این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برادران لیلا آپارات

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برادران لیلا آپارات را از این سایت دریافت کنید.

  آیا پرونده فیلم «برادران لیلا» با پخش نسخه قاچاق بسته شد؟

  سعید روستایی کارگردان فیلم تنها در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام عکسی از فیلم منتشر کرده و بدون واکنش خاصی گفته است که علاقه‌مند بوده است که این عکس را همزمان با اکران فیلم منتشر کند.

  آیا پرونده فیلم «برادران لیلا» با پخش نسخه قاچاق بسته شد؟

  سعید روستایی کارگردان فیلم تنها در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام عکسی از فیلم منتشر کرده و بدون واکنش خاصی گفته است که علاقه‌مند بوده است که این عکس را همزمان با اکران فیلم منتشر کند.

  از خرداد ماه سال ۱۴۰۱ که "برادران لیلا" سعید روستایی در جشنواره فیلم کن رونمایی شد و برخی حواشی حضور عوامل آن در این رویداد خبرساز و در نهایت هم فیلم توقیف شد، قابل پیش بینی بود که جدیدترین ساخته‌ی کارگردان «متری شش و نیم» جزو فیلم‌های پرخبر سال باشد.

  کانال عصر ایران در تلگرام

  به گزارش ایسنا،حالا با انتشار غیرقانونی نسخه فیلم «برادران لیلا» در فضای مجازی و متعاقب آن شبکه‌های ماهواره‌ای در واپسین روزهای سال ۱۴۰۱ که همزمان با نمایش قانونی آن در یک پلتفرم در فرانسه اتفاق افتاده است، این فیلم همچنان در واپسین روزهای سال خبرساز است و طی یکی دو روز گذشته به صورت غیرقانونی در دسترس مخاطبان ایرانی هم قرار گرفته است.

  اما سعید روستایی کارگردان فیلم تنها در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام عکسی از فیلم منتشر کرده و بدون واکنش خاصی گفته است که علاقه‌مند بوده است که این عکس را همزمان با اکران فیلم منتشر کند.

  عکسی که سعید روستایی از فیلم برادران لیلا منتشر کرد

  جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم هم حرف‌های چند ماه قبلش را با ایسنا این روزها باز مطرح کرده و در عین حال ابراز امیدواری کرده است که همچنان فیلم فرصت نمایش عمومی پیدا کند. چون خیلی از مخاطبان به تماشای نسخه قاچاق فیلم تمایلی ندارند.

  ۳ بهمن ماه امسال تهیه‌کننده فیلم «برادران لیلا» با اشاره به اینکه در ارتباط با ساخت این فیلم پرونده قضایی برایش تشکیل شده است و با سخت‌ توصیف کردن این تنبیه برای سازندگان یک فیلم به ایسنا گفته بود: درخواست می‌کنم با توجه به نمایش نسخه‌ای تازه‌ از فیلم در فرانسه تا یک ماه آینده، شورای پروانه نمایش تکلیف فیلم را برای اکران قانونی داخل کشور مشخص کند. او ابراز نگرانی کرده بود که نسخه قاچاق فیلم منتشر شود.

  نوروزبیگی گفته بود: من درخواست می‌کنم شرایطی فراهم شود تا فیلم به سرعت در شورای پروانه نمایش بررسی شود. اگر قرار است تنبیهی اتفاق بیفتد، بنده که در حال سپری کردن مسیر آن هستم و فکر می‌کنم کارگردان (سعید روستایی) هم همین مراحل را طی می‌کند. اگر اشتباهی مرتکب شده‌ایم، پاسخ آن را می‌دهیم ولی فیلم نباید آسیب ببیند و امیدوارم مسیر درست نمایش خود را طی کند.

  اما در ادامه مروری داریم به خبرهای فیلم "برادران لیلا" که از نمایش آن در جشنواره فیلم کن آغاز شد و تا انتشار نسخه غیرقانونی آن ادامه پیدا کرده است.

  ۴ خرداد ماه امسال، فیلم  «برادران لیلا» ساخته سعید روستایی در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن با برگزاری مراسم فرش قرمز،رونمایی شد.

  نشست خبری فیلم «برادران لیلا» ساخته سعید روستایی اوایل امسال با حضور بازیگران این فیلم در هفتاد و پنجمین دوره جشنواره فیلم کن برگزار شد.

  سعید روستایی در ابتدای نشست خبری فیلمش در پاسخ به پرسشی درباره شخصیت های مرد و زن در فیلم‌هایش توضیح داده بود: این طور نبوده که در فیلم‌هایم همه مردها بیکار و یا معتاد باشند اما این که همیشه یک زن پیشرو وجود دارد که آینده نگر و باهوش‌تر است و بیشتر می‌بیند، شاید از زندگی شخصی من می آید؛ چرا که خواهر بزرگتری به نام لیلا دارم که من را بزرگ کرده و او کمک کرده که من درس بخوانم، کار کنم و به اینجا برسم. او همیشه پیشرو و آینده و نگر بوده و نقش مهمی در زندگی من داشته است.

  و سرانجام هیات داوران فدراسیون بین‌المللی منتقدان (فیپرشی) در کن جایزه بهترین فیلم بخش رقابتی اصلی را به فیلم «برادران لیلا» ساخته سعید روستایی اعطا کرد.

  اما در پی برخی اتفاقات و حواشی حضور بازیگران فیلم «برادران لیلا» در جشنواره کن، این فیلم به یکی از فیلم‌های خبرساز در آن مقطع تبدیل شد و سرانجام ۳۰ خرداد ماه سازمان سینمایی اعلام کرد که پروانه نمایش فیلم سینمایی "برادران لیلا" به دلیل تخلفات و سرپیچی از مقررات از سوی تهیه‌کننده و کارگردان آن، صادر نمی‌شود.

  در بخش‌هایی از اطلاعیه سازمان سینمایی آمده است: «فیلم " برادران لیلا" به تاسی از اصل"قانون گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری"و به دلیل تخلفات آگاهانه و رفتار مغایر با قوانین و مقرراتی چون: شرکت در جشنواره های خارجی (کن) بدون عبور از مجرای قانونی و اخذ پروانه نمایش، سرپیچی از مقررات و اصرار بر ارائه نسخه اصلاح نشده برغم تعهدات صورت گرفته و استمرار بر تخلف و مداومت بر آن حتی بعد از جشنواره کن و شرکت در جشنواره مونیخ و در نهایت اعلام رسمی کارگردان محترم مبنی بر عدم پذیرش اصلاح فیلم، این فیلم تا اطلاع ثانوی و تا رفع موانع ایجاد شده، صلاحیت اخذ پروانه نمایش را نخواهد داشت.»

  و سعید روستایی کارگردان فیلم در گفت‌وگویی با نشریه سینمایی «c'est quoi le cinéma» که شهریور ماه منتشر شد، گفته بود: داستان شخصیت‌های فیلمش فوق العاده تراژیک هستند و البته بخشی از این فیلم ادای احترام به فیلم «پدرخوانده» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» است.

  روستایی در این مصاحبه که همزمان با آغاز اکران عمومی فیلم «برادران لیلا» در فرانسه انجام شده بود، درباره زوای مختلف این فیلم صحبت کرد.

  و اما ۲۸ شهریور ماه کارگردان فیلم «برادران لیلا» این پرسش را مطرح کرد که چرا فیلمش با وجود برخی ویژگی‌های مهم برای شرکت در اسکار، در کمیته بررسی نماینده سینمای ایران به آکادمی وجود ندارد؟

  سعید روستایی در گفت‌وگویی با ایسنا یادآور شده بود: فیلم «برادران لیلا» در میان فیلم‌های در حال بررسی در کمیته معرفی نماینده ایران به اسکار وجود ندارد در حالیکه قرار بود در سازمان سینمایی انعطاف به خرج داده شود تا فیلم برای گرفتن پروانه، به شورای پروانه نمایش ارجاع داده شود زیرا به هر حال ما با هماهنگی‌هایی فیلم را به جشنواره کن فرستاده بودیم اما جای سوال است چرا حالا که به زمان معرفی نماینده اسکار رسیده‌ایم، « برادران لیلا» با تمام امتیاز هایی که داشته از این رقابت کنار گذاشته شده است؟

  منبع مطلب : www.asriran.com

  فیلم برادران لیلا

  دانلود فیلم برادران لیلا نمایش فیلم برادران لیلا

  این فایل ویدئویی قابل پخش نیست

  (کد خطا: 102630)

  فیلم برادران لیلا

  311,594 movie1 330 دنبال‌ کننده 311,594 بازدید 3 دنبال کردن

  دانلود فیلم برادران لیلا نمایش فیلم برادران لیلا

  8 ماه پیش فیلم # فیلم برادران لیلا #

  دانلود فیلم برادران لیلا

  # nl # sn movie1 330 دنبال کننده دنبال کردن مخفی نمودن تبلیغ

  سریال و فیلم‌های سینمایی در نمایش

  دسترسی به آرشیوی از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی

  ویدیوهای مشابه

  01:27:10

  کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی 2005 دوبله فارسی

  TopMovie

  1755865 بازدید 3 سال پیش

  01:54

  سریال پوست شیر قسمت 1

  movie1

  1001159 بازدید 5 ماه پیش

  01:05 فیلم گشت ارشاد 3 Milad

  960058 بازدید 1 سال پیش

  01:17:53

  فیلم After We Fell 2021 بعد از سقوط ما 2021 افتر 3 2021 After 3 2021 زیرنویس چسبیده فارسی

  Milad

  936330 بازدید 1 سال پیش

  02:09:36

  فیلم هابز و شاو (سریع و خشن 2019)

  TopMovie

  818333 بازدید 3 سال پیش

  01:58 سریال جیران قسمت 3 mi_movie

  761133 بازدید 1 سال پیش

  01:44:04

  انیمیشن منجمد 2 | کارتون یخ زده 2 | Frozen 2 2019 | زیرنویس فارسی

  TopMovie

  755249 بازدید 3 سال پیش

  00:59

  سریال راز بقا قسمت 1

  Milad

  729430 بازدید 1 سال پیش

  01:54

  سریال پوست شیر قسمت 2

  movie1

  684641 بازدید 5 ماه پیش

  00:50

  سریال نیسان آبی قسمت 14

  mi_movie

  683539 بازدید 1 سال پیش

  منبع مطلب : www.namayesh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید