این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازار هوشمند آموزش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازار هوشمند آموزش را از این سایت دریافت کنید.

  بازار هوشمند آموزش

  بازار هوشمند آموزش

  ورود به حساب کاربری

  نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

  © 2022 Isoogh قوانین تماس با ما درباره ما

  منبع مطلب : student.isoogh.ir

  بازار کار و درآمد شغل هوشمند سازی ساختمان + سرمایه لازم

  چگونه وارد بازار کار هوشمند سازی ساختمان شویم؟ همان طور که می دانید پیاده کردن پروژه های هوشمند سازی ساختمان کاری تخصصی است و به دانش و مه

  بازار کار هوشمند سازی ساختمان

  فهرست مطالب

  1 فیلم تشریح بازار کار و سرمایه شغل هوشمند سازی

  2  بازار کار هوشمند سازی در ایران

  3 چگونه وارد بازار کار هوشمند سازی ساختمان شویم؟

  4 درآمد هوشمند سازی ساختمان

  5 تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

  6 انتقال داده ها بین تجهیزات ساختمان هوشمند

  بازار کار هوشمند سازی ساختمان : هوشمند سازی ساختمان در حقیقت شامل سیستمی است که برای کم کردن مصرف انرژی و بالا بردن قابلیت های ساختمان به کار می رود. در حقیقت این تکنولوژی سیستم های دیگری که در ساختمان به کار رفته مانند دوربین های مدار بسته و دزدگیر، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، اعلام حریق، پرده ، سایبان، درب ، کرکره همچنین سیستم صوتی و تصویری و روشنایی، اتوماسیون فضای سبز و باغچه، اتوماسیون استخر و جکوزی و پارکینگ هوشمند را کنترل می کند.

  با این روش علاوه بر این که در هنگام حضور فرد همه ی بخش به درستی کار می کنند و شرایط مطلوبی را فراهم می آورند ، هنگامی که فرد در ساختمان حضور ندارد هم می تواند بر عملکرد این سیستم ها نظارت داشته باشد. به عبارت دیگر با استفاده از هوشمند سازی ساختمان اعضای خانواده به راحتی می توانند سیستم های گرمایشی و سرمایشی را روشن ، خاموش و حتی کم و زیاد کنند همچنین می توانند دوربین های مدار بسته را چک کنند.

  حتی این امکان هم وجود دارد که سیستم ساختمان هوشمند را روی وضعیت اتوماتیک تنظیم کنند تا سیستم با توجه به شرایط، عملکرد سایر سیستم ها را تغییر دهد و روی بهترین حالت بگذارد. به طور مثال زمانی که فضای سبز شما نیاز به آبیاری داشته باشد سیستم ساختمان هوشمند این مسئله را متوجه می شود و اقدام به ابیاری می کند.

  می توان پیش بینی کرد که در اینده نزدیک ساختمان های هوشمند جای ساختمان های معمولی را می گیرند و هوشمند سازی ساختمان دیگر یک تکنواوژی لوکس برای طبقه مرفه جامعه به حساب نمی اید بلکه تکنولوژی ضرروری برای تمامی ساختمان ها و اقشار جامعه محسوب می شود.در این مطلب به بررسی بازار کار هوشمند سازی می پردازیم.

  دوره های آموزش هوشمند سازی ساختمان و آموزش برق صنعتی بصورت کاملا عملی با 30% تخفیف در آموزشگاه فن اموزان با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما بگیرید.

  فیلم تشریح بازار کار و سرمایه شغل هوشمند سازی

  فیلم تشریح بازار کار و سرمایه شغل هوشمند سازی  بازار کار هوشمند سازی در ایران

  وقتی میخواهید وارد بازارکار هوشمند سازی شوید باید منطقی باشید؛ آیا کسی که به تازگی قصد ورود به بازار این شغل را دارد پروژه ای مثل برج میلاد را قرار هست هوشمندسازی کند یا یک ویلا و واحد مسکونی یا تجاری و اداری و… قطعا جواب گزینه دوم هست و ادامه مطالب ما نیز بر همین اساس است. اگر خواننده این مطلب هستید و بحث یا فرایندی که به آن فکر می کنید گرفتن هوشمند سازی برج میلاد است در مطالب آینده در مورد آن صحبت خواهیم کرد. احتمالا 99 درصد خوانندگان این مطلب در ابتدا و شروع کار هستند و این مطلب بیشتر برای این افراد سودمند است.

  اول اینکه کار هوشمندسازی بصورت یک نفره یا دو نفره انجام می شود و برای انجام هوشمندی یک ویلا یا یک واحد به تیم چند نفره نیاز نیست و یک تفر یا دو نفر از عهده کار برمی آید.

  شغل هوشمندسازی سرمایه اولیه آنچنانی نیاز ندارد به این دلیل که شما در این کار جنس ها و تجهیزات مورد نیاز را به روز از بازار خریداری می کنید و مبلغ آن توسط مشتری پرداخت می شود. برای این شغل وسایلی مثل فازمتر، سیم پیچ ، پیچ گوشتی و وسایلی دیگری که یک برقکار نیاز دارد ، کافیست. در این شغل کارها و برنامه ریزی ها با یک موبایل قابل انجام هست و نیازمند خریدن وسایل اختصاصی برای هوشمندسازی نخواهید بود.

  بازارکار این کار شغل روز به روز بیشتر می شود؛ درحال حاضر حدود یک درصد خانه ها هوشمند هستند اما در آینده نزدیک شاید بین 5 تا 10 سال آینده پیش بینی می شود 50 درصد یا حتی بیشتر خانه ها به سمت هوشمندسازی پیش بروند و عملا اکثر خانه هایی که وارد می شوید هوشمند خواهد بود و به همین دلیل آینده خیلی درخشانی دارد و جامعه به این سمت میرود که در آینده ای نه چندان دور اکثر خانه ها هوشمند باشند؛ اگر میخواهید برای مهارت خودتان سرمایه گذاری کنید یا یک فن و حرفه ای یاد بگیرید که در اینده روز به روز تقاضای بیشتری خواهد داشت، عموما و اصولا بحث هوشمند سازی ساختمان می تواند برایتان یگ گزینه عالی باشد.

  در شهر های پر جمعیت و بزرگ کشورمان مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز ،تبریز و غیره ساختمان های هوشمند و اینترنت اشیا جایگاه ویژه ای پیدا کرده و بسیار پر کاربرد شده است

  همان طور که می دانید پیاده کردن پروژه های هوشمند سازی ساختمان کاری تخصصی است و به دانش و مهارت بالایی در زمینه های مختلف مانند برق، الکترونیک، مکانیک، عمران، معماری، سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر احتیاج دارد و با گسترش این تقاضا ها نیاز به افراد متخصص این حرفه بیش از پیش دیده می شود و بازار کار گسترده ای پیش رو دارد. از آن جایی که افراد کمی در این رشته تخصص دارند اگر بتوانید به صورت کامل صفر تا صد کار را یاد بگیرید و تسلط کافی داشته باشید می توانید به درامد بالایی در این زمینه دست پیدا کنید.

  در حقیقت فردی که وارد این حرفه می شود برای راه اندازی تجهیزات برقی و برنامه نویسی کنترلرها باید در زمینه برق و سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر اطلاعات کافی داشته باشد و برای شناخت تاسیسات به کار رفته در ساختمان اطلاعات مکانیکی مورد نیاز است.

  شما می توانید پس از کسب مهارت برای شرکت هایی که نیاز به متخصص در زمینه هوشمند سازی ساختمان دارند رزومه خود را ارسال کنید و به استخدام شرکت ها در بیایید. همچنین می توانید در وب سایت هایی مانند آچاره، استاد کار و غیره ثبت نام کنید و از این طریق به صورت تمام وقت یا پاره وقت با آن ها همکاری کرده و درآمدزایی داشته باشید.

  منبع مطلب : fanamoozan.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید