این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بافت برای موی کوتاه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بافت برای موی کوتاه را از این سایت دریافت کنید.

  مدل بافت موی کوتاه دخترانه و زنانه جدید و جذاب

  مدل بافت موی کوتاه موقتی و دائمی زنانه و دخترانه با انواع طرح های زیبا و فوق العاده شیک مد سال را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

  مدل های بافت مو جذاب مخصوص موهای کوتاه دخترانه و زنانه

  ندا خوشرو ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰

  بافت مو یکی از انواع روش هایی است که برای زیبایی و جذابیت بیشتر آرایش موها از آن استفاده می شود, در این مطلب انواع مدل بافت موی کوتاه دخترانه و زنانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

  بافت موهای دخترانه و زنانه به دو دسته بافت موهای موقتی و بافت موهای دائمی تقسیم می شوند. بافت موهای موقتی در مدت زمان کوتاهی روی موها باقی می مانند در صورتی که بافت موهای دائمی به مدت طولانی تری می توانند روی موهای شما باقی می مانند. مدل بافت مو کوتاه و بلند از انواع بافت موهایی هستند که شما می توانید به کمک آن ها در موهایتان تغییرات مثبتی را ایجاد کنید.

  بافت مو تیغ ماهی و بافت مو آفریقایی و بافت مو فرانسوی از انواع مدل بافت موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند و شما می توانید برای تنوع بیشتر در مدل موهای خود از این بافت موهای متفاوت و جذاب استفاده کنید.

  مدل بافت موی کوتاه زنانه و دخترانه

  اغلب خانم های جوان تمایل دارند که موهای خود را با مدل های زیبا و متفاوتی ببافند. معمولا خانم ها از بافت مو در فصول گرم سال بیشتر استفاده می کنند زیرا با بافتن مو باعث جمع شدن موها می شود و از تعریق زیاد شما در روز های گرم جلوگیری می کند. در ادامه تصاویری از انواع مدل بافت موهای کوتاه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدلها مورد توجه تان قرار بگیرند.

  مدلهای بافت مو کوتاه شیک و زیبا

  شما می توانید از بافت مو در همه قسمت های سر و یا قسمتی از سر استفاده کنید. بافت موها مدل های زیبا و متفاوتی دارند که بهتر است مدل بافت مو خود را با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. اگر صورت ظریف و لاغری دارید بهتر است از بافت موهایی که به عقب کشیده می شوند و روی صورت شما ریخته نمی شوند استفاده کنید و اگر صورت شما چاق و توپر است بهتر است از بافت موهایی استفاده کنید که در اطراف صورت می ریزند تا چهره شما لاغر و ظریف تر به نظر برسد.

  بافت مو کوتاه زیبا و جدید

  بافت مو کوتاه دخترانه شیک

  مدل بافتن مو کوتاه ساده و زیبا

  مدل بافت برای موهای کوتاه

  مدل بافت مو زیبا برای مو کوتاه

  بافت مو کوتاه جدید

  مدل بافت جلوی سر برای موهای کوتاه

  بافت مو جلوی سر از انواع مدل بافت موهایی است که برای قسمت جلوی سر استفاده می شود شما می توانید با اضافه کردن موهای مصنوعی در هنگام بافتن موهای خود مدل بافت مو جلوی سرتان را خاص و متفاوت تر از همیشه کنید. از مدل بافت موی جلوی سر می توانید در هنگام شینیون کردن موهایتان برای زیبایی و جذابیت بیشتر مدل شینیون خود استفاده نمایید.

  بافت جلوی مو کوتاه

  منبع مطلب : arga-mag.com

  ۱۰ روش بافت موی کوتاه، برای رهایی از مدل موهای تکراری

  ۱۰ روش بافت موی کوتاه بسیار شیک و عالی همراه با ویدیو، برای دیدن روش‌های مختلف بافت موی کوتاه با ما همراه باشید.

  نوشته شده توسط الهام عبدی در تاریخ 31 مرداد 1401

  ۱۰ روش بافت موی کوتاه، برای رهایی از مدل موهای تکراری

  ارسال به دیگران:

  صفحه اصلی > بافت و شینیون > ۱۰ روش بافت موی کوتاه، برای رهایی از مدل موهای تکراری

  فهرست مقاله

  ۱۰ روش بافت موی کوتاه

  روش ششم روش هفتم سخن پایانی

  برعکس چیزی که به نظر می‌آید بافت مو فقط برای موهای بلند نیست. اگر به بافت مو علاقه دارید و موهایتان کوتاه است، انواع مختلفی از این سبک برای موهایتان وجود دارد. در حقیقت برای بافت مو قد موهایتان مهم نیست، مهم مهارت شما برای اجرای این تکینک است. از طرفی به غیر از بافت مدل‌های دیگر مو مانند شینیون موی کوتاه، شینیون بسته و … هم برای هر چه زیباتر کردن موهای کوتاه وجود دارد. در ادامه مطلب ۱۰ روش بافت موی کوتاه را توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

  ۱۰ روش بافت موی کوتاه

  برای بافت موی کوتاه قد موهایتان نهایتاً باید اندازه گوش‌هایتان باشد. بافت مو انواع مختلفی دارد که معروفترین آن‌ها بافت موی فرانسوی و هلندی است.

  روش اول

  ویدئو شماره ۱- بافت موی فرانسوی

  در روش اول بافت مو فرانسوی را مشاهده می‌کنید. موهایتان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید. یک قسمت کوچک از جلوی موهایتان را جدا کرده و با گیره ببندید. از هر دو طرف پایین این قسمت از موهایتان را بگیرید و به پشت ببرید. سپس به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت راست مو را از روی قسمت وسط رد کنید و بعد قسمت چپ را از روی قسمت راست رد کنید. حالا قسمت راست مویتان به پایین ببرید و از قسمت بالای شقیقه یک بخش از مویتان را جدا کنید و به بالا بکشید. قسمت موی سمت چپ و سمت بالای شقیقه سرتان را از پشت مویی که به پایین کشیده بودید رد کنید. حالا همین کار را با قسمت چپ موهایتان انجام دهید.

  از قسمت بالای شقیقه سرتان یک بخش از مو را جدا کنید با قسمت سمت راست از پشت مویی که پایین آورده بودید رد کنید. تا وقتی که همه موهایتان بافته شود این کار را ادامه دهید. انتهای موی خود را با یک کش نازک مو ببندید. و بعد از قسمت جلوی مو که بافته‌اید تا انتها کمی شل کنید. در انتها بخشی از موهای خود را که با کش بسته بودید با گیره به داخل موها ببرید تا ظاهر زیباتری پیدا کند.

  روش دوم

  ویدئو شماره ۲- بافت موی هلندی

  در این بخش بافت هلندی موی کوتاه را برای قسمت وسط موها انجام می‌دهیم. با انگشت اشاره‌ی هر دو دستتان قسمت جلوی مویتان را جمع کنید و به سه بخش تقسیم کنید. قسمت سمت راست را از زیر قسمت وسط مو رد کنید و بعد قسمت چپ را به زیر قسمت سمت راست،‌ توجه داشته باشید که قسمت وسط مو با این دو قاطی نشود. سپس با انگشت اشاره از قسمت بالای شقیقه سر کمی از موهایتان را بردارید و به بالا اضافه کنید. حالا قسمت چپ مو را که از قبل گرفته بودید از روی قسمت وسط مو رد کنید.

  برای قسمت چپ مو هم مثل مرحله قبل دوباره از قسمت بالای شقیقه بخشی از مو را جمع کنید و به بالا ببرید و قسمت وسط مو را از روی قسمت موی سمت راست رد کنید. این کار را تا پشت سرتان ادامه دهید. و بعد موهایتان را با کش ببندید. در آخر با دست کمی بافت‌ها را از هم باز کنید تا موها پرتر دیده شود. در آخر قسمتی که با کش مو بسته بودید را بسته به سلقیه‌تان گیره مو بزنید.

  روش سوم

  ویدئو شماره ۳- بافت تیغ ماهی

  در روش سوم برای هر دو سمت مو بافت تیغ ماهی مو را اجرا می‌کنیم. قسمت بالای موهایتان را جمع کنید و گیره بزنید. و بعد بقیه موهای خود را از پشت جمع کنید و گیره بزنید. حالا گیره قسمت جلویی موهایتان را بردارید و از وسط به دو قسمت تقسیم کنید. موهای سمت چپ سرتان را با گیره ببندید. برای بافت سمت راست مو کمی از جلو مو را جدا کنید و به دو قسمت تقسیم کنید. حالا از قسمت راست یک بخش کوچکتر مو را جدا کنید و از زیر قسمت سمت راست رد کنید. برای سمت چپ هم همینطور انجام دهید.

  از قسمت سمت راست یک بخش کوچک‌تر از مو را جدا کنید و از زیر قسمت سمت چپ مویتان رد کنید. و بعد از قسمت سمت راست بار دیگر بخش کوچکتری از مو را جدا کنید این بار از قسمت شقیقه کمی مو را به این قسمت اضافه و از زیر موها به سمت چپ ببرید. در قسمت چپ مو مانند مرحله قبل بخش نازکی از مو را برداشته و کمی از موی کف سرتان را به این بخش اضافه کنید و از زیر موها رد کنید. تا انتهای موها همین مراحل را ادامه دهید.

  سپس قسمت چپ موهایتان را که گیره زده بودید باز کنید و تمام مراحلی که برای سمت راست موهایتان انجام داده بودید تکرار کنید. در آخر هر دو قسمت موهایتان را مانند مدل خرگوشی می‌توانید همینطور نگه دارید، و یا دو بافت تیغ ماهی را بالای سرتان برده از روی هم رد کنید و رویشان گیره بزنید.

  روش چهارم

  ویدئو شماره ۴- بافت موی نواری

  برای این مدل بافت، موهای سرتان را فرق وسط باز کنید. سپس کل موهای سرتان را به چهار قسمت تبدیل کنید. دو قسمت سمت راست و دو قسمت را سمت چپ سرتان تقسیم کنید. سپس بخش‌هایی که به پشت سر نزدیک هستند را از پشت به هم ببندید. برای سمت چپ از جلوی سر قسمتی از مو را برداشته و به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت سمت راست را از روی قسمت وسط موها رد کنید و بعد قسمت چپ را از روی قسمت وسط موها بیاورید.

  حالا سمت راست مویتان را به پایین ببرید و کمی از موی کف سر را به این قسمت اضافه کنید. سپس از روی قسمت وسط رد کنید. سمت چپ موی خود را بدون اینکه مویی به آن اضافه کنید از قسمت وسط موها را رد کنید. این تکنیک‌ها را تا انتهای موی خود ادامه دهید. سپس پایین موهایتان را با کش مو بندید. و بعد موهای طرف دیگر سرتان را همینطور ببافید.

  پایین موها را با گیره به سرتان ببندید تا دو طرف موها به شکل تل شوند. در آخر موهایتان را از پشت باز و مرتب کنید.

  روش پنجم

  ویدئو شماره ۵- بافت آبشاری پیچی

  برای بافت آبشاری فرق کج باز کنید و قسمت بیشتر موهای خود را به طرف راست سرتان بیاورید. و بعد جلوی موهای خود را به سه بخش تقسیم کنید. سمت چپ مو را روی سمت میانی مو بیاورید و بعد به زیر قسمت سمت چپ موهایتان ببرید. حالا این قسمت را کنار بگذارید و سمت چپ مو را روی قسمت وسطی مو بیاورید. و بعد یک بخش به موها اضافه کنید و روی قسمت راست ببرید. حالا قسمت راست موها را از روی قسمت جدیدی که اضافه کرده بودید رد کنید. بار دیگر بخش جدیدی از موها برداشته و به بافت موها اضافه کنید. به همین ترتیب تا انتها ادامه دهید. در آخر برای زیباتر شدن موهایتان به دلخواده می‌توانید یک گیره به قسمت پایینی موها اضافه کنید.

  منبع مطلب : rosesorkh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید