این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برای قرعه کشی ایران خودرو چقدر باید واریز کرد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای قرعه کشی ایران خودرو چقدر باید واریز کرد را از این سایت دریافت کنید.

  نحوه واریز مبلغ برندگان قرعه کشی خودرو

  پس از پایان زمان قرعه کشی خودروسازی‌ها، برندگان این طرح طی ۴۸ ساعت، باید از طریق سیستم بانکی نسبت به پرداخت مبلغ اقدام کنند. آنطور که وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  خانه مطالب سايت اخبار خودرویی ایران نحوه واریز مبلغ برندگان قرعه کشی خودرو

  نحوه واریز مبلغ برندگان قرعه کشی خودرو

  بروزرسانی در: سه شنبه 19 مهر 01 ساعت 11:19

  آخرین اخبار قرعه کشی ایران خودرو را از اینجا ببینید به روزرسانی ۱۶ خرداد ۱۴۰۱:  معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: برندگان قرعه‌ کشی خودرو تا چهارشنبه ۱۸ خرداد مهلت دارند وجوه خود را واریز کنند.

  به نقل از صداوسیما، حسین کاظمی افزود: نتایج قرعه‌کشی از طریق سامانه تخصیص یکپارچه خودرو به نشانی Sale.iranecar.com در روز چهارشنبه ۱۱ خردادماه اعلام شد و برندگان سه روز کاری فرصت داشتند وجوه خود را واریز کنند؛ با این حال به علت تعطیلات، امکان واریز وجوه تا پایان وقت روز چهارشنبه ۱۸ خردادماه وجود دارد.

  پرداخت هزینه‌‌‌های مرتبط با خرید هر خودرو از طریق درگاه الکترونیکی شرکت مربوطه انجام می‌شود. علاوه بر سایپا، ایران‌خودرو نیز مهلت واریز وجه را تا روز چهارشنبه هجدهم خرداد تعیین کرده است.

  عصرخودرو

  به روزرسانی ۱۱ خرداد ۱۴۰۱: آنطور که وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ( sale.iranecar.com) اعلام کرده، پس از آماده سازی برنامه‌های فروش توسط شرکت‌های خودروسازی متقاضیان منتخب می‌توانند به مدت ۳ روز کاری نسبت به پرداخت وجه اقدام کنند.

  زمان و نحوه پرداخت وجه خودرو از طریق سایت خودروساز اطلاع رسانی خواهد شد.

  • گروه خودروسازی سایپا saipa.iranecar.com

  • شرکت بهمن موتور bahman.iranecar.com

  • گروه صنعتی ایران خودرو esale.ikco.ir

  • شرکت مدیران خودرو iranecar.mvmco.ir

  • شرکت کرمان موتور sales.kermanmotor.ir

  • شرکت آرین پارس موتور sales.lamari.ir

  چگونه از برنده نشدن خودرو مطلع شویم؟

  متقاضیانی که در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، با ورود به سایت و پس از وارد کردن کد ملی در صورتی که برنده نشده باشند، پیام «متاسفانه شما در این دوره از قرعه کشی منتخب نشده‌اید. موفقیت شما را در اولویت‌های بعدی آرزو می‌کنیم.» دریافت خواهند کرد.

  ۱۸ خرداد ۹۹: پس از پایان زمان قرعه کشی خودروسازی‌ها، برندگان این طرح طی ۴۸ ساعت، باید از طریق سیستم بانکی نسبت به پرداخت مبلغ اقدام کنند.

  براساس بخشنامه بانک مرکزی در زمان تراکنش‌های بانکی محدودیت‌هایی اعمال شده است. طبق این بخشنامه سقف هر تراکنش‌های حضوری و غیر حضوری پایا روزانه حداکثر ۵۰ میلیون تومان است.

  اعمال محدودیت تراکنش بانکی در زمان پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا هم اعمال می‌شود.

  متقاضیان خرید خودرو باید به این محدودیت در پرداخت توجه داشته باشند.

  سایت پیش فروش ایران خودرو و سایپا با در نظر گرفتن این محدودیت، امکان پرداخت وجه خودرو را در دو مرحله را فراهم کرده است. خریداران توجه داشته باشند باید مبلغ خرید خودرو را که بیش از ۵۰ میلیون تومان است در دو مرحله پرداخت کنند تا مراحل ثبت نام با موفقیت ثبت شود.

  باشگاه خبرنگاران جوان

  منبع مطلب : z4car.com

  پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو

  مرجع رسمی اخبار صنعت خودرو و صنایع وابسته، تولید و واردات خودرو و آخرین قیمت و شرایط فروش انواع خودرو و وسایل نقلیه داخلی و وارداتی

  منبع مطلب : www.asrekhodro.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید