این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بروکر errante

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بروکر errante را از این سایت دریافت کنید.

  بروکر ارانته چیست ؟

  بررسی بروکر ارانته Errante ✔️رگولاتوری و اعتبار✔️لینک ورود به سایت اصلی برای ایرانیان ✔️کیفیت پشتیبانی ✔️دارایی ها ✔️اسپرد و کمیسیون ✔️رتبه بندی کیفی

  معرفی و بررسی بروکر ارانته ❤️ Errante تازه وارد آینده دار ❤️ لینک برای ایرانیان

  3065 بازدید

  منتشر شده در 18 خرداد 1400 نویسنده: سید محمد تبادکانی 307 نظر به روز شده در 10 بهمن 1401

  در این مقاله تصمیم داریم به درخواست تعدادی از دوستان به معرفی و بررسی بروکر ارانته Errante بپردازیم. چیزی حدود یک ماه است که در حال بررسی این بروکر و ارتباط با بخش های مختلف آن هستیم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را با دقت بخوانید، احتمال اینکه شما هم تصمیم بگیرید به ارانته کوچ کنید بسیار است. بعید نیست بتوان این بروکر را بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان دانست.

  بررسی کارگزاری ارانته فارسی

  بررسی

  بروکر ارانته ERRANTE

  سال تاسیس 2018 میلادی

  رگولاتوری نظارت FSA و CySe

  لوریج (اهرم) تا 1:500

  تعداد حساب پنج نوع حساب

  تعداد پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5

  لینک ثبت نام سایت ارانته

  پشتیبان فارسی در تلگرام لینک پشتیبان تلگرام

  اسپردها کاملا رقابتی (از 0 پیپ)

  حداقل واریز 50 دلار یا معادل آن

  بونوس و پاداش پاداش واریز 30 درصدی

  سابقه فعالیت بروکر ارانته

  ارانته در سال 2018 تاسیس شده است و خدمات بروکری خود را آغاز کرده است.

  در میان خیل عظیم بروکرهای فارکس با سابقه های طولانی و قدرت مالی زیاد، اینکه یک بروکر تازه کار بتواند خودی نشان دهد بسیار سخت است. چنین بروکری باید خدمات عالی و تیم حرفه ای داشته باشد. به نظر می رسد این مورد درباره Errante صدق می کند. همچنین این بروکر حدود 10 ماه است که وارد بازار فارکس ایران شده است و دارای تیم فارسی زبان است. آنچه ما در مورد ارانته دیدیم نظر ما را جلب کرد و باعث شد به این بروکر لقب تازه وارد آینده دار بدهیم. 🙂 امیدواریم که همینطور شود.

  آپدیت اردیبهشت 1401 : حالا حدود 11 ماه از انتشار این مقاله می گذرد. برای اولین بار ارانته را در خرداد 1400 معرفی کردیم. در آن زمان امیدوار بودیم که به یکی از بروکرهای محبوب ایران تبدیل شود. خدا رو شکر اینگونه شد و حالا خیلی ها ارانته را می شناسند. امیدواریم این بروکر روند مثبت خود را ادامه دهد.

  اعتبار بروکر Errante و رگوله آن

  بروکر ارانته تحت نظر دو رگولاتوری به کاربران خود خدمات می دهد.

  کاربران اروپایی تحت رگوله CySec قبرس که یکی از رگولاتوری های معتبر به شمار می آید خدمات دریافت می کنند.

  کاربران ایرانی Errante تحت رگولاتوری FSA سیشلز که یک رگوله آفشور است اجازه فعالیت دارند.

  هرچند رگوله FSA سیشلز چندان معتبر نیست، اما داشتن رگوله CySec و همچنین شواهد و قراینی که ما از این بروکر دیدیم می تواند به ما نسبت به اعتبار ارانته اطمینان خاطر خوبی بدهد.

  آپدیت 9 آذر 1400 : بروکر ارانته در لیست بروکرهای رگوله شده وبسایت معتبر FXEMPIRE قرار گرفت. این وبسایت یکی از معتبرترین وبسایت های بین المللی در زمینه فارکس است. لیست شدن ارانته در این وبسایت در کنار بروکرهای بزرگی مثل ICMarkets, FxPro و Plus500 نشان از اراده ارانته برای ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود می باشد. نکته قابل توجه این است که در این لیست تنها بروکری که به کاربران ایرانی خدمات میدهد بروکر Errante است.

  برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

  بیمه حساب ها تا سقف 1 میلیون یورو در بروکر ارانته

  یکی از نگرانی های معامله گران همیشه امنیت دارایی آنها نزد بروکرهاست. شما غیر از مشغولیت فکری تحلیل و ترید نباید هیچ نگرانی دیگری داشته باشید تا بازدهی بهتری را شاهد باشید. در بروکر ارانته به این خواست و نیاز تریدرها توجه شده اشت.

  حساب کاربران در یکی از معتبرترین بیمه های انگلستان یعنی Lloyd’s بیمه شده است. حساب هر یک از تریدرها تا سقف یک میلیون یورو در برابر خطاهای سیستمی، قصور و سهل انگاری، تقلب ، از قلم افتادگی ها و سایر ریسک هایی که منجر به ضرر و زیان مالی شوند بیمه شده است.

  اقدام جدید این بروکر می تواند سطح اعتبار و امنیت مالی تریدرهای آن را به میزان قابل قبولی افزایش دهد. در تصویر زیر می توانید گواهی بیمه این بروکر را مشاهده کنید.

  سایت بروکر ارانته

  یکی از مواردی که در مورد بروکرها بررسی آن الزامی است وبسایت بروکر است. بخصوص زمانی که بروکر سابقه فعالیت خیلی زیادی ندارد.

  وبسایت بروکر باید روان، کاربرپسند و حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز تریدر باشد.

  سایت بروکر ارانته می توان گفت که تقریبا دارای این خصوصیات است. اطلاعات در مورد خود بروکر، رگوله آن ، انواع حساب ها ، پلتفرم ها و همچنین موارد قابل ترید به راحتی قابل پیدا کردن است.

  همچنین ترجمه فارسی سایت بروکر قابل فهم و روان است. بد نیست با کلیک روی لینک زیر قبل از ادامه معرفی و بررسی، گشتی در سایت بروکر بزنید.

  ورود به سایت بروکر ERRANTE (نیاز به V P N)

  ورود به صفحه ثبت نام ارانته

  ورود به پرتال بروکر ارانته

  نکته قابل توجه: در حال حاضر ارانته سه دامنه مختلف دارد که مربوط به سه شرکت مختلف آن می شود. دفتر یکی در قبرس هست و تحت رگولاتوری CySec می باشد و به مشتریان اروپایی خدمات می دهد. سایت دیگر که مربوط به شرکت رگوله شده در سیشلز هست که به کاربران ایرانی هم خدمات می دهد. و دامنه سوم مربوط به یکی از شرکت های Errante است که در سنت وینسنت ثبت شده و این هم به ایرانی ها خدمات می دهد.

  دقت داشته باشید که با توجه به رگولاتوری های متفاوت اگر در یکی ثبت نام کنید در دیگری نمی توانید لاگین کنید. ما در بالا لینک مخصوص به کاربران ایرانی در رگولاتوری سیشلز را قرار دادیم که نسبت به سنت وینسنت معتبر تر است.

  انواع حساب در کارگزاری ارانته

  در بروکر ارانته 4 نوع حساب در اختیار کاربران قرار می گیرد. Errante ادعا می کند که در تمام حساب ها ECN است. اختلاف اصلی در انواع مختلف حساب ها حداقل میزان واریزی اولیه و اسپرد است.

  ECN Standard : این نوع حساب با حداقل واریز 50 دلار فعال می شود و اسپردها از میانگین 1 پیپ شروع می شود.ECN Premium : در این نوع حساب حداقل واریز اولیه 1000 دلار است و اسپرد به 0.7 پیپ کاهش می یابد.

  منبع مطلب : irtrader.net

  بروکر ارانته معرفی

  بروکر ارانته معرفی | بروکر Errante ❤️ بهترین اسپرد فارکس ❤️✔️ لینک سایت اصلی ✔️ ورود به ارانته ✔️ انواع حساب ارانته ✔️ کپی ترید ارانته ✔️ ثبت نام بروکر Errante

  بروکر ارانته معرفی | بروکر Errante ❤️ بهترین اسپرد فارکس ❤️

  بروکر ارانته با تاسیس در سال 2018 دیگر یک بروکر فارکس نوظهور محسوب نمی شود. بروکر Errante ماموریت خود را ” تعهد کامل به ارائه خدمات با کیفیت متناسب با نیاز مشتریان تلاش دارد مشتریان و شرکا احساس متفاوتی نسبت به صنعت معاملات آنلاین داشته باشند” میداند. ماموریتی که بروکر ارانته برای خود در نظر گرفته است اگر در عمل پیاده سازی شود میتواند توقعات مشتریان ایرانی از یک بروکر را فراهم کند.

  اعتماد به بروکر نوظهور برای ایرانیان که تحت رگولاتوری خاصی قرار نمیگیرند و به عبارتی دستشان به جایی بند نیست همیشه مشکل بوده است اما نباید فراموش کنیم محبوب ترین و با کیفیت ترین بروکرها نیز روزی نوظهور بوده اند.

  بعنوان اولین کسی که اولین حساب معاملاتی از ایران را در بروکر اکسنس با شماره حساب 1839 افتتاح کرده‌ام و پیشبینی درستی از موفقیت و محبوبیت بروکر اکسنس در بازار ایران داشته ام که اولین IB بروکر اکنس با همین شماره حساب بوده ام میتوانم بگویم ارانته نشان می‌دهد که میخواهد اکسنس بعدی در بازار ایران باشد.

  تلاش بروکر ارانته در به دست آوردن رگوله های معتبر در مدت زمان کوتاه، ارائه نمادها، حساب های معاملاتی با اسپرد های رقابتی و بسیار پایین و مشتری مداری این بروکر همه نشان می دهد می‌خواهد جایگاه و اعتبار خود را در بازار ایران داشته باشد و برای ماندگار شدن آمده است.

  ❤️بررسی اسپرد: بسیار پایین و رقابتی

  ♻️بررسی سابقه: درخشان و بدون هیچ نکته تاریک

  💹بررسی لوریج: 1.500

  💰شیوه واریز و برداشت: واریز و برداشت ریالی و انواع روشهای دیگر

  در اولین قدم ما به بررسی سایت و کابین کاربری بروکر ارانته پرداخته ایم. پیشنهاد میکنیم ویدئوی زیر را که به بررسی سایت بروکر Errante پرداخته است مشاهده کنید.

  ثبت نام در بروکر ارانته

  4.9/5 – (20 امتیاز)

  همانطور که در ویدئو مشاهده کردید بروکر ارانته از لحاظ سایت نمره عالی نمیگیرد، اما نمره قابل قبولی دریافت میکند. امیدوار هستیم در آینده نزدیک سایت بروکر ارانته نیز شکیل و به استانداردهای مورد نظر برسد.

  اما بروکر ارانته از لحاظ اسپرد و سرعت انجام معاملات نمره قابل قبول میگیرد. همچنین سرعت انجام سفارشات واریز و برداشت در بروکر Errante بسیار بالا و قابل قبول است. برای بررسی بیشتر این بروکر فارکس حتما ادامه این پست را به خوبی مطالعه کنید و در صورتی که تصمیم گرفتید افتتاح حساب کنید روی دکمه ثبت نام در بروکر ارانته کلیک کنید.

  ثبت نام در بروکر ارانته

  جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف این مقاله روی منوی مربوطه کلیک کنید.

  انواع حساب بروکر ارانته

  دانلود پلتفرم های معاملاتی بروکر ارانته

  آموزش تغییر معرف IB بروکر ارانته

  آموزش افتتاح حساب بروکر ارانته

  واریز و برداشت ریالی بروکر ارانته

  اعتبار بروکر ارانته

  اعتبار بروکر ارانته

  بروکر ارانته با نام تجاری بروکر Errante متعلق به شرکت Ltd Errante Securities (Seychelles)  با شماره ثبت 8425493-1 در سیشلز ثبت شده است.بروکر ارانته تحت رگولاتوری Cysec با شماره ثبت 383/20 قرار دارد که مختص کارابران اروپایی بروکر است و مشتریان ایرانی تحت پوشش این رگوله قرار نمیگیرند اما داشتن رگوله معتبر موجب اطمینان خاطر است.رگوله ای که ایرانیان را تحت پوشش خود قرار می دهد رگوله FSA سیشلز است.

  🗓 تاریخ تاسیس 2018 میلادی

  🌍 سایت اصلی بدون فیلتر Errante

  📚 تعداد حساب چهار حساب

  🔎 کپی تریدینگ دارد

  🏆 رگولاتوری FSA , CySec

  👨‍⚖️ پشتیبان پارسی زبان دارد

  💰 تراکنش ریالی ویشارژ

  🏚 دفتر مرکزی قبرس

  💹 پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 - تحت وب - اندروید - iOS

  لینک اصلی بدون فیلتر سایت بروکر ارانته

  همانطور که میدانید بروکرهای فارکس همواره از آدرس های جدید بدون فیلتر استفاده میکنند چراکه دائما آدرس های قدیمی آنها در حال فیلتر شدن میباشد. مانیز تلاش میکنیم تا در بازه های زمانی مختلف با بررسی روزانه درصورت فیلتر شدن یک آدرس از بروکر ارانته آدرس بدون فیلتر جدید را جایگزین کنیم. منوها یا بنرهای موجود در این مقاله همواره آدرس های بدون فیلتر بروکر ارانته میباشند.

  چنانچه مشاهده کردید آدرس در این مقاله نیز فیلتر شده است میتوانید از ابزار تغییر آی پی استفاده کنید، و البته این موضوع را از بخش نظرات با ما مطرح کنید تا لینکهای جدید جایگزین شوند.

  لینک بدون فیلتر بروکر ارانته

  نمادهای معاملاتی بروکر ارانته

  بروکر Errante طیف وسیعی از نمادهای معاملاتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. از جفت ارز تا رمزارزهای محبوب که جدیدا توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده است. لیست نمادهای معاملاتی بروکر ارانته به شرح زیر است:فارکس: 48 جفت ارز فارکس (ماژور و مینور) قابل معاملهکالا: کاکائو، قهوه، شکر، کتان و پنبهفلزات ارزشمند: طلا، نقره، پلادینیوم، پلاتینیوم و مسانرژی: نفت برنت، نفت وست تگزاس و گاز طبیعیسهام: بیش از 100 سهام شرکت‌های بزرگ معاملاتی همانند تسلا، اپل، آمازون، گوگل، بانک آمریکا و …رمزارزها: بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش، ریپل و اتریوم

  حساب های معاملاتی بروکر ارانته

  معامله گران از مبتدی تا حرفه ای با سرمایه کم و زیاد با استراتژی معاملاتی متنوع نیازهای متفاوتی در حساب های معاملاتی دارند و ارانته با توجه به این مهم حساب های سفارشی طراحی کرده است که مناسب طیف وسیعی از معامله گران باشد. چهار نوع حساب معاملاتی میتواند نیاز هر معامله گری را رفع کند.

  ECN استاندارد: حساب با اسپرد شناور (شروع اسپرد از 1 پیپ) و حداقل واریز 50 دلاریECN پرمیوم: حساب با اسپرد شناور (شروع اسپرد از 0.7 پیپ) و حداقل واریز 1،000 دلاریECN VIP: حساب با اسپرد نزدیک به صفر و کمیسیون 2 دلاری حداقل واریز 5،000 دلاریTilor Made: حساب صفر اسپرد با کمیسیون 3 دلار در لات و حداقل واریز 15،000 دلاری

  منبع مطلب : tejaratfx.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید