این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بانک ها کی تعطیل می شوند

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بانک ها کی تعطیل می شوند را از این سایت دریافت کنید.

  بانک ها تا کی تعطیل هستند ۱۴۰۱

  مناسبتی

  بانک ها تا کی تعطیل هستند ۱۴۰۱ | بانکها از چندم فروردین باز می شوند

  12 ماه پیش

  بانک ها از چندم عید باز هستند ۱۴۰۱ | بانک ها تا چندم عید تعطیل است و شروع بکار بانکهاو بانکها چندم باز میشود و زمان باز شدن بانک ها در ایام نوروز 1401 و بانکها از چندم فروردین باز می شوند به ادامه مطلب بروید.

  زمان باز شدن بانک ها در ایام نوروز مشخص شد.

  امسال سال 1401 ، بانکها از 29 اسفند تعطیل شدند.روز های 1 فروردین و 2 فروردین تا چهارم فروردین بانک ها تمام استان های کشورمان عزیزمان ایران تعطیل رسمی می باشد.روز پنجم فروردین نیز به دلیل جمعه بودن ، تعطیل می باشد.اما از روز شنبه تمام بانک  های کشور باز خواهند بود و تعطیلی بانکها به پایان می رسد.

  همچنین بخوانید:

  بانک ها از چندم عید باز هستند ۱۴۰۱ | بانک ها تا چندم عید…

  امروز بانک ها تا چه ساعتی باز هستند ۶ فروردین ۱۴۰۱ | ساعت…

  آیا بانکها فردا باز هستند سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ + فردا…

  آیا فردا بانک ها باز هستند ۶ فروردین ۱۴۰۱ | فردا شنبه بانک…

  ایا فردا شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ بانک ها تعطیل هستند + باز…

  منبع مطلب : iranchetor.com

  بانک‌ها از دوشنبه تعطیل می‌شوند

  دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تعطیلی بانک‌ها در سراسر کشور طبق دستور ستاد ملی کرونا به مدت پنج روز از ۲۵ تا ۳۰ مرداد ماه خبر داد.

  یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴ GMT 14:24

  شنبه / ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۹

  دسته‌بندی: اقتصاد کلان

  کد خبر: 1400052316356

  خبرنگار : 71641

  بانک‌ها از دوشنبه تعطیل می‌شوند

  دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تعطیلی بانک‌ها در سراسر کشور طبق دستور ستاد ملی کرونا به مدت پنج روز از ۲۵ تا ۳۰ مرداد ماه خبر داد.

  به گزارش ایسنا، در راستای مدیریت جهش پیک پنجم گسترش ویروس کرونا، امروز ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که از دوشنبه هفته جاری تا شنبه هفته آینده سراسر کشور تعطیل هستند و تمام ادارات و بانک‌ها به جز مشاغل ضروری نیز در پی آن تعطیل خواهند شد.

  در این زمینه، علیرضا قیطاسی - دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی - در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق ابلاغ ستاد ملی کرونا، بانک‌ها در سراسر کشور از دوشنبه ( ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ ) تا شنبه (۳۰ مرداد ۱۴۰۰) به مدت پنج روز تعطیل هستند که شورای هماهنگی بانک‌ها این موضوع را به بانک‌ها ابلاغ کرده است.

  وی افزود: برای رفع نیازهای ضروری مردم به خدمات بانکی، شعب کشیک تعیین خواهد شد که لیست آن‌ها در سایت بانک‌ها اعلام می‌شود.

  به گفته قیطاسی، خدمات غیرحضوری بانک‌ها برای بهره مندی مشتریان ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به نیازهای آن‌هاست و از مردم خواهش می‌کنیم تا به شعب کشیک بانک‌ها نیز مراجعه حضوری نداشته باشند و تنها برای امور خیلی ضروری مراجعه داشته باشند.

  همچنین، محمدرضا جمشیدی - دبیر کل بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی - در نامه‌ای به مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرده که " حسب اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی از صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ الی پایان روز شنبه ۱۴۰۰/۵/۳۰ تعطیل خواهد بود. از این رو به منظور تسهیل در انجام امور بانکی مشتریان در این ایام خواهشمند است مقدر فرمائید صرفا مسئولین پولرسانی خودپردازهای بانکی و مسئولین پشتیبانی خدمات الکترونیکی بانکی به تعداد محدود همچون گذشته نسبت به ارائه خدمات خود اقدام کنید.

  ضمنا هر یک از بانک‌ها و موسسات اعتباری می‌توانند در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری و شنبه هفته آینده، در هریک از شهرها فقط یک شعبه و در تهران و شهرهای بزرگ حداکثر ۱۰ درصد از شعب خود را با تعداد کارکنان محدود به صورت کشیک برای تسهیل امور خدمات الکترونیکی باز کنند".

  انتهای پیام

  خبرنگار مهسا طاعتی لاطران

  دبیر مریم طاووسی

  موضوعات داغ روز

  اقتصادي پرواز بانك مركزي بورس خودروسازي خودرو تاخير پرواز شورای عالی کار

  نظرات

  ها ۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۱۵:۲۶

  ...بیچارمون کردید باتعطیلی بانک

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید