این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بهترین بیمه تکمیلی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بهترین بیمه تکمیلی را از این سایت دریافت کنید.

  مشاوره و خرید اینترنتی بهترین بیمه درمان تکمیلی

  خرید بیمه تکمیلی از بهترین شرکت‌های بیمه، مقایسه تمام پوشش های بیمه درمان تکمیلی با تضمین بهترین قیمت، برای استعلام و خرید کلیک کنید.

  خرید بیمه تکمیلی، یکی‌از مهم‌ترین قدم‌های سرمایه‌گذاری آینده‌نگرایانه برای حفظ سلامتی فردی‌ست. هرچند انتخاب بهترین بیمه درمان تکمیلی منطبق بر شرایط مالی و جسمانی فردی از میان انواع بیمه‌ها و شرکت‌های بیمه ارائه دهنده، ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی دقیق ویژگی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی همراهی می‌کند.

  بیمه درمان تکمیلی یکی از انواع بیمه‌های مرتبط با سلامت انسان است و از انواع بیمه اشخاص به شمار می‌رود. بیمه تکمیلی پوشش‌های بسیاری دارد و انواع خدمات پزشکی را شامل می‌شود. حق بیمه قابل پرداخت برای خرید بیمه درمان تکمیلی در شرکت‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

  در این صفحه با انواع بیمه درمان، خدماتی که ارائه می‌دهد، قیمت بیمه درمان و سایر نکات مهم درباره این بیمه آشنا می‌شویم. همچنین شما می‌توانید استعلام، خرید و تمدید بیمه درمان تکمیلی خود را از طریق همین صفحه انجام دهید.

  انواع بیمه درمان تکمیلی

  ابتدا لازم به ذکر است که بیمه درمان تکمیلی تنها بیمه درمان قابل ارائه از سوی شرکت‌های بیمه نیست، بلکه بیمه درمان تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه درمان نیروهای مسلح و ... نیز از جمله بیمه‌های درمان پایه به شمار می‌روند که برای بعضی از شرکت‌های بیمه داشتن این بیمه‌های پایه برای خرید بیمه تکمیلی الزامی است. یعنی متقاضی بیمه تکمیلی باید یکی از بیمه‌های پایه را داشته باشد تا بتواند برای خرید بیمه درمان تکمیلی خود اقدام کند.

  بیمه درمان تکمیلی گروهی

  بیمه تکمیلی گروهی را سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات یا کارگاه‌ها برای کارمندان خود تهیه می‌کنند.

  برای انجام این کار، اعضای آن سازمان باید تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی از طرف همان سازمان باشند و شماره کارگاهی یا سازمانی درج شده در دفترچه بیمه آن‌ها یکی باشد. در واقع مشخصات اعضا باید در لیست تامین اجتماعی کارکنان بیمه گذار درج شده باشد.

  افرادی که از بیمه تکمیلی گروهی بهره‌مند هستند، می‌توانند اعضای درجه یک خانواده خود مانند مادر، پدر، همسر، فرزندان یا افراد تحت تکفل خود را تحت پوشش قرار دهند.

  سن افراد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی گروهی می‌تواند از ابتدای تولد تا ۶۰ سال باشد. افراد با سن بالاتر نیز می‌‌توانند از بیمه تکمیلی گروهی بهره‌مند شوند ولی سنین ۶۰ تا ۷۰ سال، ۵۰٪ افزایش حق بیمه خواهند داشت و افراد بالای ۷۰ سال نیز با ۱۰۰٪ افزایش حق بیمه تحت پوشش قرار می‌گیرند.

  در سازمان‌های بیشتر از ۱۰۰۰ نفر و بزرگتر عموما محدودیت سنی وجود ندارد و افراد با هر سنی می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند بدون اینکه نیاز به پرداخت حق بیمه بیشتر باشند.

  در حال حاضر بیمه آسماری، به سازمان‌های بالای ۱۵ نفر خدمات بیمه تکمیلی گروهی را ارائه می‌دهد که ممکن است از نظر مبلغ حق بیمه و سقف تعهدات درمانی با بیمه تکمیلی گروهی بالای ۵۰ نفر متفاوت باشد. مابقی شرکت‌های بیمه تنها به شرکت‌ها و سازمان‌های بالای ۵۰ نفر خدمات بیمه درمان تکمیلی گروهی ارائه می‌دهند.

  بیمه درمان تکمیلی خانواده

  بیمه تکمیلی خانواده یکی از انواع بیمه‌های درمان است که در آن تمامی اعضای خانواده می‌توانند بدون اینکه بیمه تامین اجتماعی‌شان از یک‌جا رد شود و با پرداخت حق بیمه به‌صورت جداگانه از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

  در بیمه تکمیلی خانواده تعداد افراد متقاضی مهم نیست.

  حق بیمه در این نوع بیمه از بیمه تکمیلی گروهی بیشتر و عموما پوشش‌های آن کمتر است.

  بیمه درمان تکمیلی انفرادی

  در بیمه تکمیلی انفرادی پوشش‌ها به‌صورت کامل در اختیار فرد متقاضی قرار می‌گیرد.

  برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی نیازی به داشتن بیمه تامین اجتماعی یا هر نوع بیمه پایه دیگری نیست و در عوض مقدار فرانشیز در آن بیشتر است.

  نکته: مسافران خارج از کشوری که دارای بیمه مسافرتی هستند نیز می‌توانند در صورت وقوع حادثه یا برای جبران خسارت‌های درمانی از بیمه تکمیلی استفاده کنند.

  بیمه SOS

  علاوه بر شرکت‌های بیمه مانند سامان، آسماری، ایران، ملت، دانا، تعاون و ... که ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی هستند، SOS یا شرکت کمک‌رسان ایران نیز بیمه درمان تکمیلی را ارائه می‌دهد. بعلاوه این شرکت با شرکت‌های بیمه قرارداد دارد و از طریق آنها بیمه تکمیلی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

  پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی

  شرکت‌های بیمه مختلف، پوشش‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. یک شرکت بیمه می‌تواند تمامی پوشش‌های بیمه تکمیلی را ارائه دهد اما شرکت دیگر، بخشی از پوشش‌ها را جزو پوشش‌های اصلی و بعضی دیگر را به عنوان پوشش‌های اضافی در اختیار متقاضیان قرار دهد که در این‌صورت افراد نیاز به پرداخت حق بیمه بیشتری هستند.

  پوشش‌های قابل ارائه از سوی شرکت‌های مختلف عبارت است از:

  هزینه‌ بستری در بیمارستان، آنژیوگرافی قلب، رادیوتراپی، شیمی درمانی، مراکز جراحی محدود، Day Care و انواع سنگ شکن در بیمارستان

  جراحی‌های مهم به‌جز جراحی ستون فقرات

  هزینه زایمان

  هزینه‌های پاراکلینیکی

  هزینه مربوط به عمل‌های سرپایی

  هزینه عیوب انکساری چشم

  هزینه خدمات آزمایشگاهی

  هزینه ویزیت، دارو و خدماتی که نیاز به بستری شدن نیست

  هزینه آمبولانس

  دندانپزشکی (به جز خدمات زیبایی دندان)

  هزینه درمان نازایی و ناباروری، میکرو اینجکشن، IUI،GIFT،ZIFT و ...

  هزینه خرید عینک و سمعک

  ارائه پوشش بلایای طبیعی

  هزینه مربوط به تست‌های غربالگری

  هزینه‌های پاراکلینیکی در بیمه درمان تکمیلی

  هزینه‌های پاراکلینیکی عموما در قالب دو گروه ارائه می‌شود:

  پاراکلینیکی نوع اول: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، دانسیتومتری، انواع آندوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، سونوگرافی، ام آر آی، استرس اکو

  پاراکلینیکی نوع دوم: نوار عضله، نوار مغز، شنوایی‌سنجی، آنژیوگرافی چشم، بینایی‌سنجی، تست تنفسی، تست ورزش، نوار مثانه، مانیتورینگ قلب

  حق بیمه درمان تکمیلی

  چند عامل مهم در تعیین هزینه بیمه تکمیلی تاثیرگذار است:

  شرایط سنی بیمه گذار: عموما در بیمه تکمیلی گروهی و در سازمان‌های کمتر از ۱۰۰۰ نفر، افراد بالاتر از ۶۰ سال حق بیمه بیشتری پرداخت می‌کنند. همچنین بازه سنی در بیمه تکمیلی انفرادی از بدو تولد تا ۶۰ سال است.

  منبع : bimebazar.com

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم

  بهترین بیمه تکمیلی باپوشش ۱۰۰درصدی درمان،ارزان‌ترین وکامل‌ترین بیمه تکمیلی را با انتحاب صحیح پوشش های بیمه درمان از قبیل دوره انتظار،قیمت‌ومراکزطرف‌ قرارداد

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم

  بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم بهترین بیمه تکمیلی را درست بشناسیم؟

  وقتی صحبت از بهترین بیمه تکمیلی به میان می‌آید، یعنی باید اطلاعات دقیقی در خصوص انواع بیمه‌های درمان تکمیلی بدست آورد. در اکثر مواقع، عوامل تاثیر گذار و دارای اهمیت برای هر بیمه شده متفاوت بوده و می‌بایست آن‌ها را شناسایی نموده تا بر اساس نیاز و خواسته خود ارزان‌ترین بیمه تکمیلی و بهترین بیمه درمانی را انتخاب نمود.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره رایگان بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  مقالات مرتبط: هرآنچه لازم است درباره چکاپ دوره ای پزشکی بدانید

  کدام شرکت‌ها، بهترین بیمه تکمیلی را ارائه می کنند؟

  شرکت‌های بیمه گر وظیفه ارایه انواع خدمات بیمه‌ای در قالب انواع بیمه اشخاص، بیمه اموال، انواع بیمه‌های مسئولیت مدنی، بیمه مهندسی و بیمه های خاص را دارند که رشته بیمه درمان تکمیلی زیر مجموعه بیمه‌های اشخاص بوده و به طریق بیمه تکمیلی گروهی و بیمه تکمیلی خانواده تقسیم می شوند.

  اما اکثر شرکت‌های بیمه‌ای خدمات بیمه درمان تکمیلی خود را معطوف به بیمه تکمیلی گروهی نموده اند. که از بهترین آن‌ها، شامل بیمه تکمیلی ایران، بیمه تکمیلی سامان، بیمه تکمیلی پاسارگاد، بیمه تکمیلی پارسیان و بیمه تکمیلی تامین اجتماعی می باشد. ولی برخی شرکت‌های بیمه در خصوص بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده نیز فعالیت می کنند. و بهترین آن شرکت‌ها، بیمه تکمیلی سامان، بیمه تکمیلی انفرادی sos، بیمه تکمیلی انفرادی ملت و بیمه تکمیلی انفرادی آسماری است. که سبد خدمات بیمه‌ای خود را در حوزه بیمه درمان تکمیلی علاوه بر ارائه خدمات بیمه درمان گروهی به بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده گسترش داده اند.

  مقالات مرتبط: بیمه تکمیلی سامان چیست؟

  چگونه بهترین بیمه تکمیلی را بشناسیم؟

  یافتن بهترین بیمه تکمیلی نیاز به بررسی طرح‌ها، قیمت و شرایط بیمه تکمیلی دارد که در جدول ذیل به ۴ عامل از موثرترین عوامل تعیین بهترین بیمه درمان اشاره خواهد شد.

  قیمت بیمه تکمیلی:

  قطعا وجود طیف متنوعی از قیمت و هزینه بیمه تکمیلی برای انتخاب بهترین بیمه درمان تکمیلی موضوعی غیر قابل انکار است. بطوریکه متقاضی بیمه درمان تکمیلی می تواند با توجه به شرایط اقتصادی خود نسبت به انتخاب بیمه درمان تکمیلی خود اقدام نماید. بسیاری از شرکت‌های بیمه گر تعدد قیمت‌ها و حق بیمه‌های خود را به منظور مدیریت بیشتر، محدود می کنند. اما وجود تنوع در هزینه بیمه‌ درمان تکمیلی امکان انتخاب برای متقاضی بیمه درمان تکمیلی ساده‌تر خواهد شد.

  قیمت بیمه تکمیلی عامل تاثیر گذار در انتخاب بهترین بیمه درمانی

  مقالات مرتبط: دانستنی های لازم درباره ویروس کرونا

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  تعهدات بیمه تکمیلی:

  تعهدات بیمه تکمیلی، یکی از مهمترین عوامل موثر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی که می بایست متقاضیان بیمه تکمیلی به آن آگاه باشند، تعهدات بیمه تکمیلی است که در زمان درمان بیماری، حائز اهمیت است.

  هرچه تعهدات بیمه درمان تکمیلی بیشتر باشد. هزینه قابل دریافت از شرکت بیمه بابت هزینه‌های درمانی بیشتر خواهد بود. همچنین حق انتخاب برای متقاضی بیمه درمان تکمیلی افزایش می یابد.

  تعهدات بیمه تکمیلی می تواند بابت پوشش‌های مختلف بیمه ای متفاوت باشد. بطوریکه بیمه شده می تواند بر اساس نیاز خود از تعهدات متفاوتی برای پوشش‌های بیمه تکمیلی استفاده نموده تا بهترین بیمه تکمیلی را بدرستی شناسایی کند.

  انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی:

  انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی، برای بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی گروهی متفاوت است. در قرارداد‌های بیمه تکمیلی گروهی، شرکت‌ها یا همان بیمه گذارها با توجه به درخواست پرسنل یا نظر مدیران شرکت تابعه خود، نسبت به انتخاب تعهدات بیمه تکمیلی و پوشش‌های آن اقدام کرده و پیشنهاد بیمه‌ای را به شرکت بیمه مورد نظر ارسال کرده. تا امکان سنجی آن بر اساس آئین نامه ۷۴ بیمه مرکزی صورت پذیرد. زیرا محدودیت‌هایی برای نسبت تعهدات در بیمه تکمیلی گروهی در بیمه مرکزی وجود دارد.

  در قرارداد‌های بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده، عموما طرح‌های بیمه تکمیلی بصورت پیش فرض در اختیار متقاضیان بیمه تکمیلی قرار می گیرد. و شخص می بایست بر اساس طرح‌های موجود نسبت به خرید بیمه تکمیلی اقدام نماید.

  تعهدات بیمه تکمیلی عامل تاثیر گذار در انتخاب

  بهترین بیمه تکمیلی

  مقالات مرتبط: بهترین بیمه تکمیلی دندانپزشکی چیست؟ ۷ دلیل برای خرید بیمه دندانپزشکی را از اینجا بخوانید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  بهترین بیمه تکمیلی را با مشاوره بیمه تکمیلی نیکسا درمان بشناسید، فرم درخواست مشاوره را تکمیلی نمایید.

  مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

  منبع : niksadarman.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید