این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اینترنت کی وصل می شود

  مری

  بابا اینترنتا رو وصل کنید داریم روانی میشیم ای بابا

  سوگند

  توروخدا وصل کنید اینترنتارو چ وضعشه اخه عصابمون بهم‌ریخت

  نینا

  بابا ما گناهمون چیه اخه ک ن اعتراضی کردیم ن از خونه بیرون رفتیم ن حرفی زدیم ما درامدمون از نته وصلش کنین توروخدا اگ نت نباشه نون شبم نداریم بخوریم

  ناشناس

  آقا اینترنت رو وصل کنید تو رو خدا چه وضعشه

  ارش

  تاوان اشتباهات دیگران ما باید بدهیم

  اینترنت کی وصل می شود را از این سایت دریافت کنید.

  اینترنت کی وصل میشه امروز 1401

  اینترنت کی وصل میشه امروز ۱۴۰۱ از عصر چهارشنبه، اینترنت محدودیت‌های جدی را تجربه کرد. ابتدا همراه اول و سپس سایر اپراتور‌های تلفن همراه پوشش دهی ال تی‌ای را از دسترس خارج کردند. «این بزرگترین اختلال در اینترنت ایران از سال ۲۰۱۹ است.» بعد از فیلتر اینستاگرام و واتساپ، دسترسی به گوگل هم قطع شده […]

  اینترنت کی وصل میشه امروز ۱۴۰۱

  اخبار روز

  بوسیله ساتین در ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

  54به اشتراک گذاری

  اینترنت کی وصل میشه امروز ۱۴۰۱

  از عصر چهارشنبه، اینترنت محدودیت‌های جدی را تجربه کرد. ابتدا همراه اول و سپس سایر اپراتور‌های تلفن همراه پوشش دهی ال تی‌ای را از دسترس خارج کردند. «این بزرگترین اختلال در اینترنت ایران از سال ۲۰۱۹ است.»

  بعد از فیلتر اینستاگرام و واتساپ، دسترسی به گوگل هم قطع شده و بعد از قطعی اینترنت موبایل، اینترنت خانگی هم دچار اختلال شده است.

  خبرگزاری فارس نوشت: با تصمیم شورای امنیت کشور دسترسی به اینستاگرام از شب گذشته از داخل ایران ممکن نیست. همچنین دسترسی به واتس‌آپ هم دارای اختلال است.

  هنوز معلوم نیست این تصمیم چه زمانی به طول خواهد انجامید اما اقدامات خلاف امنیت ملی در بستر این شبکه‌‌ها توسط ضدانقلاب و پاسخگو نبودن این پلتفرم‌ها یکی از دلایل این تصمیم است.

  اگر شما هم با قطعی و اختلال اینترنت مواجه هستید، لطفا با ذکر نام شهر و نام سرویس دهنده اینترنت خود، در قسمت نظرات در انتهای همین خبر ما و سایر کاربران را از این موضوع مطلع سازید.

  شایان ذکر است به دلیل شرایط نامساعد موجود در کشور که پس از درگذشت خانم مهسا امینی پیش آمده است شاهد برخی اختلالات در اینترنت و مخصوصا قطعی شبکه های اجتماعی و برخی پیام رسان ها نظیر واتساپ هستیم که با آرام شدن شرایط به زودی این وضعیت رفع خواهد شد.

  مطالب مرتبط

  تفاوت وحشتناک اینترنت در ایران با جهان!

  کاربرانی که به جای دولت، ما را فیلتر می کنند!/ از روزهای «دایال‌آپی» تا استیکرهای تلگرامی

  دلیل افت سرعت بسته‌های اینترنت هدیه ۱۰۰ گیگابایتی چیست؟

  ری تاملینسون ، مخترع ایمیل درگذشت + عکس

  قیمت نرخ های جدید اینترنت adsl اعلام شد /آبان ۹۶

  جزییات بسته های اینترنت بدون اینستاگرام

  پدر اینترنت درگذشت +عکس

  آموزش تبدیل adsl به vdsl اینترنت پرسرعت مخابرات +قیمت و ثبت نام

  علت زود تمام شدن حجم اینترنت چیست؟

  علت قطعی اینترنت مخابرات امروز

  ممکن است شما دوست داشته باشید

  خصوصی: دستگاه شوک

  خصوصی: تظاهرات قائم شهر

  ایا هفته اول مهر مدارس تعطیل است

  خصوصی: طلای ۱۸عیار نرخ ارز دلار سکه طلا امروز

  قبلی بعدی ارسال یک پاسخ نظرات شما ( 54 ) راضیه می گوید 2 ساعت پیش

  اینترنت ها رو وصل کنید بابا اه خسته شدیم ما جونمون به اینترنت وصله

  پاسخ ندا می گوید 2 ساعت پیش

  خاک بر سر این اغتشاش گران بی عقل که هردفعه با بیعقلی شون کارو کاسبی مملکت رو کساد می‌کنند اخه آشغال ها به تو چه که مهسا امینی فوت شده تو چیکاره بدبخت بتمرگ زندگی تون بکنین نکنه از دشمن که شرایط خودشون بدتر از ماست و خشونت رو علیه زنان کشورش به بینهایت کستاخی رسونده و آسایش و آرامش ندارن چی هم به شماها میماسه که سینه سپر دشمن شدین منافق های بدبخت بیچاره

  پاسخ Sama می گوید 2 ساعت پیش

  تودیگه چقد بی وجودی بی همه چیزی خاک تو سر بدبخت بیخاصیتت کن عنتر

  پاسخ Emad می گوید 3 ساعت پیش

  احسنت کاش مردم انقدر ساده نبودند

  پاسخ Atrisa می گوید 3 ساعت پیش خفشو زنیکع زر زر نکن انقد پاسخ .. می گوید 3 ساعت پیش زر مفت نزن خر پاسخ هلی می گوید 3 ساعت پیش

  واقعا برات متاسفم همون بهتر تو جای مهسا بودی

  پاسخ فرهان می گوید 3 ساعت پیش آره خدایی پاسخ Sedan می گوید 3 ساعت پیش خاک برسرت کنن

  همین امثال شماها گند زدین ب مملکت.

  پاسخ امیر می گوید 3 ساعت پیش

  ها بقران مردم حیرون کردن

  پاسخ . می گوید 3 ساعت پیش

  والا تو کاسبی بقیه که کاسب نیستند،بعدشم بقیه برای کار،ارزونی،زندگی ازاد،انسانیت میجنگند که فردا روز یکی محل سگم به خواهرت و زنت نذاره,فک کردی مردم برای مهسا میجنگند؟نه برای نبودی آخوند فهمیدی؟

  پاسخ مبینا می گوید 2 ساعت پیش

  خواهش پیگیری‌کنید خیلی ها نون شب شون رو از اینستاگرام در میارن

  پاسخ فائزه می گوید 2 ساعت پیش وصل کنید اینترنت پاسخ ریحانه می گوید 2 ساعت پیش

  ای بابا اینترنت وصل کنید اخه این چه وضعشه راه درامد ما از وات ساپ هست ما چه گناهی کردیم تو این مملکت هر روز به یه بهانه ی اینترنت مشکل پیدا میکنه

  پاسخ ناشناس می گوید 2 ساعت پیش

  چرا ب خاهر من گیر نمیدن پس خاک تو سرتون کنم شبیه سلیته ها نگردید خب جمع کنید خزاب بازیاتونو بابا اینترنتمونو میخایم یمشت سلیته ریختن بیرون لخت میشن

  پاسخ زهرا می گوید 3 ساعت پیش

  بس کن چیمیگی ت اخه؟حجاب هرکی ب خودش مربوطه میفهمی ؟؟؟

  پاسخ شهرام می گوید 3 ساعت پیش

  به جهنم که اینترنت قطع شده زنا لایق این همه بدبختی نیستن

  پاسخ ف می گوید 3 ساعت پیش

  یه سر برو دکتر ایشالا حالت خوب میش همگی برات دعا میکنیم

  پاسخ هلی می گوید 3 ساعت پیش

  خراب تویی کە یە ذرە شعور نداری یە دەخر بە خاطر چند تا تار مو مرد بعد یە بیشعور مث تو میاد میگە خراب بازی ذهن تو خرابە

  پاسخ داریوش می گوید 3 ساعت پیش

  شما تا ۱۰۰ دیگه هم نمیتونین انقلاب کنین و جمهوری اسلامی رو سرنگون کنین پس الکی این سروصدا هارو در نیارین و گند نزنین ب اینترنت ما

  پاسخ الی می گوید 3 ساعت پیش

  اونا دارن جنگ به پا می‌کنن بع ما دانش آموزان چه مربوطه ها اگه کلاس مون آنلاین کنن چیکار کنیم جنگ شما با مردم کم بود اینترنت و هم قطع کردین اینترنت هارووصل کنید

  پاسخ هلی می گوید 3 ساعت پیش

  تو یکی خفە باش بابا کلاسا اینترنتی بشن اینترنت مخصوص میدن بت پس بتمرگ سر جات

  پاسخ شقایق شکری می گوید 3 ساعت پیش

  لطفاً وصل کنین خیلیا با همین اینترنتا در آمد دارن

  پاسخ ستاره راد می گوید 3 ساعت پیش

  اقا یک ملت دارن با اینترنت نون درمیارن این چه کاریه اخه اینم کردید مثل کارای دیگتون…

  منبع مطلب : saten.ir

  اینترنت کی وصل می‌شود؟

  رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: سرمنشأهای اتفاقات اخیر که به دنبال ناامنی بودند در بسیاری از نقاط کشور با اقدامات اطلاعاتی مشترک بین نیروی انتظامی، اطلاعات و سپاه و بسیج دستگیر شده و در اختیار دستگاه قضایی و امنیتی هستند.

  استان البرز

  چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۹

  دسته‌بندی: البرز کد خبر: 98082919046 خبرنگار : 50022

  اینترنت کی وصل می‌شود؟

  ایسنا/البرز رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: سرمنشأهای اتفاقات اخیر که به دنبال ناامنی بودند در بسیاری از نقاط کشور با اقدامات اطلاعاتی مشترک بین نیروی انتظامی، اطلاعات و سپاه و بسیج دستگیر شده و در اختیار دستگاه قضایی و امنیتی هستند.

  محمدجواد کولیوند در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین تصمیمات برای اتصال اینترنت گفت: امنیت کشور بیش از هر چیزی اهمیت دارد و برای اتصال مجدد اینترنت نیاز است تا شرایط کشور پایدار شود و به ثبات برسد.

  کولیوند افزود: البته بحث‌هایی برای اتصال هر چه زودتر اینترنت ثابت شرکت‌هایی که وابسته به نت هستند مطرح شد اما در هر حال امنیت برای کشور از نان شب هم واجب‌تر است چون بسیاری از اشرار در فضای مجازی برای چنین زمانی آموزش دیده بودند.

  نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در ادامه با بیان اینکه در اتفاقات اخیر گروه‌های اشرار و معاند آموزش دیده در فضای مجازی منتظر فرصت برای سوار شدن بر موج بودند، افزود: این گروه‌ها در تلاش برای راه‌اندازی یک جنگ تخریب اموال عمومی، غارت اموال مردم و صدمه به اموال دولتی بودند که وقایع نقاط مختلف کشور به خوبی این را نشان می‌دهد.

  کولیوند با بیان اینکه برخی از این افراد سلاح در اختیار داشتند، تصریح کرد: اعتراض به مسائل مختلف کشور با سلاح، قمه، تخریب اموال عمومی و غارت ارزاق همخوانی ندارد.

  وی با بیان اینکه اقدامات این چنینی توسط اشرار انجام می‌شود، ادامه داد: در روز نخست این اشرار بین مردم معترض بودند اما با سخنرانی مقام معظم رهبری، مردم صف خود را از اشرار جدا کردند و نیروهای امنیتی، قضایی، اطلاعاتی، انتظامی، بسیج و سپاه فضا را تحت کنترل قرار دادند.

  کولیوند اعلام کرد: سرمنشأهای اتفاقات اخیر که به دنبال ناامنی بودند در بسیاری از نقاط کشور با اقدامات اطلاعاتی مشترک بین نیروی انتظامی، اطلاعات و سپاه و بسیج دستگیر شده در اختیار دستگاه قضایی و امنیتی هستند.

  این نماینده مجلس در خصوص اینکه تکلیف خسارت‌های وارد شده به اموال خصوصی چه خواهد شد هم اعلام کرد: برای جبران بخشی از خسارت وارد شده به اموال خصوصی یک مجموعه در استانداری‌های مناطق درگیر تشکیل می‌شود تا میزان خسارت‌ها بررسی و برآورد شود؛ بیمه هم باید خسارت وارد شده به واحدهایی که بیمه بوده‌اند را پرداخت کند.

  کولیوند در پایان ضمن تشکر از دستگاه‌های مختلف برای کنترل اوضاع گفت: لازم است از دستگاه قضایی، دادستان مرکز استان و رئیس دادگستری که در صحنه حضور داشتند هم تشکر کنم.

  انتهای پیام دبیر وحید صالحی دبیر وحید صالحی

  اخبار مرتبط

  سخنگوی دولت: وصل اینترنت در استان‌ها بزودی انجام می شود/تیراندازی ها با سلاح‌های دولتی نبود

  نظرات

  وحید ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۴

  یکی از دوستان می گفت این وضعیت اینترنت به درخواست شبکه های اجتماعی داخلی ادامه پیدا کرده. در این چند روز تقریبا تمام مخاطبین تلفنم به عضویت یکی از اپ های بانکی/اجتماعی در اومدن. در شرایط عادی خواب این میزان عضویت رو هم نمی دیدند. از شما تقاضا دارم این موضوع رو پیگیری کنید.

  عبداله ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۲۰

  ضرر وارد شده به مردم در اثر قطع اینترنت را هم شورای امنیت میپردازه؟! ...کجای دنیا اینترنت کل کشورشون رو قطع میکنند؟ ...اصلا طلا که پاکه چه منتش به خاکه...نگران چی هستن که وصل نمیکنن....

  Ma ۱۳۹۸-۰۹-۰۱ ۱۷:۵۸

  دوست عزیز شما سطحی نگری میکنی به خاطر همین هم موضوع رو نمیفهمی . هر موقع عمق قضیه رو متوجه شدی اونوقت میفهمی . در ضمن اینترنت کل کشور در تاریخ اینترنت ، کشور های مختلفی بودند که اینترنتشان را به کل زمان هایی قطع کردند . این رو هم بدون که الان اسرائیل ۳ درصد مردمش با اینترنت کار میکنند . تمام کارهایشان با اینترانت ( اینترنت داخلی ) هستش

  aa ۱۳۹۸-۰۹-۰۱ ۲۰:۲۶

  بله این کارشناسمون از اسرائیل هستند

  nader ۱۳۹۸-۰۹-۰۲ ۱۱:۵۲

  دوست عزیز شما میتونی بری تو کره شمالی زندگی کنی اگه انقد عمقی نگری.

  حجت ۱۳۹۸-۰۹-۰۵ ۰۱:۱۵

  بله این دوستمون کارشناسه . خدایی این چرت و پرتا را میگی پول میزنن به حسابت؟

  مظلوم ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۲۴

  😢😢😢😢 این چه کاریه که شما با ملت ایران میکنید؟

  خدابسه ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۳۴

  امنیت از نون شب واجب تر نیست نون مردم رو برسونید امنیت خود به خود به وجود میاد

  ايرانيم ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۹:۲۲

  امنيت از نون شب واجب تره برادر چون اگه امنيت نباشه نميتوني نون شبتو نوش جان كني

  هرچی ۱۳۹۸-۰۸-۳۰ ۱۲:۳۵

  در جواب دوستمون که گفتن امنيت از نون شب واجب تره برادر چون اگه امنيت نباشه نميتوني نون شبتو نوش جان كني باید عرض کنم وقتی نونی نباشه برای خوردن امنیت هم به درد ما نمیخوره !!

  کیان ایران ۱۳۹۸-۰۹-۰۱ ۱۳:۵۱

  اون بنده خدایی که میگه امنیت از نون شب واجب تره هنوز لنگ نون شبش نمونده بفهمه یعنی چی

  M ۱۳۹۸-۰۹-۰۱ ۱۷:۲۲

  نون ما از اینترنته اگر نباشه نداریم بخوریمم بفهم اقا

  یا مهدی ۱۳۹۸-۰۹-۰۴ ۱۷:۰۰

  این ناآرامی هایی که این چن روز ایجاد شد برا نون شب بود مردم نگران بودن همین نون و پنیری که شبا میخورن رو هم دیگه نداشته باشن پس دولتی تو زمینه ی تامین امنیت کشورش موفق هست که بتونه اول نون شب ملتشو تامین کنه شما هم که از طرز صحبت هاتون پیداست دو کلاس هم سواد نداری و علم جامعه شناسی نمیدونی نظر ندی بهتر هست

  دانشجو ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۳۹

  الان همجا امنیت داره دیگه..ما کار و زندگی داریم چرا توجه نمی کنید هر روز میگید بزودی

  قرن ١٦ ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۴۹

  اينكارتون تو تاريخ ثبت خواهد شد! متاسفم 🙏🏽

  خوبم ۱۳۹۸-۰۹-۰۳ ۰۸:۳۷

  منا جان تو خوابگاه هاب دانشجویی ابنترنت وصله برو اگر دوستی داری لااقل جزوه هات و دان کن ابنا وصل نمبکنن اینجور که بوش میاد

  مُنا هستم! ۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۵۶

  آقا جان مادرتون تا جمعه وصلش کنید...! من آزمون دارم کلی فایلام و جزواتم مونده تو تلگرام! آخه خدااا من دردم رو برم به کی بگم منِ بدبخت کنکور دارم بعد اومدم اینجا درگیر اینکه کی میخواد این نت وصل بشه . . . 😑

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 12 ساعت قبل
  0

  ناشنانس

  نرگس 4 روز قبل
  0

  تورو خدا اینترنتو وصل کنید افسردگی گرفتیم

  ناشناس 6 روز قبل
  0

  تورو خدا اینترنت وصل کنید من کلاس دارم تلگرام عقب موندم از درسام موندم والا ☹️

  ریحانه 7 روز قبل
  0

  توروخدا اینترنت وصل کنین ما با همی اینترنت کار میکنم😞😞

  ریحانه 7 روز قبل
  0

  سلام تورو خدا اینترنت وصل کنین ما باهمین کار میکنیم 😞😞

  🐩 9 روز قبل
  0

  لطف کنید نت را وصل کنید

  ارزو 10 روز قبل
  0

  اینترنت کی وصل میشه تاکی بایدمنتظرباشیم

  نیلی 10 روز قبل
  2

  تورو خدا وصل کنید اینترنتو آخه ما چه گناهی داریم ما با کار اینترنتی داریم خرج خودمونو در میاریم آخه این چه کاریه

  sama 11 روز قبل
  -2

  خواهشا اینترنتو وصل کنید تت‌ هرچی میشه سریع نتو قطع میکنین بخدا روان مردمو بهم ریختین دیگه بخدا

  حسین 11 روز قبل
  3

  سرگرمی ما با نت بود حالا اینم که نداریم بریم بمیریم بهتر

  2
  😑 9 روز قبل

  لطفااا وصل کنید بخدا من الان این گوشیرو میشکونم خونش میوفته گردن شما خود دانید

  حسین 11 روز قبل
  0

  از موقعی که نت ضعیفه شده حالم خراب 😐😐😪🤕🤕☹😭

  زهرا اقبالی نژاد 11 روز قبل
  1

  تو رو خدا انترنت وصل کنین 😑😑

  امیر 11 روز قبل
  -1

  سلام

  شهربافت

  استان کرمان

  همه نت ها قطع هستند جزوایفا برای گوگل

  یوسف خدری 11 روز قبل
  0

  کس ننه اون کسی که این کارو کرد

  یوسف خدری 11 روز قبل
  0

  این چه وضعشه نت را وصل کنید

  بی نام و نشان 11 روز قبل
  1

  ببینید فقد پی بردم هر چی فش به ولایت فقیه بدی نزد خدا پاداش بزرگی در انتظارته// اینترنت و وصل نکنید ایران خالی میشه میدونی برا چی؟! چون برا اینترنت داشتن ب خارج میرن و ایران میشه ویران

  1
  ممد 10 روز قبل

  بیا پایین بابا همس چرتوپرت میگی همین امسلال شما باعث همین چیزا شدین

  فرزین 12 روز قبل
  0

  تورا خدا اینترنت هارا وصل کنید همه چیز به اینترنت مربوطه ولی ما اعصابمون خورده

  امیر 12 روز قبل
  0

  بابا این چه وظعیه تورو خدا ارواح خاک عزیزتون وصل کنید ما کار زندگی داریم چرا نمیفهمید لذت می‌برید مردم را اذیت کنن

  امیر 12 روز قبل
  0

  وصل کنید دیگه

  آیدا 12 روز قبل
  0

  دیگه دارم افسردگی میگیرم

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  سلام میشه لطفااینترنت های وصل کنید.ممنون میشم

  esmail 12 روز قبل
  0

  جان ناموسننن وصل کنید واتساپووو اینستارو گوشی اینگارمث اسباب بازی تودست ماهه کلمونننن خراب شد😬

  مریم 12 روز قبل
  1

  ط رو خدا اینترنتا رو وصل کنید اخه تر و خشک پای هم نسوزونید خسه شدیم از بی اینترنتی

  س 12 روز قبل
  2

  ظلم پایدار نمی ماند.

  نینا 12 روز قبل
  7

  بابا ما گناهمون چیه اخه ک ن اعتراضی کردیم ن از خونه بیرون رفتیم ن حرفی زدیم ما درامدمون از نته وصلش کنین توروخدا اگ نت نباشه نون شبم نداریم بخوریم

  ناشناس 12 روز قبل
  6

  آقا اینترنت رو وصل کنید تو رو خدا چه وضعشه

  مری 12 روز قبل
  10

  بابا اینترنتا رو وصل کنید داریم روانی میشیم ای بابا

  سوگند 12 روز قبل
  8

  توروخدا وصل کنید اینترنتارو چ وضعشه اخه عصابمون بهم‌ریخت

  4
  ارش 12 روز قبل

  تاوان اشتباهات دیگران ما باید بدهیم

  برای پاسخ کلیک کنید