این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بهترین رستوران آبادان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بهترین رستوران آبادان را از این سایت دریافت کنید.

  رستوران‌ های خوب آبادان؛ از پاکستانی تا عباس آشی

  در رستوران های آبادان غذای محلی خوشمزه پیدا میکنید. از قلیه ماهی و میگو تا ماهی سرخ شده،‌ و از فلافل و سمبوسه تا آش آبادان. بهترین رستوران های آبادان را بشناسید - کجارو

  خانهگردشگریغذا

  رستوران‌ های خوب آبادان؛ از پاکستانی تا عباس آشی

  مهتاب خسروشاهی

  دوشنبه، ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵

  اشتراک گذاری

  آبادان از آن شهرهایی است که در رستوران‌هایش می‌شود عطر و مزه‌ی غذاهای جنوبی را چشید. خوب است پیش از سفر به آبادان با بهترین رستوران‌های آن آشنا باشید.

  مقاله‌های مرتبط:

  زندگی در آبادان چگونه است؟

  رستوران‌های اهواز

  راهی هر شهری که باشیم، مایل هستیم بدانیم رستوران‌های خوب آن کدامند تا در خیابان‌های شهری ناشناس سرگردان نشویم.

  در رستوران‌های آبادان علاوه بر منوی ایرانی معمول در رستوران‌ها، غذاهای محلی سرو می‌شود. علاوه بر این، در آبادان غذای خیابانی پیدا می‌کنید که معمولا سمبوسه، فلافل و پاکوره است.

  قلیه ماهی، قلیه میگو، ماهی سرخ شده و آش آبادان خوشمزه‌های دیگر آبادان هستند.

  رستوران پاکستان

  نشانی: آبادان، ابتدای خیابان امام

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۴۲۴۳۷

  پاکستان یا آن‌گونه که معروف است، رستوران پاکستانی‌ها، بهترین گزینه برای خوردن غذای تند جنوبی در کنار غذای پاکستانی است. این رستوران خورش‌های متداول را هم سرو می‌کند، اما پیشنهاد ما قلیه ماهی یا قلیه میگو است. پاکستان استانبولی ویژه‌ای سر میز می‌آورد که مزه‌ی ناب و تازه‌ای دارد.

  از بریانی بیف و جوجه و همین طور دال عدس نباید غافل شد که همه خوشمزه هستند. البته اگر وارد این غذاخوری می‌شوید، باید طعم تند را دوست داشته باشید، چون اغلب غذاها بسیار تند پخته و سرو می‌شوند.

  رستوران پاکستانی‌ها ظهرها بسیار شلوغ است و احتمال دارد منتظر خالی شدن میز بمانید؛ اما شب‌ها خلوت‌تر است. مدیر رستوران اهل پاکستان است و یکی از قدیمی‌ترین‌های آبادان به شمار می‌رود.

  رستوران هتل پارسیان

  نشانی: آبادان، محله‌ی برِیم، بعد از سازمان منطقه آزاد اروند

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۶۰۰۶۰

  مسافر جنوب که باشید، ماهی تازه را نباید از دست بدهید. شوریده را رستوران هتل پارسیان آزادی میل کنید که حسابی تازه و لذیذ است.

  رستوران هتل کاروان‌سرا

  نشانی: آبادان، فلکه بریم

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۶۴۰۰۲

  سه رستوران ارکیده،‌ نسترن و شقایق، همچنین چای‌سرا و فست‌فود هتل کاروان‌سرا گزینه‌های مطمئنی برای خورد و خورا ک در آبادان هستند.

  رستوران هتل آزادی

  نشانی: آبادان، خیابان امیری، خیابان طالقانی

  صبحانه را می‌توانید در رستوران هتل آزادی میل کنید که در دل بازار واقع شده است. حتما موافق هستید که صبحانه‌ی هتل به‌تنهایی، بر لذت سفر می‌افزاید.

  رستوران دنیا

  درست است که خیلی‌ها ترجیح می‌دهند غذاهای محلی هر شهر را امتحان کنند، اما در آبادان ماهی و میگوی تازه صید می‌شود؛ بنابراین، غذای دریایی به هر سبکی طبخ و سرو شود، ارزش امتحان کردن دارد؛ حتی به سبک چینی!

  مدیر و آشپز رستوران دنیا بانویی چینی است که غذا را مقابل دیدگان شما آماده می‌کند. غذاهای دریایی این رستوران را خیلی‌ها می‌پسندند.

  رستوران تاج محل

  تاج محل در بازار ته‌لنجی‌ها قرار دارد و غذاهای جنوبی سرو می‌کند. میگوپلو را می‌توانید در رستوران تاج‌محل انتخاب کنید.

  رستوران هزار و یک شب

  نشانی: آبادان، خیابان امام، رو‌به‌روی بازار حلبی‌سازها

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۲۴۱۰۷

  یکی از رستوران‌های خوش‌نام آبادان، هزار و یک‌شب است.

  رستوران کاج

  نشانی: آبادان، احمدآباد، لین یک اصلی،‌ سیزده فرعی

  تلفن: ۰۶۱۵۳۳۲۲۲۰۳

  کاج رستورانی است با غذای خوشمزه، برخورد دوستانه و فضای بزرگ.

  رستوران تند و تیز

  نشانی: آبادان، خیابان شهید منتظری، رو‌به‌روی سیتی سنتر

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۴۲۰۱۹

  خوشبختانه در آبادان برای یافتن غذای محلی به دردسر نمی‌افتید. تند و تیز قلیه ماهی و ماهی سرخ‌ شده‌ی خوشمزه‌ای سرو می‌کند و طرفداران ویژه‌ی خودش را دارد.

  رستوران باباطاهر

  نشانی: آبادان، خیابان زند

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۲۸۶۲۲

  باباطاهر از رستوران‌های خوب آبادان است که کیفیت قابل‌قبولی دارد. اگر از غذای دریایی خسته شدید، در این رستوران کباب سفارش بدهید.

  رستوران و کافی شاپ مجموعه تفریحی پریمو

  نشانی: آبادان، امیرآباد، بلوار انسی، مجموعه تفریحی پریمو پلاس

  قصر پریمو یا مجموعه پریمو رستوران باکیفیتی دارد که با بقیه‌ی رستوران‌ها یک تفاوت دارد. در رستوران پریمو بین غذای فرنگی، غذای محلی و فست‌فود امکان انتخاب دارید.

  اگر ترجیح می‌دهید قلیه ماهی و ماهی سرخ‌ شده بخورید که نوش جان؛ در غیر این‌صورت می‌توانید برای پیتزا یا خوراکی فرنگی سفارش دهید. بعد هم در کافه‌ پریمو خودتان را به دسر مهمان کنید.

  خانه کنتاکی

  نشانی: آبادان، خیابان امام

  تلفن: ۰۶۱۵۳۲۴۳۴۶۲

  یکی از بهترین سوخاری‌های آبادان را در خانه کنتاکی یا مرغ سوخاری می‌توانید پیدا کنید. البته میان انواع پیتزا، برگر،‌ ساندویچ و سالاد هم جای انتخاب وجود دارد.

  پیتزا حکیم

  نشانی: آبادان، خیابان زند

  حکیم از فست‌فودهای معروف آبادان است که انواع پیتزا و ساندویچ را سرو می‌کند.

  فست فود آتش

  نشانی: آبادان، خیابان امیری

  امیری یکی از خیابان‌های قدیمی آبادان است که هنوز هم مرکز شهر به شمار می‌رود. تعجبی ندارد که تعداد زیادی غذاخوری حوالی آن برپا شده باشد. آتش یکی از فست‌فودهای باکیفیت شهر است که تلاش می‌کند مشتریان را راضی نگه دارد.

  منبع مطلب : www.kojaro.com

  رستوران های آبادان با معرفی منو، غذاها، قیمت و تصاویر

  رستوران های آبادان یکی از جاهای دیدنی آبادان برای تجربه غذاهای جنوبی فلافل و سمبوسه و... هستند که معروف ترین هایش را لیست کرده ایم.

  @=img=@#=img=#

  آباداناستان خوزستانایران‌گردی

  کدام رستوران های آبادان را برای چشیدن طعم تند غذای جنوبی انتخاب کنیم؟

  کدام رستوران های آبادان را برای چشیدن طعم تند غذای جنوبی انتخاب کنیم؟ معرفی بهترین و معروف‌ترین رستوران‌های آبادان

  به قلم علی نادی 2,241 2

  آیا تا به‌حال نام آبادان را شنیده‌اید؟ کدام ویژگی این شهر و مردم خونگرمش را دوست دارید؟ می‌دانید این شهر جنوبی به چه چیزی شهرت دارد؟ در این مطلب بیش از مقاومت در جنگ، خونگرمی مردم، هوای گرم و خرماهای خوش طعمش می‌خواهیم غذا و رستوران های آبادان را بشناسیم. با ما در مجله گردشگری علی بابا همراه باشید تا بهترین شهر دنیا (به قول خود آبادانی‌ها) را با رستوران‌هایش بشناسیم.

  سرفصل‌های مقاله نمایش

  بهترین فلافل‌های آبادان را از کجا بخوریم؟

  بهترین فلافل آبادان را می‌توانید وسط خیابان شهرداری در فلافلی نسیم نوش جان کنید.

  آدرس عباس آشی کجاست؟

  آدرس رستوران ترنج کجاست؟

  معروف‌ترین رستوران‌های آبادان کدام‌ها هستند؟

  ۱- برای آن‌ها که از سنت لذت می‌برند

  کل آبادان می‌دانند که فست‌فودی و سمبوسه‌فروشی عباس آقا جزو یکی از بهترین رستوران های آبادان است. اگر چرخی در شهر بزنید و از مردم بپرسید که بهترین سمبوسه را کجا می‌توانم پیدا کنم، آن‌ها حتما نشانی چهار راه امیری، بازار کویتی‌ها را به شما می‌دهند. این سمبوسه‌فروشی محیطی ساده و قدیمی دارد. شاید از اسمش متوجه شده باشید که سمبوسه‌فروشی عباس آقا قدمت زیادی دارد.

  پیشنهاد می‌کنم بعد از خرید لباس و وسایل از پاساژ کویتی‌ها حتما یکی از سمبوسه‌های تند و تیز عباس آقا را میل کنید تا دیگر دلتان به هیچ سمبوسه‌ای شاد نشود.

  قیمت سمبوسه‌های این مغازه بیشتر از رنج بازار نیست و فکر نکنید به دلیل شهرتی که دارد قیمت زیادی هم روی سمبوسه‌هایش گذاشته است. شما می‌توانید در سمبوسه‌فروشی عباس آقا لذت غذای ساده در مغازه‌های قدیمی آبادان را به خوبی درک کنید.

  @=img=@#=img=#

  آدرس سمبوسه عباس آقا در گوگل مپ

  ۲- فلافلی لذیذ برای آن‌ها که سیر نمی‌شوند

  آبادانی‌ها معمولا همدیگر را به استفاده از مشهور و بهترین چیزهایشان تشویق می‌کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای همه رستوران‌ها و فست‌فودی‌های آبادان به آن اشاره کرد، حس‌وحالی است که در مغازه بین مردم در جریان است. در این مغازه‌ها چیزی جز صمیمیت، قربان صدقه رفتن، تعریف و مکالمه‌های پر مهر نمی‌بینید و همین مساله باعث خوشحالی مسافران می‌شود.

  فلافلی نسیم یکی از معروف‌ترین فست فودی‌های آبادان است که این ویژگی در آن خیلی بیشتر دیده می‌شود. این فلافلی با دو شعبه کل بازار این شهر را در دست گرفته است. شعبه اول این فست‌فودی در خیابان شهرداری ساخته شده و خیلی شلوغ است. شاید اگر دیر برای خرید از این مغازه اقدام کنید غذایی برایتان نمی‌ماند.

  شعبه دوم این مغازه کنار پاساژ کویتی‌ها ساخته شده است. این شعبه طرفدار کمتری دارد، اما کیفیت غذاهایش با همان کیفیتی است که در مغازه اول فروخته می‌شود.

  ابداع‌های زیادی برای فست‌فود‌های آبادانی ثبت شده که فلافل کنجدی یکی از آن‌هاست. اگر علاقه‌مندید طعم واقعی فلافل را با تندی زیاد و سس مخصوصش بچشید، حتما سری به یکی از مغازه‌های فلافل نسیم بزنید. فضای جدید و ساده با میزهای پلاستیکی و یخچال‌های قدیمی گولتان نزند که این مغازه‌ها غذاهای خوبی ندارند، بلکه در آبادان قبل از اینکه به ظاهر هر چیزی نگاه کنید، باید به باطنشان بیندیشید.

  @=img=@#=img=#

  آدرس فلافل نسیم چهار راه امیری در گوگل مپ

  ۳- صبح را با تندی آش عباس آشی شروع کنید

  مطمئنم اگر در سفر به آبادان، در منزل یک آبادانی اقامت داشته باشید، حالا چه فامیل باشد چه رفیق، یک بار پیشنهاد صبحانه گرفتن از عباس آشی را به شما داده است. تقاضا می‌کنم دست رد به سینه‌اش نزنید که یکی از بهترین صبحانه‌های عمرتان را از دست داده‌اید.

  پیشنهاد خواندنی: دیدنی‌ های آبادان؛ امکان ندارد عاشق این شهر نشوید!

  عباس آشی یکی از قدیمی‌های آشپزی در آبادن محسوب می‌شود. این آشپزخانه که بیشتر صبح‌ها مشتری دارد، دست روی یکی از غذاهای سخت آبادان گذاشته که همان آش معروفش است. آش آبادان تقریبا مثل آش شله قلمکار است، اما آبادانیزه شده، زیرا طعم بسیار تند با ادویه‌ها و طرز پخت مخصوصی دارد که هر کسی حریف پختش نمی‌شود.

  واقعا سابقه و تجربه برای پخت آش آبادان حرف اول را می‌زند و حاج عباس با ۵۰ سال سابقه یکی از بهترین گزینه‌ها در این زمینه است. محله احمد آباد آبادان خیابان لین ۱ جایی است که این آش فروشی قدیمی کار می‌کند.

  اگر قصد خرید از این آش فروشی را دارید، بهتر است اطلاع داشته باشید که شرایط سرو غذا در این آش فروشی اصلا مناسب نیست و بهتر است غذا را به‌صورت بیرون‌بر خریداری کنید. فراموشتان نشود که ظرف همراه خودتان داشته باشید وگرنه آش داغ حاج عباس طعم پلاستیک را هم به آش تندتان اضافه می‌کند.

  @=img=@#=img=#

  آدرس آش فروشی حاج عباس در گوگل مپ

  ۴- سکونتی خوب در هتل و رستوران کاروانسرا داشته باشید

  هتل کاروانسرای آبادان یکی از بهترین هتل های این شهر و البته گران‌ترین آن‌هاست. این هتل که ۵ دقیقه دورتر از فرودگاه آبادان ساخته شده، جای بسیار خوبی برای اسکان موقت و رزرو شما است. شما می‌توانید اقامتی خوب و دلچسب را در این هتل ۵ ستاره داشته باشید.

  هتل کاروانسرا فست‌فودی و رستورانی هم در محیط نزدیک به خیابان دارد که استفاده از آن برای عموم مردم آزاد است. فست‌فود و رستوران کاروانسرا یکی از معدود اماکن خوراکی در شهر آبادان است که حال‌وهوای سنتی و قدیمی شهر را ندارد و بیشتر برای محیط مدرنش معروف است.

  در این رستوران که انواع غذاهای فست‌فودی طبخ می‌شود، محل مناسبی برای گذراندن چند ساعت وقت در محیطی امن و خوب است. هرچقدر هم از فضا و حس‌وحال مغازه‌های قدیمی آبادان خوشحال باشید، نمی‌توان این مساله را مدنظر نداشت که کمتر مغازه‌های قدیمی این شهر محل مناسبی برای نشیمن و خوردن غذا در محل دارند.

  این در حالی است که رستوران کاروانسرا از بهترین سالن پذیرایی برخوردار است و محیطی آرام همراه با موسیقی و نور مناسب را برای شما فراهم کرده است. درصورتی‌که قصد سفارش غذا در این رستوران را دارید، می‌توانید از بلوار بهارستان به میدان کاروانسرا بروید که این هتل و رستوران روبه‌روی آن ساخته شده است.

  منبع مطلب : www.alibaba.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید