این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ایمان در عصر جدید

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ایمان در عصر جدید را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  زندگی ایمان قیاسی

  زندگی ایمان قیاسی مجری عصر جدید و زندگی ایمان قیاسی و همسرش و مجریان برنامه عصر جدید و تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل را در پرشین وی ببینید

  خواننده جوان و مجری این روزهای تلویزیون زندگی حرفه ای خود را در زمینه اجرا مدیون احسان علیخانی مجری مشهور برنامه های تلویزیونی می داند و چند سالی است که در کنار وی تجربه های زیادی کسب کرده و در برنامه ماه عسل خواننده تیتراژ بوده و در پشت صحنه برنامه عصر جدید نیز به عنوان مجری حضو ر دارد. وی در زمینه اجرا نیز کارهای دیگری از جمله سایه روشن در تلویزیون داشته است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی ایمان قیاسی را در پرشین وی بخوانید.

  زندگی ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی خواننده و مجری ایرانی، متولد ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران، وی فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته موسیقی است که ابتدا با ورود به عرصه نوازندگی، سپس خوانندگی و این روزها با مجری گری شناخته شده است.

  خانواده ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی در خانواده ای با ۳ فرزند بزرگ شده است و دارای دو برادر به نام های امید و مرتضی می باشد و خودش فرزند وسطی خانواده است. وی همچنین پسر عمه حمیدرضا فرزانه فوتبالیست سابق است. وی مادرش را از دست داده است و در پست های در صحفه شخصی اش ابراز دلتنگی کرده است.

  ایمان قیاسی و دو برادرشنوشته تلخ ایمان قیاسی برای مادر مرحومش

  وی در صحفه شخصی اش با انتشار عکس زیر در کنار مادرش نوشت : مادر که باشد همه چیز آرام است..مادر که باشد دلت قرص است…مادر که باشد در دنیا غریب نیستى.. مادر که باشد همیشه یکى هست که نگرانت باشد..مادر که باشد دنیا برایت بهشت است.. مادر که باشد ناز میکنى، قهر میکنى، لوس میشوى بى آنکه اعتراضى کند… مادر که باشد ناز فرزند را میخرد آن هم با گرانترین بها…………………

  مادر که نباشد باید محبت را گدایى کنى مادرم نبودن زمینى ات مبارک فرشتگان آسمانى..🌹🌹روز مادر مبارک مادران سرزمینم..تا فرصت هست دستان مادرانتان را در این روز ببوسید شاید هرگز فرصتى پیش نیاید…سرم گرم نوازش هاى او بود که خوابم برد و کوچش رو ندیدم ..دوستون دارم🌹🌹

  ایمان قیاسی و مادر مرحومشازدواج ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی به صورت رسمی در آبان ماه سال ۱۳۹۸ وقتی که ۳۶ ساله بود با خانم شیوا نوروزی ازدواج کرد و خبر ازدواج وی را احسان علیخانی رسانه ای کرده بود.

  زندگی ایمان قیاسی و همسرششروع فعالیت هنری

  ایمان قیاسی پس از اتمام دوران دبیرستان فعالیت خود را در موسیقی با نوازندگی پرکاشن شروع کرد و اولین بار در کنسرت عباس بهادری روی صحنه رفت. دو سال بعد، وقتی که ۲۰ سال سن داشت، همکاری خود را به عنوان نوازنده امیر تاجیک شروع کرد و سپس خودش خوانندگی را آغاز کرد.

  این هنرمند جوان بعد از چند سال حضور در دنیای نوازندگی تصمیم به خوانندگی و انتشار آلبوم موسیقی گرفت و اولین آلبوم موسیقی اش را با عنوان شام آخر سال ۸۵ روانه بازار موسیقی کرد.

  پدر ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی سال ۹۱ اولین بار با اجرای برنامه سایه روشن به تلویزیون آمد و بعد از آن با اضافه شدن به گروه هنری احسان علیخانی پای ثابت برنامه های او شد و تیتراژ برنامه ماه عسل را هم خوانده است.

  کودکی ایمان قیاسی و برادرانشصحنه هایی جذاب از پشت صحنه عصرجدید و شوخی ایمان قیاسی با داوران

  ایمان قیاسی مجری برنامه هشتگ عصرجدید ویدئویی از واکنش آریا عظیمی نژاد و سید شیر حسینی نسبت به اجری نمایش مردان ایران زمین منتشر کرده و با آنها شوخی کرده که می بینید.

  زندگی ایمان قیاسی خواننده ماه عسل

  ایمان قیاسی درباره میزان واکنش ها به حضور اش در ویدئو کلیپ تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عسل» به «موسیقی ما» گفته بود که:‌ «صحبت ها و واکنش های زیادی را در این باره در شبکه های اجتماعی دیده ام ولی باید بگویم که نشستن روی صندلی «ماه عسل» برای من افتخار است. باعث افتخار من است که روی صندلی ای نشستم که خیلی ها دوستش دارند و از احسان علیخانی بابت این فرصت ممنونم.»

  پشت صحنه ماه عسل

  وی در ادامه افزود:‌ «در هر صورت ماه عسل حرف مردمی را می زند که با سختی زندگی کرده اند و آن صندلی و آرشیو ذهنی ای که مردم درباره آن دارند، خیلی برای من ارزشمند است. خوشحالم در تیترایی حضور دارم که مرتضی پاشایی آنرا خوانده و برای او آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.»

  این خواننده پاپ که در تیم پشت صحنه برنامه «ماه عسل» نیز هست، درباره تجربه این حضور در این برنامه نیز اعتقاد دارد:‌ «خیلی چیزها یاد گرفتم و این حضور علاوه بر تجربه زیادی که به من یاد داد، درس های زیادی هم به من آموخت.»

  برنامه ماه عسل

  دلنوشته ایمان قیاسی برای احسان علیخانی

  وی با انتشار عکسی از احسان علیخانی برای وی نوشت : براى مرد شماره یک و محبوب ماه عسل. تو تمام این سالها که ماه عسل رو اجرا کردى اتفاقات و رفتارهاى زیادى رو تحمل کردى اما براى مردم ایستادى و امروز همون مردم که همیشه به عشقشون کار کردى رأى بهت دادن که دهان خیلى ها از تعجب باز ماند..مردم این قاب و بدون تو هرگز نخواهند دید…

  کنارت خیلى چیزها یاد گرفتم رفاقت، معرفت، صبورى و خیلى چیزهاى دیگه…خیلى مواقع احساس کردم اگر جاى تو بودم هرگز این همه تحمل نمى کردم اما یاد دادى مردم و نگاهشون انقدر مهم هست که بخاطرش هر رفتارى رو تحمل کنى..

  امروز همه تو رو بهترین مجرى ایران خطاب مى کنن از احسان خواجه امیرى تا بهترین هنرمندان این سرزمین تو را مرد شماره یک اجرا میدونن و این نشان برایت برازنده است…ممنون احسان علیخانى ممنون رفیق براى تمام درس هایى که در این سالها ازت یاد گرفتم……دوستت دارم رفیق

  احسان علیخانی

  زندگی ایمان قیاسی مجری برنامه سایه روشن

  اجرایم را مدیون «احسان علیخانی» هستم

  خواننده جوان بازار پاپ این روز‌ها در قالب مجری برنامه «سایه روشن» روی آنتن شبکه یک رفته است. «ایمان قیاسی» که پیش از این نیز چندین بار تجربه اجراهای موفق را در شبکه‌ های مختلف داشته، بار دیگر با پیشرفتی محسوس در نوع اجرایش به صحنه برگشته و در این باره به «موسیقی ما» گفت: ‌ «احسان علیخانی تاثیر فراوانی در من و نوع اجرایم داشته و اجرایم را مدیون این مجری توانمند هستم.»

  ایمان قیاسی با احسان علیخانی و مهدی یراحیابمان قیاسی مجری پشت صحنه برنامه عصر جدید

  دوستی عمیق بین قیاسی و  احسان علیخانی باعث شد با سفارش مجری معروف، پایش به عرصه اجرا در رسانه ملی باز شود.

  منبع مطلب : persianv.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید