این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تصادف سامان فلاح

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تصادف سامان فلاح را از این سایت دریافت کنید.

  فوت یکی از همراهان سامان فلاح در سانحه رانندگی!/ دیگر همراه مدافع پیکان به کما رفت

  با وجود حال جسمانی مناسب سامان فلاح مدافع تیم فوتبال پیکان تهران پس از سانحه شدید رانندگی، یکی از همراهان وی جان خود را از دست داد و دیگری به کما رفت.

  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

  اتفاق ناگوار برای پدیده لیگ برتر فوتبال؛

  فوت یکی از همراهان سامان فلاح در سانحه رانندگی!/ دیگر همراه مدافع پیکان به کما رفت

  با وجود حال جسمانی مناسب سامان فلاح مدافع تیم فوتبال پیکان تهران پس از سانحه شدید رانندگی، یکی از همراهان وی جان خود را از دست داد و دیگری به کما رفت.

  به گزارش خبرنگار ایمنا، «سامان فلاح» مدافع جوان و خوش‌آتیه تیم فوتبال پیکان تهران بعد از مصاف خودروسازان برابر آلومینیوم در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر، چند روز از کادر فنی مرخصی گرفت تا راهی شمال کشور شود و پیش از نوروز برای لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ کنار خانواده‌اش باشد اما شب گذشته و در مسیر بازگشت، به‌علت تصادف شدید رانندگی دچار سانحه شد و به بیمارستان انتقال یافت.

  اگرچه بر اثر حادثه پیش آمده بخش‌هایی از سر و صورت این بازیکن بخیه خورده و بدن او دچار کوفتگی شدید و زخم است، اما بعد از عکس‌برداری مشخص شد که او شکستگی ندارد؛ طبق اعلام پزشکان، حال عمومی کاپیتان پیکان خوب ارزیابی شده، اما او برای چند روز باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار بگیرد.

  اما اتفاق تلخ این سانحه اینجاست که یکی از همراهان او جانش را در این تصادف از دست داده است و یک نفر دیگر هم به‌علت وخامت احوال در کما به‌سر می‌برد و شرایط وی باید در روزهای آتی مورد بررسی قرار بگیرد.

  کد خبر 648458

  برچسب‌ها

  تیم فوتبال پیکان باشگاه پیکان لیگ برتر فوتبال سانحه رانندگی فوتبال ایران پیکان تهران درگذشت اخبار مرتبط

  تصادف ۴ خودرو در اتوبان اردستانی ۹ مصدوم داشت + عکس

  منبع مطلب : www.imna.ir

  خطر مرگ از بیخ گوش سامان فلاح گذشت/ تصادف سامان فلاح و دوستانش در راه شمال!

  پایگاه خبری فوتبالی-مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پیکان به علت سانحه تصادف راهی بیمارستان شد. به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پیکان، در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ متاسفانه سامان فلاح بازیکن ملی‌پوش پیکان دچار سانحه شد.این بازیکن که جزو ستاره‌های,پیکان,لیگ برتر,سامان فلاح,پیشنهاد سردبیر

  خطر مرگ از بیخ گوش سامان فلاح گذشت/ تصادف سامان فلاح و دوستانش در راه شمال!

  پایگاه خبری فوتبالی-مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پیکان به علت سانحه تصادف راهی بیمارستان شد.

  به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پیکان، در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ متاسفانه سامان فلاح بازیکن ملی‌پوش پیکان دچار سانحه شد.

  این بازیکن که جزو ستاره‌های دعوت‌شده به کمپ نوروزی تیم ملی بود، بعد از مصاف با آلومینیوم چند روزی از کادرفنی باشگاه پیکان مرخصی گرفت تا راهی شمال کشور شود و پیش از نوروز کنار خانواده‌اش باشد اما شب گذشته و در مسیر بازگشت، به علت تصادف شدید رانندگی، دچار سانحه شد و به بیمارستان انتقال یافت.

  بر اثر حادثه پیش آمده بخش هایی از سر و صورت این بازیکن بخیه خورده و بدن او دچار کوفتگی شدید و زخم است اما بعد از عکس‌برداری مشخص شد که او شکستگی ندارد.

  طبق اعلام پزشکان حال عمومی سامان فلاح خوب ارزیابی شده اما برای چند روز باید تحت مراقبت های پزشکی قرار بگیرد. در این سانحه یکی از همراهان وی جانش را از دست داده است و یک نفر دیگر هم به علت وخامت احوالش در کما به سر می‌برد.

  @=img=@#=img=# ۹۰۹۸

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید