این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بیمه ی خاورمیانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بیمه ی خاورمیانه را از این سایت دریافت کنید.

  بیمه عمر خاورمیانه

  بیمه عمر خاورمیانه با حضور جدید خود دارای انواع طرح ها و برای شرایط متفاوتی است. در این مطلب طرح هاُ و پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر خاورمیانه مطالعه نمایید

  بیمه عمر خاورمیانه و طرح های سال ۱۴۰۱ را بشناسید

  شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت بیمه‌ای است که به صورت تخصصی در رشته بیمه عمر از سال ۱۳۹۵ در ایران در حال فعالیت می‌باشد. بیمه خاورمیانه محصولات و طرح‌های مختلف و به روز بیمه عمر را بر اساس نیاز‌های مشتریان از سال ۹۵ ارائه می‌دهد که توانسته تا سال ۱۳۹۸ تعداد ۲۲۶ نماینده در سراسر کشور داشته باشد. در این نوشته نگاه کلی به بیمه زندگی خاورمیانه و طرح‌ها و پوشش‌های مختلف این بیمه نامه می‌پردازیم.

  بیمه عمر شرکت خاورمیانه چه مزایا و معایبی دارد؟

  بیمه خاورمیانه یکی از متنوع‌ترین انواع بیمه نامه‌های عمر را در صنعت بیمه داشته و شما می‌توانید بر اساس نیازهای بیمه‌ای که دارید طرح بیمه  عمرتان را انتخاب و خریداری نمایید. البته شاید با توجه به این که شرکت بیمه خاورمیانه سابقه کاری چندانی نداشته یکی از دل نگرانی‌های بیمه گذاران در انتخاب این شرکت بیمه باشد. که البته نحوه عملکرد بیمه خاورمیانه در سال‌های آتی می‌تواند مبنایی برای اعتماد سازی همه افراد در جهت بهبود عملکرد این شرکت باشد. گزارش رتبه‌بندی شرکت های بیمه را مطالعه بفرمایید.

  سود بیمه عمر خاورمیانه

  میزان سود مشارکتی پرداختی از طرف شرکت بیمه خاورمیانه به ترتیب زیر می‌باشد:

  سود سال ۱۳۹۹ :۸۳ درصد

  سود سال ۱۳۹۸: ۲۵ درصد

  سود سال ۱۳۹۷: ۲۴ درصد

  سود سال ۱۳۹۶: ۲۱ درصد

  پوشش‌های بیمه های عمر خاورمیانه

  با توجه به شرایط بیمه نامه عمر خاورمیانه پوشش‌های زیر  به عنوان بخشی از تعهدات بیمه عمر خاورمیانه برای بیمه گذاران در طول مدت داشتن این بیمه نامه برقرار می‌باشد.

  ۱- پوشش سرمایه فوت عادی

  اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه‌نامه عمر خاورمیانه به هر علت فوت کند شرکت بیمه سرمایه فوت درج شده در بیمه نامه را به ذینفعان بیمه  نامه پرداخت می‌کند. میزان سرمایه فوت بر اساس ضریبی از حق بیمه پرداختی بیمه گذار مشخص می‌شود.

  ۲- پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه

  ممکن است فرد بیمه  شده در اثر حادثه فوت نماید که در این صورت علاوه بر سرمایه فوت  عادی، سرمایه فوت در اثر حادثه نیز به ذینفعان بیمه  نامه پرداخت می‌شود. میزان سرمایه فوت در اثر حادثه می‌تواند تا ۳ برابر سرمایه فوت عادی باشد.

  ۳- پوشش هزینه‌های پزشکی

  از جمله پوشش‌های ویژه بیمه نامه عمر خاورمیانه امکان استفاده از پوشش هزینه‌های بستری و درمانی در پوشش‌های بیمه‌ای می‌باشد. اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه  عمر خاورمیانه در اثر حادثه نیاز به استفاده از خدمات درمان و امکانات پزشکی داشته باشد می‌تواند از این پوشش استفاده نماید، سقف پوشش هزینه پزشکی بیمه عمر خاورمیانه تا سقف ۱۵ درصد سرمایه فوت عادی و یا تا سقف ۱۰ درصد از سرمایه فوت حادثی می‌باشد.

  کدام بیمه عمر کودکان را بخریم؟

  ۴- پوشش امراض خاص بیمه  عمر خاورمیانه

  دارنده بیمه عمر خاورمیانه برای ۵ دسته بیماری از قبیل عمل قلب باز،پیوند اعضا اصلی بدن، سکته مغزی، سرطان و سکته قلبی تا سقف ۳۰ درصد سرمایه فوت به هر علت تحت پوشش بوده و  اگر بیمه شده در طول داشتن بیمه نامه به یکی از این امراض مبتلا شود پوشش امراض بر اساس حق بیمه و سرمایه فوت درج شده در بیمه نامه به وی پرداخت می‌شود.

  البته ۱۸ بیماری دیگر به بیماری های تحت پوشش این بیمه نامه اضافه شده است.

  ۵- پوشش سرطان به صورت جداگانه

  در زمینه پوشش بیماری سرطان، بیمه عمر شرکت خاورمیانه سرمایه جداگانه‌ای را پرداخت می‌کند. میزان پوشش سرمایه سرطان از سال اول و ۱۰درصد سرمایه فوت شروع شده و از سال دوم تا ۱۶ ام هر سال ۴ درصد به میزان پوشش سرطان وی اضافه می‌شود. سقف پوشش سرطان در بیمه عمر خاورمیانه تا ۶۲ درصد سرمایه فوت به عنوان سقف پرداختی در نظر گرفته می‌شود.

  ۶- سرمایه نقص عضو و ازکارافتادگی ناشی از حادثه

  اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه دچار ازکارافتادگی و یا نقص عضو دائم و کامل شود تا ۲۰۰ برابر سرمایه فوت به عنوان ازکارافتادگی به فرد بیمه شده پرداخت می‌شود. پوشش ازکارافتادگی زمانی به فرد ارائه می‌شود که بیمه شده پوشش فوت در اثر حادثه را نیز داشته باشد.

  ۷- معافیت از پرداخت حق بیمه

  اگر نقص عضو و یا ازکارافتادگی برای فرد بیمه شده اتفاق بیافتد و بیمه شده نتواند شغل خود را ادامه داده و درآمد زایی داشته باشد، داشتن معافیت از پرداخت حق بیمه می‌تواند کمک بزرگی برای وی باشد چراکه با داشتن معافیت از پرداخت کل حق بیمه  توسط بیمه خاورمیانه تا پایان مدت بیمه نامه پرداخت می‌شود و همه پوشش‌های دیگر بیمه نامه نیز برای وی برقرار می‌ماند.

  وام بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

  ۱- معرفی بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه

  یکی از طرح‌های برتر بیمه عمر خاورمیانه‌، بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه است که در طرح‌های مختلف این بیمه نامه به بیمه گذاران قابل ارائه می‌باشد. هر طرح دارای شرایط و پوشش‌های خاص می‌باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

  بیمه مستمری آنی خاورمیانه

  بیمه مستمری آنی یکی از جدیدترین طرح های بیمه عمر خاورمیانه می‌باشد که از سال ۱۳۹۹ ارائه شده که همه افراد بالای ۳۰ سال با پرداخت حق بیمه یکجا می‌تونید مستمری دریافت نمایند.

  بیمه مستمری مادام العمر

  شرکت بیمه خاورمیانه، از جمله شرکت های بیمه ای می باشد که همه می‌توانند مستمری مادام العمر رو بدون در نظر گرفتن سن دریافت نمایند. پوشش‌های بیمه ای در کنار مزایای این بیمه نامه برای همه افراد بیمه گذاران ارائه می‌شود. بیمه عمر کوتاه مدت خاورمیانه با انتخاب مدت کوتاه تر در بیمه مستمری مادام العمر خاورمیانه امکان پذیر می‌باشد.

  بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله سامان چیست؟

  پوشش‌های بیمه مستمری و بازنشستگی

  پوشش سرمایه فوت به هر علت تا سقف ۷۰۰ میلیون تومان

  پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان

  منبع مطلب : bimetime.com

  بیمه عمر

  شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت تخصصی بیمه های عمر و ارائه دهنده متنوع ترین محصولات در بیمه های عمر شامال بیمه عمر وسرمایه گذاری، بیمه مستمری عمر و بازنشستگی، بیمه عمر زمانی ، بیمه تمام عمر ، بیمه های عمر پس انداز و بیمه سنوات کارکنان می‌باشد.

  انواع بیمه نامه های زندگی

  بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی

  Supplementary Retirement and Annuity Plan

  بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی محصولی نوین و منحصر به فرد در صنعت بیمه از شرکت بیمه عمر و زندگی خاورمیانه می‌باشد . هر فرد می‌تواند از بدو تولد تا سن 80 سالگی نسبت به تهیه این بیمه اقدام نماید.

  اطلاعات بیشتر بیمه عمر زمانی Term Insurance

  این بیمه رایج ترین و قدیمی ترین نوع بیمه عمر می‌باشد. بدین صورت که در طول یک بازه زمانی معین تنها در صورت فوت بیمه شده به ذینفع یا ذینفعان تعیین شده سرمایه فوت مندرج در بیمه نامه تعلق می‌گیرد.

  اطلاعات بیشتر بیمه تمام عمر

  Whole Life Insurance

  با خرید این محصول تا پایان عمر تحت پوشش فوت قرار بگیرید. شرکت در ازای دریافت حق بیمه , به طور مادام العمر شما را تحت پوشش قرار می‌دهد و در صورت فوت , سرمایه مندرج در بیمه نامه را به ذینفعان پرداخت می‌نماید.

  اطلاعات بیشتر

  بیمه عمر مانده بدهکار

  Mortgage Life Insurance

  بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به افراد متقاضی، وام و تسهیلات مالی پرداخت می‌کنند، چنانچه وام‌گیرندگان فوت نمایند، با خرید بیمه عمر مانده بدهکار، اقساط وام بیمه شده از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یکجا در وجه بانک و یا مؤسسه وام‌دهنده پرداخت خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر بیمه مستمری آنی

  Immediate Annuity Plan

  این بیمه نامه برای افرادی که تمایل به پرداخت حق بیمه در سال‌های طولانی را ندارند و یا در سنین کودکی و نوجوانی خود فرصت خرید بیمه‌های مستمری سالانه را از دست داده‌اند بهترین گزینه است زیرا می‌توانند کل حق بیمه را به صورت یکجا پرداخت و از سال بعد مستمری دریافت کنند.

  اطلاعات بیشتر

  منبع مطلب : www.melico.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید