامی متعلق به تمامی اقشار جامعه است، گفت: انسجام و هماهنگی و هم‌افزایی میان تمام دستگاه‌های فرهنگی و استفاده از همه ظرفیت‌ها، برای پاسداشت چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضرورتی است که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان قرارگاه پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی باید مورد توجه باشد.

  مردم، خود را متولی برگزاری این مراسم بدانند

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، توجه به جوانان و زنان به عنوان دو قشر مهم و تاثیرگذار که مورد هجوم تبلیغاتی رویکرد تحریفی دشمن هستند را بسیار مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: سامان‌دهی تشکل‌های مردمی، مساجد، مدارس، هیئات مذهبی و مردمی سازی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر که مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و مردم، خود را متولی برگزاری این مراسم بدانند.

  دهه فجر رزمایش مردمی در مقابل نظام سلطه برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است

  وی با بیان این که امسال باید چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت برگزار شود، اظهار داشت: دهه فجر، رزمایش مردمی در مقابل نظام سلطه برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی است.

  حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور در بخش پایانی سخنانش با اشاره به حکم انتصاب دکتر سید نظام‌الدین موسوی به عنوان رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: ایشان چهره‌ای شناخته شده در عرصه‌های فرهنگی، تبلیغی و رسانه‌ای است و امروز نیز در مسئولیت خطیر نمایندگی مردم، خدمت رسانی می‌کند و امیدواریم با همکاری همه شاهد تحولی در عرصه برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی باشیم.

  در پایان این مراسم، حکم انتصاب دکتر سید نظام الدین موسوی، رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی توسط حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور نماینده، ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اهداء شد.

  سپس سید نظام الدین موسوی رئیس جدید ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن خرسندی از حضور در میان اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: افتخار می‌کنم که در تمام این سال‌ها و این ایام خود را بخشی از بدنه بزرگ و عظیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می‌دانم، چه در مراسم ۲۳ تیرماه که با همت و درایت شورا بعد از فتنه ۷۸ شکل گرفت و بنده افتخار داشتم مجری آن مراسم باشم و چه در مراسم‌های مختلف از جمله ۱۳ آبان و حماسه نهم دی ماه که با همت و پیگیری و البته حضور میلیونی گسترده مردم اتفاق افتاد که بنده هم به عنوان سرباز و جزئی از این دریای بیکران بودم و این موضوع را از افتخارات خود می‌دانم.

  منبع : www.mizan.news

  آیین بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی برگزار شد + تصاویر

  همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی برگزار شد. گلباران تمثال امام، نواختن زنگ انقلاب، دیدار با امامان جمعه از مهم‌ترین برنامه‌ها در اولین روز از دهه فجر بود.

  آیین بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی برگزار شد + تصاویر

  ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴اخبار استانهااخبار خراسان جنوبی

  همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی برگزار شد. گلباران تمثال امام، نواختن زنگ انقلاب، دیدار با امامان جمعه از مهم‌ترین برنامه‌ها در اولین روز از دهه فجر بود.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

  دهه فجر از 12 تا 22 بهمن ماه هرسال، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست. روزهایی که پیروزی انقلاب اسلامی به آن رنگ و بویی متفاوت داد؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ را ثبت کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب عاشورای حسینی بود که در آن عده‌ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

  گلباران تمثال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در خراسان جنوبی

  مردم ولایتمدار خراسان جنوبی نیز همزمان با سراسر کشور در دوازدهمین روز از بهمن یادو خاطره روزهای پیروزی انقلاب و ورود پیروزمندانه امام خمینی (ره) به میهن را گرامی داشتند و به همراه مسئولان و خانواده‌های شهدا در برنامه‌های پیش بینی شده به این مناسبت شرکت کردند.

  مراسم محوری ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشور در استان خراسان جنوبی صبح امروز در میدان امام خمینی (ره) شهرستان بیرجند با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم، مسئولان، خانواده شهدا و ایثارگران، بسیجیان، اصناف و بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و با سخنرانی رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور برگزار شد.

  در نخستین روز از دهه فجر، تمثال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران نیز در جای جای خراسان جنوبی گلباران شد.

  انقلاب امام راحل "نه" بزرگی به استبداد و نظام شاهنشاهی بود

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور صبح امروز در آیین بزرگداشت سالروز ورود امام راحل به میهن و یوم الله 12 بهمن در بیرجند اظهار داشت: بین تقارن روزهای آغازین دهه فجر با ایام دهه فاطمیه و چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی ارتباط وجود دارد. حضرت زهرا(س) در زندگی 18 ساله خود یک مبارزه مستمر برای برگرداندن خلافت و نبوت و حکومت الهی کردند‌. گریه‌های حضرت زهرا(س) به تعبیر امام راحل سیاسی بود و ایشان یک مجاهدت مستمر برای احقاق خلافت الهی در مقابل خلافت زمینی کرد.

  بیشتر بخوانیدزنگ جشن انقلاب در استان زنجان به صدا درآمدگرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حرم حضرت معصومه(س)

  حجت‌الاسلام ادیانی افزود: امام راحل فرمودند منفورترین کلمه نزد خدا کلمه شاهنشاهی است؛ در تاریخ یک هزار ساله فقه شیعه برخی پای حکومت‌های ظالم را امضا نکردند و این‌ مجاهدت در طول عمر ائمه اطهار(ع) و علمای راستین به امام راحل رسید.

  وی ادامه داد: امام در فرانسه با هیچ یک از اعضای سلطنت دیدار نکردند، رئیس شورای سلطنت درخواست دیدار کرد و امام راحل در صورتی پذیرفت که وی از ریاست شورا استعفا دهد. رفتار و کردار امام راحل درس است و خط و راه امام و پیمودن مکتب امام راحل راه نجات ما است.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: امام راحل با نماینده کارتر تهدیدانه برخورد کرد و وقتی نماینده رئیس جمهور فرانسه این تهدید امام را دید از راه مهربانانه وارد می‌شود و در مقابل خواسته کشورهای اروپایی امام راحل فرمودند: «اعلام کنید روز جمعه به ایران می‌رویم».

  ادیانی اظهار داشت: انقلاب امام راحل یک "نه" بزرگ به استبداد و نظام شاهنشاهی بود که در اختیار آمریکایی‌ها قرار داشت و "نه" بزرگی برای قدرتمندان عالم و استکبار جهانی بود.

  وی افزود: برخی می‌گفتند استقلال منافع کشور را به خطر می‌اندازد، اما چطور استقلال فردی محترم است ولی اسقلال کشور محترم نباشد!

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور گفت: شاه دست نشانده استکبار جهانی بود؛ یکی از دغدغه‌های امام این بود که در مقدرات این کشور مردم سرنوشت خود را تعیین کنند و در مکتب امام راحل مردم از جایگاه بالایی برخوردار هستند و با اعتماد به مردم این انقلاب را رقم زدند.

  ادیانی بیان کرد: امام راحل به رای مردم اعتماد داشتند و معتقد بودند با اتکای داخلی و کمک مردم می‌توان مشکلات اقتصادی را رفع کرد و امروز همه مسئولان را خود برمی‌گزینیم.

  وی با بیان اینکه هر جا که از اصول انقلاب و معارف انقلاب حتی در سیاست خارجی کوتاه آمدیم موفق نبودیم عنوان کرد: مسئولان باید به معنای واقعی کلمه خود را خدمتگزار مردم بدانند.

  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه مردم به وظایف خود عمل کردند و ما مسئولان نیز باید به وظیفه خدمتگزاری و کمک به مستضعفان عمل کنیم گفت: به کسانی که طعم فقر را نچشیدند رای ندهید؛ مجلس انقلابی باید بتواند آرمان‌های امام راحل  را پیاده کند و با تصویب قوانین صحیح زمینه برای تحقق آرمان‌های انقلاب و تمدن نوین را فراهم کند.

  آینده روشن و درخشانی در مقابل نظام و انقلاب قرار دارد

  امام جمعه شهرستان زیرکوه نیز در مراسم گلباران تمثال امام خمینی (ره) در این شهرستان اظهار داشت: نباید تلاش‌های امام راحل برای انقلاب به فراموشی سپرده شود. به آینده نظام خوش بین هستیم و شما هم خوشبین باشید چون آینده بسیار روشن و درخشانی در ادامه نظام و انقلاب قرار دارد.

  حجت الاسلام مرتضایی‌نیا گفت: این انقلاب اگر می‌خواست ساقط شود همان روزهای اول که هیچ تجهیزاتی نداشتیم ساقط می‌شد اما امروز بعد از 41 سال همچنان پا برجا و استوار روز به روز در زمینه‌های مختلف در حال پیشرفت هستیم.

  وی افزود: آنچه نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ می‌کند حضور مردم در صحنه‌هاست و امسال نیز مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن تودهنی محکمی بر طرح جنایت قرن و آمریکای جنایت کار خواهند زد.

  دیدار با امامان جمعه شهرستان‌ها در سراسر استان

  منبع : www.tasnimnews.com

  آغاز جشن‌های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

  همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن اسلامی، جشن‌های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر آغاز شد.

  استان بوشهر

  آغاز جشن‌های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

  همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن اسلامی، جشن‌های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر آغاز شد.

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی در استان با نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه فرزانگان و نواخته شدن بوق شناور‌ها در ساحل خلیج فارس و رژه موتورسواران از فرودگاه بوشهر تا گلزار شهدای بهشت صادق آغاز شد.

  همچنین از مسافران اولین پرواز صبح فرودگاه بوشهر با اهدای شاخه گل استقبال شد.

  چرخش کاروان شادی در شهر بوشهر و پخش سرود‌های انقلابی از دیگر برنامه‌های نخستین روز دهه فجر در استان بوشهر است.

  برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر در استان بوشهر دو هزار برنامه اجرا می‌شود.

  برنامه‌های دهه فجر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با شعار «جشن ملی - ۱۴۰۰» برگزار می‌شود.

  همچنین در دهه مبارک فجر 415طرح با اعتبار ۷۴ میلیارد تومان در شهر‌های استان آغاز و ۱۰۴ طرح نیز با اعتبار ۱۶۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بهره‌برداری می‌شود.

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  منبع : www.iribnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید