این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تبدیل کارت ب شبا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تبدیل کارت ب شبا را از این سایت دریافت کنید.

  دریافت شماره شبا

  دریافت شماره شبا تمامی بانک ها در سریعترین زمان ممکن، دسترسی یکجا به صفحه محاسبه شماره شبا تمامی بانک های خصوصی و دولتی

  دریافت شماره شبا

  آیا می‌دانید؟

  با ثبت نام در آیدی پی می‌توانید حساب خود در هر بانک را تبدیل به آیدی کنید و درگاه پرداخت داشته باشید.

  با آیدی پی می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از دیگران تا سقف ۵۰ میلیون تومان در هر تراکنش پول دریافت کنید.

  آیدی پی با مجوز پرداخت یاری از شاپرک بانک مرکزی، سرویسی امن و رایگان برای انتقال پول شماست.

  بانک آینده

  بانک اقتصاد نوین

  بانک ایران زمین

  بانک پارسیان

  بانک پاسارگاد

  بانک تجارت

  بانک توسعه تعاون

  بانک توسعه صادرات ایران

  بانک خاورمیانه

  بانک دی

  بانک رفاه کارگران

  بانک سامان

  بانک سپه

  بانک سرمایه

  بانک سینا

  بانک شهر

  بانک صادرات ایران

  بانک صنعت و معدن

  بانک قرض الحسنه رسالت

  بانک قرض الحسنه مهر ایران

  بانک قوامین

  بانک کارآفرین

  بانک کشاورزی

  بانک گردشگری

  بانک مرکزی

  بانک مسکن

  بانک ملت

  بانک ملی ایران

  پست بانک ایران

  موسسه اعتباری ملل (عسکریه)

  موسسه اعتباری نور

  منبع مطلب : idpay.ir

  دریافت و تبدیل شماره شبا با شماره کارت و حساب

  دریافت شماره شبای تمامی بانک‌ها با شماره حساب و کارت بانکی | امکان استعلام نام صاحب حساب با عضویت در رده

  دریافت شماره شبا با شماره کارت و حساب

  با عضویت در رده، هنگام دریافت و تبدیل شماره شبا، از نام صاحب حساب مطمئن شوید.

  عضویت در رده

  [توضیح درباره شبا و چگونگی محاسبه آن را در ادامه همین صفحه بخوانید]

  شبا بانک ملت شبا بانک تجارت شبا بانک صادرات شبا بانک ملی شبا بانک شهر شبا بانک رسالت شبا بانک مسکن شبا بانک انصار شبا بانک پاسارگاد شبا بانک کشاورزی شبا بانک سپه

  شبا بانک رفاه کارگران

  شبا بانک آینده شبا بانک سامان شبا بانک قوامین

  شبا بانک اقتصاد نوین

  شبا بانک گردشگری

  شبا بانک توسعه تعاون

  شبا بانک دی شبا بانک سینا شبا بانک ایران زمین

  شبا بانک صنعت و معدن

  شبا بانک توسعه صادرات

  شبا بانک کارآفرین شبا بانک سرمایه شبا پست بانک شبا موسسه ملل شبا بانک خاورمیانه

  شبا بانک ایران و ونزوئلا

  شبا بانک حکمت ایرانیان

  شبا بانک مهر ایران شبا بانک پارسیان

  روش های دریافت شماره شبا بانک های مختلف

  حتما می‌دانید با عضویت  در اپلیکیشن رده تبدیل شماره کارت به شماره شبا، کارت به شماره حساب، استعلام شبا برای اولین بار رایگان و همین‌طور تبدیل شماره حساب به شماره شبا هم برای یکبار رایگان است. در «رده» از مزایای دریافت شماره شبا زیاد گفته‌ایم؛ این‌که شماره شبا انتقال وجه را برای مشتریان بانکی آسان‌تر می‌کند، کارمزد کمتری از انتقال کارت‌به‌کارت دارد و خیلی مزیت‌های دیگر که اگر آنها را بدانید، بدون تردید برای جا به جایی پول از شبا استفاده می‌کنید. برای دریافت شماره شبا بانک‌های مختلف، راه‌های مختلفی وجود دارد. تبدیل شماره کارت به شبا و تبدیل شماره حساب به شبا، راحت‌ترین روش‌های گرفتن شماره شبا محسوب می‌شوند.

  تبدیل شماره کارت به شماره شبا‍ بانک صادرات

  البته در روش تبدیل شماره کارت به شبا نیاز به اینترنت دارید، اما اگر در شرایطی هستید که به اینترنت دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق تلفن‌ گویا و سامانه پیامکی هم شماره شبا حساب بانکی‌تان را بگیرید؛ هرچند گرفتن شماره شبا از طریق تلفن گویا و پیامک، معطلی زیادی دارد و گاهی ممکن است مدت‌ها در صف انتظار تلفن گویا بایستید و برای همین بهترین روش ورود به «رده» و تبدیل شماره کارت به شبا است. تا یادمان نرفته بگوییم تبدیل شماره کارت به شبا و همین‌طور شماره حساب به شبا -فرقی نمی‌کند متعلق به کدام بانک باشد- برای شما برای اولین بار هیچ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان امکان تبدیل‌ شبایی را خواهید داشت.

  شماره شبا بانک ملی

  دریافت شماره شبا با شماره کارت

  روی تمام کارت‌های بانکی، شماره‌ای ۱۶رقمی وجود دارد که همان شماره کارت شما به حساب می‌آید. ساده‌ترین روش برای دریافت شماره شبا هم تبدیل یا دریافت شماره کارت به شماره شبا است. در رده این امکان وجود دارد که شماره کارت خودتان را وارد کنید و شماره شبا را از ما بگیرید. اولین درخواست برای گرفتن شماره شبا هم رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نیست. اما اگر نیاز به دانستن همه شماره‌های شبا بانکی دارید، بهتر است بعد از عضویت در حساب کاربری خود در سایت یا اپلیکیشن «رده» این کار را برای خودتان تسریع کنید.

  شبا بانک ملت

  با شماره کارت هر کدام از بانک‌های زیر امکان گرفتن شماره شبا را در «رده» خواهید داشت: بانک ملی، بانک پاسارگاد، بانک اقتصاد نوین، بانک کشاورزی، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک صادرات، بانک مسکن، بانک سپه، بانک آینده، بانک مهر ایران، بانک رسالت، بانک دی، بانک انصار، بانک ملت، بانک شهر، بانک ایران زمین، بانک سینا، بانک تجارت، بانک توسعه تعاون، بانک خاورمیانه، بانک گردشگری، پست بانک، بانک رفاه کارگران و موسسه نور.

  مراحل تبدیل شماره کارت به شبا

  برای دریافت شماره شبا با شماره کارت در پنل کاربری «رده» این مراحل را انجام دهید:

  وارد حساب کاربری خودتان در رده شوید. اگر قبلا عضو نشده‌اید، طی چند ثانیه با نوشتن نام و نام خانوادگی، شماره همراه و انتخاب رمز عبور ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود.

  بعد از ورود به حساب کاربری، سه پنجره تبدیل‌های شبا، استعلام چک برگشتی و استعلام تسهیلات را می‌بینید. وارد قسمت «تبدیل‌های شبا» شوید.

  در «رده» این امکان وجود دارد که براساس شماره کارت یا حساب، شماره شبا خودتان را بگیرید. برای تبدیل شماره کارت به شبا، روی بخش «کارت به شبا» بزنید و در کادر مشخص‌ شده، شماره کارت ۱۶رقمی را تایپ و دکمه تبدیل کارت به شبا را «لمس» کنید.

  به همین راحتی، تبدیل شماره کارت به شبا انجام شده و کار دیگری باقی نمانده است.

  دریافت شماره شبا با شماره حساب

  اگر قبلا شماره حساب کسی را گرفته و برایش پول واریز کرده‌اید، دیگر نیازی نیست شماره شبا را هم از او بگیرید و قابلیت تبدیل شماره حساب به شبا در «رده» وجود دارد. مزیت واریز پول با شماره شبا نسبت به شماره حساب در انتقالات بین بانکی است چون برای انتقال پایا، ساتنا و پل شما نیازمند داشتن شماره شبا هستید و با شماره حساب نمی‌توانید انتقال وجه بین بانکی انجام دهید. علاوه بر آن انتقال پول با شبا با استفاده از سرویس ساتنا و پل به صورت لحظه‌ای و آنی انجام می‌شود.برای تبدیل شماره حساب به شبا هم کافی است «مراحل تبدیل شماره کارت به شبا» را طی کنید که همین بالاتر گفتیم. فقط به جای بخش «کارت به شبا»، پنجره «حساب به شبا» را لمس کنید.

  تبدیل شماره کارت به شماره حساب

  گاهی مواقع هم ممکن است به شماره حساب بانکی خودتان نیاز پیدا کنید برای مثال ممکن است دوستتان که هر دو در یک بانک حساب دارید بخواهد پولی به حساب شما واریز کند، برای همین خیلی‌ها مجبور می‌شوند تا عابر بانک بروند و موجودی حساب بگیرند تا شماره حساب را از روی پرینت عابربانک به دست بیاورند. اما راه ساده‌تری هم وجود دارد تا اگر دنبال دانستن شماره حساب خودتان یا هر کس دیگری هستید، آن را بفهمید. در سایت یا اپلیکیشن «رده»، امکان گرفتن شماره حساب از روی شماره کارت وجود دارد. یعنی کافی است شماره کارت ۱۶رقمی خودتان را وارد کنید و شماره حساب بگیرید. به همین سادگی و بدون نیاز به رفتن تا عابربانک یا جستجو در اینترنت، شماره حساب خودتان را از «رده» خواهید گرفت.

  منبع مطلب : www.rade.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید