این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بعد از واریز وجه سایپا چه باید کرد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بعد از واریز وجه سایپا چه باید کرد را از این سایت دریافت کنید.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  وضعیت نتایج قرعه کشی سایپا ، پیگیری ثبت نام سایپا و راهنمای احراز هویت این خودروسازی موضوع این مقاله از مجله همراه مکانیک است.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  همراه مکانیک شهریور 8, 1401

  آگاهی از نتایج قرعه کشی سایپا برای کسانی‌که به دنبال کسب اطلاع از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا هستند، حائز اهمیت ویژه است. چرا که برنده شدن در این قرعه کشی موجب می‌شود متقاضی، محصولات این خودروساز را با فاصله قیمتی نسبتا زیادی در مقایسه با بازار خریداری کند.

  با اعلام نتایج قرعه کشی سایپا  این سوال مطرح می‌شود که گام بعدی  برای تکمیل فرایند ثبت نام چیست و خودرو چه زمانی به مشتری تحویل داده می‌شود. برای کسب اطلاع از اینکه نام شما در میان برندگان سایپا هست یا نه، اولین گام مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی یا کد رهگیری در سامانه یکپارچه فروش خودرو است.

  پس از مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا و تکمیل وجه تا گذشت نهایتا 72 ساعت از اعلام نتایج ، بر اساس شرایط مندرج در جداول طرح مربوطه خودروها طی بازه‌های مختلف  به خریداران تحویل داده می‌شوند. به عنوان نمونه در آخرین قرعه کشی انجام شده (تیر 1401) که نتایج آن از ساعت 17 روز یکشنبه دوم مرداد ماه در حساب کاربری متقاضیان قابل مشاهده بود، منتخبین می بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه  قيمت خودرو اقدام نمایند.

  پیگیری ثبت نام سایپا چگونه انجام می‌شود؟

  اگر شما جزو برندگان خودروهای سایپا یا متقاضیان طرح های پیش فروش قبلی سایپا هستید و قصد دارید وضعیت خودرو خود را بررسی کرده و از زمان تحویل آن تقریبا با خبر شوید در ادامه آموزش همراه ما باشید. پیگیری مکرر از وضعیت خودرو این امکان را به شما می‌دهد در صورتی که مشکلی در فراّیند آماده‌سازی یا نقص مدارک از سمت شما وجود داشته باشد، به سرعت از آن مطلع شده و پیگیری لازم را انجام دهید.

  ابتدا وارد سایت سایپا به آدرس http://www.saipacorp.com/fa/salepage/customercarstatus شوید. در این مرحله با وارد کردن شماره پذیرش و شماره درخواست که در برگه قرارداد تحویل شده از سمت نمایندگی وجودد دارد به سامانه مشتریان وارد شوید.

  پس از ورود به سامانه مشتریان امکان استفاده از خدماتی چون: خرید خودرو، لیست ثبت نام ها و پرداخت ها، پرداخت دعوت نامه، تسویه چک برگشتی، درخواست تحویل حضوری، پرداخت ودیعه، تغییر رنگ و مدل و ….. وجود دارد. در این مرحله با کلیک روی لیست ثبت نام ها و پرداخت ها وارد مرحله بعدی شوید.

  در این مرحله امکان مشاهده وضعیت خودرو ثبت نام شده اعم از خودرویی که در قرعه کشی برنده آن شده اید، کد نمایندگی، تایید واریزی ها، رنگ خودرو، وضعیت ارسال به سایپا و جزییات آن وجود دارد. در صورت وجود مغایرت در این بخش به نمایندگی سایپا مراجعه کنید.

  اعلام اسامی برندگان نتیجه قرعه کشی سایپا چه فرآیندی دارد؟

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا تنها از طریق همان سایت مشخص‌شده برای ثبت نام اولیه، یعنی سامانه یکپارچه خودرو صورت می‌پذیرد. اما زمان اعلام نتیجه قرعه کشی سایپا معمولا بلافاصله پس از پایان قرعه کشی یا فرصت نام‌نویسی در طرح‌های بدون قرعه‌کشی اعلام می‌شود. اما پیگیری نتیجه قرعه کشی سایپا با استفاده از کد رهگیری دریافت‌شده حین ثبت‌نام امکان‌پذیر است و در صورت نداشتن این کد باید آن را به کمک کد ملی و اطلاعات ارتباطی ثبت‌شده حین نام‌نویسی بازیابی کرد. شما می‌توانید از خدمت شرایط فروش اقساطی سایپا که توسط همراه مکانیک ارائه می‌شود بهره مند شوید.

  پیگیری نتایج قرعه کشی سایپا

  برای دریافت نتیجه قرعه کشی یا طرح های فروش و پیش فروش سایپا دو راه وجود دارد:1- مشاهده از طریق وبسایت 2- اعلام نتیجه پیامکی

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق سایت

  جواب قرعه کشی سایپا و سایر خودروسازان به‌صورت یکپارچه در سامانه فروش وزارت صنعت، معدن و تجارت (موسوم به صمت) به آدرس sale.iranecar.com معمولا چند روز پس از برگزاری مراسم قرعه کشی اعلام می‌شود. زمان اعلام نتایج قرعه سایپا نیز معمولا به‌صورت دقیق توسط سخنگوی وزارت صمت اعلام و در سامانه یکپارچه و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود.

  البته برندگان محصولات سایپا تنها به طرح‌های قرعه کشی محدود نمی‌شوند و این شرکت شرایط فروش بدون قرعه کشی نیز دارد. طرح‌های فروشی که نام‌نویسی در آنها از طریق وب‌سایت فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ امکانپذیر است. واجدان شرایط از طریق حساب کاربری شخصی در پورتال همین شرکت می‌توانند از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوند. معمولا پس از پایان ثبت نام اسامی واجدین شرایط نیز مشخص و در حساب کاربری متقاضیان درج می‌شود.

  میخوای بدونی قیمت روز خودرو مورد نظرت چنده ؟ از همراه مکانیک کمک بگیر.

  قیمت خودرو

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق پیامک

  در صورتی که شما هم جزو لیست برندگان قرعه کشی سایپا باشید، این موضوع از طریق ارسال پیامک از سمت شرکت سایپا به شما اعلام خواهد شد. این پیامک به شماره تماسی که در هنگام ثبت نام وارد سامانه کرده اید ارسال خواهد شد. باید مد نظر داشته باشید که در پیامک ارسالی وضعیت شما به عنوان برنده اصلی یا به عنوان رزرو و ذخیره مشخص شده است. ضمنا در پیامک ارسال شده از سمت شرکت سایپا هیچ لینکی برای پرداخت وجه در اختیار شما گذاشته نشده و وجود لینک برای پرداخت وجه نشانه کلاه برداری و جعلی بودن پیامک است.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا – مرداد 1401

  اسامی برندگان دومین قرعه کشی سایپا در سامانه مشترک در سال 1401، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه دوم مردادماه از طریق سایت sale.iranecar.com در دسترس است. در این طرح به طور کلی 61483 خودرو از طرف شرکت سایپا برای فروش در نظر گرفته شده است.

  منبع مطلب : www.hamrah-mechanic.com

  نحوه واریز وجه پیش فروش خودرو در سایپا + آموزش تصویری

  شرکت سایپا در اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان قرعه کشی دوم خود را اعلام کرد.

  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

  نحوه واریز وجه پیش فروش خودرو در سایپا + آموزش تصویری

  شرکت سایپا در اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان قرعه کشی دوم خود را اعلام کرد.

  به گزارش ایمنا بر این اساس برندگان پیش فروش خودرو باید از تاریخ ۲۶ خرداد ۹۹ به مدت ۷۲ ساعت نسبت به تکمیل وضعیت خود و واریز وجه اقدام کنند.

  مرحله اول

  ورود به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/

  مرحله دوم

  انتخاب منوی ورود / ‏‬ثبت نام

  مرحله سوم

  وارد کردن کد ملی و کلمه عبور

  انتخاب آیتم عبور

  مرحله چهارم

  انتخاب منوی واریز وجه قرعه کشی

  مرحله پنجم

  نمایش خودروی انتخابی شما

  لطفاً خودرو را انتخاب کنید

  مرحله ششم

  نمایش بخشنامه و شرایط آن

  لطفاً بخشنامه را انتخاب کنید

  مرحله هفتم

  انتخاب رنگ خودرو انتخاب نمایندگی

  انتخاب آپشن های خودرو (آپشن های اختتیاری به انتخاب شما است)

  تأیید توافقنامه

  تأیید هویت (تیک من ربات نیستم را بزنید)

  ادامه فرایند خرید

  مرحله هشتم

  مشاهده مشخصات شخصی

  تأیید هویت (تیک من ربات نیستم را بزنید)

  ثبت اطلاعات

  مرحله نهم

  مشاهده مشخصات شخصی، مشاهده خودرو انتخابی، مشاهده رنگ و آپشن

  انتخاب درگاه مرحله بعد

  مرحله دهم

  درگاه پرداخت

  نکته: هنگام پرداخت وجه حتماً از کارت بانکی متعلق به خودتان استفاده کنید، ترجیحاً از همان کارتی استفاده شود که هنگام احراز هویت معرفی کردید.

  کد خبر 428720

  برچسب‌ها

  زمان قرعه کشی سایپا پیش فروش سایپا ۹۹

  پیش فروش خودرو سایپا

  جزئیات ثبت‌نام خودروهای سایپا

  فروش ماشین سایپا

  طرح فروش سایپا یکساله

  ثبت نام سایپا طرح جدید سایپا

  سایت ثبت نام ماشین سایپا

  چگونه خودرو خودروسازی سایپا خودروسازي قیمت خودرو واریز وجه سایپا

  نحوه واریز پیش پرداخت سایپا

  پرداخت وجه سایپا

  پیش پرداخت قرعه کشی سایپا

  چگونه پول سایپا را بدهیم

  تبلیغات متنی

  دوربین مدار بسته افتتاح حساب پی پال قیمت روز تتر خرید سرور ثبت شرکت در ترکیه فروش پرفکت مانی ایمپلنت دندان

  خرید ارز دیجیتال بیت کوین

  سرور ابری بلیط هواپیما خرید دوج کوین اتاق فرار آهنگ ویکی درمان

  وکلای دیوان:گروه وکلای تخصصی دیوان عدالت اداری

  تور لایت فارکس آهنگ‌های جدید بلیط هواپیما دبی دانلود آهنگ تور استانبول

  بلیط هواپیما الی گشت

  خرید و فروش جاروبرقی

  دانلود آهنگ‌های جدید

  گردو پیوندی گردو چندلر گردو خوشه ای گردو فرنور بادام فرانیس نهال بادام فرانیس بادام تونو نهال بادام تونو

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 271 نظرات در صف انتشار: 101 نظرات غیرقابل انتشار: 4

  مانا ۰۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  57 4 پاسخ

  چرا برام پیامک نیومد وقتی تو لیست برندگان هستم؟

  ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ 72 16

  سلام کد رهگیری من انتخاب شده ولی نه پیامک اومده و نه گزینه واریز وجه برام فعال شده امور مشتریان هم پاسخگو نیستند نمی دونم چکار کنم ؟

  فاضل زاهدی ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹

  37 7

  هرچه سعی کردیم واریز کنیم موفق نشدیم لطفا تمدید شود تا بریم بانک اشکال رفع کنیم

  احمد ۰۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  45 8 پاسخ

  با سلام من توی قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو برنده شدم از روز یکشنبه صبح تلاشمو دارم میکنم نتونستم واریز رو انجام بدم خطاهای مختلفی مثل عدم تطابق کارت باکدملی وشماره کارت ۱۶رقمی رو وارد کنید و.....میده در صورتیکه همچیو مجدد چک کردم درسته سامانه امتا وهمه چی با درگاه اینترنتی سداد تماس گرفتم گفت با امتا تماس بگیر با ایران خودرو تماس گرفتم گفت مشکله سایته دوباره امتحان کنید تورو خدا پاسخگو باشید کسی،با همچین مشکلی رو به رو شده منتظرم خدا خیرتون بده لطفا راهنمایی کنید

  محسن محمدی ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  65 12

  منم دقیقا همین مشکل رو دارم

  حمیدرضا ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  48 9

  من و خیلیای دیگه همین مشکل رو دارن و کسی پاسخگو نیست

  رامین ۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  37 6

  سلام این مشکل همگانی هست پس اینا نمی خوان بفروشن!

  علی ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶

  34 8

  من هم این مشکل را داشتم و به بانک حسابم مراجعه کردم. چون حسابم قدیمی بود اطلاعات شماره ملیم ثبت نشده بود.با ارایه کپی شناسنامه و کارت ملی و پر نمودن فرمهای مربوط در بانک ، مجددا پس از دو ساعت توانستم مبلغ ماشین را واریز کنم.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 29 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید