این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازار تهران جمعه ها باز است؟

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازار تهران جمعه ها باز است؟ را از این سایت دریافت کنید.

  بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  بازار 15 خرداد منطقه چنده؟ بازار 15 خرداد جمعه باز است؟ بازار 15 خرداد امروز باز است؟ بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  بازار بزرگ تهران

  بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  28 اردیبهشت, 1400 ارسال توسط روابط عمومی

  16 اردیبهشت

  بسیاری از افراد تمایل دارند محصولات مورد نیاز خود را از بازار بزرگ تهران و به صورت عمده خریداری کنند و سوالات زیادی از جمله بازار 15 خرداد منطقه چنده؟ ، بازار 15 خردا جمعه باز است؟ ،  بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟ و بازار 15 خرداد امروز باز است؟ دارند.

  برای پاسخ به این سوالات می توانید به بازاری کارت مراجعه کرده و همچنین می توانید آدرس عمده فروشی های بازار بزرگ 15 خرداد را به راحتی پیدا کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

  اگر از یک فردی که در تهران زندگی می کند بپرسید که کجای شهر می توانید خرید خوبی را انجام دهید ، حتما بازار بزرگ تهران را به شما معرفی خواهد کرد.

  بازار 15 خرداد ، بازاری سرپوشیده ای می باشد که متعلق به دوره صفوی‌ است و هرچیزی که فکرش را بکنید می توانید در این بازار به راحتی و با قیمتی کاملا مناسب به صورت تکی و عمده پیدا و خریداری کنید.

  اگر نمی دانید بازار 15 خرداد منطقه چنده؟ باید به شما عزیزان بگوییم که این بازار در منطقه 12 تهران واقع شده است و همچنین بازار بزرگ تهران از خیابان مولوی در جنوب شروع شده است و شمال‌ آن به میدان ۱۵ خرداد می‌ رسد. میدان‌ توپخانه و میدان خیام هم به ترتیب در شرق و غرب این بازار قرار گرفته‌ اند.

  بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  بازار 15 خرداد ساعت کار مشخصی دارد. اما بسیار از عزیزان این سوال را دارند که بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  ساعت کاری بازار بزرگ تهران برای بخش های داخلی و حجره های راسته های مختلف بازار با پاساژها و مغازه های اطراف آن تفاوت بسیار زیادی دارد.

  ساعت کار بخش های داخلی بازار بزرگ 15 خرداد و قسمت های سرپوشیده داخلی بازار از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح است و تا ساعت 5 عصر باز می باشند.

  توجه داشته باشید که مغازه های بازار تا ساعت 5 عصر یکسره باز می باشند اما ممکن است بعضی از مغازه ها و حجره ها برای ناهار و نمازحداکثر 1 ساعت بسته باشند.

  اگر نمیدانید پنج شنبه ها بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است ، در روز های پنج شنبه مغازه ها و حجره ها در بازار بزرگ تهران از ساعت ۹ کار خود را آغاز می کنند و تا ساعت 2 ظهر باز می باشند.

  ساعت کار مغازه هایی که با بازار ارتباط خاصی ندارند

  اگر برای خرید به بازار بزرگ تهران رفته باشید ، در خیابان اصلی پاساژها و مغازه هایی را مشاهده می کنید که ورودی آن ها از خیابان های اطراف می باشد و با بازار ارتباط خاصی ندارند.

  این مغازه ها و پاساژها از جمله بازار رضا و سایر مغازه ها ، ساعت کاری متفاوتی دارند.

  به طوری که در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح مغازه خود را باز می کنند و تا ۷ شب باز می باشند و فعالیت خود را انجام می دهند

  همچنین در نظر داشته باشید که در روز های پنج شنبه ساعت کاری این بخش از بازار از ۹ صبح تا ۵ عصر می باشد.

  به این نکته مهم توجه کنید که که قبل از رفتن به بازار بزرگ تهران باید در نظر بگیرید که برای رفتن به بازار ساعات اولیه روز و یا نهایتا اوایل عصر را انتخاب کنید.

  برای یک خرید خوب به زمان زیادی نیاز دارید که خرید خود را انجام دهید و نمی توانید انتظار سرعت بالا را در خریدهای خوب داشته باشید. گشت زدن در بازار 15 خرداد به پیاده ‌روی طولانی و مداوم نیاز دارد

  در این مقاله که وبسایت بازاری کارت برای شما عزیزان آماده کرده است امیدواریم به سوالاتی که شما عزیزان بیشتر در اینترنت جستجو می کنید از جمله ” بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟ ” ، ” بازار 15 خردا جمعه باز است؟ ” و همینطور آیا بازار 15 خرداد امروز باز است؟ پاسخ داده باشیم.

  در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نکاتی دیگر درباره این بازار را برای شما بازگو کنیم.

  بازار 15 خرداد منطقه چنده؟

  بازار 15 خرداد یا همان بازار بزرگ تهران در منطقه 12 تهران واقع شده است. اصلی ترین بخش منطقه 12 تهران ، بازار بزرگ تهران می باشد که این بازار شناخته شده در سر تاسر ایران یکی از قدیمی ترین بازارهای محسوب می شود.

  منطقه ۱۲ تهران یکی از مناطق قدیمی پایتخت به حساب می آید که در مرکز این شهر واقع شده است

  از مهم‌ترین ویژگی‌های منطقه 12 که می توان به آن اشاره کرد  قرار گرفتن نهادهای دولتی ، وزارتخانه‌ها ، سفارتخانه‌ها و همچنین بازار بزرگ تهران و بسیاری از مراکز در این منطقه می باشد.

  بازار 15 خرداد امروز باز است؟ (روز های جمعه)

  روز های جمعه بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟

  روزهای جمعه مغازه ها ، بخش های خارجی و پاساژهایی که ورود و خروج آن ها از خیابان اصلی می باشد باز می باشند. اگر می خواهید از بازار 15 خرداد خرید کنید ، باید در ساعات کاری بازار ، به آن جا بروید.

  در نتیجه در روز های جمعه مغازه های داخل بازار باز نمی باشد و تنها بخش های خارجی و پاساژ های منتهی به خیابان اصلی بازار باز می باشند.

  همچنین در نظر داشته باشید که این ساعت ها برای روز هایی مانند عید معمولا متفاوت است و ساعت بیشتری خواهد بود.

  در بازار 15 خرداد چه محصولاتی را می توانید خریداری کنید؟

  در بازار 15 خرداد شما می توانید انواع محصولات را با قیمتی کاملا مناسب نسبت به بازار های دیگر در شهر تهران خریداری کنید.

  یکی از بخش های بازار 15 خرداد ، فعالیت اصنافی از جمله مزون داران ، خیاطان ، آرایشگران و… می باشد.

  همچنین شما عزیزان می توانید بهترین نوع خشکبار از جمله سوهان ، کشمش شهریار ، انگور خشک ، سبزی‌ تازه و … را در بازار بزرگ 15 خرداد با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید.

  همچنین لازم به ذکر است که اگر نمی دانید محصولاتی مانند پوشاک زنانه  ( عمده فروشی پوشاک ) ، مردانه و بچه گانه ، لوازم آرایشی بهداشتی ، خوراکی ‌های متفاوت ، لوازم خانگی مانند تلویزیون ، یخچال و همینطور کیف و کفش ، لوازم التحریر ، طلا و جواهرات و … را در چه ساعتی می توانید از بازار 15 خرداد خریداری کنید و نمی دانید بازار 15 خرداد تا چه ساعتی باز است؟ در ادامه با ما همراه باشید.

  منبع مطلب : bazaaricard.com

  بازار بزرگ تهران (بازار 15 خرداد) پاساژها با همه جزئیات

  بازار بزرگ تهران یا بازار 15 خرداد خودش پاساژهای زیادی دارد و دسترسی با مترو و بی آر تی به آن متفاوت است که معرفی کرده‌ایم.

  بازار بزرگ تهران؛ هم فال و هم تماشا

  بازار بزرگ تهران؛ هم فال و هم تماشا هر چیزی که در مورد بازار بزرگ تهران لازمتان است...

  تهراناستان تهرانایران‌گردی

  به قلم مریم مقدسی انتشار: 29 بهمن 1399 به‌روزرسانی: 15 دی 1400

  @=img=@#=img=#

  بسیاری از افراد تمایل دارند کالاهای مورد نیاز خود را از مراکز خرید و مال‌های بزرگ و شیک خریداری کنند. خرید از این مراکز مزایای خود را دارد. اما بعضی دیگر، ترجیح می‌دهد خرید خود را از بازارهای اصلی شهر انجام دهند که علاوه بر قیمت‌های مقرون به صرفه و تنوع بالای کالاها، سیر و سیاحتی در بازار نیز داشته باشند. در این مقاله از مجله گردشگری علی‌بابا قصد داریم سری به بازار بزرگ تهران و زیبایی‌های آن بزنیم.

  سرفصل‌های مقاله نمایش

  @=img=@#=img=#

  بازار بزرگ تهران کجاست؟

  بازار بزرگ تهران در منطقه 12 و در خیابان 15 خرداد قرار دارد.

  آیا بازار بزرگ تهران جمعه باز است؟

  خیر. بازار در روزهای جمعه و روزهای تعطیل رسمی، بسته است. ساعت کاری بازار بزرگ تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱7 و روزهای پنجشنبه‌ تا ۱۴ است.

  نقشه بازار بزرگ تهران را از کجا پیدا کنم؟

  برای سهولت در دسترسی به بازار، نقشه و لوکیشن بازار بزرگ تهران را در این مقاله قرار داده‌ایم.

  در بازار بزرگ تهران کجا غذا بخوریم؟

  چطور می‌توان به بازار بزرگ دسترسی پیدا کرد؟

  با استفاده از مترو (ایستگاه 15 خرداد)، بی آر تی (ایستگاه منیریه یا امام خمینی) و یا تاکسی از آزادی یا صادقیه، می‌توانید به بازار بزرگ تهران برسید.

  تاریخچه بازار بزرگ تهران

  تاریخ ساخت بازار تهران به دوران قاجار بر می‌گردد، گرچه اختلاف ‌نظر در مورد زمان ساخت آن وجود دارد. برخی ناصرالدین شاه را موسس بازار تهران می‌دانند و عده‌ای نیز تاسیس آن را به شاه طهماسب صفوی نسبت می‌دهند. به نظر می‌رسد که بازار در دوران صفوی، بازار روباز بوده و سپس در زمان ناصرالدین شاه مسقف شده است.

  به علاوه بازار بین‌الحرمین در دوره محمدشاه قاجار و بازار کفاش‌ها و سرای امیر نیز در دوره ناصرالدین‌شاه بنا شده‌اند. در دوره پهلوی با ظهور مدرنیته و ساخت بازارچه‌ها، ساختار و کارکرد سنتی بازار در مسائل فرهنگی و اجتماعی، تا حدودی افت کرد.

  این بازار در دوران‌ قاجار و پهلوی در تحولات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نقش به سزایی داشت. بازاری‌ها با حضور پررنگ خود در دوره مشروطیت علیه دولت ایستادگی کردند و با مردم همراه شدند.

  @=img=@#=img=#

  بازار بزرگ تهران کجاست

  بازار بزرگ تهران، یکی از بزرگترین بازارهای ایران، در پایتخت و در منطقه ۱۲ واقع شده است. وسعت این بازار به بیش از یک کیلومتر مربع می‌رسد. شمال و جنوب بازار به خیابان پانزده خرداد و خیابان‌ مولوی محدود می‌شود و شرق و غرب آن را خیابان مصطفی خمینی و خیابان خیام احاطه کرده‌اند.

  در تقاطع این خیابان‌ها، چهارراه مولوی، میدان محمدیه و چهارراه سیروس قرار گرفته‌ است.

  بلیط هواپیما بلیط قطار رزرو هتل تهران

  آدرس بازار بزرگ تهران روی نقشه

  برای سهولت در دسترسی به بازار می‌توانید از نقشه زیر استفاده کنید.

  ساعت کاری

  روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷، می‌توانید از بازار تهران دیدن کنید. مغازه‌های بیرونی بازار تا ساعت ۲۰ نیز دایر هستند. ساعت کاری مغازه‌های داخل بازار در روزهای پنجشنبه‌ تا ۱۴ و مغازه‌های بیرون بازار تا ۱۷ است.

  روزهای جمعه و ایام تعطیل، بازار بسته است اما برخی از پاساژهای اطراف بازار در این روزها باز هستند. ساعات اولیه صبح که بازار خلوت‌تر است، زمان مناسبی برای بازدید خواهد بود.

  پیشنهاد خواندنی: بام لند را از نزدیک بشناسید

  راهنمای خرید از بازار بزرگ تهران

  در بازار بزرگ از مراکز خرید تهران، هرآنچه را که بخواهید می‌توانید پیدا کنید. از آنجا که بازار بسیار بزرگ است، پیدا کردن مغازه‌ها مشکل خواهد بود، بنابراین در هر قسمت از بازار، گروه خاصی از کالاها را می‌توانید پیدا کنید. این دسته‌بندی، کار شما را راحت‌تر می‌کند. برای اینکه بدانید برای تهیه کالای مورد نظر خود، به کدام قسمت بازار بروید، لیستی تهیه شده است که به شما کمک خواهد کرد.

  مراکز خرید تهران را در این مقاله بشناسید.

  برای خرید آجیل، به بازار چهارسوق بروید. یکی از قسمت‌های قدیمی بازار بزرگ تهران ، بازار چهارسوق است که معماری و بافت قدیمی آن، آثار ملی محسوب می‌شود. این بازار که در نزدیکی مسجد جامع و در خیابان 15 خرداد واقع شده، در سال 1185 خورشیدی ساخته شد. بازار چهارسوق سقفی کوتاه با گچ‌بری‌های زیبا و متعدد دارد.

  @=img=@#=img=#

  لباس‌های زنانه مانند شال، روسری، دستکش، کلاه و غیره را در بازار جعفری پیدا خواهید کرد.

  برای خرید طلا و جواهر، بازار زرگرها مکان مناسبی است که اجرت ساخت پایینی نسبت به سایر فروشگاه‌های طلا ارائه می‌دهد.

  لوازم خانگی را در بازار حاجب الدوله می‌توانید با قیمت‌های بسیار مناسب تهیه کنید. تیمچه حاجب الدوله نیز در مجاورت مسجد جامع قرار گرفته است معماری این بازار بسیار زیباست. تیمچه توسط حاج علی خان حاجب الدوله در دوران ناصر الدین شاه قاجار ساخته شد. در سال ۱۳۵۶ خورشیدی این تیمچه توانست در لیست آثار ملی قرار بگیرد.

  @=img=@#=img=#

  محصولات زیبایی و آرایشی با کیفیت را از کوچه مروی خریداری کنید.

  سرای مشیر خلوت مرکز فروش کیف، کوله پشتی و چمدان است. این مساله را به یاد داشته باشید که اکثر فروشگاه‌های این بخش عمده‌فروش هستند؛ اما به احتمال زیاد بتوانید خرید جزئی خود را نیز انجام دهید.

  لوازم التحریر را می‌توانید از بازار بین الحرمین تهیه کنید. بازار بین الحرمین یکی از بازارهای اصلی است که به آن بازار لوازم التحریر هم می‌گویند. انواع خودکار، روان‌نویس، دفتر، مداد رنگی و سایر لوازم التحریر مورد نیاز را با قیمت بسیار مناسب‌تر از سطح شهر، می‌شود از این بازار خریداری کرد.

  @=img=@#=img=#

  رستوران های بازار بزرگ تهران

  هنگامی که قصد خرید و یا بازدید از بازار بزرگ تهران را دارید، زمان نسبتا زیادی را باید برای این کار در نظر بگیرید. بنابراین نیاز به رفع خستگی و خوردن غذا خواهید داشت. رستوران‌های بسیاری در بازار قرار دارند.

  این رستوران‌های مدت زیادی است که به مشتریان و کسبه بازار، انواع غذاهای ایرانی را عرضه می‌کنند. در ادامه قصد داریم تعداد محدودی از معروف‌ترین رستوران‌های بازار را که غذاهایی با کیفیت ارائه می‌دهند، بررسی کنیم.

  منبع مطلب : www.alibaba.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یاس 1 ماه قبل
  -1

  اینروزا که نزدیک عید هست بازار ۱۵ خرداد و بازار تهران بازه یا نه؟؟؟؟

  fatem 5 ماه قبل
  -1

  خیر

  مهدی 9 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید