این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازارگاه نهاده های

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازارگاه نهاده های را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سایت سامانه بازارگاه نهاده کشاورزی sps.bki.ir +راهنما

  ورود به سایت بازارگاه www.sps.bki.ir, راهنما سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی, ثبت نام و خرید نهاده های کشاورزی از سامانه بازارگاه بانک کشاورزی sps.bki.ir

  آموزش و راهنمای ثبت نام و خرید در سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی sps.bki.ir

  آموزش و راهنمای سامانه بازارگاه sps.bki.ir

  ورود به سایت بازارگاه نهاده های کشاورزی sps.bki.ir, ثبت نام و خرید نهاده های کشاورزی سامانه بازارگاه

  ورود به سایت بازارگاه sps.bki.ir

  سایت سماک جهاد کشاورزی semak.maj.ir +راهنما دریافت مجوز کشاورزی سایت سیتا جهاد کشاورزی cita.maj.ir + راهنما ثبت نام وام دامداری و کشاورزیسایت سامانه سماسط samasat.ir, ثبت نام سامانه صنعت طیور

  منبع مطلب : khabarpu.com

  سامانه بازارگاه نهاده های جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه بازارگاه نهاده های جهاد کشاورزی sps.bki.ir و خرید اینترنتی نهاده های دامی از سایت ثبت نام بازارگاه ارائه شده است.

  سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  برای مشاوره ثبت نام در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی

  برای مشاوره ثبت نام در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی

  برای ورود مستقیم به سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی به نشانی sps.bki.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  راهنمای ورود به سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  ثبت نام در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  امکانات سامانه بازار گاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  سوالات متداول

  جهاد کشاورزی به منظور ساماندهی امور دامی و نهاده های دامی، اقدام به راه اندازی طرح های مختلفی کرده است تا تمامی تولید کنندگان و مصرف کنندگان این نهاده های دامی بتوانند با سهولت بیشتر اقدام به خرید و یا فروش نهاده های دامی کنند. سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی، نام سامانه ای است که از سوی وزارت جهاد کشاورزی به منظور ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین به فعالان این حوزه راه اندازی شده است.

  این سامانه در حال حاضر، جزو سامانه های پرطرفدار در جهاد کشاورزی می باشد؛ چرا که بسیاری از اقدامات مربوط به خرید و فروش نهاده های دامی را با سهولت بیشتری انجام می دهد. آن دسته از افرادی که علاقه مند به استفاده از خدمات این سامانه می باشند، می بایست که ابتدا در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی ثبت نام نمایند و سپس با داشتن حساب کاربری، از خدمات این سامانه استفاده کنند.

  با توجه به اهمیت این سامانه برای فعالان این حوزه، در ادامه مقاله قصد داریم در رابطه با نحوه ورود به سامانه بازار گاه جهاد کشاورزی، ثبت نام در سایت sps.bki.ir و سایر خدمات ارائه شده آن صحبت کنیم.

  معرفی سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  وزارت جهاد کشاورزی با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به تولید کنندگان و مصرف کنندگان نهاده های دامی و رفع مشکلات مربوطه، سعی در الکترونیکی کردن بازار خرید و فروش نهاده های دامی نموده است. به همین منظور، سامانه ای به نام سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir، راه اندازی شده است تا تمامی تولید کنندگان و مصرف کنندگان نهاده های دامی بتوانند با سهولت بیشتری اقدام به خرید و فروش نهاده های دامی نمایند.

  هدف راه اندازی سامانه بازارگاه، تسهیل و تسریع در خرید و فروش نهاده های دامی و ساماندهی به بازار خرید و فروش نهاده های دامی بوده است. همچنین، با وجود این سامانه، توزیع نامناسب نهاده های دامی در کشور ایران کنترل شده و دیگر مشکلات مربوط به قیمت گذاری و افزایش قیمت در اثر واسطه گری، رفع خواهد شد.

  فعالان بخش دام و طیور و شخصیت های حقوقی و حقیقی، تشکیل ها، زنجیره های تولید و اتحادیه ها می توانند برای خرید نهاده های دامی مورد نیاز خودشان، به این سامانه وارد شوند و در این سامانه ثبت نام کنند. پس از ثبت نام در این سامانه، امکان خرید آنلاین نهاده های دامی برای هر یک از اشخاص ذکر شده وجود خواهد داشت.

  با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده، در حال حاضر، امکان خرید برخی از نهاده های دامی از طریق این سامانه وجود دارد؛ اما رفته رفته سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی به نشانی sps.bki.ir پیشرفت خواهد کرد. تا جایی که امکان خرید انواع دیگر نهاده های دامی به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق این بازارگاه وجود خواهد داشت و پیش بینی می شود که پس از ارائه تمامی نهاده های دامی از طریق این سامانه، خرید و فروش نهاده های دامی فقط از طریق این سامانه انجام شود.

  بیشتر بخوانید : سامانه ستکاوا

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  سامانه بازار گاه جهاد کشاورزی، با هدف ارائه خدمات به مصرف کنندگان نهاده های دامی و تولید کنندگان این نهاده ها، راه اندازی شده است و امکان استفاده از خدمات این سامانه برای این دو گروه وجود خواهد داشت. به منظور ورود به سامانه بازار گاه، لازم است که کاربران ابتدا در این سامانه ثبت نام نمایند و سپس با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود به این سامانه وارد شوند و از خدمات آن استفاده نمایند. بنابراین، روند کلی ورود به سایت بازارگاه به نشانی sps.bki.ir به صورت زیر خواهد بود.

  راهنمای ورود به سامانه بازار گاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  ابتدا به «سامانه بازار گاه جهاد کشاورزی» وارد شوید.

  پس از ورود به این سایت sps.bki.ir، می توانید نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت مشخص شده وارد نمایید و با وارد کردن عبارت امنیتی بر روی گزینه «ورود» کلیک نمایید تا به حساب کاربری خود در این سامانه وارد شوید.

  سامانه سیتا جهاد کشاورزی، برای ثبت نام در تسهیلات جهاد کشاورزی راه اندازی شده است.

  بیشتر بخوانید : سامانه سیتا جهاد کشاورزی

  ثبت نام در سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی sps.bki.ir

  به منظور استفاده از خدمات سامانه بازارگاه جهاد کشاورزی لازم است که کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی، در این سامانه ثبت نام نمایند و مراحل مربوط به ایجاد حساب کاربری خود را انجام دهند. به منظور ثبت نام در این سامانه نیاز به ارائه شناسه یکتای واحد بوده که لازم است که این شناسه از طریق مراجعه حضوری از اداره دامپزشکی دریافت شود.

  پس از دریافت شناسه یکتای واحد خود، می توانید به سامانه بازارگاه وارد وارد شوید و از طریق آن، روند مربوط به پیش ثبت نام خود را انجام دهید. پس از ثبت نام در این سامانه، یک نام کاربری و رمز عبور از سازمان جهاد کشاورزی به شما ارائه می شود که می بایست برای فعال کردن حساب ویژه و دریافت رمز حساب خودتان به شعبه مرکزی بانک کشاورزی وارد شوید و از طریق این سامانه، سفارش خود را برای خرید ثبت کنید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید