این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  با مانتو لی چه شلواری بپوشیم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  با مانتو لی چه شلواری بپوشیم را از این سایت دریافت کنید.

  اصول ست کردن مانتو لی با روسری، شلوار و کفش مناسب

  برای ست کردن مانتو لی می‌توان از شلوار‌های کتان و شلوار‌های جین همراه با صندل‌های اسپرت و کفش‌های اسنیکر استفاده نمود و شال و روسری‌هایی به رنگ آبی، قرمز و ارغوانی را با آن ست کرد.

  Menu

  ستاره » 👒 مد و پوشاک » 👗 پوشاک زنانه » لباس زنانه » مانتو و پانچو » اصول ست کردن مانتو لی با روسری، شلوار و کفش مناسب

  اصول ست کردن مانتو لی با روسری، شلوار و کفش مناسب

  برای ست کردن مانتو لی می‌توان از شلوار‌های کتان و شلوار‌های جین همراه با صندل‌های اسپرت و کفش‌های اسنیکر استفاده نمود و شال و روسری‌هایی به رنگ آبی، قرمز و ارغوانی را با آن ست کرد.

  طبقه بندی:پارچه جین

  آخرین به روز رسانی: تیر 22, 1401

  مانتو‌های لی یا همان مانتو‌های جین، از مانتو‌های مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها و به خصوص دخترخانم‌های ایرانی است. استفاده از مانتو‌های لی محدود به فصل و زمان خاصی نیست و با تغییر جنس و ضخامت پارچه‌های آن می‌توانند برای همه سال استفاده شوند؛ این مانتو‌ها از مد نمی‌افتد. مانتو‌های لی در رنگ‌های تیره و روشن وجود دارند و معمولا از جنس پارچه‌های لی کاغذی تا پارچه‌های ضخیم دنیم طراحی می‌شوند. در این مقاله گروه مد و پوشاک ستاره قصد دارد تا اصول و روش‌های ست کردن مانتو لی را به طور کامل توضیح دهد. با ما همراه باشید.

  آنچه در این مطلب خواهید خواند... عدم نمایش

  ست کردن مانتو لی با شال و روسری

  مانتو جین اسپرت را با چه شلواری ست کنیم؟

  با مانتو لی چه کفشی بپوشم؟

  ست کردن مانتو لی با شال و روسری

  در اولین قدم به سراغ روسری و شال می‌رویم. در ادامه متناسب‌ترین رنگ‌ها با مانتو لی برای انتخاب درست شال و روسری معرفی شده است.

  ۱- رنگ‌های خنثی و طبیعی: رنگ‌های بژ، سفید، سیاه و خاکستری، چون رنگ‌های خنثی هستند به خوبی با مانتو‌های لی ست می‌شوند و راحت‌ترین و بی دردسرترین ست‌های رنگی هستند.

  ۲- رنگ قرمز و رنگ‌های مشابه آن: رنگ قرمز در واقع رنگ مکمل رنگ آبی است و رنگ‌های مکمل به خوبی با هم ست می‌شوند. به این موضوع دقت کنید که برای مانتو‌های لی تیره از رنگ زرشکی استفاده کنید. ست کردن مانتو لی با یک شال قرمز‌ی استایلی دخترانه و زیبا می‌سازد.

  ۳- رنگ سبز: رنگ سبز نیز هماهنگی خوبی با این سری از مانتو‌ها دارد. مانند همه سری رنگ‌ها، رنگ سبز تیره را با مانتو‌های جین تیره و طیف‌های روشن سبز را با مانتو‌های جین روشن بپوشید.

  ۴- رنگ زرد: رنگ زرد و آبی نیز رنگ‌های مکمل هستند. استفاده از یک شال یا روسری لیمویی با مانتو لی روشن یک استایل شیک دخترانه ایجاد می‌کند. دقت کنید که این رنگ را فقط با مانتو‌های لی رنگ روشن بپوشید.۵- رنگ قهوه‌ای و نارنجی روشن: رنگ قهوه‌ای نیز از دیگر رنگ‌های هماهنگ با مانتو‌های لی است. رنگ قهو‌ه ای روشن و نارنجی روشن را برای مانتو‌های لی روشن و طیف‌های تیره قهوه‌ای را برای مانتو‌های جین تیره رنگ استفاده کنید.۷- رنگ‌های پاستیلی: این رنگ‌ها که چند سالی است بسیار باب شده است به خوبی با مانتو‌های لی رنگ روشن ست می‌شوند و برای همه سنین مناسب است.۸- رنگ‌های آبی، بنفش و ارغوانی: رنگ آبی که در واقع رنگ مشابه رنگ مانتو‌های لی است به خوبی با این مانتو ست می‌شود. رنگ‌های بنفش و ارغوانی نیز از دیگر رنگ‌های متناسب با مانتو‌های لی هستند.

  همان طور که در توضیحات بالا دیدید بهتر است رنگ‌های روشن را برای ست کردن مانتو لی روشن استفاده کنید و برای ست کردن مانتو‌های تیره رنگ از رنگ‌های تیره و رنگ‌های نزدیک به رنگ مشکی بهره ببرید.

  تناسب جنس روسری و مانتو: برای ست کردن مانتو لی با شال و روسری باید به جنس هر دو نیز دقت کنید و جنس و نوع پارچه‌ها به گونه‌ای انتخاب شوند که هماهنگی و تناسب داشته باشند. بهتر است از پوشیدن روسری‌های حریر و ساتن براق و ابریشمی ظریف با مانتو‌های لی اجتناب کنید. روسری‌هایی از جنس نخ، روسری‌های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری‌های پشمی بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن با مانتو‌های جین است، به خصوص اگر مانتوی جین شما ضخیم است بهتر است از یک شال پشمی استفاده کنید.

  برای انتخاب روسری مناسب با مانتو لی بهتر است از طرح‌هایی مانند طرح‌های لنگی و زبرا، روسری‌های طرح خال خالی، شال‌های طرح شطرنجی و چهارخانه استفاده کنید.

  مانتو جین اسپرت را با چه شلواری ست کنیم؟

  در قدم بعدی به سراغ انتخاب شلوار برای مانتو‌های لی می‌رویم و بهترین جنس و مدل‌های هماهنگ شلوار با مانتو لی را به شما معرفی می‌کنیم.

  ۱- شلوار‌های لی: اولین و ساده‌ترین انتخاب برای ست کردن مانتو لی، استفاده از یک شلوار همرنگ و هم جنس یعنی یک شلوار جین است که رنگ آن نزدیک به رنگ مانتوی شما باشد.۲- شلوار‌های کتان سفید و عاجی: شلوار‌های کتان نیز انتخاب مناسبی برای ست کردن با مانتو جین هستند. برای مانتو‌های جین روشن از شلوار‌های کتان به رنگ سفید یا عاجی استفاده کنید و اگر مانتوی لی شما رنگ تیره‌ای دارد از یک شلوار کتان مشکی یا سورمه‌ای استفاده کنید.۳- شلوار‌های پارچه‌ای سفید، خاکستری و لگ‌های مشکی: شلوار‌های پارچه‌ای را نیز می‌توانید با مانتو‌های لی بپوشید از رنگ‌های سفید و خاکستری برای مانتو‌های لی رنگ روشن و از لگ‌های مشکی برای مانتو‌های تیره استفاده کنید.

  با مانتو لی چه کفشی بپوشم؟

  برای انتخاب کفش مناسب برای مانتو لی انتخاب‌های زیادی وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود از بین این کفش‌ها انتخاب کنید.

  ۱- کفش‌های اسنیکر: اولین پیشنهاد کفش‌های اسنیکر هستند که می‌توانید با توجه به رنگ شال و روسری و رنگ مانتوی خود رنگ آن را انتخاب کنید، ولی بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن کفش با مانتو لی روشن، کفش‌های اسنیکر سفید، خاکستری روشن و نقره‌ای آینه‌ای هستند.۲- صندل‌های اسپرت و صندل‌های پاشنه دار و لژدار: صندل‌های اسپرت انتخاب بعدی برای کفش ست مانتو‌های لی هستند. بهتر است از صندل‌هایی با رنگ‌های خاکی، قهوه‌ای و زرشکی استفاده کنید.

  منبع مطلب : setare.com

  نکاتی که باید برای "ست مانتو لی" در نظر بگیرید (+عکس)

  ست کردن با مانتو لی ست مانتو لی، نحوه ی ست کردن با مانتو جین، ست کردن مانتو لی با شال، بهترین رنگ شال و روسری با مانتو لی، رنگ های مناسب با مانتو لی، رنگ های مناسب با مانتو جین، بهترین رنگ شال و روسری با مانتو جین، با مانتو لی چی ست کنم، مانتو لی با چه شالی ست میشه، ست مانتو لی با شال، ایده هایی برای ست کردن با مانتوجین، ست مانتو جین با شال و روسری

  نکاتی که باید برای "ست مانتو لی" در نظر بگیرید (+عکس)

  مجموعه: مد و مدگرایی

  با مانتو لی چی ست کنم

  ست مانتو لی

  یکی از لباس هایی که بین بیشتر خانم‌ ها مشترک است و حتی در مدل ها و رنگ های مختلف در هر کمد و کشوی لباسی پیدا می شود مانتوی لی یا مانتو جین است.

  با مانتو لی چه شال و روسری ست کنیم؟

  به دلیل جنس خاص پارچه ی لی یا جین، بهتر است ابتدا در مورد جنس شال یا روسری مناسب برای ست با مانتو لی یا جین تصمیم بگیرید و به جنس آن ها دقت کنید. جنس و نوع پارچه های شال یا روسری باید به گونه ای انتخاب شوند که با مانتوی لی شما هماهنگ باشند. بهتر است از پوشیدن روسری های حریر، ساتن براق و ابریشمی ظریف با مانتو‌های لی دوری کنید.

  روسری هایی از جنس نخ، روسری های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری های پشمی بهترین انتخاب‌ برای ست کردن با مانتو‌های جین است، خصوصا در فصل پاییز اگر مانتوی جین انتخابی شما ضخیم است بهتر است از یک شال پشمی استفاده کنید.

  برای انتخاب روسری مناسب، به دلیل یکنواختی و طرح نداشتن مانتو لی بهتر است از طرح هایی مانند طرح های پلنگی و زبرا، روسری های طرح خال خالی، شال های طرح شطرنجی و چهارخانه استفاده کنید.

  مانتو لی با چه شالی ست میشه

  ست کردن مانتو جین با شال و روسری مشکی

  رنگ مشکی با تمامی رنگ ها ست می شود و این رنگ را می توانید با هر مانتویی در هر مکانی به راحتی بپوشید.

  ست مانتو لی با روسری مشکی

  رنگ های خنثی و طبیعی در ست مانتو لی

  رنگ آبی مانتوی جین از رنگ های خنثی است که با دیگر رنگ ها مانند بژ، سفید، شیری، سیاه و خاکستری به خوبی ست می شود. اگر می خواهید ظاهرتان جلب توجه نکند از این دسته رنگ ها استفاده کنید.

  ست کردن مانتو لی با شال و روسری به رنگ خنثی

  ست کردن مانتو لی با شال و روسری قرمز

  همیشه رنگ های مکمل با هم ست می شوند، رنگ قرمز یکی از رنگ های مکمل آبی می باشد.

  پیشنهاد ویژه

  بهترین مکمل های دوران بارداری رو با 50% تخفیف بخر

  خرید تلویزیون از بانه با اختلاف قیمت باورنکردنی!

  سفید کردن دندان با مواد مخصوص در 1 جلسه

  ست مانتو جین با قرمز

  شال و روسری سبز و مانتو لی

  رنگ سبز هماهنگی زیبایی با مانتو لی یا جین دارد. بهتر است رنگ سبز تیره شال و روسری را با مانتو‌های جین تیره و طیف های روشن سبز شال و روسری را با مانتو‌های جین روشن بپوشید.

  ست کردن مانتو لی با شال سبز

  شال زرد و مانتو لی

  رنگ زرد هم یکی از رنگ های مکمل رنگ آبی است. استفاده از یک شال یا روسری لیمویی با مانتو لی روشن یک استایل شیک ایجاد می کند. پیشنهاد ما این است که این رنگ را با مانتو‌های لی روشن بپوشید.

  ست لی با زرد

  ست مانتو لی با شال قهو‌ه ای

  رنگ قهوه ای یکی دیگر از رنگ های هماهنگ با مانتو‌های جین است. این رنگ گرم و خنثی ترکیبی دلنشین و اصولی را به ست لباس شما می دهد. ( بیشتر بخوانید: راهنمای پوشش لباس جین)

  ست مانتو جین با قهوه ای

  مانتو لی

  ست کردن با مانتو جین

  گردآوری: بخش مد بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید