این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ایمان مجری عصر جدید

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ایمان مجری عصر جدید را از این سایت دریافت کنید.

  زندگی ایمان قیاسی

  زندگی ایمان قیاسی مجری عصر جدید و زندگی ایمان قیاسی و همسرش و مجریان برنامه عصر جدید و تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل را در پرشین وی ببینید

  خواننده جوان و مجری این روزهای تلویزیون زندگی حرفه ای خود را در زمینه اجرا مدیون احسان علیخانی مجری مشهور برنامه های تلویزیونی می داند و چند سالی است که در کنار وی تجربه های زیادی کسب کرده و در برنامه ماه عسل خواننده تیتراژ بوده و در پشت صحنه برنامه عصر جدید نیز به عنوان مجری حضو ر دارد. وی در زمینه اجرا نیز کارهای دیگری از جمله سایه روشن در تلویزیون داشته است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی ایمان قیاسی را در پرشین وی بخوانید.

  زندگی ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی خواننده و مجری ایرانی، متولد ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۶۲ در شهر تهران، وی فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته موسیقی است که ابتدا با ورود به عرصه نوازندگی، سپس خوانندگی و این روزها با مجری گری شناخته شده است.

  خانواده ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی در خانواده ای با ۳ فرزند بزرگ شده است و دارای دو برادر به نام های امید و مرتضی می باشد و خودش فرزند وسطی خانواده است. وی همچنین پسر عمه حمیدرضا فرزانه فوتبالیست سابق است. وی مادرش را از دست داده است و در پست های در صحفه شخصی اش ابراز دلتنگی کرده است.

  ایمان قیاسی و دو برادرشنوشته تلخ ایمان قیاسی برای مادر مرحومش

  وی در صحفه شخصی اش با انتشار عکس زیر در کنار مادرش نوشت : مادر که باشد همه چیز آرام است..مادر که باشد دلت قرص است…مادر که باشد در دنیا غریب نیستى.. مادر که باشد همیشه یکى هست که نگرانت باشد..مادر که باشد دنیا برایت بهشت است.. مادر که باشد ناز میکنى، قهر میکنى، لوس میشوى بى آنکه اعتراضى کند… مادر که باشد ناز فرزند را میخرد آن هم با گرانترین بها…………………

  مادر که نباشد باید محبت را گدایى کنى مادرم نبودن زمینى ات مبارک فرشتگان آسمانى..🌹🌹روز مادر مبارک مادران سرزمینم..تا فرصت هست دستان مادرانتان را در این روز ببوسید شاید هرگز فرصتى پیش نیاید…سرم گرم نوازش هاى او بود که خوابم برد و کوچش رو ندیدم ..دوستون دارم🌹🌹

  ایمان قیاسی و مادر مرحومشازدواج ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی به صورت رسمی در آبان ماه سال ۱۳۹۸ وقتی که ۳۶ ساله بود با خانم شیوا نوروزی ازدواج کرد و خبر ازدواج وی را احسان علیخانی رسانه ای کرده بود.

  زندگی ایمان قیاسی و همسرششروع فعالیت هنری

  ایمان قیاسی پس از اتمام دوران دبیرستان فعالیت خود را در موسیقی با نوازندگی پرکاشن شروع کرد و اولین بار در کنسرت عباس بهادری روی صحنه رفت. دو سال بعد، وقتی که ۲۰ سال سن داشت، همکاری خود را به عنوان نوازنده امیر تاجیک شروع کرد و سپس خودش خوانندگی را آغاز کرد.

  این هنرمند جوان بعد از چند سال حضور در دنیای نوازندگی تصمیم به خوانندگی و انتشار آلبوم موسیقی گرفت و اولین آلبوم موسیقی اش را با عنوان شام آخر سال ۸۵ روانه بازار موسیقی کرد.

  پدر ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی سال ۹۱ اولین بار با اجرای برنامه سایه روشن به تلویزیون آمد و بعد از آن با اضافه شدن به گروه هنری احسان علیخانی پای ثابت برنامه های او شد و تیتراژ برنامه ماه عسل را هم خوانده است.

  کودکی ایمان قیاسی و برادرانشصحنه هایی جذاب از پشت صحنه عصرجدید و شوخی ایمان قیاسی با داوران

  ایمان قیاسی مجری برنامه هشتگ عصرجدید ویدئویی از واکنش آریا عظیمی نژاد و سید شیر حسینی نسبت به اجری نمایش مردان ایران زمین منتشر کرده و با آنها شوخی کرده که می بینید.

  زندگی ایمان قیاسی خواننده ماه عسل

  ایمان قیاسی درباره میزان واکنش ها به حضور اش در ویدئو کلیپ تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عسل» به «موسیقی ما» گفته بود که:‌ «صحبت ها و واکنش های زیادی را در این باره در شبکه های اجتماعی دیده ام ولی باید بگویم که نشستن روی صندلی «ماه عسل» برای من افتخار است. باعث افتخار من است که روی صندلی ای نشستم که خیلی ها دوستش دارند و از احسان علیخانی بابت این فرصت ممنونم.»

  پشت صحنه ماه عسل

  وی در ادامه افزود:‌ «در هر صورت ماه عسل حرف مردمی را می زند که با سختی زندگی کرده اند و آن صندلی و آرشیو ذهنی ای که مردم درباره آن دارند، خیلی برای من ارزشمند است. خوشحالم در تیترایی حضور دارم که مرتضی پاشایی آنرا خوانده و برای او آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.»

  این خواننده پاپ که در تیم پشت صحنه برنامه «ماه عسل» نیز هست، درباره تجربه این حضور در این برنامه نیز اعتقاد دارد:‌ «خیلی چیزها یاد گرفتم و این حضور علاوه بر تجربه زیادی که به من یاد داد، درس های زیادی هم به من آموخت.»

  برنامه ماه عسل

  دلنوشته ایمان قیاسی برای احسان علیخانی

  وی با انتشار عکسی از احسان علیخانی برای وی نوشت : براى مرد شماره یک و محبوب ماه عسل. تو تمام این سالها که ماه عسل رو اجرا کردى اتفاقات و رفتارهاى زیادى رو تحمل کردى اما براى مردم ایستادى و امروز همون مردم که همیشه به عشقشون کار کردى رأى بهت دادن که دهان خیلى ها از تعجب باز ماند..مردم این قاب و بدون تو هرگز نخواهند دید…

  کنارت خیلى چیزها یاد گرفتم رفاقت، معرفت، صبورى و خیلى چیزهاى دیگه…خیلى مواقع احساس کردم اگر جاى تو بودم هرگز این همه تحمل نمى کردم اما یاد دادى مردم و نگاهشون انقدر مهم هست که بخاطرش هر رفتارى رو تحمل کنى..

  امروز همه تو رو بهترین مجرى ایران خطاب مى کنن از احسان خواجه امیرى تا بهترین هنرمندان این سرزمین تو را مرد شماره یک اجرا میدونن و این نشان برایت برازنده است…ممنون احسان علیخانى ممنون رفیق براى تمام درس هایى که در این سالها ازت یاد گرفتم……دوستت دارم رفیق

  احسان علیخانی

  زندگی ایمان قیاسی مجری برنامه سایه روشن

  اجرایم را مدیون «احسان علیخانی» هستم

  خواننده جوان بازار پاپ این روز‌ها در قالب مجری برنامه «سایه روشن» روی آنتن شبکه یک رفته است. «ایمان قیاسی» که پیش از این نیز چندین بار تجربه اجراهای موفق را در شبکه‌ های مختلف داشته، بار دیگر با پیشرفتی محسوس در نوع اجرایش به صحنه برگشته و در این باره به «موسیقی ما» گفت: ‌ «احسان علیخانی تاثیر فراوانی در من و نوع اجرایم داشته و اجرایم را مدیون این مجری توانمند هستم.»

  ایمان قیاسی با احسان علیخانی و مهدی یراحیابمان قیاسی مجری پشت صحنه برنامه عصر جدید

  دوستی عمیق بین قیاسی و  احسان علیخانی باعث شد با سفارش مجری معروف، پایش به عرصه اجرا در رسانه ملی باز شود.

  منبع مطلب : persianv.com

  بیوگرافی ایمان قیاسی و همسرش + عکس های ایمان قیاسی + مصاحبه و اینستاگرام

  بیوگرافی ایمان قیاسی و همسرش + عکس های ایمان قیاسی + مصاحبه و اینستاگرام ،ایمان قیاسی،زندگی نامه ایمان قیاسی،ازدواج ایمان قیاسی،ایمان قیاسی مجری عصر جدید،اینستاگرام ایمان قیاسی،مصاحبه ایمان قیاسی،همسر ایمان قیاسی،عکس های ایمان قیاسی،ایمان قیاسی بیوگرافی

  بیوگرافی ایمان قیاسی و همسرش + عکس های ایمان قیاسی + مصاحبه و اینستاگرام

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی ایمان قیاسی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

  در اینبخش بیوگرافی ایمان قیاسی خواننده و مجری نوظهور کشورمان را مرور می‌کنیم. ایمان قیاسی کار خودرا با نوازندگی شروع کرده و از سال 1382 فعالیت هاي رسمی و جدی خود در زمینه موسیقی را استارت زده اسـت. او در حال حاضر بعنوان مجری در مسابقه عصر جدید احسان علیخانی هم فعالیت می‌کند و این امر نام ایمان قیاسی را پر رنگتر کرده اسـت. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

  ایمان قیاسی متولد 30 / 3 / 1362 می‌باشد

  بیوگرافی ایمان قیاسی

  ایمان قیاسی یکی از مجریان و خوانندگان در زمینه نوازندگی اسـت کـه درسال ۱۳۶۲ و پایتخت ایران زاده شده اسـت؛ فعالیت هاي زیادی را تا بحال از خود ارائه نموده و از استعداد بالایی برخوردار اسـت.

  او نه تنها در زمینه مجریگری بلکه در امر موسیقی و نوازندگی از تبحر خاصی برخوردار اسـت و از زمان کودکی با آواز خوانی دراین حرفه بـه صورت تجربی و حرف هاي تلاش مستمر داشته اسـت.

  ایمان قیاسی با صدای دلنشین و زیبایی کـه دارد توانسته مخاطبین و علاقمندان زیادی را جذب خود نماید. در ابتدا با ساز و نوازندگی بـه دنیای هنر پا گذاشت با مهارتی کـه در ساز پرکاشن داشت بـه سراغ موسیقی رفت و پس ازآن با ترومپت و سازهای بادی تجربیاتی را دراین راه کسب نمود.

  تصاویر جدید ایمان قیاسی

  او کار خود بـه صورت جدی و کاملا رسمی از سال ۸۲ آغاز کرد. ایمان قیاسی درکنار اکثر خوانندگان معروف پاپ و سنتی همکاری داشته اسـت و بـه خوبی دراین راه بـه موفقیت‌ها و پیشرفت‌هاي رسیده اسـت. از جمله همکاری‌هایش با امیر تاجیک در کنسرت کـه بـه صورت هم خوانی در امر خوانندگی فعال بوده اسـت.

  عکس ایمان قیاسی در کنار بهنام بانی و آرش AP

  بیشتر درباره ایمان قیاسی

  بدلیل صدای با احساسی کـه دارد بـه یکی از آواز خوان هاي پاپ موسیقی ایرانی بدل گشته اسـت و ترانه هاي او مورد پسند عامه مردم واقع شده و زمان انتشار نخستین آلبومش درسال ۱۳۸۵ بنام شام آخر می‌باشد. آلبوم دیگر بنام حساسیت کـه بسیار عاشقانه و کار خاص و متفاوت می باشد را از او می توان اشاره داشت کـه بـه خوبی مورد پسند مخاطبین دنیای آهنگ و هنر قرار گرفته اسـت.

  مصاحبه با ایمان قیاسی همراه با عکس

  آقای ایمان قیاسی با حضورش در برنامه استعدادیابی احسان علیخانی بنام عصر جدید و بر عهده گرفتن اجرای این برنامه جنجالی شهرت خودرا ثبت برساند و بـه خوبی با اجرای زیبایی اش در دل بینندگان تلویزیونی جای گرفته اسـت. وظیفه اش در برنامه عصر جدید معرفی شرکت کنندگان در مابین برنامه و صحبت و گفتگو با آن ها اسـت.

  عکس های داغ اینستاگرامی ایمان قیاسی

  او همچنین در بیشتر پروژه هاي کاری احسان علیخانی از جمله ماه عسل با هم دیگر همیار بوده‌اند. مسابقه دیدنی عصر جدید کـه برای شبکه سه سیما تولید و پخش گردیده اسـت کاریست از احسان علیخانی با اجرای پشت صحنه ي ایمان قیاسی کـه از شرکت کنندگان خواسته میشود مهارت ها و استعدادهای خودرا در موضوعات متعدد بـه نمایش بگذارند.

  در آخر:

  قرار بر این بود کـه در فیلم سینمایی علی سنتوری بازیگری داشته باشد و بعنوان نقش اصلی در آن نقش آفرینی کند اما پس از مدتی تصمیم بر آن گرفته شد کـه بهرام رادان رابه جای محسن قیاسی برای بازی انتخاب نمایند.

  ترانه ها و آهنگهای وی کـه بسیار پر طرفدار و بـه شهرت رسیده اسـت می توان بـه شک هنوز می تونیم عاشق باشیم یادش بخیر نیست حقمه قاب عکس خالی تب تند را نام برد.

  صفحه اینستاگرام ایمان قیاسی imanghiasi@

  در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای ایمان قیاسی و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت هاي مجازی اش آشنا می‌شویم. فالوورهای ایمان قیاسی بعد از پخش برنامه عصر جدید بـه سرعت در حال افزایش هستند.

  او درباره این عکس نوشته: چند ماه خستگی چند ماه تلاش شبانه روزی همه ی گروه احسان علیخانی رفیق عزیزم با ویژه برنامه تحویل سال بـه اتمام رسید البته در مرحله مقدماتی…بـه همه ی رفقای عزیزم کـه با جون و دل کار کردن خسته نباشید میگم و تشکر از احسان علیخانی بزرگ کـه بسیار این مدت زحمت کشید.

  بیخوابی تحمل کرد و مردانه بـه عشق مردمش ایستاد و البته کـه مـن تـو این مدت خیلی اذیتش کردم و خیلی در حقم رفاقت کرد…این قاب برای مـن بسیار ارزشمنده و افتخار می‌کنم بـه بودن کنار این تیم نیرومند…الهی سال جدید بهترین سال عمر همه ی هموطنانم باشه و سلامتی و خوشبختی براتون آرزو می کنم??

  ایمان قیاسی مجری عصر جدید

  او درباره این عکس نوشته: برنامه عصر جدید برای تمام استعدادهای ایرانی فارغ از برد و باخت فرصت دیده شدن اسـت فرصتی کـه شاید نسل مـن خیلی برایش بـه وجود نیامد، این کـه امروز در رسانه و شبکه سه سیما این اتفاق افتاده بسیار میمون و مبارک اسـت، شاید امروز ودر این سن مـن هم کنار استعدادهای جوانتر خودمو محک زدم.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید