این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بهشت زهرا سال تحویل باز است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بهشت زهرا سال تحویل باز است را از این سایت دریافت کنید.

  درهای بهشت زهرا(س) در ساعت تحویل سال باز است

  معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: درهای بهشت زهرا(س) در ساعات سال تحویل برای حضور شهروندان باز است.

  جامعه شهری

  ۲۸ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۸:۳۷

  درهای بهشت زهرا(س) در ساعت تحویل سال باز است

  معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: درهای بهشت زهرا(س) در ساعات سال تحویل برای حضور شهروندان باز است.

  به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی عبداللهی با تشریح تمهیدات ویژه سازمان بهشت زهرا(س) بمناسبت آخرین پنجشنبه سال با اعلام این مطلب که امسال بهار و نوروز ما با شمیم عطر یاس عجین شده است و بهار ما بهار فاطمی و رنگ و بوی بانوی دو عالم صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا(س) را دارد، گفت:امسال در راستای تمهیدات شهردار تهران برای دومین سال متوالی نمایشگاه عطر یاس  در تمامی ایام نوروز در ضلع شرق و شمال شرقی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برپا است.

  عبداللهی در ادامه افزود: همچنین برنامه های متنوع و وسیعی را برای شهروندان در حوزه های فرهنگی، مذهبی،تفریحی تدارک دیده ایم و عزیزان می توانند  از تهران و اقصی نقاط کشور از این نمایشگاه استفاده کنند.

  وی با اعلام این که هماهنگی های لازم با پلیس راهور ناجا هم در سطح فرماندهی هم در سطح تهران بزرگ انجام شده است گفت: ۲۵۰۰ نفر نیروی پلیس راهور ناجا  در پنج شنبه جمعه آخر سال در بهشت زهرا(س) حضور دارند.

  عبداللهی به توزیع ۱۲۰ هزار نسخه نقشه راهنمای بهشت زهرا(س)  از مبادی ورودی سطح شهر به بهشت زهرا(س) اشاره داشت و گفت:همچنین مسیریابی برای شهروندان از مناطق مختلف شهر تهران انجام و بهترین مسیر پیشنهاد داده شده است.

  وی به نصب ۳۵۰ بنر اطلاع رسانی و تعیین مسیر در اتوبان های منتهی به بهشت زهرا(س) اشاره داشت  و گفت:۹ ایستگاه صلواتی در بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی(ره) مستقر هستند.

  عبداللهی در ادامه گفت:هماهنگی های لازم با شرکت واحد،تاکسیرانی، مترو،اورژانس، هلال احمر و نیروهای انتظامی انجام شده است ضمن این که ساعات حرکت قطار کوتاه تر و تعداد قطارها افزایش پیدا کرده است.

  معاون خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص پنج شنبه و جمعه آخر سال به شهروندان توصیه کرد که حدالامکان با وسائط نقلیه عمومی به بهشت زهرا(س) بیایند،به توصیه های پلیس راهور و نیروهای انتظامی توجه کنند،برای جلوگیری از ازدحام در اسرع وقت با قرائت فاتحه بهشت زهرا(س)  را ترک کنند، ماشین و وسائط نقلیه خود را در مکان های عبور و مرور پارک نکنند، از باز گذاشتن شیر آب جدا خودداری کنند، مواظب کودکان و کهنسالان و... باشند.

  عبداللهی در بخشی از سخنان خود از تمام دستگاه ها و ارگان ها، بویژه پلیس تلاشگر و زحمتکش راهور تشکر و قدردانی کرد و گفت:از مردم خوب وعزیزمان  که در  پنج شنبه آخر سال از اقصی نقاط ایران و حتی جهان به بهشت زهرا(س) می آیند و بزرگترین همایش خودجوش مردمی جهان را رقم می زنند، تشکر و قدردانی می کنم.

  برپایی میدان میوه و تره بار جهت رفاه حال شهروندان،برپایی غرفه های گل و گیاه با کیفیت و قیمت مناسب در سطح بهشت زهرا(س)، برپایی هفت سین قرآنی و دفاع مقدس  در بهشت زهرا (س)،برگزاری مراسم ویژه تحویل سال در کنار مزار شهدا،اهدای گل و گلدان و گلاب و غبارروبی و عطرافشانی ۳۰ هزار شهید آرمیده در بهشت زهرا(س) و ۴هزار شهید گمنام، برپایی آخرین دعای کمیل سال و آخرین دعای ندبه سال در قطعات شهدا در بهشت زهرا(س) و... از جمله برنامه های سازمان بهشت زهرا(س) است.

  کد خبر 2521204

  نورا حسینی شهر خبر

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  برنامه‌های بهشت زهرا (س) برای پنجشنبه و جمعه آخر سال

  تسهیل تردد مراجعه‌کنندگان به بهشت حضرت زهرا (س) با بهره‌گیری از دو هزار نیروی پلیس راهور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آخر سال از جمله برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته برای پنجشنبه و جمعه آخر سال است.

  یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹ GMT 13:59

  یکشنبه / ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۲۰:۵۵

  دسته‌بندی: جامعه، شهری

  کد خبر: 1401122115267

  منبع : شهرداری تهران

  برنامه‌های بهشت زهرا (س) برای پنجشنبه و جمعه آخر سال

  تسهیل تردد مراجعه‌کنندگان به بهشت حضرت زهرا (س) با بهره‌گیری از دو هزار نیروی پلیس راهور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آخر سال از جمله برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته برای پنجشنبه و جمعه آخر سال است.

  به گزارش ایسنا، مهدی قربانعلی، معاون اجتماعی - فرهنگی و سخنگوی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با اشاره به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته این سازمان در خصوص روزهای پرترافیک پنجشنبه و جمعه آخر سال گفت: در این زمینه طی نشست‌هایی که با پلیس راهور داشتیم، قرار است بالغ بر دو هزار نیروی پلیس راهور در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال در راستای تسهیل تردد مراجعه‌کنندگان به بهشت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) خدمت‌رسانی کنند.

  او با اشاره به ۲۴ساعته‌بودن سازمان بهشت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال اظهار کرد: در روزهای اشاره‌شده نیروهای سازمان جهت خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مراجعه‌کنندگان به صورت ۲۴ساعته حضور خواهند داشت. ضمنا با تدابیر مدیرعامل محترم سازمان در روز چهارشنبه ۲۴ اسفند ماه فقط درهای اصلی (باب‌الشهدا و باب‌الزهرا) به صورت ۲۴ساعته باز خواهند بود و تمام درهای این سازمان در دو روز پنجشنبه و جمعه به صورت شبانه‌روزی به روی مراجعه‌کنندگان باز خواهند بود.

  او با اشاره به بازگشایی دو در جدید باب‌الحسن(ع) و باب‌الحسین(ع) عنوان کرد: با بازگشایی این دو در خروج و ورود مراجعه‌کنندگان به بهشت حضرت زهرا (س) تسهیل شده است.

  سخنگوی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با بیان اینکه پارکینگ‌های درنظرگرفته‌شده برای مراجعه‌کنندگان بسیار وسیع خواهد بود، بیان کرد: از مراجعه‌کنندگان توقع می‌رود از توقف غیر ضروری در حاشیه راه‌ها و حتی خیابان‌های فرعی اجتناب کرده و از ایجاد ترافیک جلوگیری کنند. ضمنا چندین دستگاه ون نیز جهت تردد مراجعه‌کنندگان از ایستگاه‌های متروی حرم و شاهد برای ورود به بهشت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) در نظر گرفته شده است.

  معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) همچنین با اشاره به ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم‌های یادبود ختم، هفتم و چهلم و سال و عدم خدمت‌رسانی میز و صندلی و سایبان از جانب سازمان بهشت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) در این روزها به مراجعه‌کنندگان تصریح کرد: با توجه به حضور چشمگیر زائران این آرامستان و گلزار مطهر شهدا و تسهیل در امر خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال، سازمان هیچ خدمتی را برای برگزاری مراسم‌های اشاره‌شده به مراجعه‌کنندگان نمی‌دهد و تنها امر خاکسپاری متوفیان به صورت معمول و عادی انجام می‌پذیرد.

  بر اساس گزارش سازمان بهشت زهرا (س)، قربانعلی با تاکید بر ضرورت استفاده از اپلیکیشن‌های ایرانی مسیریابی برای حضور شهروندان در بهشت زهرا (س) اظهار داشت: خانواده‌ها می‌توانند از طریق نرم‌افزار «نشان و بلد» به صورت کامل و با مشخص‌شدن قطعات مورد نظر خود و هم شنیدن اخبار ترافیکی از طریق رادیو «پیام و آوا» زمان حضور خود را در بهشت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) مدیریت کنند؛ به طوری که در نرم‌افزار «نشان» آدرس متوفیان هر قطعه مشخص و معین شده است.

  انتهای پیام دبیر محمد علیجانی

  موضوعات داغ روز

  نوروز 1402 پليس شهرداري تهران پليس راهور تهران تصادف مترو سرهنگ احمد شیرانی

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید