این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بلک فرایدی لوازم ارایشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بلک فرایدی لوازم ارایشی را از این سایت دریافت کنید.

  بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی ونیز

  بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی - بلک فرایدی که به نام‌های بسیاری مانند: (جمعه سیاه – حراجمعه – جمعه آخر سال -حراج جمعه و Black Friday

  آموزشی, بلاگ, معرفی

  بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی ونیز

  آبان ۲۹, ۱۴۰۱ ارسال توسط فروشگاه ونیز

  ۱۰ آبان

  بلک فرایدی لوازم آرایشی ونیز

  جمعه سیاه آرایشی و بهداشتی | بلک فرایدی لوازم آرایشی

  بلک فرایدی چیست؟

  بلک‌فرایدی که به نام‌های بسیاری مانند: (جمعه سیاه – حراجمعه – جمعه آخر سال -حراج جمعه و Black Friday) هم شناخته می‌شود یک فرصت بسیار عالی و بی نظیر است که می‌توانید وسایل مورد نیاز خود را با تخفیفات بسیار عجیب و برخی موارد تا 70 درصد خریداری کنید.

  حراجمعه سیاه یکی از بهترین شانس‌های شما برای خرید وسایل مورد نیازتان است که در این مقاله از ونیز سعی داریم تا در خصوص این حراج بزرگ سال در مقیاس جهانی با شما مطالب ارزشمندی را به اشتراک بگذاریم، پس تا آخر مقاله همراه ونیز باشید تا از تخفیفات ویژه جمعه سیاه ونیز بی بهره نمانید.

  تاریخچه جمعه سیاه | بلک فرایدی

  بلک فرایدی یا جمعه سیاه که با نام انگلیسی Black Friday  یا حراجمعه نیز شناخته می‌شود یک روز بخصوص در آمریکاست که بعد از روز شکرگذاری شروع شده و معمولا تا چند روز ادامه دارد.

  جمعه سیاه که آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار می‌رود یک آیین قدیمی برای خرید عید و یا سال نو میلادی بوده و همه برای کریسمس آماده می‌شوند.

  در تخفیفات سال نو میلادی و حراجمعه روز تعطیل رسمی به شمار نمی رود. اما معمولا در بسیاری از کشورها ادارات و شرکت‌ها مرخصی و شرایطی را ایجاد می‌کنند که همه بتوانند از این تخفیفات ویژه در جمعه سیاه نهایت استفاده را ببرند.

  این سنت که از کشور امریکا و منطقه امریکای شمالی به بسیاری از کشورهای دیگر هم سرایت کرده است معمولا یک یا دو روز را در بر می‌گیرد، اما برخی از کشورها و عرضه‌کننده محصولات چند روزی را به این تخفیفات ویژه اختصاص می دهند.

  فروشگاه ونیز هم در این روز جذاب و شگفت انگیز از تاریخ جمعه 5 آذر ماه 1400 در یک تخفیف بسیار مهیج و جذاب آماده ارائه بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی به شما عزیزان است.

  ونیز در ایام بلک فرایدی بیست و چهار ساعت و شبانه روزی آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان است.

  بلک فرایدی از کجا شروع شد؟

  یکی از داستان‌های معروف در بلک فرایدی به ماجرای فروشگاه‌های آمریکایی بر می‌گردد. این فروشگاه‌ها پس از یک سال کسب و کار و بعد از روز شکرگزاری شروع به محاسبه میزان سود و ضرر خود می‌کنند. نحوه این حسابرسی به این صورت است که ضررهای خود را با رنگ قرمز و سود را با جوهر سیاه ثبت می‌کردند. از این رو هنگامی که دفتر حساب کتابشان به رنگ سیاه در می آمد و از سود بسیار آن خوشحال بودند این سود بی نظیر در جمعه سیاه بود و بلک فرایدی یک اتفاق مهم و بزرگ هم برای مشتریان بود و هم برای فروشگاه‌داران.

  بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی ونیز

  جمعه سیاه 2021 در تمامی دنیا از تاریخ ۵ آذر ماه شروع خواهد شد.

  معمولا ما در فروشگاه ونیز برای جمعه سیاه لوازم آرایشی و بهداشتی از یک هفته قبل آماده ارائه تخفیفات ویژه بر روی حدودا 4000 محصول خود هستیم.

  از طریق لینک زیر وارد فروشگاه ونیز شوید و از تخفیفات جمعه سیاه آرایشی لذت ببرید.

  ورود به بخش تخفیفات ویژه بلک فرایدی آرایشی و بهداشتی

  سوالات و ابهامات در جمعه سیاه

  سوالات و ابهامات در جمعه سیاه آیا بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی فرصتی است برای فرار از محصولاتی که دیگر تاریخ ندارند؟

  ما منکر این ماجرا نمی‌شویم. متاسفانه فروشگاه‌ها و همکاران بسیاری از این فرصت استفاده و یا بهتر است بگویم که سواستفاده می‌کنند.

  ونیز به عنوان یکی از فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به شما این اطمینان را می‌دهد که در فروش ویژه جمعه سیاه محصولات دارای تاریخ انقضا را به فروش خواهد رساند.

  اگر به تازگی با فروشگاه ونیز آشنا شده‌اید بهتر است نگاهی به رضایت مشتریان در کامنت‌های سایت و یا اینستاگرام بیندازید.

  تخفیفات بلک فرایدی لوازم آرایشی دروغ است!

  ونیز به شما حق می‌دهد که گاهی به برخی از مسائل بد بین باشید. اما کافیست که یک بار هم شده به ما اعتماد کنید تا با تخفیفات ویژه بلک فرایدی ونیز آشنا شوید و از یک خرید مطمئن خاطره خوبی برایتان خلق شود.

  بلک فرایدی آرایشی ونیز از از 10 درصد تا 70 درصد تخفیف برای شما در نظر گرفته است.

  ونیز و بلک فرایدی امسال

  فروشگاه ونیز موظف است تا به عنوان یک فروشگاه معتبر عرضه کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در تمامی زمینه‌ها با شما مشتریان عزیز صادق باشد. از این رو بدون هیچگونه ابهام و یا دروغی به شما اطلاع می‌دهیم که در مدت زمان شروع بلک فرایدی آرایشی و بهداشتی تعلل نکنید، زیرا به علت افزایش تقاضا احتمال ناموجود شدن بسیاری از محصولات وجود دارد.

  زمان دقیق آغاز بلک فرایدی لوازم آرایشی ونیز

  بلک فرایدی امسال کمی با سال گذشته فرق دارد. امسال ما با تمام توان و با محصولات بیشتری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

  بلک فرایدی امسال ونیز از روز جمعه ۵ آذر ماه ۱۴۰۰ شروع می‌شود و حتما به خاطر داشته باشید که به علت ناموجود شدن بسیاری از محصولات حتما در روزهای اول اقدام به ثبت سفارش نمایید تا شرمنده شما دوستان عزیز دل ونیزی نشویم.

  آیا تمامی محصولات ونیز در حراجمعه تخیف دارند؟

  بله.

  با قدرت و اطمینان حاصل به شما می‌گوییم که تقریبا نزدیک به 98 درصد محصولات آرایشی و بهداشتی ونیز در بلک فرایدی امسال تخفیف ویژه خواهد خورد.

  یعنی چیزی حدود 4000 محصول در بلک فرایدی!

  منبع مطلب : venic.store

  بلک فرایدی

  بلک فرایدیاگر مراسم اسکار را بهترین اتفاق سال برای عاشقان سینما در نظر بگیریم یا فینال جام جهانی را برای علاقه مندان به فوتبال، قطعاً برای کسانی که علاقه مند به

  بلک فرایدی

  صفحه اصلی مراقبت و سلامتی بلک فرایدی

  بلک فرایدی

  ۲۷ آبان ۱۳۹۹ روژا

  اگر مراسم اسکار را بهترین اتفاق سال برای عاشقان سینما در نظر بگیریم یا فینال جام جهانی را برای علاقه مندان به فوتبال، قطعاً برای کسانی که علاقه مند به خرید کردن هستند این اتفاق چیزی نیست جز بلک فرایدی! بلک فرایدی یا همان حراجمعه خودمان یک سنت آمریکایی است که در آخرین پنجشنبه ماه نوامبر قرار دارد. در این روز تمامی فروشگاه‌ها و برندها بالاترین درصد تخفیف‌های خود را روی اجناسشان می‌زنند و صف‌های طویل در جلوی درب فروشگاه‌هایشان ایجاد می‌شود.

  قطعاً تاکنون اخبار و فیلم‌هایی را دیده‌اید که از ساعات ابتدایی صبح بسیاری از مردم در حال نوبت گرفتن و در صف ایستادن هستند تا سریع‌تر به کالاهای مورد نیازشان برسند. بسیاری در پی خرید برای کریسمس و سال جدید هستند و عده ای نیز ممکن است طوری خرید کنند که تا چندین ماه نیازی به هیچ خرید دیگری نداشته باشند!

  طبیعتاً بسیاری از افراد عاشق خرید کردن برای این روز برنامه‌ریزی می‌کنند! خیلی‌ها از روزها قبل لیست کالاهای مورد نیازشان را یادداشت می‌کنند یا خود را برای حضور در یک فروشگاه خاص آماده می‌کنند! بسیاری ساعت‌ها حاضرند در صف بایستند و حتی گاهی این صف‌ها و شلوغی‌ها به قدری زیاد می‌شود که با درگیری یا حتی مصدومیت عده‌ای به دلیل فشردگی جمعیت همراه شده است.

  در این روز اجناس به قدری سریع به فروش می‌رسند که خیلی‌ها معتقدند باید از هر راهی برای صرفه جویی در زمانشان استفاده کنند و یکی از راه‌ها نگاه نکردن به قیمت است! جالب‌تر اینکه خیلی‌ها هم اجناسی که در اولویتشان نیست را برمی‌دارند چون که می‌دانند دیگر این کالا را با این قیمت پیدا نخواهند کرد!

  این سنت اما به تمام نقاط جهان نیز سرایت کرده و در کشور خودمان نیز با عنوان حراجمعه برگزار می‌شود و در پی آن بسیاری از فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی، تخفیف‌های بالایی روی کالاهایشان می‌زنند. همه ساله در کنار فروشگاه‌های حضوری و مراکز خرید، فروشگاه‌های اینترنتی نیز فروش ویژه‌ای را برای مخاطبانشان آماده می‌کنند و آمار حضور مشتریان برای خرید در وبسایت‌ها نیز گاهی تا قدری بالا می‌رود که سایت‌های فروش برای دقایقی از دسترس خارج می‌شوند. فروشگاه‌های اینترنتی نیز همانند مراکز خرید، از یک ساعت خاصی از تخفیف‌های ویژه خود رونمایی می‌کنند و معمولاً در زمان خیلی کوتاهی بسیاری از کلاهایشان به فروش می‌رسد!

  اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و اجبار مردم به خانه نشینی، تمامی برندها و فروشگاه ها برنامه‌ریزی خود را برای فروش ویژه با تخفیف‌های شگفت‌آوری در آخرین پنجشنبه ماه نوامبر بر روی سایت‌های فروششان آغاز کرده‌اند. از آنجایی هم که در این دوران خرید اینترنتی به یکی از عادات مردم اضافه شده و هم احتمالاً بسیاری از فروشگاه‌های حضوری در سراسر جهان تعطیل خواهند بود، امسال قطعاً با رکوردی در خرید اینترنتی روبرو خواهیم شد.

  فروشگاه اینترنتی روژا نیز امسال با تخفیف‌های باورنکردنی بر روی تمامی محصولات بهداشتی و آرایشی خود میزبان علاقه‌مندان به لوازم آرایشی و بهداشتی است. شما می‌توانید در این روز در حراجمعه روژا شاپ با عنوان شگفتآدینه شرکت کرده و خریدهای خود را با قیمت‌های استثنائی حتی برای چندین ماه انجام دهید.

  حراجمعه روژا امسال آماده حضور تمامی علاقه مندان به لوازم آرایشی و بهداشتی است و این امکان را به شما می‌دهد تا هرگونه لوازم را از هر برندی که می‌خواهید، با تخفیف‌های فراوان خریداری کنید. در روژا شاپ همچنین می‌توانید با مطالعه مطالب کارشناسانه مشاوران این مجموعه در زیر هر محصول، درباره ویژگی‌ها و نحوه مصرف محصول مورد نظرتان اطلاعات کافی کسب کرده و مناسب‌ترین خرید را داشته باشید. همچنین با خرید از روژا شاپ به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی در کشور، از اصل بودن کالای انتخابی خود نیز خیالتان راحت است!

  #بلک فرایدی #حراجمعه #شگفتآفر #شگفتآدینه

  مطالب مشابه

  تفاوت مام و دئودورانت چیست؟

  حراج بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه چیست؟

  علل خونریزی شدید در دوران قاعدگی چیست؟

  تامپون چیست و چگونه از آن استفاده می شود؟

  نظرات

  برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید

  برای ورود یا ثبت نام کلیک کنید

  جدیدترین محصولات

  کارت هدیه از 100,000 تومان کارت هدیه از 100,000 تومان کارت هدیه از 100,000 تومان کارت هدیه از 100,000 تومان

  ادوپرفیوم زنانه واتر

  از 1,729,000 تومان

  ادوپرفیوم مردانه فرش

  از 1,729,000 تومان آخرین مطالب سایت

  معرفی بهترین محصولات محافظت از حرارت مو

  برای هر رنگ مو چه آرایشی مناسب است؟

  تفاوت مام و دئودورانت چیست؟

  معرفی بهترین مارک پرایمر صورت

  آموزش درست کردن چال گونه با آرایش

  معرفی عطرهای مشابه معروف و گران قیمت

  منبع مطلب : rojashop.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید