این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امیر هامونی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امیر هامونی را از این سایت دریافت کنید.

  امیر هامونی

  امیر هامونی

  امیر هامونی

  مدیر

  مدرک تحصیلی

  کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه تهران

  سوابق اجرایی

  کارشناس مسئول اداره نظارت بر بورس

  مدیر عملیات بازار فرابورس

  مدیرعامل فرابورس ایران

  اخبار مرتبط

  متقاضیان ارز اربعین باید چه مدارکی همراه داشته باشند؟

  متقاضیان خرید ارز ویژه اربعین باید به‌هنگام مراجعه به یکی از عاملان فروش ارز اربعین، سه مدرک متعلق به خود یعنی؛ اصل کارت ملی، کارت بانکی و شماره تلفن همراه (هر سه الزاماً به نام خود شخص زائر) را همراه داشته باشند.

  به گفته منابع آگاه؛

  هامونی با فرابورس خداحافظی می کند / کوچ آقای مدیرعامل!

  شنیده ها حاکی از خداحافظی قریب الوقوع امیر هامونی، با سمت مدیرعاملی شرکت فرابورس است.

  مدیر عامل فرابورس؛

  تصویب ورود استارتاپ‌ ها به فرابورس / سازمان بورس بالاخره دست به کار شد

  مدیر عامل فرابورس ایران اعلام کرد که اخیرا ضوابط خاص استارتاپ‌ها برای ورود به بازار سرمایه فراهم و در سازمان بورس نیز تصویب شد.

  مدیرعامل فرابورس؛

  جوسازی‌ ها پیرامون انتشار صکوک صحت ندارد

  هامونی گفت: جو سازی و تبلیغات منفی که درباره انتشار صکوک توسط دولت صورت می گیرد، صحت ندارد.

  مدیرعامل فرابورس اعلام کرد؛

  جزییاتی از پذیره‌ نویسی عمومی ۲ هزار میلیارد ریالی تامین سرمایه خلیج فارس در فرابورس

  مدیرعامل فرابورس ایران از موافقت با پذیره‌نویسی عمومی تامین سرمایه خلیج فارس خبر داد و جزئیاتی از این پذیره‌نویسی را اعلام کرد.

  مدیرعامل فرابورس ایران؛

  بازار سرمایه حرفه ای تر می شود

  مدیرعامل فرابورس ایران با بیان مزیت‌های اصلاحات دستورالعمل عرضه‌های اولیه توسط سازمان بورس، اظهار داشت: با استفاده از روش جدید برای عرضه‌های اولیه سهام شرکت‌های کوچک شاهد حرفه‌ای‌تر شدن بازار خواهیم بود و ۸ میلیون نفر که مخاطب صندوق‌های سرمایه گذاری هستند از این عرضه‌ها منتفع خواهند شد.

  مدیرعامل فرابورس:

  هدف و رسالت فرابورس توسعه بازارهای مالی است

  امیر هامونی، هدف و رسالت فرابورس در بازار سرمایه را راه‌اندازی، ایجاد و توسعه بازارهای مالی دانست و گفت: در این زمینه علاوه بر پذیرش شرکت‌ها و عرضه اولیه سهام آنها، بسیاری از ابزارهای مالی- اسلامی نظیر انواع صکوک نیز برای نخستین‌بار وارد بازار سرمایه شد.

  مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کرد؛

  لزوم به روزرسانی تکنولوژی و تزریق نوآوری در صنعت خودرو

  صنعت خودرو کشور نیازمند به‌روزرسانی، تزریق ابزارهای جدید تامین مالی و نوآوری است و این موارد ضرورت امروز این صنعت را تشکیل می‌دهند.

  مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کرد؛

  لزوم تامین مالی رسانه‌ها از بازار سرمایه

  مدیرعامل فرابورس ایران در مراسم رونمایی از تلویزیون اینترنتی واچار، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: بحث ‏رسانه و رابطه آن با بازار سرمایه و اقتصاد کشور یک رابطه دوطرفه است.

  مدیرعامل فرابورس ایران خبر داد؛

  امکان بهره‌مندی رایگان از سامانه مجامع الکترونیک دیدار برای ناشران فرابورسی

  هامونی با اعلام این خبر که از سوی هیات‌مدیره فرابورس، برگزاری مجامع الکترونیک در سال جاری به صورت رایگان برای تمامی ناشران فرابورسی مصوب شده است، گفت: ناشرانی که تمایل دارند علاوه بر مجمع فیزیکی، این رویداد را برای سهامداران خود به صورت الکترونیکی برگزار کنند می‌توانند پس از اخذ تاییدیه از مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، برای انجام هماهنگی‌های بعدی برای در اختیار گرفتن سامانه و انجام اقدامات بعدی با حامد نیک‌کار رئیس اداره روابط سرمایه‌گذاران فرابورس ارتباط برقرار کنند.

  دستاوردهای مهم IFB در نشست مجازی فیاس تشریح شد؛

  فرابورس؛ بازار پیشگام در حوزه نوآوری ها

  امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران در رویداد Meet the Market فیاس (فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی) با موضوع معرفی بازار سرمایه ایران، آخرین دستاوردهای فرابورس و همچنین برنامه‌های مهم این مجموعه را تشریح کرد.

  مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کرد؛

  ضرورت برگزاری مجامع الکترونیک برای ناشران بورسی و فرابورسی

  به گفته هامونی در سامانه دیدار تمامی فرایندهای مجمع از لحاظ قانونی و حقوقی به منظور مشارکت سهامداران در رای‌گیری دستور جلسات مجمع پیاده‌سازی شده و قابلیت پخش زنده مراسم نیز در قالب استریمینگ تنها یکی از امکانات این سامانه است.

  در مجامع عمومی عادی و فوق‌العاده فرابورس تصویب شد؛

  تقسیم سود ۴۰تومانی به ازای هر سهم فرابورس

  مجمع عمومی عادی سالانه فرابورس ایران برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۹ امروز نوزدهم تیرماه ۱۴۰۰ به ریاست ‌محمدجواد سلیمی رئیس هیات‌مدیره این شرکت، هم‌زمان به صورت الکترونیکی از طریق سامانه دیدار فرابورس برگزار شد.

  مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کرد؛

  تامین مالی ۲۲۲هزار میلیارد تومانی فرابورس برای متقاضیان متنوع در سال۹۹

  هامونی به تامین مالی ۲۲۲ هزار میلیارد تومانی برای متقاضیان متنوع اعم از مردم، بنگاه‌های اقتصادی و دولت از سوی فرابورس ‏اشاره کرد که از طریق افزایش سرمایه شرکت‌ها، عرضه‌های اولیه، پذیرش اسناد خزانه اسلامی، پذیره‌نویسی سهام، صکوک و ‏صندوق‌های سرمایه‌گذاری محقق شده است.‏

  مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کرد؛

  ریل گذاری فرابورس برای تامین مالی صنعت دارو در بازار سرمایه

  هامونی در این دیدارها به استفاده از ظرفیت‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی فرابورس برای رشد، توسعه و تامین مالی شرکت‌های بیوتکنولوژی دارویی و نیز امکان تجهیز منابع استارتاپ‌های زیرمجموعه برخی از این شرکت‌ها به کمک بهره‌گیری از صندوق‌های جسورانه و خصوصی اشاره کرد.

  مدیرعامل شرکت فرابورس مطرح کرد؛

  فین تک، منشا انقلابی بزرگ در بازارهای مالی

  امیر هامونی با اشاره به وجود تئوری‌های مختلف در حوزه رشد اقتصادی معتقد است در حال حاضر، دانش بنیان شدن اقتصاد کشورها به نوعی ضرورت تبدیل شده است.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 29 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید