این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  به ازای هر ماه جبهه یک درصد جانبازی

  ناشناس

  درازای یک ماه جبهه ادرصد جانبازی واقعیت داره یعنی من با17ماه و16روز17درصد میگیر م

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ناشناس

  سلام بنده ۲۴ ما حضور در جبهه بوده ام سرباز وظیفه بودم و با ۱۰ درصد هم جانبازی اًآبت ترکش به ناحیه شکم دارم

  به ازای هر ماه جبهه یک درصد جانبازی را از سایت نکس اسکرین دریافت کنید.

  آخرین اخبار «ماه سابقه حضور در جبهه»

  صفحه مربوط به آخرین خبرهای ماه سابقه حضور در جبهه

  ۳۷ نتیجه - (۰.۰۱۷ ثانیه)

  جدیدترین‌های «ماه سابقه حضور جبهه»:

  جدیدترین‌های «ماه سابقه حضور جبهه»: خبر خوش بیمه ای برای ایثارگران

  ابوالحسن قورچیان، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز در خصوص بند «خ» ماده (۸۸) قانون برنامه ششم توسعه گفت: در این بند مقرر شده است که ایثارگران و فرزندان شهدا و آزادگان و جانبازان و رزمندگان با حداقل دوازده ماه سابقه حضور در جبهه برای یک بار از پرداخت ما به التفاوت برای پانزده سال سنوات بیمه‌ای ناشی از تغییر صندوق بیمه و بازنشستگی معاف هستند. او در خصوص نحوه شناسایی و تشخیص مشمولان افزود: مشمولان این قانون آن دسته از ایثارگران و فرزندان شهدا و آزادگان و جانبازان و رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضور در جبهه هستند که در طول برنامه ششم...

  بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نفر بسیجیان در ماه‌های آینده، حقوق‌بگیر خواهند شد

  به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سید قاسم جاسمی  در خصوص پرداخت حقوق به بسیجیان دوران جنگ تحمیلی، اظهار داشت: مستمری به بسیجیانی که پس از پایان جنگ تاکنون (۳۱ سال) حقوق دریافت نکرده‌اند، تعلق می‌گیرد. نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: این ۵ هزار نفر در سراسر کشور سهمیه گرفتند که بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ سهمیه به استان کرمانشاه داده شده و در ماه‌های آینده، حقوق‌بگیر خواهند شد. او از پرداخت مستمری به سربازانی که در دوران دفاع مقدس در جبهه حضور داشته‌اند، خبر داد و افزود: سربازان نیرو‌های مسلح که دارای سابقه حضور در جبهه هستند، نیز مستمری پرداخت می‌شود تمامی رزمندگان که سه ماه به بالا سابقه خدمت در جبهه دارند، کارت ایثار صادر...

  اعطای امتیاز فوق‌العاده ایثارگری به رزمندگان با سابقه کمتر از ۳ ماه حضور در جبهه

  به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور امکان برخورداری از امتیاز فوق‌العاده ایثارگری برای کارمندان رزمنده‌ای که در بازده زمانی ۴۵ روز تا سه ماه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته‌اند را فراهم نموده است. شایان ذکر است برخورداری فوق‌العاده مذکور از تاریخ ۹۶/۱۲/۲۸ برای پرسنل با کمتر از سه ماه (حداقل ۴۵ روز) سابقه حضور در دفاع مقدس اقدام خواهد شد.

  اعطای امتیاز فوق‌العاده ایثارگری به رزمندگان با سابقه کمتر از سه ماه حضور در جبهه

  امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه از برخورداری امتیاز فوق‌العاده ایثارگری برای کارمندان رزمنده‌ای که در بازده زمانی ۴۵ روز تا سه ماه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته‌اند، خبر داد. به گزارش خبرگزاری شبستان، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور امکان برخورداری از امتیاز فوق‌العاده ایثارگری برای کارمندان رزمنده‌ای که در بازده زمانی 45 روز تا سه ماه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته‌اند را فراهم نموده است. شایان ذکر است برخورداری فوق‌العاده مذکور از تاریخ 96/12/28 برای پرسنل با کمتر از سه ماه (حداقل 45 روز)...

  رزمندگان با سابقه ۶ ماه حضور در جبهه مشمول مزایای مالی و استخدامی می‌شوند

  مجلس طرح استفساریه‌ای را تصویب کردند که به موجب آن رزمندگان با سابقه‌ حداقل ۶ ماه حضور در جبهه از امتیازات یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کرده و مشمول مزایای مالی و استخدامی می‌شوند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه  جلسه علنی امروز (سه‌شنبه۲۱ اسفند) مجلس شورای اسلامی با  طرح استفساریه جزء ۶ بند ث ماده ۸۸ قانون برنامه ششم موافقت کردند. موضوع استفساریه این است که آیا منظور از مزایای اجتماعی مذکور در جزء ۶ بند ث ماده ۸۸ قانون برنامه ششم مزایای مالی و استخدامی هم می‌باشد که پاسخ این استفساریه بلی است. در جزء ۶ بند ۳ ماده ۸۸ قانون برنامه ششم آمده است که بهره مندی از امتیازات...

  آخرین مهلت سازمان وظیفه به مشمولان غایب

  رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، پایان امسال را آخرین مهلت برای قانون جریمه مشمولان غایب اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار نوروزی گفت: غایبان بیش از هشت سال و واجد شرایط استفاده از قانون معافیت، فقط تا پایان اسفند امسال مهلت دارند، با پرداخت جریمه های تعیین شده ، کارت معافیت خودشان را دریافت کنند. رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره قانون معافیت مشمولان دارای والدین با سابقه ایثارگری هم گفت: مشمولانی که پدر یا مادرشان دارای سابقه 28 و 29 ماه حضور در جبهه باشند، می توانند به سازمان های مربوط همانند ارتش، سپاه و ناجا مراجعه و سوابقشان را در قالب فرم های مربوطه دریافت کنند. سردار نوروزی افزود: در این قانون مجموع...

  معافیت مالیاتی فرهنگیان بسیجی با سابقه ی 12 ماه حضور در جبهه

  رییس آموزش وپرورش قهاوند از اجرایی شدن مواد ومفادی از قوانین برنامه ی ششم توسعه خبر داد که بر اساس آن فرهنگیان بسیجی با سابقه ی 12 ماه حضور در جبهه مشمول معافیت مالیاتی می شوند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا غلامی در گفتگو با جهادپرس، از اجرایی شدن مواد ومفادی از قوانین برنامه ی ششم توسعه خبر داد که بر  اساس آن فرهنگیان بسیجی  با سابقه ی 12 ماه حضور در جبهه  مشمول معافیت  مالیاتی می شوند. رییس آموزش وپرورش قهاوند اظهار امیدواری نمود دولت تدبیر وامید بتواند شجاعانه و مدبرانه  در راستای تحقق شعار ها و اهداف  خود در جهت خدمت به این قشر عزیز و خدوم با اجرایی نمودن سایر قوانین...

  اعلام شرایط کسرخدمت‌های جدید رزمندگی، جانبازی و آزادگی

  جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا جزئیات بیشتر از شرایط بهره مندی از معافیت‌ها و کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری را تشریح کرد و به برخی از سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ داد.به گزارش بلاغ، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا جزئیات بیشتر از شرایط بهره مندی از معافیت‌ها و کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری را تشریح کرد و به برخی از سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ داد.سردار ابراهیم کریمی درباره اجرای قانون معافیت و کسر خدمت‌های مربوط به رزمندگی و ایثارگری اظهار کرد: براساس بند "د" ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه موضوع کسر خدمت و معافیت‌های مربوط به فرزندان ایثارگران مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن و با موافقت ستادکل نیرو‌های مسلح...

  منبع : khabarban.com

  طرح 42 ماده ای ایثارگران مجلس برای برنامه ششم

  جزئیات طرح 42 ماده ای نمایندگان ایثارگرمجلس شورای اسلامی با عنوان فصل ایثارگران در برنامه پنجساله ششم توسعه کشوراعلام شد.

  طرح 42 ماده ای ایثارگران مجلس برای برنامه ششم

  جزئیات طرح 42 ماده ای نمایندگان ایثارگرمجلس شورای اسلامی با عنوان فصل ایثارگران در برنامه پنجساله ششم توسعه کشوراعلام شد.

  فاش نیوز -  جزئیات طرح 42 ماده ای نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی با عنوان فصل ایثارگران در برنامه پنجساله ششم توسعه کشوراعلام شد.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، دراین طرح مجموعه پیشنهاداتی دریک جزوه 18صفحه ای برای گنجاندن درلایحه برنامه ششم توسعه کشورتنظیم و به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

  دراین مجموعه که تحت عنوان "فصل ایثارگران" در برنامه پنجساله ششم توسه کشوربه صورت الحاقیه پیشنهاد شده 42 ماده ازموضوعات و مطالبات مختلف مورد نیاز جانبازان و ایثارگران لحاظ شده است.

  همچنین دراین طرح پیشنهادی، موضوع درمان، مسکن، اشتغال و... در قالب 42 ماده در 18 صفحه جمع بندی و برای طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

  جزئیات این طرح به شرح زیر است:

  1- کلیه دستگاه های اجرایی موظفند نسبت به اجرای صحیح سیاست های کلی ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و ساماندهی امور ایثارگران ابلاغی مقام معظم رهبری اهتمام نمایند.

  2- وزارت آموزش و پرورش مکلف است به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نسبت به معرفی الگوها و قهرمانان ملی ایثار وشهادت در متون درسی کلیه پایه های تحصیلی اقدام نموده و در جهت تعمیق ایمان و ترویج باورها، در صیانت از فرهنگ دینی و انقلابی نسبت به فعالیت های پژوهشی، مسابقات فرهنگی - هنری یادواره های شهدا و راهیان نور اقدام نماید.

  3- صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران موظف است 10درصد از تولیدات هنری نمایشی خود را با موضوعات ترویج فرهنگ ایثار وشهادت اختصاص دهد و نسبت به ایجاد یک شبکه تخصصی رادیو و تلویزیونی به این موضوع اقدام نماید.

  4- دولت موظف است به منظور بهره گیری از دستاوردهای دوران دفاع مقدس و انتقال و ترویج فرهنگ جهاد و مقاومت به نسل های آینده نسبت به ساماندهی گلزار شهدای سراسر کشور و یادمان شهدای گمنام و دفاع مقدس و مرمت و نگهداری آنان اقدام نماید. وزارتخانه های نیرو، نفت، راه و شهرسازی و کشور موظفند کلیه هزینه های خدماتی مربوط به آب رسانی، برق رسانی، گازرسانی و جاده مواصلاتی را تامین نمایند.

  5- کلیه دستگاه های اجرائی موضوع ماده5 قانون خدمات کشوری موظفند 20درصد از اعتبارات فرهنگی خود را بر اساس موافقت نامه مبادله شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در چهار چوب سیاست های مصوب ابلاغی شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار وشهادت صرف توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت نماید.

  6- بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس موظف است با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و شهرداری ها و سایر دستگاه های فرهنگی کشور تا پایان برنامه ششم نسبت به توسعه و تکمیل مراکز اسناد و مدارک دفاع مقدس و تدوین دائره المعارف دفاع مقدس و تدوین تاریخ دفاع مقدس اقدام نماید.

  7- وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح به منظور ترویج ارزش های دفاع مقدس به نسل های بعدی، رشته های مرتبط با ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در مقاطع مختلف دانشگاه هی ایجاد نموده و تعدادی از واحد های درسی، پژوهشی و پایان نامه ها و پروژه های علمی تحقیقاتی خود را به موضوع فرهنگ ایثار وشهادت و مقاومت اختصاص دهند.

  8- دولت موظف است اقدامات لازم برای اجرای صحیح و به موقع قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را در طول برنامه به عمل آورد.

  9- دولت موظف است کلیه مطالبات معوق خانواده های معظم شهدا اعم از پاداش پایان خدمت و وجوه مربوط به ذخیره مرخصی استفاده نشده آنان را به طور کامل در 2 سال اول برنامه تامین و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت نماید.

  تبصره: مطالبات مذکور در این ماده در خصوص جانبازان و آزادگان مشمول قانون حالت اشتغال حسب مورد توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و دستگاه مربوطه طی برنماه پرداخت گردد.

  10- دولت مکلف است در اجرای ماده 61 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از قدرت مالی دولت 2 مصوب 93/12/4 به نحوی برنامه ریزی نماید که تا پایان برنامه کلیه مشمولین ماده مذکور تعیین تکلیف گردند.

  11- دولت مکلف است به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال و معسر و فاقد درآمد بنا به تشخیص بنیاد شهید و امور ایثارگران که بر اساس قوانین نیروهای مسلح مشمول دریافت حقوق وظیفه نمی باشند، افراد  تحت تکلف جانبازان و آزادگان متوفی و فرزندان ذکور شهدا که فاقد درآمد هستند تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند ماهیانه معادل حداقل حقوق کارکنان دولت و به فرزندان معلول، محجور تحت تکلف والدین شهدا و نامادری شهید که پس از فوت والدین شهید فاقد هرگونه درآمد هستند ماهیانه معادل 75% حداقل حقوق کارکنان دولت پرداخت نماید.

  12- دولت مکلف است به منظور حمایت و تجلیل از رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس که حداقل سابقه حضور در جبهه داوطلبانه  6 ماه در جبهه را دارند و نیز خانواده های آنان تسهیلات رفاهی، معیشتی، بهداشتی، درمانی فرهنگی به شرح زیر ارائه نماید.

  الف: پرداخت 50درصد هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، دوره های شبانه دانشگاه های دولتی، دانشگاه پیام نور جهت رزمندگانی که حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه دارند.

  ب: بهره مندی رایگان از خدمات فرهنگی و شهری، اتوبوس شهری و مترو.

  ج: معافیت از پرداخت 50درصد هزینه بلیط هواپیما از طریق هر یک از شرکت های دولتی و خصوصی هواپیمایی، ریلی و دریایی برای رزمندگانی که حداقل 6 ماه سابقه جبهه دارند.

  د: ارائه تحصیل فرزندان رزمندگان در مدارس شاهد، ایثارگر و کمک به ارتقاء سطح بنیه علمی آنان.

  ه: پرداخت مستمری به جانبازان و نیز رزمندگان فاقد شغل و درآمد، سابقه حداقل 6 ماه حضور در جبهه توسط سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح.

  و: اعطاء سهمیه عمره مفرده به رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور در جبهه.

  13- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است در طول برنامه، سالیانه نسبت به ارائه تسهیلات مسکن با سود 4درصد به تعداد 70هزار نفر به رزمندگان دارای حداقل 6 ماه سابقه جبهه که فاقد مسکن ملکی می باشند از طریق بانک های عامل اقدام نماید. مابه التفاوت سود مذکور تا سقف نرخ مصوب نظام بانکی توسط دولت تامین و به بانک های عامل پرداخت می شود.

  منبع : fashnews.ir

  لزوم تجدید نظر در اجرای بند (د) ماده (88) برنامه ششم توسعه

  لزوم تجدید نظر در اجرای بند (د) ماده (88) برنامه ششم توسعه | فارس من

  انتشار : 15:38 , 1400 شهریور 18

  آخرین پیگیری: 10 ماه 20 روز 12 ساعت قبل

  لزوم تجدید نظر در اجرای بند (د) ماده (88) برنامه ششم توسعه

  احسان احمدی پناه

  فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی/

  ملی 2

  در سال ۹۶ و پس از مشخص شدن جزئیات کسر خدمت ایثارگران در برنامه ششم توسعه، در بند (د) ماده (۸۸) این برنامه آمده بود: (( در صورت تایید فرمانده کل قوا، به ازای هر ماه حضور در جبهه و هر درصد جانبازی، یک ماه کسر از خدمت سربازی شامل فرزندان ایثارگران خواهد شد.) )

  سرانجام قانون فوق برای اجرا به دستگاه مربوطه، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه ابلاغ شد. گفته شد که این قانون در سال‌های اولیه به دلیل برداشته شدن محدودیتی که در قانون قبلی وجود داشت، یعنی ۹ روز کسر خدمت و آنهم فقط برای افراد متولد ۷۲ به قبل، تعداد افراد و مشمولین زیادی را در برمیگیرد و به ناگهان پادگان‌ها خالی از سرباز خواهد شد، و همین موضوع باعث شد تا در جلسه روز ۲ مرداد ماه سال ۹۷، با توافقی بین ستاد کل نیروهای مسلح و نمایندگان مجلس، کسر خدمت از ۳۰ روز به ۱۲ روز کاهش پیدا کند.

  از آن روز بیش از ۳ سال می‌گذرد و در این مدت ۳ سال، جدای از تمام روزها و سالهای پس از دفاع مقدس، اکثریت مشمولین از این قبیل قوانین استفاده کرده‌اند و حالا در نیمه سال ۱۴۰۰، تنها عده قلیلی از افرادی که پدرشان سابقه ایثارگری دارد و خودشان هم هنوز برای خدمت مقدس سربازی اقدامی نکرده‌اند باقی مانده است.

  همانطور که در سال ۹۱، و بعد از آن در سال ۹۶ برای قانون کسر خدمت ایثارگری تصمیم اتخاذ شده بود، حالا در نیمه سال ۱۴۰۰ هم از هر جهت نیاز به اخذ تصمیم گیری مجدد در مورد آن قانون احساس می‌شود، قانونی که هر مدت زمانی که میگذرد، تعداد مشمولینش به ۰ نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود، چرا که از دفاع مقدس بیش از ۳۰ سال می‌گذرد و کم مانده‌اند افرادی که ایثارگری کرده باشند و ازدواج کرده باشند و پسر داشته باشند و پسرشان هنوز به سربازی نرفته باشد و لذا، با توجه به احتمال تمدید برنامه توسعه ششم تا پایان سال ۱۴۰۱ خواهان پایان توافق ۱۲ روز کسر خدمت سربازی و تجدید نظر در نوع اجرای اصل بند (د) ماده (۸۸) برنامه ششم توسعه، یعنی یک ماه کسر خدمت سربازی به ازای هرماه جبهه، هردرصد جانبازی و هرماه آزادگی پدر هستیم؛ توافقی که در آن زمان به دلیل ترافیک مشمولین در سالهای اولیه اجرای آن انجام شده بود و حالا دیگر باید از آن گذر کرد.

  درمورد اجرای آن قانون مذکور، تجدید نظر و تصمیم گیری مجدد صورت بگیرد و چنانچه نوبت به توسعه هفتم هم برسد خواستار تصمیم گیری مجدد در مورد قانون مذکور در توسعه هفتم و افزایش کسر خدمت ایثارگری به همان یک ماه به دلیل کاهش شدید تعدد مشمولین قانون فوق هستیم.

  ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

  ایثارگران کسر خدمت

  منبع : www.farsnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسین حمزوی 10 روز قبل
  0

  سلام اگه کسی هست که جوابم بده تا منتظربمونم

  امیر حسین انصاری 27 روز قبل
  0

  سلام بنده ۲۶ ماه حضور در جپهه دارم آیا جنبازی تعلق مگیرد

  رضا 1 ماه قبل
  -1

  هسرم با اینکه چندسال با زندگی میکنم هیچ وقت شکایت این زندگی رو نکرد الان چند سال زحمت من روی دوشش کارمیکنه وهزینه داورهای منو پرداخت میکنه سه فرزند دارم یکیشون در اثر تصادف تحت پوشش بهزیستی هست چرا جواب نمیدین ۲۸ ماه جبهه بودم وپنج درصد رهبری تایید شده کمیسیون تمام مدارک بردم بازم خبری نیست

  رضا 1 ماه قبل
  -2

  سلام عرص ادب ۲۸ ماه جبهه دارم ایا درصد میدن با اینکه بیمه دارم حقوق بگیر نیستم فقط بیمه پرداخت میکنم بیمه شده درد سر برا ما رزمندها اگه بیمه نبودیم این چند سال که هزینه دارو پرداخت میکردالان به نون شب محتاجیم

  مهدی دست افکن ازناجا 2 ماه قبل
  2

  باسلام درود برشهیدان گلگون کفن راه میهن

  ودرودسلام برتمامی همرزمان جبهه های نبرد حق علیه باطل

  اینجانب مدت ۲۴۹۶روز سابقه حضور درجبهه وعملیات دارم

  -1
  مهدی دست افکن ازناجا 2 ماه قبل

  مدت ۲۵۹۶روز درجبهه وعملیات درمناطق جنوب وغرب کشور دارم وبه میزان ۵/جانبازی دارم چه مقدار به جانبازیم اضافه میشود و کجاانجام میشود

  محمود 3 ماه قبل
  0

  من ۲۱ ماه در خط مقدم جبهه بوده ام و جانباز شیمیایی ۲۰ درصد میباشم درصد من چقدر میشود؟

  -1
  ناشناس 2 ماه قبل

  سلام بیست وهشت ماه جبهه وپنج درصد جانبازی چند درصد تهلق میگیرد

  انوشیروان هاشمی 3 ماه قبل
  0

  به ازای هرماه جبهه یک درصد جانبازی داده میشود

  -1
  برزو صدیقی 2 ماه قبل

  باسلام من ۶ماه ۱۲ روز جبهه بوده ام تا کنون هیچ مزایایی استفاده نکرده ام باید به کجا مراجعه کنم

  -2
  جواد جمشیزاده 3 ماه قبل

  سابقه جبهه ۲۵ ماهو ۱۵ روز میباشد چند درصد جانبازی بهم تعلق میگیره ممنون

  محسن صبوری شیرازی 3 ماه قبل
  1

  باسلام واحترام بنده جانباز 20درصد با 39 حضور در جبهه های دفاع مقدس هستم . جهت جابجایی 8سال سابقه صندوق بیمه نیروهای مسلح به صندوق بیمه تامین اجتماعی طبق اعلامیه سازمان تامین اجتماعی در93قسط مبلغ 59000000 ریال پرداخته ام (از سال 90 تا سال97) . اما با وجود پرداخت تمام اقساط و اینکه طبق قانون توسعه بدون پرداخت وجه بایستی سازمان تامین اجتماعی نسبت به انتقال سابقه صندوق بیمه اینجانب اقدام می نمود . اما متاسفانه پول کامل گرفته اند ، قانون هم برای ما جانبازان وایثارگران دستور العمل داده است ولی جانباز را به بازی گرفته اند وبا وجود 8 سال سابقه بیمه ( ازسال 1360تا سال 1368)در نیروی مسلح وسابقه 24 سال صندوق بیمه تامین اجتماعی(کارمند رسمی شهرداری شیراز) ، 61سال سن ، جانبازی ، قند خون ، ودر مجموع 32 سال خدمت رسمی دولتی در دو ارگان متاسفانه مجبورم به خاطر این بی توجهی و اهمال کاری در سختی باشم . آیا کسی هست کمکم کند؟

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  سلام علیکم خدا قوت ،آیا این خبر صحت دارد که هنرمنده با یکماه حضور درجبهه یک درصد جانبازی بهش تعلق میگیرد ممنون از لطفتتون

  احمد 4 ماه قبل
  0

  آیا به ازای هر ماه جبهه یک درصد جانبازی تعلق میگیردصحت دارد؟

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  علی

  0
  مراد حسین سوری 3 ماه قبل

  ایا بابت یک ماه جبهه یک ماه جانبازی میدهید

  -2
  ناشناس 3 ماه قبل

  آیا هرماه جبهه یک‌درصد جانبازی میدند

  حسن بزرگمهر 4 ماه قبل
  -1

  ۱۵درصدجانبازدارم ۲۵ماهم جبهه بودم ایا۲۵درصد

  سیدی 4 ماه قبل
  0

  بسمه تعالی

  باسلام ودرود ایا 1درصد جانبازی به ازای هر ماه.

  جبهه صیحت دارد

  -2
  ناشناس 4 ماه قبل

  ایا آموزشی ارتش‌ ۳ ماه درمنطقه ی غرب کشور برای خودایثار منطقه جنگی به حساب میاد یا خیر

  حسین الوندی 4 ماه قبل
  2

  باسلام 21ماه کارت ایثاردارم ولی چون صورت سانحه نداشتم جانبازی ندارم

  0
  حسین الوندی 4 ماه قبل

  21ماه جبهه بودم موج انفجار براعصابم تاثیر گداشته چون بیمارستان صحرایی بردنم هیچ مدرکی ندارم فقط کارت ایثار گرفتم درصد جانبازی بهم تعلق میگیره

  مراد امیر 4 ماه قبل
  -2

  سلام من شش ماه چهارده روز سابقه جبهه دارم بصورت داوطلب از طرفی بعد از جنگ استخدام ناجا وباز نشست شدم فوق العاده ایثار دویست هزار تومان میدن هنوز هم جانبازی رو برام ثبت نکردن چیکار باید انجام بدم

  پیروزی 4 ماه قبل
  1

  سلام من23ماه جبهه دارم 3بارشیمیایی شدم وبیمارستان صحرایی بستری بودم ولی چون سیگارمیکشم شیمیایی منرو رد کردن ودرصد ندادن چکارکنم

  1
  پیروزی 4 ماه قبل

  سلام23ماه منطقه دارم 3بارشیمیایی شدم چون سیگاری هستم شیمیایی من رو تاییدنکردن ودرصد ندادن چکارکنم

  حسنعلی جوکار 4 ماه قبل
  2

  جواب من نمی دهی کمک ام کنند

  حسنعلی جوکار 4 ماه قبل
  -1

  من هفت ماه ده روز جبهه جنگ دارم از ناحیه دست راستم ترکش خودم وموج انفجار واعصاب وروانم ریخته بهم کمک کند

  سيد جواد قاسمي 5 ماه قبل
  1

  باسلام. من‌ هم‌ مجروح جنگ هستم و13ماه 20 روز سابقه جبهه وکارت ایتار ارتش نيروي هوایی دارم 5سال چندین بار پرونده سازی کردن رسیدگی کنندمتاسفانه خبری نیست خواهشمند کمکم کنید.

  علیرضا 5 ماه قبل
  0

  سلام

  برای رزمندگان هیچ جایگاهی دیده نشده

  جای تاسف دارد

  سید نعمت اله حیدریان 5 ماه قبل
  -2

  ۲۴ ماه جبهه ۱۰در صد جانباز ی به چند درصد افزایش داه می‌شود

  غلامرضارستگار 5 ماه قبل
  -1

  سلام چرا جواب پرونده های ماده۸۷ برای ۵درصد جانبازی راکسی نمیدهد

  غلامرضارستگار 5 ماه قبل
  0

  سلام ۲۸ماه جبهه درخط مقدم دارم کارت ایثار دارم وبرای جاننبازی ۵درصد ماده ۸۷ درسال۹۷ اقدام کردم درل۸۸ تیپ۳۸۸ ولی متاسفانه تا حالا هیچ خبری از پرونده من نیست لطفا یکی پاسخ بدهد

  حسن 5 ماه قبل
  0

  سلام برای پیگیری تبدیل کارت ایثارگری به جانبازی باید به کدام ارگان مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  حسنعلی جوکار 5 ماه قبل
  0

  من هفت ماه تا روز جبهه جنگ در خط اول دارم چند درصد شامل من می شود

  حسنعلی 5 ماه قبل
  -1

  چند درصد برای من رده می شود

  -1
  حسنعلی جوکار 4 ماه قبل

  با سلام من هفت ماه ده روز سابقه جبهه وجنگ دارم درخط اول وترکش به دست راستم خورده وموج انفجار خورده ام واعصاب وروانم ریخته به هم واستخوان دستم درد می کند کمک ام کند

  زعفرانم 5 ماه قبل
  -2

  ۲۱ماه جبهه سربازی دارم چندرصر جنبازی میگیرم

  1
  هادی 4 ماه قبل

  من 23ماه سابقه جبهه دارم به من چنددرصدجانبازی تعلق میگیرد

  -1
  زعفرانم 5 ماه قبل

  سلام ۲۱ماه جبهه سربازی دارم چنددرصد جنبازی تعلق میگیرد

  مهرداد ع 5 ماه قبل
  0

  24ماه جبهه

  1400پرونده ایثار تکمیل کردم

  معیشتی هم تکمیل کردم

  کمسیون پزشکی هم رفتم

  هیچ خبری نشد.

  حمید 5 ماه قبل
  0

  سلام ۲۳ماه جبهه دارم چقدرجانبازی محسوب میشود؟

  باقرپورباقری 5 ماه قبل
  -2

  ۲۴ ماه جبهه دارم چند ماه کسری سربازی تعلق میگیرد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  من ۲۴ ماه جبهه دارم چند ماه کسری سربازی تعلق

  میگرد

  طیب بهارلوئی فرد 5 ماه قبل
  0

  با سلام بنده جانباز ۱۰ درصد و دارای ۲۴ ماه حضور در جبهه سرباز وظیفه بوده ام

  ناشناس 5 ماه قبل
  3

  سلام بنده ۲۴ ما حضور در جبهه بوده ام سرباز وظیفه بودم و با ۱۰ درصد هم جانبازی اًآبت ترکش به ناحیه شکم دارم

  -1
  طیب بهارلوئی فرد 5 ماه قبل

  بنده جانباز ۱۰ درصد و ۲۴ ماه حضور در جبهه دارم سرباز وظیفه بودم

  عسکرقیصری 5 ماه قبل
  0

  سی وشش ماه منطقه جنگی دارم هنوزم هیچ امتیاز نگرفتم

  سید علیرضا خاضع از دهدشت 6 ماه قبل
  0

  من ۲۸ ماه حضور در جبهه دارم تاکنون دراین خصوص درصدی به من تعلق نگرفته است ،چرا چنین بخشنامه هایی بایکوت میشود واطلاع رسانی صورت نمیگیرد ۰

  حسنعلی جوکار 6 ماه قبل
  0

  چرا جواب من نمی دهند

  ناشناس 6 ماه قبل
  2

  من ۲۰جهبه دارم چند درصد به حساب می‌آید

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  با سلام جرا من هفت ماه ده روز جبهه دارم وازناحیه دست راستم ترکش وموج انفجار خورده. ام واعصاب وروانم خراب و رخط مقدم فاو زخمی شدن وفاقد پرونده می باشم وحق بنده چرا نمیدهند واز مسولیت بگوید کمک ام کند که من داری سه فرزند می باشم ومن شب‌های از درد خواب ندارم

  محمد سیدی 6 ماه قبل
  2

  بسمه تعالی

  سلام ایا رزمندگان دوران دفاع مقدس هرماه جبهه 1درصد جانبازی تعلق می گیرد چگونه پیگیر شویم بنده 5درصد جانبازی دارم ولی 21ماه جبهه دارم حق نگهدار

  رضا 6 ماه قبل
  0

  نه بابا ۱۷ درصد چیه ؟؟؟ ۱۷۰ درصد میدن بهت یعنی اینگار که دو بار شهید شدی

  محمد شهبا 7 ماه قبل
  1

  ۲۴ ماه جبهه دارم چند در صد می شود

  http://eheyat.com/?ح 7 ماه قبل
  -2

  کی جواب می دهید

  http://eheyat.com/?ح 7 ماه قبل
  -1

  حسنعلی جوکار فرزند علی مومن از کازرون فارس کمک ام کنید

  محمدحسین 7 ماه قبل
  -1

  بنده درهال مسافرکشی بودم درشهرمقدس قم اتفاقی یک مسافرعرب عراقی برای زیارت آمده بود سوارکردم ازمن پرسیدزمان جنگ ایران باعراق حضور داشتی گفتم بله ۲۴ماه درجبهه بودم عراقی به من گفت چقدرحقوق می گیری گفتم هیچی باورنکرد بیچاره به من گفت تمامی کسانی که در جنگ باایران حضور داشتند چه سرباز چه داوطلب مجروح وغیر مجروح دولت عراق بی منت ۱۴میلیون تومان ایران درماه حقوق میدهند خود آن شخص هم یکی از آن حقوق بگیرای عراقی بودسال ۱۴۰۰به من گفت

  -1
  محمدحسین 7 ماه قبل

  بنده جوان ۱۸ساله بودم درسال ۱۳۶۶ عملیات ولفجر ۸و۱۰ ازادسازی خرمال وشهرحلبچه عراق چندین بار شیمیایی شدم درروستای کردنشین دزلی شیمیایی شدم شدید هم رزم من شهید مهدی چدنی در اقوش من جانداد شهیدهیچ کس نبودبدادمابرسه گوی قیامت شده هرکس به طرفی میدویدمرارفیقانم به درمانگاه سحرای

  http://eheyat.com/? 7 ماه قبل
  -1

  کی جواب می اید

  http://eheyat.com/? 7 ماه قبل
  -1

  جانبازی من کی می دهید

  http://eheyat.com/?p 7 ماه قبل
  0

  حسنعلی جوکار

  0
  http://eheyat.com/? 7 ماه قبل

  کی جواب می گیرم کمک ام کنید

  پیران 8 ماه قبل
  0

  ۷ماه رفتم جبهه ۳۰ماه کردستان بودم به کمیسیون معرفی نمیکنند بایدچکارکنم

  باباغفاری 8 ماه قبل
  0

  چندماه سابقه جهبه دارم

  -1
  http://eheyat.com/?p 7 ماه قبل

  من هفت ماه ده روز جعبه دارم ازدست راستم ترکش خورده ام وفاقد پرونده می باشم وموج انفجار خورده امکنک ام کنید

  -1
  http://eheyat.com/?p 7 ماه قبل

  حسنعلی جوکار

  فتاح.اژدری 8 ماه قبل
  0

  مدت.۳۴.ماه.سابقه.جبهه.یعنی.۲۲.ماه.درتوپخانه.ارتش.ومدت.۱۲.ماه.بعنوان.بسیجی.داوطلب.درجبهه.بوده.ام.والان.بهعلت.موج.انفجارهای.ان.زمان.دارومصرف.میکنم.وهبچ.حالم.خوب.نیست.بایدچکارکنم

  سلامات از اهواز 9 ماه قبل
  2

  با عرض سلام از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس هستم دارای کارت ایثار ۱۹ماه حضوردرجبهه هستم وبیکار و فاقد شغل ولیمه هستم چکار باید بکنم کسی نیست پاسخ بده به خدا خسته شدم از این زندگی زن و بچه هام از دست دادم به خاطرفقرمالی ودر به دری

  سلامات از اهواز 9 ماه قبل
  0

  ۲۴ ماه سابقه جبهه دارم ودارای کارت ایثار هستم که متاسفانه به خاطر فقر وبدبختی وبیکاری زندگیم را از دست دادم با خون جگر کارگری نتوانستم زندگیم را اداره کنم الان هم بیکار هستم ودر به در به کی باید یگبگیم وقتی مملکت صاحب نداره دست اجنبی هست چکارباید بکنیم خدا فقط به خدا میگن و بس چون مسئولین فقط به دزدی هستند به فکرایثارگران نیستندخدا ازشون نگذره انشالله

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  همه‌حرف ازموقع‌احگدی‌نژاد۲۰با۲۵یکی باش‌هیچ‌کارنمیکنن‌خاس‌نرن‌همسرم‌۲۸ماه‌جبهه داره‌چون پارتی‌نداریم‌بایدبمیریم‌کجا سیدگی‌زحرش‌ازمامیزش‌ازاینا

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  همسرم‌۲۸ماه‌جبهه‌داردایاتاثیررودرصدیاخقوقش‌داردخو دتان خوب‌میداتین جقدزجرکشیدن‌لطفارسیدگی‌کتیدعمرمان‌تملم‌شد

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام ۲۵ ماه گواهی جبهه دارم سرباز سپاه زمان جنگ چطوره ازای یک ماه جبهه درصد اضافه میشه

  ناصربهمئی 10 ماه قبل
  0

  باسلام بنده ۳ماه سابقه حضوردرجبهه رادارم وپرونده پزشکی فاقددرصدجانبازی هستم برای معرفی به کمیسیون پزشکی چندبار معرفی شدم ولی متاسفانه حقم ضایع و۵درصد جانبازی را بهم نمیدن

  حسنعلی جوکار 10 ماه قبل
  1

  من رزمند جبهه وجنگ هشت سال دفاع می باشم مدت هفت ماه ده روز می باشم

  حسنعلی جوکار 10 ماه قبل
  1

  باسلام من هفت ماه ده روز جبهه دارم وترکش به دست راستم وموج انفجار خورده ام وکمک ام کنید

  حسنعلی جوکار 10 ماه قبل
  2

  باسلام من هفت ماه ده روز جبهه در 65 و66,جبهه دارم و به من درصدجانبازی نداده اند

  0
  http://eheyat.com/?ح 7 ماه قبل

  کمک ام کنید واقعات از دست راستم خیلی استخوان دستم درد دارم وتوان کار کردن ندارم و دارای سه فرزند می باشم کمک ام کنید

  علی اکبر محمدیان 11 ماه قبل
  0

  من 24 ماه خط مقدم بودم 3 ماه اموزشی تمام شد 3شب تو را بودم شب چهارم خط مقدم تا خدمت م تمام شد کارت پایان خدمت وکارت دور احیتاط وتقدیر نامه از خط مقدم گرفتم کارت ایثار دارم 24 ما هستش چند ما جانبازی بهمن می دهن

  علی اکبر محمدیان 11 ماه قبل
  1

  سلام بند 24 ماه جبهه دارم

  ۷ 11 ماه قبل
  0

  شادپوررمضان.نیاازسال۵۹درجهبه.بودم.تاسال۷۵درکارت.ایثآرم.قید.گردیده.هشت.سال.سه.مآه.دوارده.روز.یعنی.به.گفته.اقایان.بند۹۶

  درصدجانبازهستم.پنابر.خدا

  بهزاد شریفی 11 ماه قبل
  1

  شصت ماه جبهه دارم وبیست درس جانبازی ارتش وپانزده درصد بنیاد دارم واز بنیاد معیشتی دریافت میکنم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  هیچگونه خبری در‌ این مورد به بچها نمی دهند هر کسی این قانون بلد است برای رضای خداوند متعال دنبالش را بگیرد

  ابراهیم صفری 11 ماه قبل
  0

  من سال ۶۵ مجرو شدم سومار بیمارستان خانواده بستری شدم ۲۰ سال پیش رفتم پرونده پزشگرو بگیرم گفته امحا شده بعد ای نامه به من دادن گه این اقا در لیمارستان بستری بوده گمسیون از من قیول نگرد نا از نوگمسبون دادم همه نوشتن بر عصر جنگ ۸۷ ماده منبا اونا گزاشتن درسته بیمارستان خانواده پروندمو از بین برده من چگار گنم چهار سال جواب درست نمیدن ۲۴ ماه خته جبهه دارم من ۱۸ ساله دکتور روان پزشگ میرم اونم گزاشتم روی پرونده زن بچهام از دس دادم گمگم گون سردار شیرازی

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  من ۳۶ ماه خطه مقدم دارم چن درصد باید بدن

  -2
  صادق 6 ماه قبل

  سلام.بنده ۲۴ماه ۱۱روز جبهه دارم آیا ۲۴درصدجانبازی به من تعلق می گیرد. ممنونم

  محسن کببری زاده 12 ماه قبل
  2

  چه خوب بود یه دفترچه درمانی به ما رزمندگان میدادن ماکه بیماری خاص داریم

  اسماعیل اسکندری 12 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من تقریبا ۱۶ سال پیش مدارک جانبازی را به بنیاد دادم و نامه ای دادند که از بیمارستان سجاد عکس بگیرم اما دنباله کار را نگرفتم و الان نمیدونم مدارکم را به کدوم منطقه بنیاد جانبازان تهران تحویل دادم .خواهشن منو راهنمایی کنید

  0
  مراد امیر 4 ماه قبل

  چرا ناجا هیچ خدماتی به ایثار گران خود نمیدهد من قبل از استخدام جبهه رفتم سابقه شش هفت ماه داوطلب جنکی دارم

  بابایی 12 ماه قبل
  0

  سلام .پن ۲۵ سال کارت ایثار دارم .به هیچ دردی نمبخوره

  مسعود 12 ماه قبل
  -2

  باسلام خسته نباشید

  بنده شش ماه داوطلب و۲۴ماه خدمت سربازی درجبهه های جنگ بودم دوبارمجروح شدم درزمان داوطب بودن سال ۶۰ وسال۶۶وده سال هست پیگیرمجروحیتم شدم دوبارکمیسیون رفتم باراول دوهم رزم ان زمان را باهزارمصیبت پیداکردم وباکلی خواهش وتمنا به سپاه بردم یکی ازانها فرمانده ستادودیگری مسئول بنیادولی کمیسیون ازمن بستری همزمان خواست وبه بیمارستان شهرمرزی رفتم ونامخ دادند کخ تمام مدارک ازسال۵۹تا ۶۲این بیمارستان به علت منحدم شدن بیمارستان ومدارک وجودندارد ودوباره کمیسیون درصدی ندادوباپیگیری سال ۶۶ ازبنیاد خواهش کردم که پیگیری کند ونامه به بیمارستانهای شهرهای مرزی فرستادند وبعداز چندمدت بابنده ازبنیادتماس گرفتن وفرمودند نامه وصورت سانحه شماازبیمارستان امده ودوباره به سپاه شهری فرستادند وباپیگیری دوباره ماده ۱۳۴را برای پرونده بنده را به بنیادشهرری فرستادند وبنیادشهری وقتی پیگیرشدم گفتند چون شماقبلا کمیسیون رفته اید باید ازماده ۸۷سپاه اقدام کنید یعنی ۱۰ سال دوندگی باکهولت سن وهزینه های ایاب ذهاب ودرمان دارو وبیکاری وبدون درآمد بخدا خسته شدم حق بنده وامثال بنده این نیست که بافرستادن به این شهروان ستادوان مرکزو ان ارکان نیست با۶۰سال سن وبا ناراحتی اعصاب وروان خراب وگوش کم شنوا وچشم کم سو هرروزپیگیرپرونده شویم بخدا بخاطرهمین یادگارجنگ جوانی هرکجاکارکردم اخراج شدم ولی با دستفروشی وکارگری خرجم را درمیاوردم‌ باکهولت سن دیگر نتوانستم حتی خرج داروخودم را دربیاورم وپسرم دانشگاه رفت وتا کارشناسی ارشدش راگرفت ولی قادرنشدم دودخترم را به خاطر هزینه های دانشگاه ادامه تحصیل دهند وخانه نشین شدند وزندگیم به نابودی کشیده شد نداشتن درآمد وناراحتی اعصاب وجدایی خانواده وخانه نشینیم همه دست بدست هم دادند لطفا یاریم کنید تابتوانم دوباره به زندگی برگردم اگرهمین جوانهایی که شهیدوجانبازواسراورزمندگان نبودنددشمن تادندان مسلح رحم به هیچکس نمیکردو شمامسئولان هم الان پشت ان میزهانبودید باسپاس ازمسئولان زحمتکش ودلسوز وطنم وجمله اخرم قراراین نبود که من وامثال من درنان شبشان بمانند ⚘شهدا شرمنده ایم⚘

  بهروز 12 ماه قبل
  0

  فقط ازدهن حرف بزنید 17ماه جبهه درخط مقدم بچه تهرون ینی چی دوروز جبهه نرفته یا مجروح شدند یا اسیر بخاطر خدا رفتیم ازهچ کس وناکسی چیزی نمی خواهیم روزی هرچی باشه همونه

  بهروز 12 ماه قبل
  -1

  فقط ازدهن حرف بزنید 17ماه جبهه درخط مقدم بچه تهرون ینی چی دوروز جبهه نرفته یا مجروح شدند یا اسیر بخاطر خدا رفتیم ازهچ کس وناکسی چیزی نمی خواهیم روزی هرچی باشه همونه

  مهرزاد 1 سال قبل
  1

  با سلام، چرا برای کسانی که کارت ایثارگری 4 ماه و 9 روز دارند، هیچ درصد جانبازی لحاظ نشده و اصلا هیچگونه امتیازی برای این دسته افراد زیر 6 ماه ایثارگری در نظر گرفته نشده است. لطفا رسیدگی کنید تا حق ما ضایع نگردد

  محمد درستکار 1 سال قبل
  1

  سلام ۱۸ ماه و ۱۳ روز جبهه حلب چه در وسط شیمایی حالا هر جا میگم رفتم جبهه میگن میخواستی نری تورا بخدا یه فکر به حال ما بیچارها باشین🙏🙏🙏🙏🙏

  محمد درستکار 1 سال قبل
  1

  باعرض سلام وخسته نباشید بنده ۸۱ ماه و۱۳ روز جبهه دارم اگر هر ماه یک ردصد جانبازی قراره بدین ممنون مشم با این کار خدا پسنتون 🙏🙏🙏🙏🙏

  -1
  EQHXZ 11 ماه قبل

  شادپوررمضان.نیابندازسال۵۹.به.جنگ.باصدامیان.رفتم.تاسال.۷۵.ولی.درکآرت.ایثارزده۸۵ماه.سه.ماه۱۲روزچکار....بکنم.بکجا.پناهببرم.تاحق.خود.را.بگیرم.خدانابود.کند......آنهارا.کحق.مارامیدهندیکی.دیگر.میخورندلعنت.باد

  سیدصادق حسینی 1 سال قبل
  1

  باسلام یکی نیست به مابکوید کناه ماچیست درجنگ بودیم ومردانه جنگیدیم ولی شانس خوردن گلوله وترکش رانداشتیم نباید به ماهم توجهی کرد

  سیدصادق حسینی 1 سال قبل
  -2

  باسلام من مدت هشت سال به عنوان پاسدار افتخاری وشش ماه ودوازده روز دردوران دفاع مقدس به عنوان بسیجی باجان ودل به میهن ووطنم خدمت کردم درسال ۷۷ بدلیل نداشتن سوادکافی بازخرید اجباری شدم درخانه اجاره ای زندگی میکنم اه ندارم باناله سوداکنم اگربابت هرماه یک درصد جانبازی بدهند ماهم زیرخجالت زن وفرزندانم درمیاایم

  -1
  سیدی 4 ماه قبل

  بسمه تعالی

  باسلام ودرود ایا این طرح به ازای هرماه جبهه 1درصد جانبازی واین قانون اجرایی می شود .کی

  سیدصادق حسینی 1 سال قبل
  0

  باسلام من مدت هشت سال به عنوان پاسدار افتخاری وشش ماه ودوازده روز دردوران دفاع مقدس به عنوان بسیجی باجان ودل به میهن ووطنم خدمت کردم درسال ۷۷ بدلیل نداشتن سوادکافی بازخرید اجباری شدم درخانه اجاره ای زندگی میکنم اه ندارم باناله سوداکنم اگربابت هرماه یک درصد جانبازی بدهند ماهم زیرخجالت زن وفرزندانم درمیاایم

  مهدی 1 سال قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  http://eheyat.com/?p 7 ماه قبل

  حسنعلی جوکار

  5
  ناشناس 12 ماه قبل

  درازای یک ماه جبهه ادرصد جانبازی واقعیت داره یعنی من با17ماه و16روز17درصد میگیر م

  برای پاسخ کلیک کنید