این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  انتخاب خودرو وکالتی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  انتخاب خودرو وکالتی را از این سایت دریافت کنید.

  حساب وکالتی ایران خودرو

  این مطلب در ارتاط با حساب وکالتی ایران خودرو و نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو نگارش شده است. همچنین به نحوه خرید خودرو با حساب وکالتی ایران خودرو نیز پرداخته شده است.

  حساب وکالتی ایران خودرو

  اگر در خصوص حساب وکالتی ایران خودرو سوالی دارید

  اگر در خصوص حساب وکالتی ایران خودرو سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  حساب وکالتی ایران خودرو چیست

  نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

  شرایط افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

  خرید با حساب وکالتی ایران خودرو از بورس کالا

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  حساب وکالتی ایران خودرو به منظور ثبت نام در طرح های فروش این شرکت الزامی بوده و کسانی که قصد حضور در قرعه کشی و خرید خودرو از این مجموعه را دارند، باید ابتدا نسبت به ایجاد حساب وکالتی اقدام نمایند. در سال های اخیر، وضعیت بازار خودروی کشور تا حد زیادی دچار بحران شده و تقاضا برای این کالای مهم به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. از طرف دیگر، طی چند سال گذشته از واردات خودرو به کشور جلوگیری و کارخانه های داخلی هم توان تامین خودرو مورد نیاز را نداشتند. در نتیجه، تقاضای بالا و عرضه پایین کارخانه های داخلی از جمله سایپا و ایران خودرو منجر به استفاده از مکانیزم قرعه کشی شده است. البته برای ثبت نام در طرح های فروش و قرعه کشی آن هم شرایط متعددی وجود دارد که افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو یکی از جدیدترین این شرایط به حساب می آید. از این رو متقاضیان باید قبل از نام نویسی در این طرح ها، حساب وکالتی خود را ایجاد نمایند.

  با توجه به این که قیمت فروش مستقیم محصولات ایران خودرو در کارخانه با قیمت بازار تفاوت زیادی دارد، مصرف کنندگان تمایل دارند در قرعه کشی شرکت کرده و با پرداخت هزینه کم تر، به خودروی مورد نظر خود دست یابند. در همین راستا، باید از شرایط تعیین شده جهت ثبت نام طرح های فروش این شرکت هم آگاهی کامل داشته باشند. از آن جایی که با تصویب بخشنامه جدید، اکنون دیگر خرید با حساب وکالتی ایران خودرو امکان پذیر است، داوطلبان باید در اسرع وقت نسبت به افتتاح این نوع حساب اقدام نمایند. البته دقت داشته باشید که ایجاد حساب به تنهایی کافی نبوده و باید در مهلت زمانی ثبت نام، وجه مورد نیاز برای خرید خودرو را هم در این حساب واریز کنید. به این ترتیب، وجه مربوطه بلوکه شده و در صورت برنده شدن در قرعه کشی، به حساب خودروساز واریز خواهد شد. در ادامه، نحوه ایجاد حساب وکالتی ایران خودرو و استفاده از آن برای خرید خودرو را به صورت کامل برای تان آورده ایم.

  حساب وکالتی ایران خودرو چیست

  همان گونه که اشاره کردیم، بر اساس آخرین بخش نامه ارائه شده توسط شرکت های خودروسازی، ایجاد حساب وکالتی یکی از شروط مهم و جدید برای ثبت نام در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش به حساب می آید. این شرایط هم برای شرکت سایپا و هم ایران خودرو وجود دارد. در همین راستا، بسیاری از متقاضیان خرید خودرو با این سوال مواجه می شوند که حساب وکالتی چیست و روش افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو به چه صورت است. در این رابطه باید بگوییم که حساب وکالتی به حسابی گفته می شود که بانک یا عامل دیگر امکان برداشت از آن را در صورت وجود شرایط لازم داشته باشد. حساب وکالتی از جمله الزامات فعالیت در بورس کالا به شمار می آید و کسانی که در این بازار فعالیت داشته اند، به خوبی با آن آشنایی دارند. چرا که همانند خرید با حساب وکالتی ایران خودرو ، فعالان بازار بورس هم باید ابتدا حساب وکالتی خود را شارژ کرده و سپس نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

  در واقع، حساب وکالتی با حساب معاملاتی مشتری لینک می شود. برای مثال، برای فعالیت در بورس کالا کاربر باید حساب وکالتی خود را شارژ کند. بعد از ثبت سفارش، نقدینگی به صورت خودکار از حساب وکالتی وی برداشت شده و به حساب معاملاتی انتقال پیدا می کند. در ادامه هم به حساب کارگزاری و سپس فروشنده واریز خواهد شد. به طور کلی، منظور از ایجاد حساب وکالتی ایران خودرو ، اطمینان از تامین نقدینگی لازم و شرکت در قرعه کشی برای کسانی است که مصرف کننده واقعی هستند. زیرا پیش از این، بسیاری از افراد واجد شرایط حتی با وجود عدم نیاز به خودرو، در طرح های فروش این شرکت ثبت نام و در صورت برنده شدن، امتیاز خود را واگذار می کردند. بنابراین هدف اصلی از ایجاد این نوع حساب، جلوگیری از ثبت نام افرادی است که مصرف کننده واقعی نبوده و واسطه گری می کنند. بنابراین اگر قصد خرید خودرو از این شرکت را دارید، باید افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو را در اسرع وقت انجام دهید.

  بیشتر بخوانید: سایت ایران خودرو ikco.ir

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

  اکنون که اطلاعات لازم را در رابطه با حساب وکالتی به دست آورید، می دانید این حساب چه کاربری داشته و دلیل اضافه شدن این شرط جدید به شرایط قبلی خرید خودرو از مجموعه ایران خودرو چیست. حال سوال این جا است که روش ایجاد حساب وکالتی برای ثبت نام در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو به چه صورت بوده و خرید با حساب وکالتی ایران خودرو چگونه انجام می گیرد. در این رابطه باید بگوییم که در حال حاضر، شرکت ایران خودرو به دو صورت محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که شامل فروش مستقیم از طریق قرعه کشی و عرضه در بازار بورس کالا می باشند. متقاضیان جهت خرید خودرو با هر دو روش نیاز به حساب وکالتی دارند. روش افتتاح این نوع حساب برای شیوه های مختلف خرید خودرو از این شرکت هم تا حدودی متفاوت است. به همین خاطر، در ادامه نحوه ایجاد حساب وکالتی ایران خودرو را برای بورس و قرعه کشی بیان کرده ایم.

  شیوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو بورس کالا

  یکی از روش های مناسبی که اخیرا جهت ارائه خودرو مورد استفاده قرار گرفته، عرضه در بورس کالا است. به این ترتیب که شرکت های خودروسازی مختلف از جمله ایران خودرو، محصولات شان را در این بازار عرضه کرده و با قیمت مچینگ که بر پایه میزان عرضه و تقاضا به دست می آید، به فروش می رسانند. این قیمت ها معمولا از قیمت کارخانه بالاتر و از نرخ بازار کمی پایین تر است. به هر حال، افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو برای خرید از بورس کالا هم الزامی است. البته داشتن حساب وکالتی یکی از الزامات کلی فعالیت در بازار بورس بوده و برای معامله سایر کالاها و انرژی هم لازم است. از این رو کسانی که می خواهند از طریق بورس کالا نسبت به خرید اتوموبیل های شرکت ایران خودرو اقدام کنند، باید قبل از هر چیز حساب وکالتی شان را ایجاد نمایند. ذکر این نکته هم الزامی است که خرید با حساب وکالتی ایران خودرو در بورس مستلزم ثبت نام در یک کارگزاری معتبر می باشد.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  فرآیند انتخاب خودروهای داخلی در طرح فروش یکپارچه از فردا

  سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فرآیند انتخاب خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه از فردا ۲۶ اسفند آغاز می‌شود.

  فرآیند انتخاب خودروهای داخلی در طرح فروش یکپارچه از فردا

  سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فرآیند انتخاب خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه از فردا ۲۶ اسفند آغاز می‌شود.

  به گزارش بازار، امید قالیباف افزود: متقاضیان خرید خودروهای داخلی از فردا ۲۶ اسفند می‌توانند با مراجعه به سامانه http://www.esalecar.ir نسبت به ثبت نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

  وی ادامه داد: زمان ثبت نام سه روزه است و پایان روز ۲۸ اسفند به اتمام می‌رسد.

  سخنگوی وزارت صمت افزود: ۹ شرکت خودروساز داخلی در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و ۵۱ مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید است.

  وی گفت: در طرح فروش یکپارچه خودرو که از قبل اعلام شده بود بدون قرعه کشی به همه متقاضیان خودرو تخصیص داده می‌شود.

  مشاور وزیر صمت ادامه داد: کمتر از ۹۰۰ هزار نفر حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند که این موضوع می‌تواند ثابت کند آمارهای چندین میلیونی ثبت نام‌های گذشته تقاضای واقعی نبوده است.

  قالیباف افزود: با فرض اینکه تمام ۹۰۰ هزار نفری که حساب وکالتی اعلام کرده اند واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال ۱۴۰۲ که حدود ۴۰۰ هزار دستگاه است، توان تولید خودرو از مجموع این دو رقم در سال ۱۴۰۲ به مراتب بیشتر است و احتمال اینکه تحویل خودرو به سال ۱۴۰۳ کشیده شود تقریبا صفر است.

  وی اضافه کرد: ۵۰ درصد عرضه خودرو در طرح یکپارچه تخصیص خودرو به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص می‌یابد که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳

  کد خبر: ۲۱۲٬۱۹۸

  اخبار مرتبط

  بانک‌ها اجازه ندارند وجه اولیه خودروهای وارداتی را نگهدارند

  وزارت صمت مردم را از سردرگمی در روند ثبت نام خرید خودرو نجات دهد

  بسترن بی۳۰ به خط تولید بازگشت|توسعه سبد محصول گروه بهمن با خودروهای هیبریدی در ۱۴۰۲

  تمدید زمان ثبت‌نام خودروهای داخلی تا ۲۹ اسفند

  نخستین خودروی وارداتی امروز عرضه می‌شود

  میتونی آنلاین دلار بخری

  کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

  ثبت‌نام و خرید دلار به‌ صورت آنلاین

  برچسب‌ها

  #امید قالیباف #فروش خودرو

  #وزارت صنعت، معدن و تجارت

  منبع مطلب : www.tahlilbazaar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید