این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بهترین مشاور کنکور تجربی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بهترین مشاور کنکور تجربی را از این سایت دریافت کنید.

  بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران :7 مرکز برتر را بشناسیم

  با اینکه دغدغه اکثر خانواده ها پیشرفت تحصیلی فرزندانشان می باشد ، بهترین راه استفاده از بهترین مشاوره تحصیلی و کنکور در تهران می باشد.

  کنکور

  بهترین مشاور کنکور تحصیلی تهران :۷ مرکز برتر را بشناسیم | حضوری و تلفنی

  آخرین به روز رسانی: ۲۳ آبان ۱۴۰۱۰ خواندن این مطلب ۷ دقیقه زمان میبرد

  با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پیچیده ای می باشد و راه های  بسیار متنوعی در این راستا وجود دارد  نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت دهی و انتخاب بهترین راه های مطالعه و پیشرفت تحصیلی ضروری است ، مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور یکی از پر طرفدارترین و از نیاز های مهم دانش آموزان و والدینشان می باشد ، ما در این مطلب سعی کردیم با توجه به سوابق و نظرات دریافت شده به معرفی  ۶ تا از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی و کنکور در تهران بپردازیم.

  بسیاری از والدین یا دانش آموزان تصور می کنند برای اینکه در کنکور سراسری یاهر امتحان دیگری نتیجه مطلوبی کسب کنند ، باید مطالعه ی زیادی داشته باشند در صورتیکه برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است یک برنامه ریزی درست داشته و با کمک گرفتن از افراد باتجربه به موفقیت برسند، که در این زمینه بهترین مشاوره تحصیلی و کنکور در تهران می توانند کمک شایانی کنند.

  مشاوره تحصیلی و کنکور در تهران به صورت حضوری و آنلاین ( تلفنی ) با مشاورین و کارشناسان با تجربه و حرفه ای با بهترین و کارآمد ترین روش ها و بررسی وضعیت تحصیلی داوطلب و با تأکید بر نکات مهم و رفع نقطه ضعف ها و اشکالات دانش آموزان در نهایت منجر به کسب نتیجه بهتر و موفقیت دانش آموز می گردند.

  نمایشگر ویدیو 00:00 00:00

    اهمیت مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور

    اول : برنامه ریزی حرفه ای و مناسب فردی

  در ابتدا فرد دچار سردر گمی است که چطور شروع کند ، چه کتابی را بیشتر بخواند ، چه مطالبی مهمتر است و … ، اینجاست که نیاز به مشاور تحصیلی ضروری به نظر می رسد ، یک مشاور تحصیلی و مشاور کنکور با تجربه در ابتدا با سنجش توانایی ها و علایق شخص و شرایط و زمان ، اقدام به برنامه ریزی برای دانش آموز می نماید و با تجاربی که از موفقیت ها ، شکست ها و برخورد با دانش آموزان مختلف بدست آورده در واقع با یک برنامه ریزی فرد را از سردر گمی نجات می دهد.

  دوم : آگاه بودن به تکنیک ها و روش های صحیح مطالعه

  اگر چه عقیده اکثر افراد اینست که با تلاش بی وقفه ومطالعه ی زیاد می توان بهترین نتایج را کسب کرد ولی  مطالعه ی زیاد وبی وقفه امکان دارد که باعث خستگی ودلسردی دانش آموز شده ونتیجه ی خوبی هم کسب نکند ، در صورتیکه یک مشاور آگاه وباتجربه با تکنیک ها وروش های جدید مطالعه آگاه است وراههایی را به دانش آموزان می آموزد که با علاقه ی بیشتر و بدون خستگی و مدیریت زمان وروش های صحیح مطالعه نتایج لازم برای موفقیت را کسب نمایند.

   سوم : ایجاد انگیزه در دانش آموز

  گاهی امکان دارد که دانش آموز به خاطر مشکلات خانوادگی یا مسائل روحی دچار دلسردی و بی انگیزگی شده ، که در اینصورت مشاور تحصیلی با صحبت با خانواده هایشان و ایجاد انگیزه در دانش آموز  ، او را در امر تحصیل  و ادامه راه یاری می نماید.

  چهارم : ارزیابی عملکرد دانش آموز در آزمون ها

  یک مشاور کاردان و خوب ازمون های فرد را سنجیده و با پیشرفت یا افت تحصیلی به نقاط قوت و ضعف دانش آموز آگاهی یافته و با تقویت نقاط قوت و برطرف ساختن نقاط ضعف باعث پیشرفت پی در پی دانش آموز می گردد.

   پنجم : کنترل استرس دانش آموز قبل از امتحان

  مشاورین اغلب قبل از امتحان با تکنیک های آرام سازی و به حداقل رساندن استرس دانش آموزان باعث می شوند که تمرکز دانش آموز بیشتر شده و نتیجه بهتری کسب کند.

   ششم : انتخاب رشته برای کنکور

  با اینکه اکثر دانش اموزان برای انتخاب رشته با کمک گرفتن از دوستان و اطرافیان که از تجربه ی کافی برخوردار نیستند و رشته های که انتخاب می کنند بر اساس ایده ی خودشان می باشد ، بنابراین امکان دارد که با ملاک های  خود فرد تطابق نداشته و در آینده دچار مشکل شود  ، از این رو یک مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور حرفه ای و باتجربه میتواند در این زمینه رشته ای مطابق با معیارها و استعداد فرد انتخاب نماید.

  مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور در تهران به دو روش انجام می شود که هر کدام به نوبه ی خود دارای مزایایی می باشد :

  ✔ مشاوره تحصیلی و کنکور در تهران به صورت حضوری

  مشاوره به صورت حضوری داری مزایایی می باشد که شامل موارد زیر است :

  ارائه خدمات تخصصی گفتگوی چهره به چهره

  تشخیص و درمان موفق تر

  خدمات آزمون های شناختی  و روانشناختی

  بهبود روحیه فردی تأثیرگذاری بیشتر

  ✔ مشاوره تحصیلی و کنکور  در تهران به صورت تلفنی

  مشاوره تلفنی نیز دارای مزایای مختص خود می باشد که شامل موارد زیر می باشد:

  منبع مطلب : best-language-school.ir

  بهترین مشاور های کنکور 1402

  برای مشاهده اسامی بهترین مشاوران کنکور موسسه آیدی نوین که توانستند 50 نفر را به رتبه زیر 1000 برسانند کلیک کنید. مشاور برتر تجربی (پزشکی) ریاضی انسانی

  آنچه در این مطلب می‌خوانید

  بهترین مشاور های کنکور 1402 – اسامی 20 مشاور رتبه های برتر کنکور ایران

  برای مشاهده اسامی بهترین مشاوران کنکور موسسه آیدی نوین که توانستند بیش از 200 نفر را به رتبه زیر 1000 برسانند با ما همراه باشید. مشاور برتر تجربی (پزشکی) ریاضی انسانی. بهترین مشاور کنکور کسی است که دوره های تخصصی مشاوره تحصیلی کنکور را پشت سر گذاشته و با تکیه برا تجربه خود بهترین استراتژی را تا روز کنکور برای دانش آموز تبیین کند.

  اسامی بهترین مشاور های کنکور IDNovin :

  رزومه کامل مشاور های کنکور IDNovin در تهران و سایر شهرها:

  قبلی بعدی

  برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور کافیه فرم زیر رو پر کنی و با مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

  فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

  با مشاوره و برنامه ریزی کنکور توسط مشاوران آیدی نوین خیالت راحته که ۲رقمی میشی. چون این مشاوران توی کنکور ، بالای 200 نفر رو رتبه برتر کردند. (لیست قبولی هارو در عکس های زیر ببین)

  چرا آیدی نوین بهترین مشاور هارو داره؟

  کافیه یه نگاهی به نتایج دانش آموزان آیدی نوین بندازی. کسایی که زیر نظر مشاوران آیدی نوین بودند.

  بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین در کنکور 1400

  کارنامه سوگند سلطانی ، رتبه 1074 کنکور 1400

  کارنامه زهرا امینی زاده بزنجانی ، رتبه 357 کنکور 1400

  کارنامه نسترن حبشی عزیز ، رتبه 790 کنکور 1400

  کارنامه محمد علی بیگی عزیز ، رتبه 380 کنکور 1400

  کارنامه علی آخوندی رتبه 17 کنکور 1400

  کارنامه عباس امینی زاده ، رتبه 715 کنکور 1400

  قبلی بعدی

   رتبه برترهای IDNovin در کنکور 98 و 99:

  مشاهده کارنامه تک تک قبولی های آیدی نوین

   قبولی های IDNovin در کنکور 98 و 99 :

  چطور در کنکور رتبه برتر شویم؟

  اینکه چطور دانش آموزان IDNovin توانستند به رتبه های برتر کنکور تبدیل شوند و چه استراتژی هایی پیش گرفتند از سوالاتیست که قطعا ذهن شمارا به خود مشغول کرده است.

  این دانش آموزان با ثبت نام در طرح رتبه شو IDnovin و با کمک مشاور های کنکور رتبه برتر توانستند موفقیت خود را جشن بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح رتبه شو فرم زیر را تکمیل کنید:

  برای دریافت برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور کافیه فرم زیر رو پر کنی و با مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

  فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

  فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin : بهترین موسسه مشاوره کنکور :

  موسسه آیدی نوین در کنکور های 98، 99، 1400 و 1401 بیش از 200 دانش آموز رو به رتبه های 2 رقمی و 3رقمی و قبولی های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی ، مهندسی های تاپ، حقوق و روانشناسی و … رسانده. در صورتیکه قصد ارتباط با مشاورین رتبه برتر آیدی نوین را دارید و میخواهید با بهترین موسسه مشاوره کنکور در ایران و تهران همگام شوید فرم زیر را تکمیل کنید:

  ده مشاور برتر کنکور :

  خیلی از دانش آموزان و والدین کنکوری های براشون این سوال ایجاد میشه که از بین مشاوران آیدی نوین کدام یک جزء ده مشاور برتر در زمینه کنکور هستند.

  باید بگیم که تمام مشاورین آیدی نوین، رتبه های تکرقمی، 2 رقمی و 3 رقمی کنکورهای گذشته هستند که دوره های مشاوره را در این موسسه گذرانده اند و همگی تقریبا از یک سطح عالی برخوردار بوده و میتوانند دانش آموز را به بهترین شکل راهنمایی کنند. به همین دلیل رده بندی آن ها تا حدی غیرصحیح بوده چرا که همگی میتوانند بسیار خوب عمل کنند.

  بهترین مشاور کنکور پزشکی:

  بهترین مشاور کنکور پزشکی کسی است که توانسته در کنکور تجربی به رتبه تکرقمی یا 2 رقمی دست یافته و دوره های مشاوره را نیز گذرانده باشد. تمام مشاوران کنکور تجربی آیدی نوین هر دوی این مولفه را دارا میباشند.

  بهترین مشاوره کنکور تجربی :

  موسسه کنکور آیدی نوین با بیش از 100 مشاور رتبه برتر در رشته تجربی، میتواند بهترین انتخاب باشد.

  بهترین مشاور تحصیلی در تهران:

  دانش آموزان عزیز تهرانی جهت دریافت مشاوره میتوانند هم بصورت حضوری در دفتر مرکزی موسسه آیدی نوین و هم بصورت غیرحضوری و آنلاین از خدمات مشاوره و برنامه ریزی آیدی نوین استفاده نمایند.

  گروه مشاوره کنکور در سایر شهر های ایران:

  عزیزانی که در سایر شهرهای ایران (بجز تهران) نیز قرار دارند میتوانند برنامه ریزی خود را تحت نظارت مستقیم بهترین مشاورهای تحصیلی آیدی نوین، بصورت تلفنی و آنلاین دریافت نمایند.

  برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی مخصوص خودت و موفقیت تضمینی در کنکور کافیه فرم زیر رو پر کنی و با مشاوران IDNovin در ارتباط باشی :

  فرم دریافت برنامه از بهترین مشاوران کنکور IDNovin :

  با مشاوره و برنامه ریزی کنکور توسط مشاوران آیدی نوین خیالت راحته که ۲رقمی میشی. چون این مشاوران توی کنکور 98 و 99، تقریبا ۵۰ نفر رو رتبه برتر کردند. (لیست قبولی هارو در عکس های زیر ببین)

  naser گفت:

  خرداد ۱۵, ۱۴۰۰ در ۱۸:۱۷

  برای ارتباط با بهترین مشاور موسسه کنکور چطور می توانیم ارتباط برقرار کنیم؟

  پاسخ

  مشاور کنکور آیدی نوین گفت:

  خرداد ۱۹, ۱۴۰۰ در ۰۱:۵۹

  با سلام. کافیه فرم های ارتباط با مشاورین که در این صفحه قرار گرفته رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم

  ابراهیمی گفت:

  اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۲

  بنظرم یکی از بهترین اموزشگاه ها و مشاوره های کنکور، ایران دانش نوینه

  من هم کلاساشون رو با اساتید مختلفشون شرکت میکردم و هم با مشاوره عالی رتبه های برتر کنکور یه برنامه عالی داشتم .

  پاسخ سعید نورالهی گفت:

  اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰ در ۱۱:۲۰

  منبع مطلب : idnovin.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید