این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اپ نشان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اپ نشان را از این سایت دریافت کنید.

  نشان – نقشه و مسیریاب نشان

  با هم بهترین مسیر رو پیدا می‌کنیم

  نشان چه کاری انجام میده؟

  «نقشه و مسیریاب نشان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

  دانلود نشــان اطلاعات بیشتر

  با هم بهترین مسیر رو پیدا می‌کنیم.

  نشان یک مسیریاب فارسی است که در پیدا کردن اطلاعات تمام مکان‌های روی نقشه و یافتن بهترین مسیر به هشت میلیون کاربران خود کمک می‌کند.

  سرعت‌گیرها رو در نشان ببین!

  با نشان دیگه جریمه نشو!

  با نشان دیگه جریمه نشو! دیگه تو ترافیک نمون و جریمه نشو!

  نشان به کمک گزارش نشان‌داران از اتفاقات هر مسیر، بهترین مسیر را با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین به شما پیشنهاد می‌دهد و در بین مسیر با اعلام پلیس، دوربین و سرعت‌گیرهای مسیر در کنار شماست.

  هرجا و هرجور می‌خوای بری از نشان بپرس!

  در نشان با خودرو، وسایل حمل‌ونقل همگانی، موتور، دوچرخه و پیاده مسیریابی کنید و مقصد خود را پیدا کنید.

  هرجا می‌خوای بری از نشان بپرس!

  هرجا می‌خوای بری از نشان بپرس! دنبال هرچی می‌گردی همین حالا در نشــان پیداش کن.

  رستوران،مراکز درمانی، مراکز تفریحی

  توسعه‌دهندگان

  بیشتر

  راه‌کارهای سازمانی

  بیشتر

  منبع مطلب : neshan.org

  دانلود نشان

  ‏‏با دانلود اپلیکیشن نشان خیال‌تان را بابت پیدا کردن مسیر راحت کنید و مطمئن باشید که کمتر در ترافیک گیر خواهید کرد.

  خانه ◄ برنامه‌ها ◄ سیر و سفر

  نشان

  نشان ترافیک را دور بزن

  نصب نسخه ۱۰.۱.۱

  آخرین بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۲/۲۸

  تعداد دانلود ۴ میلیون

  امتیاز ۴.۶ تعداد نظرات ۳۵,۳۲۹ حجم ۲۵ مگابایت نوع برنامه اندرویدی دسته‌بندی سیر و سفر سازنده نشان

  روزانه چقدر در ترافیک گیر می‌کنید؟ تا به حال شده برای رسیدن به محلی جدید، در پیدا کردن آدرس به مشکل بربخورید؟ یا شاید هم در هنگام سفر، دل‌تان می‌خواسته از رستوران‌ها یا مراکز درمانی آن شهر مطلع شوید. در تمامی این سناریوها، اپلیکیشن نشان همان انتخابی است که حضورش روی گوشی شما می‌تواند خیال‌تان را راحت کند. در حقیقت، نشان یک برنامه مسیریاب حرفه‌ای است که در شرایط مختلفی می‌توانید روی آن حساب باز کنید و از ویژگی‌های مختلف و جذاب‌اش بهره‌مند شوید.

  یار شما در ترافیک و مسیریابی

  اولین دلیلی که می‌توانید برای نصب نشان در ذهن خود داشته باشید، امکان مسیریابی است. نشان با تشخیص موقعیت شما، این امکان را فراهم می‌کند تا مقصد خود را نیز مشخص کنید و سپس مسیریابی را برای شما انجام می‌دهد تا از خلوت‌ترین مسیر که زودتر از بقیه مسیرها شما را به مقصد می‌رساند، حرکت کنید. این برنامه کاملا فارسی است و بنابراین، یک انتخاب عالی برای ایرانی‌ها به شمار می‌آید.

  نشان با نمایان کردن مقدار ترافیک در هر بخش از مسیر، شما را به خوبی آماده می‌کند و دیگر با گیر کردن در ترافیک، به شکل ناگهانی برنامه‌هایتان به هم نمی‌خورد. تخمین زمان رسیدن به مقصد از ویژگی‌های نشان است که مدام و به صورت لحظه‌ای به‌روز می شود و به صورت کلی و در راستای سریع‌تر رسیدن شما، نزدیک‌ترین مسیر هم در لحظه به شما نمایش داده می‌شود و اگر مسیر ابتدایی با شلوغی دور از انتظاری روبرو شود، شاید حتی اپلیکیشن مسیر جدیدی را برای شما برگزیند تا زودتر به مقصد برسید. این مسئله به خوبی نشان‌دهنده هوشمند بودن برنامه نشان است. نشان به شما محل حضور پلیس، دوربین کنترل سرعت و همچنین سرعت‌گیر را هم نشان می‌دهد و به این ترتیب، احتمال جریمه شدن شما نیز کاهش پیدا می‌کند. از سوی دیگر، نشان در هنگام مسیریابی طرح‌ ترافیک و طرح آلودگی هوا و … را نیز مدنظر قرار می‌دهد و از این حیث هم یک دوست خوب برای رانندگی به شمار می‌آید.

  از مراکز درمانی تا دیگر مکان‌های عمومی با نشان

  نشان مثل یک نقشه تعاملی برای شماست که مکان‌های عمومی شهرهای مختلف روی آن نمایش داده شده است. این مسئله برای اوقاتی که به شکل غیرمنتظره و ناگهانی نیاز به استفاده از مراکزی چون مراکز درمانی یا خدماتی پیدا می‌کنید مناسب است. یا به طور مثال، وقتی در یک شهر جدید مشغول به تردد هستید و ناگهان متوجه می‌شوید که بنزین زیادی در باک شما باقی نمانده، به راحتی با استفاده از نشان می‌توانید نزدیک‌ترین پمپ بنزین را پیدا کنید.

  نشان این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا بدون دغدغه و استرس بابت گم کردن مسیر یا پیدا نکردن مراکز خدماتی مورد نظر، به راحتی در سطح تمام شهرها و مناطق ایران تردد کنید. با نشان دیگر می‌توانید با آدرس پرسیدن از دیگران خداحافظی کنید!

  راهنمای سخنگوی فارسی

  یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب نشان، وجود یک نقشه‌خوان فارسی است که شما را قادر می‌سازد تا بدون حواس‌پرتی و نگاه کردن به صفحه گوشی هنگام رانندگی، از مسیری که نشان برایتان انتخاب کرده حرکت کنید. در واقع این راهنمای سخنگو برای شما مسیری که باید طی کنید را می‌خواند و فرمان‌های پیچیدن را برای شما بازگو می‌کند تا به راحتی بتوانید در مسیر درست باقی بمانید.

  این قابلیت برای افرادی که در طول روز مدام نیازمند به رانندگی هستند، همچون رانندگان، بسیار مفید است و به هیچ وجه لازم نیست مدام حواس‌شان از رانندگی پرت شود تا مسیر حرکت را از روی گوشی ببینند.

  منبع مطلب : myket.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید